دپارتمان روانشناسی دکتر کرمانی راه اندازی شد

روش ها و توصیه های زیادی برای کاهش وزن توصیه شده است اما آن چیزی که کمتر کسی به آن توجه می کند تاثیر افکار و احساسات در کاهش وزن است. شاید به همین دلیل است که برخی افراد رژیم گیرنده به جایی نرسیدید و فکر می کنیم که حتما افراد پرخوری کردند که موفق […]

دپارتمان روانشناسی دکتر کرمانی
2.3 از 5

زمان مطالعه 8 دقیقه

تعداد بازدید 6945

تاریخ انتشار

روش ها و توصیه های زیادی برای کاهش وزن توصیه شده است اما آن چیزی که کمتر کسی به آن توجه می کند تاثیر افکار و احساسات در کاهش وزن است. شاید به همین دلیل است که برخی افراد رژیم گیرنده به جایی نرسیدید و فکر می کنیم که حتما افراد پرخوری کردند که موفق نشدند اما این نشان از علل روانشناختی است. در همین راستا دپارتمان روانشناسی دکتر کرمانی بخشی را به صورت تلفنی برای شما در نظر گرفته است که در آن مشکلاتی که روی پرخوری یا بی اشتهایی شما اثر می گذارند را  بررسی می کنند و به راحتی می توانید به وزن ایده آل برسید. وقتی ریشه مشکلی پیدا شود دیگر جای نگرانی نیست. پس در کنار تیم روانشناسی دکتر کرمانی دیگر نگران کاهش یا افزایش وزن خود نباشید.

 

مشاوره تلفنی روانشناسی دکتر کرمانی برای چه کسانی توصیه می شود؟

دپارتمان روانشناسی دکتر کرمانی

 

1- رژیم شکنان استرسی

گروهی از افراد هستند که هنگام ناراحتی، استرس و یا حتی خوشحالی سراغ غذاخوردن می روند. این مدل افراد تنها به دلیل غذاخوردن چاق نیستند بلکه توانایی مدیریت هیجان در خود را ندارند. در واقع آنها درگیر مسیر عصبی اشتباهی هستند که از دوران کودکی درون آنها شکل گرفته است. مثلا وقتی بچه بودید و غصه می خوردید مادرتان چگونه شما را آرام می کرد؟ با خوراکی ها و تنقلات خوشمزه ساکت می شدید؟

 

2- بی ارادگان لغزشی

این مدل آدم ها هنگامی که مهمانی یا تولدو … دعوت می شوند اول رژیم خود را رها می کنند یعنی در مقابل اتفاقات جدید کنترل خود را از دست می دهند. همچنین بهانه می گیرند که به این دلیل شروع نمی کنم چون نمی توانم همه شرایط را کنترل کنم اما در حقیقت آنها درگیر بی ارادگی هستند.

 

3- معتادان غذا و ریزه خواران رژیم غذا

یکسری افراد هستند که هر چه بیشتر غذا می خورند حالشان بهتر می شود. مثلا هرگز نمی توانند در مقابل شیرینی نه بگویند یا هنگام پخت غذا به آن ناخنک می زنند. همانطور که به بازی های کامپیوتری و … وابسته می شویم بعضی افراد هم معتاد غذاخوردن می شوند.

 

4- درماندگان خسته

برخی نیز همیشه با خود تکرار می کنند که من هیچ وقت لاغر نمی شوم و ترجیح می دهند که همیشه دارای اضافه وزن باشند.

 

5- منتظران معجزه

این گروه افراد از کسانی هستند که همیشه منتظرند چیزی پیدا شود که برای آنها معجزه کند مثل با خوردن یک قرص، بدون رژیم و ورزش لاغر شوند.

 

6.رژیم گیرندگان سابقه دار

تا حالا چندبار رژیم گرفتید و نیمه آن را رها کردید و یا به وزنی بیشتر از قبل بازگشتید؟ از نظر روانشناسان اگر دائما در حال رژیم گرفتن هستید ولی نتیجه نمی گیرید نشان از این است که مشکل شما کامل ریشه یابی نشده است.

 

مزایای مشاوره از تیم روانشناسی دکتر کرمانی

شما می توانید با آموزش روش های روانشناسی کاهش چشمگیری در وزن و الگوهای غذایی خود داشته باشید و به حداقل رضایت برسید. در کنار یک متخصص روانشناس که در اصول تغذیه هم تخصص دارد شما به راحتی می توانید عادت های اشتباه غذاخوردن خود را شناسایی کنید و با تقویت مهارت های خود این عادت های اشتباه را از بین ببرید و دیگر نگران پرخوری و اشتباه غذا خوردن خود نیستید. همچنین نتایج دیگری از قبیل موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

  • ارزیابی مشکلات خوردن
  • حل مشکلات مرتبط با خوردن
  • تقویت اراده
  • غلبه بر احساس درماندگی
  • آگاهانه غذاخوردن
  • یادگرفتن سبک زندگی سالم

دپارتمان روانشناسی دکتر کرمانی با صرف 45 دقیقه زمان مشکل شما را به طور کامل ارزیابی می کند و سپس در جلسات بعدی در زمانی کمتر یعنی 30 دقیقه به شما آموزش می دهند که به کمک ابزارهای مهارتی روحی و روانی اندامی مناسب، سالم و پرانرژی را تجربه کنید. همچنین شما از ابتدای کار تنها با یک مشاور مختص به خود صحبت می کنید و دیگری نیازی به بیان کردن مشکل نیست.

 

روش های دریافت مشاوره

الف. اعضای رژیم گیرنده می توانند با انتخاب در پروفایل رژیم خود با انتخاب بخش روانشناسی، مشاور مدنظر خود را مشخص و پس از رزرو نوبت با آنها صحبت کنند.

ب. افرادی هم که عضو رژیم غذایی دکتر کرمانی نیستند برای دریافت مشاوره باید ابتدا مشخصات خود را در پنل به اندام وارد کرده و عضو شوند تا بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کنند.

 

2.3 از 5
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*