رژیم توربو جت؛ سریع و سالم لاغر شو!

با رژیم توربوجت دکتر کرمانی سریع و سالم لاغر بشید.

وییییییییییییییییییییییژ. می‌دونید این صدای چی بود؟ این صدای سرعت کاهش وزن شما، با رژیم توربو جت دکتر کرمانیه که قراره توی سه ماه، سریع و سالم لاغرتون کنه. باز توی مجموعه دکتر کرمانی چه خبره؟ قراره باهمدیگه سه ماه سریع و سالم، با سرعت جت، به وزن ایده‌آلمون برسیم. چطوری؟ الان بهتون می‌گم.

داستان رژیم توربو جت چیه؟

دوست دارید سریع به وزن ایده‌آلتون برسید؛ اما مشکلی برای سلامتیتون پیش نیاد و پوستتون هم شل نشه؟ پس خوب گوش کنید. هدف رژیم توربو جت دقیقا همینه. توی این رژیم، شما سه ماه برنامه رژیم غذایی و سه ماه برنامه ورزشی از مجموعه دکتر کرمانی دارید که بهتون کمک می‌کنه پرسرعت و سالم به وزن ایده‌آلتون برسید.

برنامه غذایی رژیم لاغری دکتر کرمانی، عادت‌های غذایی غلطتون رو درست می‌کنه، بهتون یاد می‌ده چطور هرچی دوست دارید بخورید و لاغر بشید. برنامه ورزشی فیتامین، به کاهش وزنتون، سرعت زیادی می‌ده، بهتون یاد می‌ده چطور توی خونه ورزش کنید و نمی‌ذاره که اندام و پوستتون شل بشه و بهم بریزه.

پس پیش به سوی لاغری سریع و سالم با رژیم توربو جت!

کمپین رژیم توربوجت بهتون کمک می‌کنه سریع و سالم لاغری بشید.

هدف ما از رژیم “توربو جت” چیه؟

خیلی‌ها هستن که دوست دارن سریع لاغر بشن. اما لاغری سریع با رژیم‌ها و روش‌های غلط، بدتر سلامتی‌تون رو به خطر می‌اندازه. اما ما براتون برنامه ورزشی رو در کنار برنامه غذایی متنوع و اصولی قرار دادیم، تا سریع و سالم لاغر بشید و زودتر به وزن  ایده‌آلتون برسید.

ما نمی‌خوایم سلامتی شما به خطر بیفته. شعار ما حفظ سلامتی شماست. با رژیم توربو جت می‌تونید زودتر به وزن سالم و مناسبتون برسید و حتی اون رو بهبود ببخشید!

شرایط رژیم توربو جت چیه؟

توی این رژیم شما سه ماه برنامه غذایی و سه ماه برنامه ورزشی دارید. هیچ نگران نباشید. برنامه ورزشی و برنامه غذایی شما با هم هماهنگن و مناسب با شرایط شما چیده شده‌‌ان.

برای خرید این رژیم یک هفته زمان دارید. از 19 تا 26 مهرماه فرصت دارید تا این رژیم رو بخرید و با سرعت جت، به وزن ایده‌آلتون برسید. بدون اینکه سلامتیتون رو، ذره‌ای، به خطر بندازید.

صبر کنید! هنوز تموم نشده!

مگه می‌شه ما تو مجموعه دکتر کرمانی کمپین بذاریم و تخفیف نذاریم؟ اما تخفیف این دفعه‌مون ترکونده و مثلش هیچ جا پیدا نمی‌شه! هزینه سه ماه برنامه غذایی و برنامه ورزشی به صورت عادی 652 هزار تومانه (ششصد و پنجاه و دو هزار تومان)؛ اما توی این یه هفته، یعنی از 19 مهرماه تا 26 مهرماه، شما می‌تونید این رژیم رو با 200 هزار تومن تخفیف (دویست هزار تومان) به مبلغ 452 هزار تومان (چهارصد و پنجاه و دو هزار تومان) بخرید. دیگه چی از این بهتر؟!

منتظر چی‌ هستید؟ سه ماه لاغری پرسرعت، بدون ذره‌ای ضرر و با تخفیف 200 هزارتومنی! همین الان ثبت نام

1/5 - (1 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*