با رژیم دکتر کرمانی فهمیدم چقدر عادات غذایی اشتباه داشتم

مصــاحبه اختصاصی

با محمد حسن زاده

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


محمد حسن زاده ۱۲ سال از استان کرمان هستم.
قبل ازاینکه رژیم غذایی را شروع کنم ۷۷ کیلوگرم بود که الان به کمک رژیم دکتر کرمانی در طول ۷ ماه،۲۳ کیلوگرم را کم کردم و به ۵۴ کیلو رسیدم.
تمام اعضای خانواده ام دارای اضافه وزن هستند و من تنها نبودم. گاهی اوقات فکر می کردم که اضافه وزنم ژنتیکی است و با هیچ روشی قابل درمان نیست ولی چیز دیگری بود. از سن ۹ سالگی اضافه وزنم خیلی ناراحت کننده بود چون دیگر تمام لباس هایم تنگ شده بود و همه چیز برایم آزاردهنده بود. بنابراین با همراهی خانواده رژیم دکتر کرمانی را شروع کردم. همیشه با خودم می گفتم من باید خوش اندام شوم و حتما می شوم.

این اولین باری بود که می خواستم رژیم را شروع کنم و اصلا برای لاغرشدن هیچ فکری نکرده بودم. فقط اینکه چون مادرم قبلا رژیم دکتر کرمانی را گرفته بود و نتیجه داشت من هم با برنامه کم کرمانی برای رسیدن به هدفم گام برداشتم و شروع به کم غذاخوردن کردم. از آن روز به بعد بر اساس نیازهای بدنم غذا می خوردم. با این رژیم متوجه شدم که چقدر عادت غذایی ام اشتباه بود و به همین دلیل است که اضافه وزن داشتم.
اوایل شروع رژیم برایم سخت بود ولی کم کم عادت کردم چون هدفی بزرگ داشتم. هنوز یادم نمی رود اولین باری که عدد روی ترازو را دیدم خیلی خوشحال شدم. با مشاهده عدد ترازو، کاهش وزن خیلی راحت تر از آن چیزی شده بود که در ذهنم با خودم فکر می کردم.


وزن اولیه: ۷۷ کیلو گرم

وزن پایانی: ۵۴ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۳ کیلو گرم

در طول این مدت با اراده قوی که داشتم الگوی غذاخوردنم را تغییر دادم و توانستم با دیگر اعضای خانواده هماهنگ باشم. تمام اعضای خانواده مرا تشویق می کردند و هیچ کس از رژیمی که گرفته بودم ناراضی نبود


از روزی که وزنم کم شده است فوتبال را هم انجام می دهم. چون ورزش و تغذیه در کنار همدیگر بهتر جواب می دهند. بعضی وقت ها در منزل و برخی اوقات هم در باشگاه ورزش می کنم.
در طول این مدت با اراده قوی که داشتم الگوی غذاخوردنم را تغییر دادم و توانستم با دیگر اعضای خانواده هماهنگ باشم. تمام اعضای خانواده مرا تشویق می کردند و هیچ کس از رژیمی که گرفته بودم ناراضی نبود ولی خودم گاهی اوقات از محدودیت های غذایی که برای خودم ایجاد کرده بودم ناراضی بودم و دوست داشتم یک وعده هات داگ بخورم بدون اینکه کالری یا سالم بودن آن را در نظر بگیرم. همیشه در طول رژیم از برنامه دلخواه استفاده می کردم چون تمام غذاهای مورد علاقه ام را داشت.
هرگز در کنار رژیم غذایی از قرص های لاغری استفاده نمی کردم چون آقای دکتر کرمانی اجازه چنین کاری را نمی دهند و مخالف هستند. تاکنون در طول کاهش وزن دچار مشکلی نشدم و همه چیز خوب پیش می رود اما نگران بعد هستم و می ترسم که دوباره اضافه وزنم برگردد. از پشتیبانان سایت دکتر کرمانی خیلی راضی هستم چون مرتب با من در ارتباط هستند و راهنمایی می کنند. امیدوارم که به کمک آنها هرگز دچار افزایش وزن همانند قبل نشوم. زمان حضور در در مهمانی ها و … هم سعی می کردم بشقاب خود را با سبزیجات پر کنم و معلوم نباشد که غذای کمتری می خورم.توصیه من به همه دوستان این است که:
در شش وعده غذا بخورید (سه میان وعده و سه وعده اصلی) .
در هر وعده غذای کم بخورید در حد نیاز بدن.
همچنین برای رسیدن به هر هدفی که دارید کافی است اول پشتکار و اراده قوی داشته باشید مطمئنا شما هم مثل من موفق خواهید شد.

Sending
User Review
4.1 (20 votes)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

علی ۱۸ شهریور ۱۳۹۸

سلام علیم قدم 1.72 وزنم 103

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقتتون بخیر. برای دریافت رژیم دکتر کرمانی به دو صورت می تونید عمل کنید: 1) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن 2) به این لینک مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنید.