رژیم به شرطِ بازگشت وجه

رژیم فروخته شده پس گرفته می‌شود! سلام و صد سلام به شما همراهان همیشگی به اندام دکتر کرمانی. اول از همه می‌خوام پایان کمپین رژیم به شرط رو اعلام کنم و بعد برم سراغ اینکه رژیم به شرط دکتر کرمانی داستانش چی بود؟ داستان رژیم به شرط دکتر کرمانی از اینجا شروع شد که …. […]

هدف ما رسوندن شما به وزن ایده آله منتظر کمپینهای بعدی ما باشید
میانگین امتیاز 5 از 5

زمان مطالعه 8 دقیقه

تعداد بازدید 3067

تاریخ انتشار

رژیم فروخته شده پس گرفته می‌شود!

سلام و صد سلام به شما همراهان همیشگی به اندام دکتر کرمانی. اول از همه می‌خوام پایان کمپین رژیم به شرط رو اعلام کنم و بعد برم سراغ اینکه رژیم به شرط دکتر کرمانی داستانش چی بود؟

داستان رژیم به شرط دکتر کرمانی از اینجا شروع شد که ….

همیشه می‌گن شروع فصل دوباره توی سال می‌تونه شروع فصل جدید توی زندگی شخصی ما باشه. چیزی هم که به شروع فصل جدید نمونده. برای همینه که همه‌مون به فکر شروع جدید و ایجاد تغییر اساسی توی زندگیمون افتادیم. حالا این تغییر می‌تونه یاد گرفتن زبان جدید باشه، یاد گرفتن مهارت جدید باشه، ورزش کردن باشه یا حتی تصمیم به خوردن غذای سالم! آره! حتی تصمیم گرفتن خوردن غذاهای سالم هم می‌تونه شروع جدیدی برای فصل جدید باشه!

برای همینه که دوباره با “رژیم به شرط… ” دکتر کرمانی اومدیم تا کمکتون کنیم قبل از شروع زمستون، فصل جدیدی از زندگیتون رو شروع کنید و به اندامی برسید که همیشه آرزوش رو داشتید. آماده‌اید برای ایجاد یه تغییر بزرگ توی زندگی و ظاهرتون؟ پس بزنید بریم!

 

داستان رژیم به شرط بازگشت وجه چیه؟

ما توی مجموعه دکتر کرمانی تصمیم گرفتیم به همه اونایی که می‌خوان زمستون رو با یه تصمیم جدید و تغییر عالی شروع کنن کمک کنیم به آرزوشون برسن. پس اگر جز کسایی هستید که همیشه آرزوی اندام ایده‌آل رو داشتن و منتظر فرصت عالی برای شروع اون بودن، باید بگیم الان وقتشه.

الان وقتشه که همه بهونه‌ها رو کنار بذارید و قدم اول رو برای رسیدن به آرزوتون بردارید. قدم اول چیه؟ شرکت توی کمپین “رژیم به شرط بازگشت وجه”

“رژیم به شرط…” یعنی بازگشت بی قید و شرط وجه. اگه تو رژیمتون به هر دلیلی موفق نشدید، تا آخر شهریور فرصت دارید به دفتر مرکزی به اندام دکتر کرمانی به شماره 02532143 زنگ بزنید و هزینه رژیمتون رو پس بگیرید.  به همین راحتی، به همین مطمئنی! پس فرصت رو از دست ندید!

 

این تغییر جدید اصلا قرار نیست سخت باشه! تازه تضمین هم داره. اگر توی این کمپین رژیم ما رو خریدید و به هر دلیلی از خرید اون ناراضی بودید، تا آخر شهریور فرصت دارید با ما تماس بگیرید تا تمام هزینه رژیم بدون هیچ کم و کسری به حسابتون واریز کنیم. تضمینی به اندام ایده‌آلت برس!

 

هدف ما از “رژیم به شرط”چیه؟

دغدغه ما همیشه و همیشه سلامتی همراهانمون بوده. کسایی که سالیان درازه با چاقی یا لاغری دست و پنجه نرم می‌کنن. کسایی که خیلی وقته دلشون می‌خواد اندام خوبی داشته باشن و هرچی که دوست دارن بپوشن. هدف ما رسوندن شما به وزن سلامت و اندام ایده‌آلتونه.

ما می‌خوایم اعتماد شما رو جلب کنیم. بهتون اطمینان بدیم که اگر به دنبال شروع یه تغییر بزرگ توی زندگیتونید، ما بهترین راه رو جلوی پاتون می‌ذاریم. برای همینه که “رژیم به شرط… ” رو شروع کردیم. می‌خوایم بگیم ما مطمئنیم که شما می‌تونید به اندام ایده‌آلتون برسید. اما اگر یک درصد هم نشد هیچ جای نگرانی نیست. با “رژیم به شرط” اگر موفق نشدید، می‌تونید پولتون رو پس بگیرید.

 

” رژیم به شرط… ” از کی شروع می‌شه؟

برای شرکت توی این کمپین از 13 تا 19 شهریور ماه فرصت دارید که رژیم مد نظرتون رو بخرید. پس بشتابید که هرچه زودتر ثبت نام کنید فرصت بیشتری برای تست کردن رژیم ما دارید. یادتون باشه این اتفاق ممکنه دیگه هیچ وقت تکرار نشه!

سفره خانواده جدید

هزینه این رژیم چقدره؟

خبر خیلی خوب اینکه برای دریافت رژیم به شرط دکتر کرمانی لازم نیست هیچ هزینه اضافی پرداخت کنید. هزینه این رژیم تضمینی فرقی با قبل نمی‌کنه. هزینه دریافت یک دوره‌ی سه ماهه “رژیم به شرط… ” 325 هزارتومانه (سیصد و بیست و پنج هزار تومان)

اگه دوست دارید یک دوره سه ماهه “رژیم به شرط… ” رو همراه با برنامه ورزشی داشته باشید، هزینه رژیم همراه با برنامه ورزشی 485 هزار تومانه (چهارصد هشتاد و پنج هزار تومان).

اگر اضافه وزن زیادی دارید یا به هر دلیلی دوست داشتید بعد از سه ماه باز هم رژیم رو تمدید کند، می‌تونید فقط با 240 هزار تومان رژیمتون رو به مدت سه ماه دیگه تمدید کنید. هزینه تمدید یک دوره رژیم سه ماهه همراه با ورزش هم 399 هزار تومانه (سیصد و نود و نه هزار تومان.) دیگه چی از این بهتر؟؟؟

یادتون نره فرقی نمی‌کنه چه نوع رژیمی رو از ما بخرید، پشتیبانی آنلاین ما همیشه در خدمت شماست. پس معطل نکنید! فصل جدید رو با یه تغییر بزرگ شروع کنید. فصل جدید زندگی منتظر شماست!

 

رژیم به شرطِ بازگشت وجه - 4 - - اخبار
مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
- 1403/02/26

برای بر نامه تغذیه مبلغ یکماهه روواریزکردم ولی برنامه تغذیه دریافت نکردم

کارشناس به اندام 1403/02/27

عزیزم روی لینک کلیک کرده ورژیم ودریافت کحنید مشکلی بود با پشتیبان تماس بگیرید 02532143