بهترین رژیم لاغری آنلاین ؛ رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی

رژیم لاغری آنلاین

رژیم غذایی یا رژیم لاغری آنلاین مجموعه ای از برنامه های روزانه غذایی است که هر فرد میل می کند. این برنامه شامل وعده غذایی اصلی و میان وعده است که با توجه به شرایط جسمانی هر شخص و نیاز روزانه او به انرژی، در طول روز بخش بندی می شود.

رژیم غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می‌کند. مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین‌ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم می آورد. نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، فراهم می‌کند. همچنین رژیم غذایی سالم به همراه ورزش می‌تواند خطر ابتلا به بیماری هایی از جمله چاقی، بیماریهای قلبی، دیابت نوع ۲، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد.

رژیم غذایی آنلاین چگونه نیازهای شما را برآورده می کند؟

گاه افراد از رژیم غذایی ویژه‌ای پیروی می‌کنند که ممکن است توسط پزشک یا متخصص تغذیه به آن‌ها توصیه شده باشد که به آن رژیم درمانی می‌گویند (مثلاً در بیماری دیابت و یا فشار خون). گاهی فرد برای لاغر شدن یا چاق شدن از رژیم لاغری یا رژیم چاقی (رژیم افزایش وزن) استفاده می‌کند. همچنین برخی از افراد مایلند در رژیم غذایی خود، تنها از گیاهانی استفاده کنند که به رژیم خوراکی آن‌ها گیاهخواری گفته می‌شود و یک سیستم رژیم آنلاین خوب باید بتواند تمامی این نیاز ها را برآورده کند.

رژیم لاغری آنلاین

انواع رژیم غذایی آنلاین

انواع رژیم لاغری یا رژیم چاقی را از یکی از روش های زیر می توان دریافت نمود:

با مراجعه به پزشک تغذیه، پس از محاسبه قد ، وزن، نوع استخوان بندی و با در نظر گرفتن جنسیت و سن هر شخص، برنامه ای به هر شخص داده میشود.

پیروی از این برنامه در مدت زمانی که تعیین می شود در رژیم لاغری یا رژیم چاقی، می تواند کاهش وزن و یا افزایش وزن او را در پی داشته باشد.

نوعی از رژیم لاغری که به صورت آنلاین (اینترنتی) ارائه می شود که در سایت دکتر کرمانی نیز این نوع از برنامه غذایی در دسترس است:

پس از مراجعه به سایت و ثبت نام در آن، برنامه غذایی را برای مدت معین دریافت می کنید.

با توجه به محاسباتی که به صورت هوشمند و مجازی در طول برنامه رژیم آنلاین اعمال می شود و همین طور  محدودیت های زمانی که زندگی ماشینی امروزه برای بسیاری از افراد به وجود آمده است، رژیم آنلاین دکتر کرمانی شیوه بسیار مناسبی برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شما خواهد بود.

 

ویژگی های منحصر به فرد رژیم لاغری آنلاین دکتر کرمانی

با هر بیماری که درگیر باشید باز هم می توانید رژیم غذایی دکتر کرمانی را برای کاهش وزنتان انتخاب کنید، با مشاوره پزشکان برای بیماری های مختلف، تدابیر لازم اندیشیده شده است.

حتی اگر بدغذا هم باشید، در غذاهای مصرفی روزانه تان حق انتخاب دارید و هر روز و هر هفته می توانید با برنامه غذایی خانواده تان هماهنگ باشید و از کنار سفره خانواده جُم نخورید!

در حال ارسال
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
4.12 (26 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

مبینا کهزادی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام من رژیم میخواستم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

محبوب دودانگه ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

یه رژیم لاغری میخواستم

کارشناس به اندام ۰۹ خرداد ۱۳۹۸

به این لینک مراجعه کنید.

زهره قادری ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام من یه رژیم لاغری سریع میخاستم

کارشناس به اندام ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

زهره قادری ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام منم یه رژیم لاغری سریع میخاستم

هادی نوشادی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

رژیم لاغری

الهام کرمی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

عالی

نازنین ۱۹ اسفند ۱۳۹۷

با سلام یک رژم لاغری

کارشناس به اندام ۱۹ اسفند ۱۳۹۷

parinaz ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

بدون شک بهترین رژیم دکتر کرمانی هست

فاطمه جاویدی ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

عالی رزیم تون

فاطمه جاویدی ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

لاغری تمام اعضاء
-