با سین هشتم دکتر کرمانی سال جدید رو متفاوت شروع کن!!

یه نفس عمیق بکش ، بوی بهار رو حس می‌کنی. برای رسیدن بهار آماده شدی؟ حالت رو، احوالت رو از غم و غصه تکوندی؟ به جسمت، لباس جدید سلامتی پوشوندی؟ نه؟! احتمالا تو هم جزو اون دسته هستی که غذاها و خوراکی های رنگ و وارنگ عید رو که می‌بینی هوش از سرت میپره و […]

با سین هشتم دکتر کرمانی سال جدید رو متفاوت شروع کن!!
امتیاز کاربرها

زمان مطالعه 7 دقیقه

تعداد بازدید 1242

تاریخ انتشار

یه نفس عمیق بکش ، بوی بهار رو حس می‌کنی. برای رسیدن بهار آماده شدی؟ حالت رو، احوالت رو از غم و غصه تکوندی؟ به جسمت، لباس جدید سلامتی پوشوندی؟

نه؟!

احتمالا تو هم جزو اون دسته هستی که غذاها و خوراکی های رنگ و وارنگ عید رو که می‌بینی هوش از سرت میپره و از خود بی خود می‌شی، توی مهمونی‌ها دیگه نمی‌تونی جلوی خودت رو بگیری و دلی از عزا در میاری. پس دیگه بی‌خیال سلامتی تا بعد از تعطیلات!!

یه لحظه صبر کن، تو وسط ماجرای اضافه وزنی و بهتر می‌دونی وزن بالا چه پیامدهای منفی داره و یه جاهایی مثل لبه تیغ میمونه و یه روز پرخوری میتونه چه آسیبی رو برات به همراه داشته باشه.

آره درسته، غذا خوردن حس خیلی خوبی میده و هورمون های لذت مغز رو فعال میکنه اماااا توجه به سلامتی، نه تنها  مانع لذت بردنت از غذاها و خوراکی ها نمیشه بلکه باعث حال خوب و سرحالیتم میشه اونم با تغییر و اصلاح سبک غذا خوردنت.

خیالت راحت، ما توی تیم دکتر کرمانی برات یه پیشنهاده فوق العاده داریم تا با انجامش توی سال جدید به سلامتی لاغر بشی و از تعطیلات عیدتم نهایت استفاده رو ببری و نگران وضعیت جسمیت نباشی.

اون پیشنهاد چیه؟ رژیم سین هشتم دکتر کرمانی

سین هشتم، سین سلامتیه و قراره امسال عید رو با شما جشن بگیره و سال رو نو کنه و کمکت کنه سال جدید رو متفاوت از سال‌های قبل شروع کنی. بریم ببینیم سین هشتم چه چیزهایی با خودش آورده:

ویژگی های سین هشتم

  • خرید یه دوره 3 ماهه رژیم + 30 روز رژیم، عیدی دکتر کرمانی
  • تغییر الگوی غذایی و مصرف مواد غذایی از تمامی گروه‌ها
  • رژیم شخصی سازی شده بر اساس وضعیت جسمی شما
  • انتخاب وعده های غذایی به صورت روزانه بر اساس ذائقه شما
  • کاهش وزن 12 تا 16 کیلو تا آخر 4 ماه
  • پاسخگویی به سوالات توسط کارشناس تغذیه از طریق تیکت
  • دریافت برنامه آنلاین رژیم، از طریق اَپلیکیشن به اندام و سایت

قیمت رژیم سین هشتم چقدره؟

هزینه رژیم 3 ماهه مبلغ 410 هزار تومان هست که نسبت به قیمت رژیم‌های دیگه مقرون به صرفه تر هست. همچنین، شما بعد از خرید، یه دوره رژیم 30 روزه رو به عنوان عیدی از دکتر کرمانی دریافت می‌کنید.

چی بهتر از این؟

رژیم سین هشتم برای شمایی که:

1- رژیم سخت و محدود کننده نمیخوای

2- رژیم غذایی جدا از سفره خانواده نمیخوای

3- شروع سال نو رو با سلامتی میخوای

4- یک ماه رژیم عیدی میخوای

خلاصه کلام، تصمیم گرفتی خودت رو ببینی و اولویت اول زندگیت بشی و از این به بعد به فکر سلامتی و حال خوبت باشی.

از این همه حرف گذشته، از چه زمانی میشه این رژیم رو خرید؟

با سین هشتم دکتر کرمانی سال جدید رو متفاوت شروع کن!!

زمان سین هشتم

ثبت نام رژیم سین هشتم از یک اسفند شروع میشه و تا 11 اسفندماه ادامه داره، حالا به این 11 روز نگاه نکن تو یه چشم بهم زدن میگذره و تموم میشه پس تا فرصت هست از این پیشنهاد فوق العاده استفاده کن.

کلام آخر

شما حق داری هر‌طور دوست داری زندگی کنی هر مقدار غذا که دلت می‌خواد بخوری ولی درآینده پیامدهای تصمیمت رو می‌پذیری؟ بعدها که توی سختی و مشکلات افتادی، مسئولیت کارهات رو قبول می‌کنی؟ سلامتی جزو اون ویژگی‌هایی هست که تا هستش قدرش رو نمی‌دونیم وقتی به خاطر سهل انگاری از دستش دادیم تازه اهمیتش رو متوجه می‌شیم و افسوس از دست دادنش رو می‌خوریم. ناراحت نباش چون ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه‌س اگه الانم شروع کنی و قدم به قدم برای رسیدن به سلامت جسمت تلاش کنی در آینده نه چندان دور تاثیرش رو می‌بینی.

پس وقت رو از دست نده همین الان اولین قدمت رو بردار.

با سین هشتم دکتر کرمانی سال جدید رو متفاوت شروع کن!! - 5 - سین هشتم - اخبار

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

امتیاز کاربرها
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*