رمز موفقیتم پشتیبانی عالی رژیم دکتر کرمانی بود.

مصــاحبه اختصاصی

با مریم نیک سیرت

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


مریم نیک سیرت هستم ۳۴ سالمه و تو استان البرز شهرستان کرج زندگی می کنم. تقریبا تا قبل از بارداری وزن مناسبی داشتم اما همین که وارد دنیای مادرانه شدم، وزنم بالا رفت طوری که لباس های قبل از بارداری اصلا به تنم نمی رفتن.
دوران بارداری و بی تحرکی هاش بماند، من به خاطر اصرارهای اطرافیان پرخوری می کردم. حرف هایی که همه به یک مادر باردار می زنن که “بخور بچه ت رشد نمی کنه، تو الان باید به اندازه دو نفر بخوری و…” این حرفا باعث شده بود که وزنم همینطوری بالا بره.
بعد از بارداری و زایمان چندین بار تصمیم گرفتم لاغر بشم ولی هر بار که رژیم می گرفتم بعد از کم کردن چند کیلو وزن برمی گشتم سر جای اولم. واقعا کلافه شده بودم و حس می کردم هیچ راهی نیست که بتونه منو لاغر کنه. گاهی وقتا وسوسه می شدم قرص لاغری بخورم، اما خوب جراتشو نداشتم. بالاخره مسئولیت مادری به گردنم بود و عذاب وجدان داشتم. دلم نمی خواست به خاطر بی ارادگی من خانواده م تو دردسر بیافتن.
یه روز همسرم در مورد اضافه وزنم بهم حرفی زد که واقعا بهم برخورد. احساس بدی داشتم. اعتماد به نفسم رو از دست داده بودم و هیچ جوابی براش نداشتم. حق با همسرم بود من داشتم نود کیلو می شدم و همین باعث شده بود چهره م شکسته تر بشه.
این تلنگر باعث شد تصمیم بگیرم وزنمو پایین بیارم. چون سن و سال زیادی نداشتم و دلم نمی خواست چهره م زود شکسته بشه. اولین کاری که کردم رفتم تو اینترنت رژیم لاغری رو سرچ کردم. از اون چند تا مقاله ای که خوندم یکیش نظرمو جلب کرد. اونم مقاله ی رژیم لاغری دکتر کرمانی بود. این مقاله به حدی کامل بود که ترغیب شدم برم تو سایت دکتر کرمانی و مقاله های دیگه رو هم بخونم.
همینطور که داشتم تو سایت می چرخیدم چشمم به بخش رکورددارای رژیم دکتر کرمانی افتاد. وقتی مصاحبه هاشون رو خوندم احساس نزدیکی خیلی زیادی با رکورددارا کردم. انگار دارم داستان زندگی خودمو می خونم. به قدری هیجان زده شدم که همونجا روی گزینه ثبت نام زدم و از فرداش شروع کردم به رژیم گرفتن.


وزن اولیه: ۸۷ کیلو گرم

وزن پایانی: ۶۲ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۵ کیلو گرم

چیزی که باعث می‌شد به رژیمم پایبند باشم و ادامه‌ش بدم این بود که همون غذایی که برای همه درست می‌کردم، خودم هم ازش می‌خوردم. یعنی مجبور نبودم برای خودم غذای جداگونه بپزم.چیزی که باعث می شد به رژیمم پایبند باشم و ادامه ش بدم این بود که همون غذایی که برای همه درست می کردم خودمم ازش می خوردم. یعنی مجبور نبودم برای خودم غذای جداگونه بپزم. من توی رژیمم هم از لیست دلخواه و هم استاندارد استفاده کردم و از هر دو هم خیلی راضی بودم.
خدا رو شکر دکتر کرمانی هیچ داروی لاغری رو هم قبول نداشت و من هم با خیال راحت رژیمم رو ادامه می دادم. هفت ماه گذشت و من ۲۵ کیلو کم کردم. تو این ۷ ماه هر روز حس می کردم اعتماد به نفسم نسبت به قبل بیشتر و بیشتر شده. حس خیلی خوبی به خودم داشتم و دلم نمی خواست از این رویا بیرون بیام.
به توصیه ی پشتیبان های عالی دکتر کرمانی روزی نیم ساعت پیاده روی می کردم و این موضوع باعث شد که زودتر به نتیجه برسم. اینجا جا داره از تیم پشتیبانی و کارشناس های دلسوز و خونگرم دکتر کرمانی تشکر کنم که واقعا باعث دلگرمی من بودن و نمی ذاشتن نسبت به رژیمم دلسرد بشم. رژیم دکتر کرمانی واقعا روی اصول و قواعد هستش و من این رژیم رو به همه توصیه می کنم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
توصیه من به مادرهایی که بارداری باعث اضافه وزنشون شده اینه که:

برای سلامتی خودتون هم که شده رژیم بگیرید.
تو دوران بارداری پرخوری نکنید.
هر روز پیاده روی کنید.
شما هر کاری بخواید می تونید انجام بدید. خواستن توانستنه!

امتیاز کاربرها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

۱۸ مرداد ۱۳۹۹

Visitor Rating: 5 Stars

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

Visitor Rating: 2 Stars

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

Visitor Rating: 5 Stars

میثم ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

با سلام من خودم بر اساس مزاج شناسی و طب سنتی رژیم گرفتم از ۱۰۰ کیلو رسیدم به ۷۵ کیلو و روزی ۲ ساعت ورزش پیاده روی و حرکات کششی.مزاج و طبع افراد در رژیم خیلی خیلی مهمه. خداروشکر هم موفق بودم هم تا الان مشکلی نداشتم وقتی راه میرم دلم میخواد پرواز کنم اینقد احساس سبکی میکنم.ایشالله این اتفاق برای همه ی کسایی که میخوان رژیم بگیرن بیفته ولی صبر صبر صبر در رژیم خیلیییییی مهمه.نگید من باید تو دو یا سه ماه اینقد لاغر بشم چون اگه اتفاق نیفته ممکنه ناامید بشین. طبق برنامه پیش برین ولی صبر و تحملتون باید زیاد باشه ایشالله موفق خواهید شد.پیروز باشید

مهتاب ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

اینا حقیقت دارن یا نع

کارشناس به اندام ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

دوست عزیز، متن مصاحبه با رکورددارهای سایت از سمت خود افراد به ما داده می‌شه.