مزیت تیم پشتیبانی دکتر کرمانی

انسان ذاتا موجودی اجتماعیست. زمانی که افراد با همدیگر کاری را انجام می دهند زودتر موفق می شوند. در رژیم دکترکرمانی هم شما همیشه یک پشتیبان اختصاصی برای خود دارید که عملکرد شما در رژیم را پیگیری می کند. وجود این پشتیبان ها در رژیم کمک می کند شما هرگز رژیم خود را فراموش نکنید […]

تیم پشتیبانی دکتر کرمانی
2.2 از 5

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 4383

تاریخ انتشار

انسان ذاتا موجودی اجتماعیست. زمانی که افراد با همدیگر کاری را انجام می دهند زودتر موفق می شوند. در رژیم دکترکرمانی هم شما همیشه یک پشتیبان اختصاصی برای خود دارید که عملکرد شما در رژیم را پیگیری می کند. وجود این پشتیبان ها در رژیم کمک می کند شما هرگز رژیم خود را فراموش نکنید و هر سولی یا مشکلی را که داشتید با آنها در میان بگذارید. پشتیبان ها به شما کمک می کنند سرعت رسیدن به موفقیت تان را چندبرابر کنید.

2.2 از 5
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

فریده عموری 1400/06/31

سلام بسیار ممنون از دکتر کرمانی وپشتیبانهای عزیز که همیشه وبه موقع جواب گوی من بودن

حامد 1399/05/07

خب این چی بود آخه؟ همین؟ یکم توضیح بدین چیکار میکنین تو پشتیبانی؟

کارشناس به اندام 1399/05/19

دوست عزیز، تیم پشتیبانی ما در تمام طول مسیر کاهش وزن همراه شما هستن و هر دو هفته یک بار با شما تماس می‌گیرن تا روند کاهش وزنتون رو بررسی کنن و به سوالات شما پاسخ بدن. درصورتی‌که مشکلی در رژیم داشته باشید یا موردی مانع کاهش وزن شما باشه، با اصلاح برنامه‌تون به رفع این مشکلات کمک می‌کنن. هر زمان هم که شما تماس بگیرید، همکاران ما برای پاسخگویی آماده هستن.