معرفی متخصص لاغری مجرب و باسابقه + مشاور لاغری

متخصص لاغری به چه کسی می‌گویند و وظایف‌اش چیست؟ بسیاری از افراد دارای اضافه وزن برای لاغری به سراغ انواع و اقسام رژیم‌ها و جراحی‌های لاغری می‌روند غافل از اینکه متخصص لاغری و تغذیه می‌تواند با ارائه یک برنامه غذایی متناسب با نیاز بدن فرد، ایجاد تغییرات در سبک زندگی او و ارائه برنامه ورزشی، موجب کاهش وزن سالم و پایدار شود.

در این صورت بدون نیاز به جراحی یا استفاده از دستگاه‌های لاغرکننده، می‌توانید بدن‌تان را به سلامت لاغر کنید. کار متخصص کاهش وزن مانند مشاور لاغری است، با این تفاوت که متخصص لاغری می‌تواند آزمایش‌ها و داروهای مورد نیاز را نیز تجویز کند.

در این مقاله به معرفی ویژگی‌های بهترین متخصص لاغری و روش‌های درمانی او می‌پردازیم. تا انتها با ما همراه باشید تا برای کاهش وزن خود یک متخصص کاهش وزن و تغذیه مناسب را انتخاب کنید.

متخصص لاغری کیست؟

متخصص لاغری و کاهش وزن در درمان افراد چاق یا دارای اضافه وزن تخصص دارند که برخی از این پزشکان ممکن است جراح چاقی نیز باشند. چاقی زمانی رخ می‌دهد که چربی بدن بالاتر از حد معینی باشد. متخصص کاهش وزن، BMI شما را محاسبه می‌کند که نوعی اندازه‌گیری از قد و وزن فرد برای تعیین گروهبندی وزنی است و BMI بالاتر از 30 به معنای افزایش وزن است.

متخصص لاغری توده بدنی و برنامه غذایی روزانه فرد را بررسی می‌کنند.

متخصص لاغری توده بدنی و برنامه غذایی روزانه فرد را بررسی می‌کنند.

یک متخصص تغذیه می‌تواند درمان کاهش وزن را از طریق تغذیه، ورزش و تغییر سبک زندگی به شما ارائه دهد، زیرا چاقی می‌تواند باعث مشکلات سلامتی مانند دیابت و سکته قلبی شود.

یک متخصص لاغری از یک برنامه درمانی گسترده شامل تغذیه، ورزش، تغییرات رفتاری و داروها استفاده و برنامه شما را متناسب با نیازها و ترجیحات شما تنظیم می‌کند.

چرا لازم است به یک متخصص لاغری در زمینه درمان چاقی مراجعه کنیم؟

اگر چاق هستید، مهم است که درمان مناسب را دریافت کنید. چاقی می‌تواند به تعدادی از بیماری‌های جدی و خطرناک منجر شود، از جمله:

 • دیابت
 • آرتروز
 • فشار خون بالا
 • بیماری قلبی
 • سکته
 • آپنه خواب
 • بیماری کبد
 • برخی بیماری‌های ریوی
 • برخی سرطان‌ها
متخصص لاغری می‌تواند با برنامه غذایی مناسب مانع بروز بیماری‌های مختلف مرتبط با چاقی شود.

متخصص لاغری می‌تواند با برنامه غذایی مناسب مانع بروز بیماری‌های مختلف مرتبط با چاقی شود.

توجه داشته باشید مشاوره برای لاغری سریع که در سایت‌ها و کانال‌های مختلف ارتباطی تبلیغ می‌شود، امکان ندارد و ماهی گرفتن از این آب گل‌آلود است زیرا کاهش وزن سریع همیشه با عوارض بعضا جبران‌ناپذیری در سلامت فرد همراه است. به همین دلیل به یک متخصص لاغری مراجعه کنید که به صورت معقول و بدون بازگشت وزن، برنامه غذایی و ورزشی شما را تنظیم کند.

متخصص لاغری کیست و تفاوت آن با مشاور لاغری چیست؟ ترکیبی از رژیم‌ غذایی، برنامه ورزشی، ارائه عادات غذایی سالم، نحوه مدیریت غذا خوردن و تجویز داروهای مکمل یا لاغری و آزمایش‌های مورد نیاز، از جمله ويژگی‌های بهترین متخصص لاغری و تغذیه است. تنها تفاوت مشاور لاغری با متخصص لاغری این است که مشاور لاغری و تغذیه نمی‌تواند دارو تجویز کند.

در اولین دیدار چه انتظاری می‌توانیم از متخصص لاغری داشته باشیم؟

در طول ویزیت اولیه شما، متخصص درمان چاقی ممکن است:

 • سابقه پزشکی شما را بپرسد که شامل تاریخچه تغذیه، ورزش و کاهش وزن شما می‌شود.
 • معاینه فیزیکی شامل BMI، دور کمر و فشار خون انجام دهد.
 • مشکلات سلامتی شما را در رابطه با چاقی بررسی کند.
 • به دنبال مشکلات پزشکی دیگری باشد که ممکن است باعث افزایش وزن شما شده باشد.
 • بررسی کند چقدر برای شروع یک برنامه ورزشی آماده هستید.
 • آزمایش‌های لازم را برای شما تجویز کند.
 • به شما کمک می‌کند تا اهداف کاهش وزن واقع بینانه داشته باشید.
 • یک برنامه غذایی به شما می‌دهد.
 • ممکن است به شما بگوید که یک دفتر عادات غذایی روزانه داشته باشید.
 • بررسی کند که آیا به داروی کاهش وزن نیاز دارید یا خیر.
متخصص لاغری سابقه پزشکی شما را بررسی می‌کند.

متخصص لاغری سابقه پزشکی شما را بررسی می‌کند.

بهترین متخصص لاغری همچنین باید اطلاعاتی در موارد زیر به شما بدهد:

 • عادات غذایی سالم
 • عادات ورزشی سالم
 • سبک زندگی سالم و عادت به آن
 • نحوه تاثیر سلامت روان بر چاقی
 • عوارض چاقی
 • فواید و خطرات داروهای لاغری

متخصص کاهش وزن بر اساس نیازها و ترجیحات پزشکی شما یک برنامه درمانی برای شما ایجاد می‌کند.

ویژگی‌های یک متخصص لاغری خوب چیست؟

یک پزشک متخصص کاهش وزن همه جانبه به نیازهای هر فرد توجه می‌کند و درمان ترکیبی تغذیه و ورزش و شاید دارو را تجویز می‌کند:

 • در ویزیت‌های بعدی، پزشک پیشرفت شما را بررسی می‌کند.
 • در صورت نیاز تغییراتی را در درمان شما ایجاد خواهد کرد.
 • اگر به اندازه کافی وزن کم نمی‌کنید، پزشک به شما پیشنهاد می‌کند که تغییرات دیگری ایجاد کنید.
 • ممکن است داروی مکمل یا کاهش وزن تجویز کند.
 • همانطور که وزن کم می‌کنید و سلامت شما بهتر می‌شود، ممکن است برخی از داروهای شما را تغییر دهد.
 • اگر درمان‌ با تغذیه و ورزش را امتحان کنید و کاهش وزن شما متوقف شود، ممکن است پزشک در مورد جراحی کاهش وزن با شما صحبت کند.

همیشه به یاد داشته باشید بهترین مشاور لاغری کسی است که یک برنامه غذایی کاهش وزن را برای تمام افراد تجویز نکند.

پزشک متخصص لاغری چه آزمایش‌هایی را ممکن است تجویز کند؟

پزشک ممکن است آزمایش‌های مختلفی را برای بررسی عوامل مرتبط با چاقی شما تجویز کند، مانند:

 • آزمایشات دیابت، مانند قند خون ناشتا و هموگلوبین A1c
 • سطح لیپید و کلسترول
 • سطح هورمون محرک تیروئید
 • آزمایش خون کبد
 • آزمایش خون عملکرد کلیه
 • سطح ویتامین D
 • الکتروکاردیوگرام برای ارزیابی ریتم قلب

بسته به نیازهای شما، پزشک متخصص کاهش وزن ممکن است آزمایش‌های دیگری را انجام دهد.

متخصص لاغری و کاهش وزن در صورت نیاز داروها و آزمایش‌های لازم را تجویز می‌کند.

متخصص لاغری و کاهش وزن در صورت نیاز داروها و آزمایش‌های لازم را تجویز می‌کند.

متخصص لاغری با سابقه و مجرب آنلاین و حضوری

امروزه به دلیل تغیر سبک زندگی، عدم تحرک کافی، افزایش مصرف غذاهای فرآوری شده و فست فود،کودکان و نوجوانان بسیار زیادی به مشکل اضافه وزن گرفتار شده‌اند.

نکته بد ماجرا اینجاست که چاقی عوارض بسیار گسترده‌ای دارد که مردم و دولت‌ها برای بهبود آن هزنیه‌های سرسام‌آوری را متحمل می‌شوند. به همین دلیل نیاز به متخصص لاغری در سال‌های اخیر رو به افزایش است. پزشکی که به صورت موثر و مفید، در تغییر سبک زندگی افراد، عادات غذایی و میزان تحرک‌ افراد دارای اضافه وزن، برنامه هدفمندی می‌دهد.

افراد بسیاری از رژیم غذایی بدون بازگشت دکتر کرمانی متخصص لاغری و تغذیه بهره برده و نتیجه مطلوب را گرفته‌اند.

افراد بسیاری از رژیم غذایی بدون بازگشت دکتر کرمانی متخصص لاغری و تغذیه بهره برده و نتیجه مطلوب را گرفته‌اند.

متاسفانه در سال‌های اخیر این موج جهانی، به کشو ما نیز وارد شده و افراد چاق درگیر بیماری‌های قلبی، سکته، دیابت، کبد چرب و انواع سرطان هستند. با توجه به اهمیت این موضوع انتخاب یک متخصص کاهش وزن با تجربه و آگاه به انواع روش‌های کاهش وزن بسیار بااهمیت است. متخصصی که بتواند با توجه به نیاز بدن هر شخص، برای او رژیم لاغری، ورزش‌های مورد نیاز و داروهای مکمل یا کاهش وزن را تجویز کند.

در این بخش به معرفی یکی از باسابقه‌ترین و خوش‌نام‌ترین پزشکان متخصص لاغری و کاهش وزن در ایران می‌پردازیم که در شهرهای مختلف از جمله شیراز، اصفهان، رشت، مازندران، اهواز، کرمانشاه، کردستان، اراک، سمنان، کاشان، کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان، گلستان و… مشاوره آنلاین دارد و در مناطق زیر مشاوره حضوری و آنلاین:

متخصص لاغری در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید می‌توانید به شعبه‌های مختلف متخصص لاغری و کاهش وزن شرکت به اندام پارسیان که متعلق به دکتر کرمانی است مراجعه کنید یا مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی بگیرید:

دفتر شعبه رسالت

کسانی که ساکن منطقه 8 شهر تهران هستند و قصد دریافت رژیم لاغری و مشاوره دارند، می‌توانند به شعبه خیابان رسالت دکتر کرمانی مراجعه نمایند. همچنین می‌توانید از طریف شماره زیر سوالات خود را از کارشناسان تغذیه به اندام بپرسید. شماره تماس: ۰۲۱۷۷۲۲۹۶۴۴

دفتر شعبه نازی آباد

اگر ساکن محله نازی آباد و منطقه 16 تهران هستید، برای دریافت مشاوره متخصص لاغری به شعبه نازی‌آباد رژیم غذایی دکتر کرمانی مراجعه نمایید یا با این شماره تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۰۲۱۵۵۳۰۶۸۸۸

دفتر شعبه صادقیه

افرادی که در محله صادقیه و اطراف آن ساکن هستند به راحتی می‌توانند به شعبه متخصص کاهش وزن دکتر کرمانی در این منطقه مراجعه کنند یا مشاوره تلفنی بگیرند. شماره تماس: ۰۲۱۴۴۲۸۱۳۷۰

دفتر شعبه دولت آباد

شعبه منطقه دولت آباد و منطقه 20 تهران که در شهر ری قرار دارد نیز پذیرای کسانی است که می‌خواهند یک رژیم موثرو مفید لاغری بگیرند. اگر نیاز به مشاوره غیرحضوری دارید می‌توانید با این شماره تماس بگیرید تا کارشناسان دکتر کرمانی شما را برای دریافت رژیم غذایی کاهش وزن راهنمایی کنند. شماره تماس: ۰۲۱۳۳۳۹۱۱۵۵

دفتر شعبه پیروزی

اگر ساکن تهران هستید و قصد دریافت رژیم لاغری و مشاوره دارید، می‌توانید به شعبه پیروزی متخصص لاغری و کاهش وزن دکتر کرمانی مراجعه نمایید. شماره تماس: ۰۲۱۳۳۳۱۴۱۶۵

برای دریافت مشاوره و رژیم غذایی دکتر کرمانی می‌توانید بدون حضور در تهران از هر جای ایران و جهان تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و رژیم غذایی دکتر کرمانی می‌توانید بدون حضور در تهران از هر جای ایران و جهان تماس بگیرید.

متخصص لاغری در کرج و حومه

مشاوران تغذیهِ متخصص لاغری و تناسب اندام، دکتر کرمانی در شهر کرج نیز حضور دارند و به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. شماره تماس: ۰۲۶۳۲۷۰۷۵۱۲

 متخصص لاغری در اصفهان

همچنین ساکنین شهر تاریخی اصفهان هم می‌توانند به صورت آنلاین یا تلفنی مشاوره رایگان لاغری بگیرند. شماره تماس: 0218837137

متخصص لاغری در تبریز

اگر ساکن تبریز هستید و به دنبال یک متخصص تغذیه که در ارائه رژیم لاغری باسابقه و موفق باشد، با این شماره تماس بگیرید تا مشاورین تغذیه دکتر کرمانی شما را برای دریافت رژیم سه ماهه کاهش وزن 12 کیلوگرمی راهنمایی کنند. بدون خذف مواد غذایی و در صورت نیاز، همراه با برنامه ورزشی. شماره تماس: 0218837137

متخصص لاغری در شیراز

امروزه افراد مبتلا به چاقی به دنبال جدیدترین و موثرترین متدهای لاغری هستند که بدون بازگشت اضافه وزن، وزن بدن‌ آنها را متعادل نگه دارد. مشاوران تغذیه و لاغری دکتر کرمانی برای کاربران ساکن شهر زیبای شیراز نیز به صورت تلفنی و آنلاین در دسترس هستند تا به سوالات تغذیه و لاغری آنها پاسخ دهند. شماره تماس: 0218837137

متخصص لاغری در مشهد

دغدغه برخی از افراد دارای اضافه وزن این است که بسیاری از رژیم‌های لاغری وعده صبحانه، ناهار یا شام را حذف می‌کنند و این موجب ریزه‌خواری افراد چاق خواهد شد.

اما برنامه غذایی لاغری دکتر کرمانی چنین مشکلی ندارد و هیچ وعده یا گوره غذایی بر برنامه غذایی شما حذف نخواهد شد. همچنین با دریافت تلفنی مشاوره و آنلاین رژیم لاغری، دیگر نیازی نیست ساکنان شهر مشهد به پایتخت مراجعه کنند. شماره تماس: 0218837137

متخصص لاغری در اهواز

کسانی که در جستجوی یک پزشک متخصص کاهش وزن و تغذیه هستند اما امکان حضور در استان تهران را ندارند، می‌توانند به راحتی از طریق این شماره تلفن، تماس گرفته و مشاوره رژیم لاغری بگیرند. شماره تماس: 0218837137

متخصص لاغری دکتر کرمانی در شهرهای مختلف، امکان مشاوره آنلاین و تلفنی دارد.

متخصص لاغری دکتر کرمانی در شهرهای مختلف، امکان مشاوره آنلاین و تلفنی دارد.

مشاوره آنلاین برای کاربران خارج از کشور

همچنین مشاوره و ارائه آنلاین رژیم غذایی کاهش وزن به کاربران خارج از کشور نیز فعال است. شماره تماس: 09372681576

و ویژگی مهم دیگر امکان مشاوره لاغری رایگان برای تمامی کاربران، رژیم‌گیرندگان دکتر کرمانی و کسانی که به تازگی به دنبال کاهش وزن موثر هستند، وجود دارد. در ادامه سرگذشت پرماجرای دکتر کرمانی و رونمایی از رژیم کاهش وزن او را می‌خوانید:

دکتر کرمانی متخصص لاغری بدون بازگشت وزن

دکتر محمد صادق کرمانی متولد ۱۳۲۶ در نجف اشرف، با اصالتی کرمانی و یزدی است. وی در سال ۱۳۵۲ دکترای پزشکی خود را دریافت نمود و با تاسیس موسسه سلامتی طراوتِ به اندامِ پارسیان در ایران، مشغول به طبابت در حوزه سلامتی، تغذیه و کاهش وزن شد.

از آن زمان تاکنون افراد بسیاری زیر نظر دکتر کرمانی و رژیم‌های کاهش وزن وی، به وزن دلخواه و تناسب اندام رسیدند؛ بدون آنکه بازگشت وزنی داشته باشند. شاید یک ویژگی بارز و مهم برنامه‌های دکتر کرمانی این است که خود ایشان در دهه ۴۰ زندگی دچار افزایش وزن و بیماری‌های مرتبط با آن شدند.

ایشان روش‌های مختلف کاهش وزن را تجربه کردند تا در نهایت به روش لاغری خودشان رسیدند. به همین دلیل مشکل افراد دارای اضافه وزن را به خوبی درک می‌کنند و می‌دانند کاهش وزن چه اراده آهنین و قدرتمندی می‌خواهد!

اگر برنامه غذایی مشاور لاغری اصولی باشد، بازگشت وزن نخواهید داشت.

اگر برنامه غذایی مشاور لاغری اصولی باشد، بازگشت وزن نخواهید داشت.

تجربه شخصی دکتر کرمانی درباره کاهش وزن

دکتر کرمان از تجربه شخصی خود در اضافه وزن و مشکلات بعد از آن می‌گوید:

«در سال 1371 وزنم به 108 كيلوگرم رسيد و همزمان به فشارخون بالا هم مبتلا شدم. دو سال بعد، به دلیل اضافه وزن، دچار نارسايی قلبی شدم و علاوه بر مصرف قرص‌های فشار خون، استفاده از قرص‌های نارسايی قلبی را نيز شروع كردم.

زمانی که به مطب شخصی‌ام می‌رفتم بالا رفتن از پله‌ها برایم سخت شده بود، به طوری که به نفس نفس زدن می‌افتادم.

در 47 سالگی دچار فشار خون بالا، نارسایی قلبی و نارسایی تنفسی شده بودم. با این شرایط، کم کم درگیر مشکلات دیگر هم می‌شدم. تصمیم جدی گرفتم که وزنم را کاهش دهم.»

دکتر کرمانی به مطالعه انواع روش‌های لاغری موجود پرداختند و تلاش کردند با کمک آنها وزن خود را کم کنند:

«برنامه غذایی را  در اختیار همسرم قرار دادم. ظهر همان روز با خستگی ناشی از کار روزانه از مطب به منزل برگشتم و  سفره غذا آماده و غذای من هم در کنار آن بود؛ اما غذای من خیلی کم بود.

چاره‌ای نداشتم چون این تصمیم خودم بود! خیلی سریع غذايم تمام شد ولی هنوز میل به غذا داشتم.

چشمم به ته دیگ برشته سر سفره افتاد که برای من ممنوع بود؛ ولی داد و فريادهای معده به من می گفتند که بخور، بخور!

نفس، مرا به ادامه ی خوردن دعوت كرد و عقل فرمان كنار كشيدن مي‌داد. به هر حال نفس موفق شد. روز اول برنامه غذایی به این شکل گذشت.”

روز دوّم سر سفره از برنج خبری نبود. دلمه داشتيم و طبق برنامه غذایی، تعدادی در بشقابِ كنار سفره برايم گذاشته بودند.

با دو كفِ دست نان، غذا را خوردم ولی همچنان میل به غذا خوردن داشتم. به این اميد، سر سفره ماندم كه غذای بچه‌ها اضافه بيايد و به بهانه جلوگيری از اسراف آن را بخورم!

خلاصه یک هفته به این صورت گذشت. نتايج نشان دادند تقريباً 50 درصد موفق شدم اما دليل نرسیدن به موفقيت كامل برايم مشخص بود.»

به نظر دکتر کرمانی مهمترین عامل به نتیجه نرسیدن بسیاری از رژیم‌های غذایی، عدم اراده قوی برای ادامه دادن برنامه غذایی کاهش وزن است:

«اراده من ضعيف‌تر از وسوسه‌ها و فرمان‌های بخور بخور شكم بود! چه بايد مي‌كردم؟!

هرچه فكر كردم هيچ راه حلی جز تقویت اراده نبود. اين كار نشدنی بود مگر با قَسَم خوردن كه به آن اعتقاد داشتم. ب

ه همين خاطر قَسَم شرعی خوردم. به خداوند عظيم قسم خورم كه به برنامه غذايی نوشته شده عمل مي‌كنم و هيچ غذای ديگری نمي‌خورم. در غير اين صورت پنجاه هزار تومان به فقرا مي‌دهم.

 • به همین دلیل سینی مخصوص بیمارستان خریدم.
 • همچنین جایی را در خانه برای خودم انتخاب کردم که از بقیه دور باشم و غذایشان را نبینم
 • برای اين كه از غذاخوردن احساس رضايت بيشتری كنم از قاشق چای خوری استفاده کردم تا زمان بیشتری طول بکشد.

پس از دو هفته از اجرای اين تغييرات در روش غذا خوردنم، به موفقیت صد در صد رسیدم یعنی در دو هفته اول 5 کیلو و 200 گرم وزنم کاهش پیدا کرد. در مدت چهار ماه از 108 به 88 کیلوگرم رسیدم.».

بهترین متخصص لاغری ورزش و تغذیه رو با هم همراه می‌کند.

بهترین متخصص لاغری ورزش و تغذیه رو با هم همراه می‌کند.

دستاوردهای کاهش وزن دکتر کرمانی

«در پايان سال 1374 به وزن دلخواهم رسيدم. اولين دستاورد كاهش وزن اين بود كه:

 • فشار خونم پایين آمد و نشانه‌های نارسايی قلبي‌ كاملاً برطرف شد.
 • قرص‌های فشارخون و نارسايی قلبی را كنار گذاشتم و زندگی معمولی خود را با سلامتی و شادابی ادامه دادم.

احساسات و فعاليت‌هايم نشان می‌داد كه حداقل ده سال جوان‌تر شدم. به راحتی تا طبقه سوم یعنی مطبم از پله‌ها بالا مي‌رفتم.

ناگهان به فكر افتادم چرا اين كار را برای بیمارانم با اضافه وزن بالا اجرا نكنم؟

بنابراین شروع به اجرای برنامه كردم و تعدادی از بيماران دارای اضافه وزن با عمل به برنامه غذايی من، لاغر شدند. به این ترتیب، تعداد افراد دارای اضافه وزن مراجعه كننده روزبه روز افزايش يافت.»

رژیم غذایی دکتر کرمانی متخصص لاغری با بررسی جامع انواع رژیم‌های لاغری موجود و مطالعات گسترده ایجاد شده است.

رژیم غذایی دکتر کرمانی متخصص لاغری با بررسی جامع انواع رژیم‌های لاغری موجود و مطالعات گسترده ایجاد شده است.

همچنین:

«باید بدانید بهترين مراكز لاغری دنيا در آمريكا برای كاهش وزن، ركورد موفقيت 29% را به خود اختصاص دادند ولی من توانسته بودم در كلينيک تغذيه‌ی خود براساس آمار دقيق رایانه‌ای موجود، ميزان موفقيت در اجرای برنامه‌ی رژيم لاغری را در بيش از ده هزار فرد چاق به 61% برسانم.

اين موفقيت، دويست‌ درصد بالاتر از موفقيت بهترين مراكز تغذيه‌ی دنيا بود. بعد از بدست آوردن این موفقيت چشم گير نوشتن برنامه تغذیه‌ی رایانه‌ای مخصوص كودكان چاق را شروع کردم.

به دليل وجود تعارض شديد ميان رشد هورمونی بدن و كاهش وزن آنها، كشف فرمول‌های جديد برای برطرف كردن اين مشكل، كار خیلی دشواری بود، ولی سرانجام توانستم برنامه‌ای بنويسم كه با اجرای آن به موفقيت بی‌نظيری در درمان چاقی كودكان برسم.

در مرحله بعدی به نوشتن تحلیل رایانه ای برنامه مخصوص لاغرها پرداختم و با ياری خداوند توانستم آن را نيز با موفقيت كامل به پايان برسانم و چندين هزار فرد لاغر را به آرزوهایشان یعنی تناسب اندام برسانم.»

در شرکت دکتر کرمانی مشاوره تغذیه برای لاغری به صورت رایگان انجام می‌شود تا هر فرد با توجه به نیاز‌ها و کمبودهای بدن‌اش، برنامه غذایی متناسب با خودش را دریافت کند.

ویژگی ممتاز و متمایز رژیم‌های لاغری دکتر کرمانی

دکتر کرمانی زمان زیادی را به مطالعه دانش تغذیه و روش‌های سالم کاهش وزن گذراند تا بتواند برنامه غذایی را تدوین کند که برای افراد مختلفی که دچار چاقی هستند مناسب باشد. همچنین افراد از عمل به آن دچار خستگی نشوند و نیمه راه رژیم لاغری را رها نکنند.

ویژگی برجسته رژیم غذایی دکتر کرمانی متخصص لاغری، عدم حذف گروه‌ها و وعده‌های غذایی است.

ویژگی برجسته رژیم غذایی دکتر کرمانی متخصص لاغری، عدم حذف گروه‌ها و وعده‌های غذایی است.

نکته مهم‌تر اینکه هیچ ماده غذایی مفیدی از سبد غذایی افراد چاق حذف نشود و به اندازه کافی سیر شوند تا مجبور نشوند نیمه شب به ریزه‌خواری روی بیاورند:

«به دست آوردن روش‌های صحیح تغذیه و تهیه برنامه غذايی مناسب چند ماه طول کشید. غذاهای افراد و مقدار كالری لازم برای هر یک از آن‌ها با یکدیگر تفاوت داشت و براساس مشخصات پنج گانه آن‌ها تنظيم می‌شد كه عبارت بود از:

 • وزن
 • قد
 • جنس
 • سن
 • ميزان فعاليت

از ویژگی‌های مهم رژیم‌ لاغری سه ماهه دکتر کرمانی، مشاوره رایگان لاغری شکم و پهلو است که می‌توانید به صورت تلفنی یا از طریق سایت دریافت کنید.

امتیاز کاربرها
-