وقتی محمدرضای ۱۸۶ کیلویی تونست، یعنی تو هم می تونی

خانه » ویدیو » وقتی محمدرضای ۱۸۶ کیلویی تونست، یعنی تو هم می تونی
هر چقدر برای کاهش وزن تلاش کردید یه طرف، باور و اعتماد به توانایی هاتون یه طرف دیگه. ویدئوی زیر داستان زندگی سید محمد رضا حسینی از بابله که سال ۷۷ با ۹۵ کیلو اضافه وزن وارد رژیم شد. محمدرضا رژیمای زیادی رو امتحان کرده بود ولی تا اون موقع باور نداشت که می تونه وزن کم کنه. صحبت های دکتر کرمانی بهش این باور و اطمینان رو داد که اگه بقیه تونستن اون هم می تونه. محمدرضای ۱۸۶ کیلویی فقط و فقط با اطمینان و باور تونست تا شب عروسیش رکورد ۱۰۲ کیلویی کاهش وزن ایران رو بزنه، در حالیکه اون موقع رکورد کاهش وزن ۷۱ کیلو بود.

 

Sending
User Review
3.94 (16 votes)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

لعیا ۲۲ بهمن ۱۳۹۹

واقعا فوق فوق فوق العادست من اسمم لعیاست ۱۸ سالمه وزنم حدودا نزدیکای ۸۰ کیلو دوست دارم وزنمو کم کنم خیلی دوست دارم به تناسب اندام برسم ولی واقعا یعنی میشه ؟؟؟

کارشناس به اندام ۰۴ اسفند ۱۳۹۹

لعیای عزیز، همونطور که رکوردارهای مجموعه رو میبینید. افرادی بودن که اضافه وزن بیشتری داشتن و با یک برنامه اصولی تونستن وزنشون رو کاهش بدن. برای دریافت رژیم روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

لیلا کرمی ۱۹ تیر ۱۳۹۹

سلام عاایه یعنی واقعا میشه چه جوری

کارشناس به اندام ۲۱ تیر ۱۳۹۹

لیلای عزیز، اولین و مهمترین نکته در کاهش وزن موفق، داشتن اراده قوی در این مسیر هست. تیم پشتیبانی دکتر کرمانی و همینطور تیم روانشناسی این مجموعه در کنار شما هستند تا در حفظ این اراده به شما کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.