توصیه های دکتر کرمانی در باره رفع یبوست در رژیم

در طول رژیم غذایی به علت کمتر شدن حجم غذاها، مصرف کمتر فیبر موجود در میوه ها و سبزیجات تعداد دفعات مدفوع کمتر می شود و این کاملا طبیعی است اما اگر همراه با درد و ناراحتی باشد یبوست ایجاد می شود. مطمئن باشید با انجام راهکارهای رژیمی حتما این مشکل درمان خواهد شد. یادتان […]

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 4961

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

رفع یبوست در رژیم
میانگین امتیاز 4.1 از 5

در طول رژیم غذایی به علت کمتر شدن حجم غذاها، مصرف کمتر فیبر موجود در میوه ها و سبزیجات تعداد دفعات مدفوع کمتر می شود و این کاملا طبیعی است اما اگر همراه با درد و ناراحتی باشد یبوست ایجاد می شود. مطمئن باشید با انجام راهکارهای رژیمی حتما این مشکل درمان خواهد شد.
یادتان باشد نسبت به یبوست بی توجه نباشید چون درمان نکردن در طولانی مدت سبب ایجاد مشکلات دیگری در بدن از قبیل سرطان کولون، فیستول، شقاق و … می شود. در واقع گاهی اوقات یبوست نشانگر دیگر بیماری هاست و آن را به عنوان مادر بیماری ها می شناسند. بنابراین توصیه می کنم ویدئو دکتر کرمانی در خصوص جلوگیری از یبوست در دوران رژیم را ببینید.
آیا تاکنون دچار یبوست شدید؟ چه راهکاری را پیشنهاد می دهید؟

 

توصیه های دکتر کرمانی در باره رفع یبوست در رژیم - 3 - رفع یبوست در رژیم - ویدیو

مریم اصیلی

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 4.1 از 5
تاریخچه ویرایش

نسخه فعلی

1398/06/05

نویسنده: مریم اصیلی

    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*