کاهش وزن باعث شد به تمام آرزوهایی که داشتم برسم

مصــاحبه اختصاصی

با ثنا ترکمانی پور

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


ثنا ترکمانی پور ۲۱ ساله از شهر ترکمانچای، استان آذربایجان شرقی هستم.
وزن اولیه ام ۹۵ کیلوگرم بود که با رژیم دکتر کرمانی به وزن ۷۰ کیلو رسیدم یعنی موفق به کاهش ۲۵ کیلو شدم. البته تصمیم دارم که باز هم رژیم را ادامه دهم تا به وزن ۶۰ کیلو برسم و بتوانم رژیم تثبیت را هم بگیرم.
اعضای خانواده ام وزن نرمالی دارند و تنها من در بین آنها دارای اضافه وزن بودم. از سن ۷ سالگی تا به الان که تصمیم به کاهش وزن گرفتم در حال چاق شدن بودم. از اینکه مجبور بودم بزرگترین سایز لباس ها را بخرم خسته شده بودم و دلم می خواست لباس های سایز پایین تری را بپوشم. بنابراین برای لاغر شدن تصمیم جدی گرفتم.
۱۵ ماه طول کشید ولی ارزشش را داشت. اولین باری که عدد روی ترازو را دیدم خیلی خوشحال شدم. همین کاهش وزن در شروع انگیزه ای برای ادامه راهم شد. همیشه فکر می کردم لاغر شدن خیلی سخت است و از رژیم کاهش وزن برای خودم غولی ساخته بودم ولی با رژیم دکتر کرمانی خیلی راحت تر از آن چیزی بود که فکرش را می کردم. شروع برنامه کمی برایم سخت بود ولی خوب شروع هر کاری سخت است. کم کم عادت کردم و همه چیز درست شد.
عاشق پیتزا هستم و همیشه می ترسیدم که رژیم بگیریم و این غذا را نداشته باشد اما در رژیم دکتر کرمانی تمام غذاها بود و جای نگرانی نبود. حسرت هیچ غذایی به دل نمی ماند!!!… بهترین لیستی که در طول رژیم استفاده می کردم، لیست دلخواه بود چون
می توانستم با سفره خانواده هماهنگ باشم و غذاهایی که آنها داشتند را من هم مصرف کنم و نیاز به پخت غذای جداگانه نبود.
خوبی دیگر رژیم دکترکرمانی این بود که نیاز به هزینه اضافه نبود یعنی لازم نبود قرص های لاغری و … بخرم و تنها عادت درست غذا خوردن را یاد گرفتم. در کنار رژیم هم آقای دکتر اجازه داده بودند که از مولتی ویتامین مینرال استفاده کنم تا دچار ریزش مو و … نشوم.


وزن اولیه: ۹۵ کیلو گرم

وزن پایانی: ۷۰ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۵ کیلو گرم

خیلی نگران هستم که دوباره به روزهای چاقی خود برگردم و حتی برخی موقعیت ها خیلی پرخوری می کنم. در این شرایط به خودم یادآوری می کنم که باید دوباره لباس های گشاد و بزرگ بپوشی. دوست داری؟!


کاهش وزن سبب شد به تمام آرزوهایی که داشتم برسم و زندگی ام رنگ و بوی تازه به خود گرفته است. تمام لباس های مورد علاقه ام را می پوشم.
تا قبل از رژیم حوصله ورزش کردن را نداشتم ولی از زمان رژیم تا به الان مثل قرصی است که باید هر روز بخورم و اگر انجام ندهم احساس خوبی ندارم. گاهی اوقات در خانه طناب و حلقه می زنم، اگر هم شرایطم خوب باشد باشگاه هم می روم.
خوشبختانه در طول رژیم کسی مخالفم نبود و همه مرا تشویق می کردند. قبلا فکر می کردم که اگر چیزی نخورم لاغر می شوم ولی الان یاد گرفتم که باید به اندازه نیاز بدنم بخورم.
متاسفانه در طول رژیم دچار تنبلی معده شدم چون مقدار غذایم خیلی کمتر از قبل شده بود اما به مرور زمان مشکل برطرف شد البته مدیون پشتیبان های رژیم هستم که بهترین راهنمایی ها را می کردند.
خیلی نگران هستم که دوباره به روزهای چاقی خود برگردم و حتی برخی موقعیت ها خیلی پرخوری می کنم. در این شرایط به خودم یادآوری می کنم که باید دوباره لباس های گشاد و بزرگ بپوشی. دوست داری؟! هر زمان که مهمانی می رفتم غذا را به شکل سم
می دیدم و با خود می گفتم اگر بخورم می میرم. در نتیجه به اندازه رژیم غذا می خوردم.توصیه من به همه دوستان این است که:
۱٫ پرخوری نکنید.
۲٫ غذای سالم بخورید.
۳٫ اصول درست غذاخوردن را رعایت کنید.
پیشنهاد می کنم برای یک بار هم که شده است رژیم دکتر کرمانی را رعایت کنید هرگز پشیمان نمی شوید. خودتان را تشویق کنید و برای کاهش وزنتان، هدیه ای به غیر از غذا مثل لباس سایز کوچکتر، کتاب و … بخرید تا به خودتان انگیزه دهید. یادتان نرود این خود شما هستید که می توانید برای لاغر شدن یا نشدنتان تصمیم بگیرید.

Sending
User Review
3.48 (46 votes)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

محمدی ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام ..اقای دکتر خودشون قم حظور دارن...اخه کد ماله قمه؟؟؟ اگه هستن لطفا ادرس مطب و لطف کنین

کارشناس به اندام ۲۵ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دکتر به صورت حضوری ویزیت نمی کنن اما در چندین شهر نمایندگی دارن و رژیم آنلاین هم ارائه می دن.

نرگس ۲۲ آبان ۱۳۹۸

خیلی خوب شده

مینانبی‌لو ۲۱ آبان ۱۳۹۸

من‌دوست‌دارم‌لاغرشوم‌مثلا۳۰کیلو‌کم‌کنم‌ب‌نظرمن‌لاغری‌یعنی‌سلامتی‌بدن‌وخوش‌تیپی‌اعتمادب‌نفس‌انسان‌رابالامیبرد‌انسان‌میتواند‌باعزت‌نفس‌درجامعه‌حضورپیداکندبدون‌استرس‌ونگرانی‌‌من‌مینانبی‌لوازابیک‌قزوین‌هستم.امیدوارم‌ب‌ارزوم‌برسم‌بزودی‌‌امیدخودراازدست‌نمیدهم

کارشناس به اندام ۲۲ آبان ۱۳۹۸

بسیار عالی. امیدواریم روزی به عنوان رکورددار مصاحبه ی شما رو در سایت منتشر کنیم.

مهدی ۲۱ آبان ۱۳۹۸

من میخواهم کمی چاق شوم چکار کنم

کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم چاقی عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید. پشتیبان های ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

زهرا ۲۱ آبان ۱۳۹۸

خیلی خوب بوده این رژیم مشتاقم من هم از این رژیم استفاده کنم

کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

بسیار عالی. برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن