فیلم همایش تیرماه 98 دکتر کرمانی

اگر مشغله کاری و کمبود وقت اجازه شرکت در همایش بزرگ دکتر کرمانی را به شما نداد، نگران نباشید. فیلم این همایش فوق العاده آماده هست. همایشی که حاصل سالها مطالعه برروی افراد دارای اضافه وزن بود. تماشای فیلم این، همایش فرصتی برای کسانی است که می خواهند خلاقیت جدیدی در رفتار خوردن و تحرکشان […]

فیلم همایش تیرماه 98 دکتر کرمانی - 2 - فیلم همایش تیرماه 98 دکتر کرمانی - اخبار
میانگین امتیاز 5 از 5

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 6918

تاریخ انتشار

اگر مشغله کاری و کمبود وقت اجازه شرکت در همایش بزرگ دکتر کرمانی را به شما نداد، نگران نباشید. فیلم این همایش فوق العاده آماده هست. همایشی که حاصل سالها مطالعه برروی افراد دارای اضافه وزن بود. تماشای فیلم این، همایش فرصتی برای کسانی است که می خواهند خلاقیت جدیدی در رفتار خوردن و تحرکشان ایجاد کنند.

اگر فردی هستید که دائما در حال رژیم گرفتن هست و رژیم های مختلف را امتحان می کند حتما می دانید کاهش وزن بدون بازگشت چه ارزشی دارد!!! در این همایش چیزهایی آموزش داده شد که باید سالها تجربه کنید و شکست بخورید، چیزی فراتر از آموخته های کتاب ها… آیا می دانید شیوع اضافه وزن در زنان بالغ از 7/31 درصد به 3/32درصد و شیوع اضافه وزن در مردان بالغ از 9/23 درصد به 3/35 درصد رسیده است و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

شاید با تماشای ویدئوی این همایش سریع چربی های شکمی خود را از بین نبرید اما راهکارهایی را یاد می گیرید که هرگز دوران چاقی خود را نخواهید دید و سبک زندگی تان را تغییر می دهید. تمام شرکت کنندگان از شرکت در این همایش راضی بودند و شما نیز رضایت خواهید داشت.

بخشی از صحبت های دکتر کرمانی در همایش:

فیلم همایش تیرماه 98 دکتر کرمانی - 4 - فیلم همایش تیرماه 98 دکتر کرمانی - اخبار

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
علیرضا 1399/04/11

با سلام چندین بار برای دریافت اقدام کردم اما روی لینک که میزنم ارور 404 رو میده میتونم از راه دیگه ای بگیرم؟

کارشناس به اندام 1399/05/20

دوست خوبم ، لطفا به تیم پشتیبانی با شماره 02532143 تماس بگیرین. و یا برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید.

مهدی 1399/03/13

با سلام و احترام، لینک دانلود مشکل دارد و در دو روزی که تست کردم پیام زیر را نمایش می دهد. فروشگاه به لیمو در حال بروز رسانی می باشد.

کارشناس به اندام 1399/03/18

مهدی عزیز، در حال حاضر مشکل فروشگاه به‌لیمو رفع شده و می‌تونید به سایت مراجعه کنید.