نظر دکترکرمانی در خصوص مکمل های غذایی چیست؟

مکمل های غذایی

برخی افراد به منظور افزایش سرعت کاهش وزن به صورت خود سرانه از مکمل ها استفاده می کنند. درست است که کمبودهای تغذیه ای مثل کلسیم، آهن و … سبب افزایش وزن و یا مقاومت در برابر کاهش وزن می شود اما نوع مکمل غذایی و تعداد مصرف و نیاز بدن هم بسیار مهم است و حتی ممکن است زیاده روی در آنها شما را از هدف اصلی دور کند.
اگر از رژیم غذایی متناسب استفاده کنید که شامل تمام گروه های غذایی باشد. در نتیجه بدن تان دچار کمبود ویتامین ها نمی شود و نیازی به مصرف مکمل ندارد. فقط زمانی نیاز به مصرف مکمل آن هم به تجویز پزشک در رژیم هست که وزن زیادی را از دست داده باشید و ممکن است دچار ریزش مو، افسردگی و … شوید.

ویدئوی دکتر کرمانی را ببنید تا بدانید در رژیم دکتر کرمانی امکان مصرف مکمل های غذایی هست یا خیر؟

آیا شما هم از مکمل های غذایی استفاده می کنید یا خیر؟ چه مکملی؟ کامنت بگذارید.

 

3.2/5 - (5 امتیاز)
این مطالب را از دست ندهید ...
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

0 1401/09/16

من وزنم 75کیلو است چطور کم کنم

کارشناس به اندام 1401/09/17

سلام وقت بخیر .عزیزم برای کاهش وزن باید برنامه غذایی مناسبی داشته باشی و ورزش کنی .و از یک رژیم اصولی متناسب با شرایط جسمانی خودت استفاده کنی تا بتونی بهترین نتیجه رو بگیری و به وزن دلخواهت برسی .رژیم دکتر کرمانی بارعایت همه استاندارد ها میتونه بهترین انتخابتون باشه چون هم مناسب سن و شرایط جسمانی خودتون تنظیم میشه هم تنوع غذایی بالایی داره و میتونید طبق سفره خانواده پیش برید این خودش به اجرای بهتر برنامه کمک میکنه .میتونید برای ثبت نام و دریافت رژیم به این لینک مراجعه کنید