فیتامین؛ یاد آور راهی که برای تناسب اندام فراموش کرده ایم

1850گرم این عدد کاهش وزنم در هفته اول رژیم هست. برایم باور نکردنی بود. تصور می‌کردم اگر همین‌جوری پیش بروم، با رژیم خیلی زودتر از سه ماه لاغر می‌شوم.

اما…

بعد از هفته اول سرعت کاهش وزنم کمتر شد و به یک کیلو، هفتصد گرم، دویست گرم و نهایتا به صفر رسید.
دو هفته هم هیچ تغییر ی در وزنم ایجاد نشد. کلافه و نگران بودم، به توصیه دوستانم از دمنوش‌های گیاهی استفاده کردم که گوارشم را بهم ریخت. دیگر ناامید شده بودم و می‌خواستم رژیمم را قطع کنم.

در همین زمان، با برنامه ورزشی فیتامین در سایت دکتر کرمانی آشنا شدم. برنامه را تهیه کردم و طبق آن پیش رفتم. روزهای اول سخت بود؛ اما تاثیرش را متوجه می‌شدم. بعد از هفته اول دیگر بدنم عادت کرده بود و به‌جای اینکه بی‌حال باشم، سرحال‌تر بودم و روند سرعت کاهش وزنم بیشتر و بیشتر شده بود.

ایده اولیه و شروع فعالیت فیتامین تا به امروز

طبق تجربه 20 ساله رژیم دکتر کرمانی، افرادی بهترین نتیجه را از رژیم خود می‌گرفتند که همراه رژیم‌شان زمانی را نیز به انجام ورزش اختصاص می‌دادند. بنابراین فیتامین پس از بررسی نیاز کاربران و اهمیت ورزش در تناسب اندام، تیمي متخصص از مربیان حرفه‌ای گردآورد و با هدف تناسب اندام و ارتقای سلامتی جامعه شروع به طرح ریزی برای ارائه برنامه ورزشی استاندارد و كاربردي كرد.
پس از تلاش‌ها و طراحي‌های چندين ماهه، فيتامين به کمک تیم نرم افزاري “به اندام” در سال 96 فعالیت خود را در بستر وب اغاز کرد.

پس از تجربه موفق برنامه ورزشی فیتامین در کنار رژیم غذایی دکتر کرمانی و پس از گذشت چهار سال از شروع فعالیت این برنامه، برای جلب رضایت بیشتر مخاطبین و سهولت کار همراهان، فیتامین در شهریور ماه سال 1400 نسخه‌ی تازه‌ای از برنامه ورزشی خود را تحت بستر اندروید و آی او اس منتشر کرد تا کاربران به راحتی به اَپ دسترسی داشته باشند و بدون هیچ مشکلی بتوانند از آن استفاده کنند.

فیتامین یک تیم قوی از مربیان و کارشناسان ورزشی دارد و از دانش و تخصص آ‌ن‌ها برای ارائه برنامه به شما استفاده می‌کند.

 ویژگی‌ها و مزیت‌های برنامه ورزشی فیتامین

چرا باید فیتامین را انتخاب کنید و چه چیزهایی فیتامین را متمایز می‌کند؟ اکنون چندین ویژگی‌ اَپ را می‌گوییم تا به‌خوبی متوجه تفاوت فیتامین با اَپ های مشابه شوید.

1- همکاری با مربیان و کارشناسان حرفه‌ای

خوشبختانه فیتامین یک تیم قوی از مربیان و کارشناسان ورزشی دارد و از دانش و تخصص آ‌ن‌ها برای ارائه برنامه به شما استفاده می‌کند. شما می‌توانید در هر زمان و هر مکانی، سوال‌های ورزشی‌تان را به صورت پیام متنی، صوتی و تصویری(فیلم و عکس) برای مربیان ما به صورت رایگان ارسال کنید و مربی در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد.

مانند درخواست برای عوض کردن تمرینی که در برنامه شماست یا اطلاع از انتخاب میزان وزنه برای حرکات قدرتی یا میزان نوشیدن آب و فاصله زمانی شروع تمرین با وعده غذایی قبل و بعد تمرین و…

2- پشتیبانی ویژه

حتی اگر خودتان پیگیر جزئیات برنامه‌تان نباشید، مربی‌های فیتامین هر دو هفته با شما تماس می‌گیرند و وضعیت شما را جویا می‌شوند و از مشکلات، میزان کاهش و یا افزایش وزن‌تان می‌پرسند. مربیان ما تا انتها کنار شما هستند و به شما در رسیدن به هدف‌تان کمک خواهند کرد.

فیتامین دکتر کرمانی

3- امکان انجام ورزش در هر مکان

دیگر نیازی نیست که دغدغه محل تمرینات را داشته باشید. شما در اپلیکیشن فیتامین می‌توانید محل تمرین را خودتان انتخاب کنید. چه بخواهید در فضای باز تمرین کنید، چه در منزل و چه در باشگاهی پر از دستگاه های بدنسازی؛ در هر صورت، فیتامین برنامه‌ای مستقل و اختصاصی با آن محیط به شما ارائه خواهد داد. مثلا فیتامین برای تمرین در منزل، با توجه به هدف و ویژگی‌های‌تان، حرکاتی به شما پیشنهاد می‌دهد که نیازی به وسیله‌ی خاصی ندارند.

4- طراحی برنامه بر اساس تیپ و ویژگی‌های بدنی شما

برای اینکه در طول تمرین آسیب نبینید و شرایط بدنی‌تان به خوبی تقویت شود و با اصولی‌ترین شیوه ممکن، به سمت هدف‌تان پیش بروید؛ باید یک برنامه ورزشی شخصی داشته باشید که متناسب با ویژگی‌های بدنی‌تان باشد. فیتامین یک برنامه کاملا اختصاصی با توجه به شرایط، مشکلات و خصوصیات شما طراحی می‌کند.

5- بانک ویدئویی آموزش حرکات

برنامه‌ای که به شما داده می‌شود همراه با توضیح و تصویر است و شما در انجام حرکات مشکلی نخواهید داشت. علاوه بر این ما در فیتامین بخشی با عنوان بانک حرکات داریم که شما به‌صورت رایگان می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید و حرکات مختلف را جستجو و نحوه انجام را ببنید و توضیحات کاملش را بخوانید.

فیتامین دکتر کرمانی

6- انتخاب وسیله تمرینی

ممکن است شما بخواهید در باشگاه تمرین کنید یا چند وسیله ورزشی در خانه داشته باشید و بخواهید در منزل ورزش کنید. شما در برنامه ورزشی فیتامین می‌توانید وسایل ورزشی‌تان را مشخص کنید و برنامه‌ای متناسب با آن‌ها دریافت کنید. ضمنا همان‌طور که گفتیم برنامه ورزشی بدون وسیله هم توسط کارشناسان ما طراحی می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.

7- تقویم آنالیز ورزشی

برای اینکه ببنید در مدتی که ورزش می‌کنید، چقدر پیشرفت داشته‌اید به چیزی بیشتر از متر و ترازو نیاز دارید. بهتر است که بدانید چند ساعت در ماه ورزش کرده‌اید و چقدر کالری‌سوزی‌، در روز و ماه داشته‌اید. در اَپ فیتامین علاوه بر دسترسی به چنین آنالیزی شما می‌توانید نمودار کاهش وزن و افزایش عضله‌های‌تان را مشاهده کنید و ببینید کجای مسیر قرار دارید و چقدر تا هدف‌تان راه مانده است.

8- برنامه تردمیل رایگان

اگه دسترسی به تردمیل دارید، قاعدتا به یک برنامه‌ی مناسب هم برای انجام تمرینات خود نیاز دارید. برنامه تردمیل فیتامین، یک برنامه کامل و کاربردی است و بر اساس ویژگی‌های بدنی شما و نوع تردمیل‌تان طراحی می‌شود. شما می‌توانید با این برنامه، تمرین کنید و به اهداف خود نزدیک‌تر شوید.

راه‌های ارتباط و دریافت برنامه ورزشی فیتامین

برای آشنایی بیشتر با فیتامین می‌توانید از طریق راه‌های زیر با مجموعه در ارتباط باشید. برای گرفتن برنامه ورزشی هم می‌توانید لینک زیر را بفشارید و به خانواده ورزشی فیتامین بپیوندید و استارتِ تناسب اندام و سبک زندگی سالم را بزنید.

وب سایت:  rewww.fitamin.ir

شماره تماس: 025-32143

ایمیل:  Info@Fitamin.ir

4.5 از 5
-