همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی!

مصــاحبه اختصاصی

با مریم صالحی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

 

مریم صالحی هستم. 46 سالمه و در شهر تهران زندگی می‌کنم. قد من 162 و وزن اولیه‌م 123 کیلو بود. بعد از دریافت رژیم دکتر کرمانی و پیروی از توصیه‌های ایشون به وزن 85 کیلو رسیدم. اما هنوز هم باید رژیم رو ادامه بدم تا به وزن 67 کیلو برسم.

اول از همه بگم که چه حسی درباره چاق بودن داشتم و دارم. من از چاق بودن خسته و کلافه شده بودم. اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم. نمی‌تونستم لباس‌ها یا رنگ‌هایی که دوست داشتم رو بپوشم. نمی‌تونستم مهمونی برم. همیشه خجالت می‌کشیدم. همیشه پا درد و کمر درد داشتم و فشار خونم بالا بود.

مهمون می‌خواست بیاد خونمون اضطراب داشتم که چی بپوشم یا نکنه بهم بگن چقدر چاق شدی. خونه نشین شده بودم. هیچ‌جایی نمی‌تونستم برم. نه فقط به خاطر اینکه ظاهرمو دوست نداشتم، بلکه به این خاطر که نمی‌تونستم راه برم. همه اینها باهم باعث شد که تصمیم بگیرم یکبار برای همیشه از شر اضافه وزن خلاص بشم.

اضافه وزن من از سال‌های اول ازدواج شروع شد. اون موقع بود که فهمیدم استعداد چاقی دارم. هر سال که می‌گذشت چاق و چاق‌تر می‌شدم. زمان گذشت و بچه‌ها به دنیا اومدن و بزرگ شدن و ازدواج کردن و وزن من بیشتر می‌شد.

یه روز دامادم که خودش هم با رژیم دکتر کرمانی وزن کم کرده بود اومد پیشم و باهام حرف زد. گفت “مامان شما چرا وزنت رو کم نمی‌کنی؟ اینطوری داری به خودت آسیب می‌رسونی. به خدا شما هم می‌تونی لاغر بشی” و خلاصه راضیم کرد که منم برم سراغ رژیم دکتر کرمانی.

 

وزن اولیه: 123 کیلو گرم

وزن پایانی: 85 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 38 کیلو گرم

الان 36 کیلو کم کردم و با اینکه وز اولی که رژیم گرفتم، هیچ وقت یادم نمی‌ره. بغض کرده بودم، از همه چی خسته شده بودم. همش با خودم می‌گفتم یعنی منم می‌تونم لاغر بشم؟

 

روز اولی که رژیم گرفتم، هیچ وقت یادم نمی‌ره. بغض کرده بودم، از همه چی خسته شده بودم. از حرف‌ها و کنایه‌های مردم که فکر می‌کردن من خودم دلم می‌خواد چاق باشم و این همه چربی رو دوست دارم. همش با خودم می‌گفتم یعنی منم می‌تونم لاغر بشم؟

قبل از اینکه برم دکتر و رژیم بگیرم خیلی از راه‌ها رو برای لاغری امتحان کرده بودم. دارو، دمنوش و قرص لاغری خوردم، اما هیچ کدوم فایده‌ای نداشت.

بعد از اینکه رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم انگار معجزه شده بود. وزنم همینطور پایین و پایین‌تر می‌اومد. واقعا حس می‌کردم رژیم دکتر معجزه می‌کنه. هر غذایی که دلم می‌خواست رو می‌خوردم ولی خب مقدارش رو خود دکتر و برنامه غذایی تعیین می‌کرد. با خوشحالی با همه سر سفره می‌نشستم و لازم نبود با حسرت به بقیه نگاه کنم. همون غذایی که برای بچه‌ها درست کرده بودم رو هم خودم می‌خوردم. در کل می‌تونم بگم هیچ منع غذایی نداشتم.

وقتی دیدم می‌تونم لاغر بشم و همه بهم ‌گفتن چقدر خوب شدی، خیلی خوشحال ‌شدم و انگیزه‌م دوبرابر ‌شد. وقتی همسرم بهم گفت شبیه اوایل ازدواجمون شدی، بال در ‌آوردم. وقتی با اعتماد به نفس می‌رفتم توی بازار و مانتو یا پیراهنی که دوست داشتم رو می‌پسندیدم و می‌خریدم، اراده‌م بیشتر و بیشتر می‌شد.

تو دوران رژیم وقتی دچار گرسنگی می‌شدم با خوردن کاهو و سبزیجات این حس رو جبران می‌کردم. توی این هفت ماه که 37 کیلو کم کردم هیچ مشکلی نداشتم. از ریزش مو خبری نبود و پوستم اصلا خراب نشد. بیشترش به خاطر این بود که به حرف پشتیبان‌ها گوش دادم و روزی یه دونه مولتی‌ویتامین خوردم. منظم پیاده‌روی ‌کردم تا دچرا استپ وزن نشم. بعد از کم کردن وزنم دیگه می‌تونستم راحت راه برم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
 

به نظر من که حدود 40 کیلو وزن کم کرده بودم، رژیم گرفتن خیلی راحت بود. واقعا فقط با دکتر کرمانیه که می‌تونی هرچی دوست داری بخوری و لاغر بشی. من الان افسوس می‌خورم که چرا زودتر از این حرف‌ها لاغر نشدم. چرا زودتر اقدام نکردم که برم پیش دکتر و خوش‌اندام بشم. البته می‌دونم الان هم دیر نیست و بالاخره می‌تونم به هدفم برسم. اما نمی‌تونم فکر جوانی که با عذاب چاقی گذشت رو از سرم بیرون کنم.

رسیدن به وزن 67 کیلو آرزومه. می‌دونم وقتی بهش برسم انگار دنیا رو بهم دادن. انگار تازه متولد شدم و زندگی جدیدی رو می‌خوام شروع کنم. چاقی واقعا بده. یک مرضه. یک درد به تمام معناست. اعتماد به نفست رو به کل از بین می‌بره. من این لاغری و سلامتی الانم رو مدیون دکتر کرمانی و پشتیبان‌های ایشون هستم. خیلی خیلی از آقای دکتر ممنونم. همیشه دعای خیر من پشت سر ایشونه. انشاالله خدا عمر با عزت و تن سالم بهشون بده.

 

 

توصیه من به همه اونهایی که اضافه وزن دارن اینه که:

  1. هرچی زودتر به فکر رژیم بیافتن و برای چاقیشون یک راه حل پیدا کنن.
  2. وقتی می‌تونن هر غذایی دوست دارن بخورن، دیگه رژیم گرفتن سختی نداره
  3. رژیم بگیرن و لاغر بشن و یه زندگی جدید رو شروع کنن.

4.7/5 - (18 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

آسو ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

من شهرستانیم چطوری میتونم ازراه دور تحت نظرآقای دکتر رژیم بگیرم

کارشناس به اندام ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

آسو عزیز، در حال حاضر تمام خدمات مجموعه آنلاین و غیر حضوری هست. شما هم از طریق سایت میتونید رژیم دریافت کنید و یا با شماره 02532143 تماس بگیرید.

مریم عزیزی ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

مادر من پانزده سال پیش با رژیم دکتر 24 کیلو وزن کم کرد. منم که بزرگ شدم استعداد چاقی داشتم و چاق شدم، همه جور رژیم امتحان کردم تا یکی دو ماه دوام میاوردم و بعدش رژیم رو بیخیال میشدم و وزنم برمیگشت اما با دکتر کرمانی اولا یاد گرفتم وزنی که سال ها طول کشید تا به دست بیاریم قطعا به مدت زمان طولانی نیاز داره تا کم بشه و میتونیم با همین غذاهای معمولی خونه لاغر بشیم الان چند وقته رژیم کالری شماری دکتر کرمانی رو دارم انجام میدم خیلی خوب پیش رفتم تا الان و به تدریج وزن من داره کمتر میشه. اصلا هم فشاری به روحیم وارد نشد هم سیرم هم وزنم داره کمتر میشه. ممنونم

کارشناس به اندام ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز خوشحالیم که همراه شما هستیم

فاطیما ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

بارک الله به این اراده ...شماراتحسین میکنم

رقیه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

سلام من هرکاری میکنم نمیتونم لاغر شم چون همیشه گشنمه واگه نون وبرنج نخورم انگار چیزی نخوردم بخاطر همین میخام عمل اسلیو کنم به نظر شما چیکار کنم

کارشناس به اندام ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز ما روشهای تهاجمی رو توصیه نمیکنیم، بهتره از کاهش دهنده های اشتها استفاده کنید ، در کنار ورزش یه رژیم درست و اصولی داشته باشید

زهرا ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

ادرس متب اقای کرمانی؟

کارشناس به اندام ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

زهرای عزیز، در حال حاضر تمام خدمات مجموعه آنلاین و غیر حضوری است.