اخطار وزیر بهداشت به ارتباط چاقی و کرونا!

چاقی و کرونا

تو این روزهایی که کابوس کرونا ما رو رها نمی کنه، یکی از بزرگترین نگرانی ها سمت افرادی هست که بیماری های زمینه ای مثل دیابت، فشار خون، چربی خون و کبد چرب دارن. اگه خودتون هم با این بیماری ها درگیر نباشید احتمالش هست که یکی از اعضای خانواده تون به این بیماری ها دچار باشن، پس همه ی ما به عنوان عضوی از جامعه مسئولیت مراقبت از خودمون و خانواده مون رو برعهده داریم.
یکی از بهترین کارهایی که می تونید تو این دوره انجام بدید، اینه که سیستم ایمنی بدنتون رو با ورزش، تغذیه ی سالم، خواب کافی و مراقبت های بهداشتی تقویت کنید.
مشکل اصلی اینجا خودشو نشون می ده که وقتی هم می خوایم برای افزایش سلامتی بدنمون رژیم بگیریم، همه گارد می گیرن که حق نداری رژیم بگیری. می خوای خودتو مریض کنی؟ اونم تو این دوره کرونا!!؟
اما این نکته رو فراموش نکنید که چاقی یکی از بزرگترین بسترهای کروناست. بیراه نیست اگه اضافه وزن رو مادر همه ی امراض بدونیم. وقتی وزنمون بالا می ره قند بیشتری تو بدنمون جمع می شه حالا بماند که خطر ابتلا به دیابت و فشار خون هم بالاتر می ره.
پیشنهاد می کنم صحبت های وزیر بهداشت که در ارتباط با گفته های ما هست رو گوش کنید:

افراد چاق، قربانی اصلی کرونا!
اغراق نیست اگه چاقی رو دلیل اصلی مرگ بر اثر کرونا بدونیم. حتی میزان ناچیز اضافه وزن، تاثیر زیادی در ابتلا به این بیماری شوم داره.
اگه برای سلامتی بدنتون ارزش قائلید، ورزش و تغذیه صحیح رو فراموش نکنید.

برای ثبت نام رژیم غذایی + ورزش روی لینک زیرکلیک کنید
رژیم غذایی دکتر کرمانی به همراه ورزش
call-to-action

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*