نسخه پزشکی برای تقویت اراده

دکتر کرمانی همیشه بهمون می‌گه تقویت اراده یعنی قدرت نه گفتن توی زمان مناسب. بعضی وقت‌ها پیش می‌آد که می‌دونید باید نه بگید و جلو خودتون رو بگیرید اما خب نمی‌دونید اون لحظه چی می‌شه که تا به خودتون می‌آید می‌بینید ای دل غافل! همون کاری رو که نباید می‌کردید، انجام دادید. چیکار کنیم که […]

ویدئوی نسخه پزشکی برای تقویت اراده
میانگین امتیاز 4.4 از 5

زمان مطالعه 5 دقیقه

تعداد بازدید 8677

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی همیشه بهمون می‌گه تقویت اراده یعنی قدرت نه گفتن توی زمان مناسب. بعضی وقت‌ها پیش می‌آد که می‌دونید باید نه بگید و جلو خودتون رو بگیرید اما خب نمی‌دونید اون لحظه چی می‌شه که تا به خودتون می‌آید می‌بینید ای دل غافل! همون کاری رو که نباید می‌کردید، انجام دادید.

چیکار کنیم که اراده‌مون تقویت بشه و بتونیم جلو پرخوری و ریزه خواری‌هامون رو بگیریم. اگر قصد کاهش وزن دارید بهتون پیشنهاد می‌کنیم وزن دلخواهتون رو روی چند تکه کاغذ با خط درشت بنویسید و اون‌ها رو تا جایی که می‌شه مکان‌های بچسبونید که جلو چشمتون هستن.

مثلا روی یک کاغذ وزن هدفتون رو بنویسید تا هر موقع رفتید سراغ یخچال برای پرخوری چشمتون به کاغذ بخوره و در یخچال رو ببندید. می‌تونید یکی رو هم روی در کابینت خوراکی‌ها بزنید تا هیچ موقع وسوسه نشید اراده‌تون رو زیر پا بذارید. خیلی‌ها می‌گن نباید هدفمون رو به کسی بگیم چون احتمال اینکه عملیش پایین می‌آد. اتفاقا از اینکه هدفتون رو به بقیه بگید نباید خجالت بکشید. زمانی که اهدافتون رو به بقیه می‌گید برای اینکه ثابت کنید توانایی رسیدن بهش رو دارید تمام تلاشتون رو می‌کنید.

پس بد نیست به چند نفر از اطرافیانتون که فکر می‌کنید شما تشویقتون می‌کنن، هدفتون رو در میون بذارید و ازشون بخواید به شما توی این راه کمک کنن. یک راه حل دیگه ‌هم اینه که پیش همون نوشته‌هایی که از وزن هدفتون به در و دیوار چسبونید یک عکس هم از اندام ایده‌آلتون بذارید تا بدونید اگر وزنتون کم بشه به چیزی دست پیدا می‌کنید. اینطوری بیشتر تشویق می‌شید به یخچال و خوراکی‌های که توی اونه نه بگید.

بیشترین لطفی که می‌تونید به خودتون و اراده‌تون بکنید اینه که دائم به کل مسیرتون تا رسیدن به هدف فکر نکنید. یعنی چی؟ یعنی به این فکر نکنید که خب من باید 20 کیلو وزن کم کنم. هر روز به این فکر کنید که این هفته باید یک کیلو یا دو کیلو وزن کم کنم. همینطوری قدم به قدم و مرحله به مرحله برای رسیدن به هدفتون تلاش کنید و با خیره شدن به کل مسیر خودتون رو خسته نکنید.

اینی که توی آیینه می‌بینی، خود واقعی تو نیست!
اگر اراده کنی توی سه ماه یک خود جدید منتظرته. این خود جدید قراره بهترین ورژن تو باشه. این خود جدید قراره هیکل آرزوهات رو داشته باشه.
خود جدید تو منتظرته
همین الان لاغر شو!
call-to-action

خب حالا اگر تمایل دارید بیشتر درباره اراده رو راه‌های تقویت اون بدونید بهتون پیشنهاد می‌کنیم ویدئو امروز دکتر کرمانی رو از دست ندید. همینطور که معلومه دکتر کرمانی براتون یه نسخه عالی برای تقویت اراده پیچید‌ن.

نسخه پزشکی برای تقویت اراده - 4 - - ویدیو

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 4.4 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
مهیار پویامهر 1401/07/03

به لیست رژیم های غذاییتون در به اندام رژیم اسپورت هم اضافه کنید

کارشناس به اندام 1401/07/04

سلام دوست خوبم .چشم در صورت امکان حتما اضافه میشه

رویا 1400/05/17

اقای دکتر سلام. من در امریکا هستم چطور با شما تمس بگیرم؟

کارشناس به اندام 1400/05/25

سلام دوست عزیز برای شما و کاربران خارج از کشور پشتیبانی کاربران خارج از کشور: به شماره ۰۹۳۷۲۶۸۱۵۷۶ توی واتساپ یا تلگرام پیام بده

محبوبه‌آجرلو 1400/05/11

برام‌جالب‌بود