معرفی و بررسی مزایای رژیم آنلاین دکتر کرمانی

رژیم غذایی مجموعه‌ای از برنامه‌های غذایی روزانه است که هر فرد میل می‌کند. این برنامه شامل وعده‌ی اصلی و میان ‌وعده است که با توجه به شرایط جسمانی هر شخص و نیاز روزانه او به انرژی در طول روز تقسیم ‌بندی می‌شود. رژیم غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک ‌کند، مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین‌ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد و نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، فراهم کند. با توجه به اهمیت برنامه غذایی دسترسی به یک رژیم آنلاین موجب می‌شود حتی الامکان خطر ابتلا به بیماری‌هایی از جمله بیماریهای قلبی، دیابت نوع ۲، فشارخون بالا، چاقی و سرطان را کاهش ‌دهد.

رژیم لاغری آنلاین چگونه نیازهای شما را برآورده می‌کند؟

نیاز افراد به رژیم متفاوت است. هرکس بنا به هدف خود نیاز دارد تا وزنش را کم کند. برخی رژیم می‌گیرند که تنها اندامشان را متناسب کنند و آرزوی دیرینه‌ی پوشیدن لباس‌های مورد علاقه را برطرف کنند. برخی از عدم اعتماد به نفس و نگاه‌های سنگین دیگران رنج می‌برند. بعضی از افراد نیز به دلیل بیماری خاص همچون دیابت، فشار خون، چربی خون و کبد چرب چاره‌ای جز کاهش وزن ندارند.

در این میان عده‌ای نیز هستند که به دلیل موقعیت اجتماعی، پیدا کردن کسب و کار مناسب، ازدواج و یا دلایل این چنینی به سمت کاهش وزن و رژیم‌های لاغری سوق داده می‌شوند.

دلیل شما برای کاهش وزن هرچه که باشد، یک رژیم لاغری اصولی می‌تواند آن را برآورده کند.

روش دریافت رژیم دکتر کرمانی

رژیم غذایی دکتر کرمانی را با یکی از روش‌های زیر می‌توان دریافت کزد:

۱- رژیم حضوری

در این روش با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های رژیم دکتر کرمانی مراجعه کرده و پس از محاسبه قد و وزن توسط متخصص تغذیه مورد تایید دکتر کرمانی یک برنامه‌ی غذایی متناسب با جنسیت، سطح فعالیت و سن هر شخص به او داده می‌شود. پیروی از این برنامه در مدت زمان تعیین شده، می‌تواند کاهش وزن او را در پی داشته باشد.

۲- رژیم آنلاین

رژیم لاغری آنلاین نوعی برنامه غذایی است که به صورت آنلاین (اینترنتی) ارائه می‌شود و در سایت دکتر کرمانی نیز این برنامه در دسترس است. پس از مراجعه به سایت و ثبت نام در آن، برنامه غذایی را برای مدت یک سال دریافت می‌کنید. با توجه به محاسباتی که به صورت هوشمند و مجازی در طول رژیم لاغری آنلاین اعمال می‌شود و همین طور  محدودیت‌های زمانی که زندگی ماشینی امروزه برای بسیاری از افراد به وجود آمده، رژیم آنلاین دکتر کرمانی شیوه بسیار مناسبی برای صرفه جویی در زمان و هزینه‌های شما خواهد بود.

برای اطلاع از تفاوت رژیم حضوری و آنلاین دکتر کرمانی این ویدئو را ببینید:

مزایای رژیم لاغری آنلاین نسبت به رژیم حضوری چیست؟

امروزه مشغله‌های زندگی، کمبود وقت و عدم امکان مراجعه افراد از شهرستان سبب برتری رژیم غذایی آنلاین نسبت به حضوری شده است. رژیم غذایی آنلاین نه تنها با رژیم حضوری تفاوت چندانی ندارد بلکه مزایای بیشتری هم دارد که در ادامه به آنها پرداخته شده است:

۱- صرفه جویی در هزینه‌ها

با گرفتن رژیم لاغری آنلاین دیگر نیازی به هزینه‌های رفت و آمد تا مطب پزشک نیست. رفت و آمد برای وزن کشی، گرفتن برنامه جدید و مشاوره یکی از معضلاتیست که موجب می‌شود نسبت به رژیم دلسرد و ناامید شویم. از طرفی در رژیم دکتر کرمانی نیازی به پختن غذاهای عجیب نیست و همسفره بودن با خانواده موجب می‌شود تا هزینه‌ی اضافی برای تهیه‌ی غذاهای جدید صرف نشود.

۲- صرفه جویی در زمان

در صورت وجود مشکل در برنامه غذایی نیازی به نوبت از پزشک و گذارندن زمان برای مراجعه به دکتر نیست. تصور کنید هربار برای اعلام وزن و گرفتن برنامه‌ی جدید مجبور باشید به مطب مراجعه کنید و زمان زیادی را تا رسیدن به نوبت خود در انتظار باشید.

۳- دسترسی دائم

شما از هر جا که بخواهید تنها با یک گوشی موبایل، تبلت و … بدون محدودیت مکانی می‌توانید به برنامه‌ی غذایی و پشتیبان‌های خود دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن پشتیبان ها در هر ساعتی از روز پاسخگوی سوالات شما از طریق تلگرام، اینستا و … هستند.

۴- افزایش انگیزه

در طول رژیم هیچ وقت تنها نیستید و یک همراه همیشگی با خود دارید که برنامه غذایی  شما را پیگیری می‌کند و به شما انگیزه می‌دهد.
از طرفی لازم نیست از مهمانی ها و مجالس خود بگذرید، چون امکان جابه جایی وعده های غذایی برای شما وجود دارد و دیگر جای نگرانی نیست.

رژیم لاغری آنلاین

سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید

دکتر کرمانی با تدوین برنامه غذایی منظم، این رژیم را به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار افراد قرار می‌دهد. در رژیم غذایی دکتر کرمانی، صفحه‌ای برای پاسخگویی به سوالات در نظر گرفته . این سوالات همان پرسش‌هاییست که ممکن است در اولین انتخاب لیست غذایی خود داشته باشید. مثلا:

 • چرا باید در رژیم غذایی دکتر کرمانی، شش وعده غذا بخوریم؟
 • اهمیت هر یک از وعده‌های غذایی در رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی چیست؟
 • مقادیر غذایی چگونه اندازه‌گیری می‌شود؟ مثلا هر کفگیر برنج چند قاشق غذاخوری است؟
 • جابه جایی و جایگزینی مواد غذایی، در رژیم غذایی دکتر کرمانی به چه صورت است؟
 • غذاهای آزاد در رژیم غذایی دکتر کرمانی کدامند؟ چه غذایی را می توان بی‌حد و حسب استفاده کرد؟
 • فعالیت و ورزش در رژیم غذایی آنلاین دکتر کرمانی به چه صورت است؟

برای پاسخ به این پرسش‌ها کافیست به صفحه‌ی دستیار به اندام به این آدرس مراجعه کرده و پاسخ پرسش خود را پیدا کنید.

campaign

ایـن شـرایط کرونایـی باعـث شـده همـه خونـه نشـین بشـیم و فرصـت خوبیـه کـه یـه تغییـر بـزرگ بدیـم و بـرای مهمونیا و عروسیای بعد از کرونا همه رو سوپرایز کنیم.

کافیـه همیـن الان تصمیم بگیری که میخـوای وزنت رو کم کنی و به اون اندامی که همیشه ارزوشو داشتی برسی! از همین لحظه ما کنارتیم تا باهم به هدفت برسیم.

چگونه رژیم آنلاین بگیرم؟

با گرفتن رژیم غذایی آنلاین، شما خدماتی را از ما دریافت خواهید کرد که به راحتی به وزن دلخواهتان می‌رسید. در ادامه به صورت مرحله به مرحله نحوه دریافت رژیم غذایی آنلاین را توضیح می‌دهیم:

 • برای شروع، روی این لینک کلیک کنید. بعد از محاسبه‌ی BMI و اطلاع از میزان اضافه وزن، روی گزینه‌ی “همین الان می‌خوام خوش اندام شم” بزنید.
 • بعد از ثبت نام و وارد کردن اطلاعات جسمانی مشاور تغذیه ما در اولین فرصت  با شما تماس خواهد گرفت.
 • پس از گرفتن تماس نحوه‌ی ارائه‌ی دریافت رژیم غذایی به شما آموزش داده خواهد داد.
 • برای دریافت و نصب اپلیکیشن به اندام برای شما پیامکی ارسال خواهد شد که از طریق آن می‌توانید اقدام کنید.
 • با رژیمی که دریافت می‌کنید ما موظف هستیم به مدت سه ماه شما را پشتیبانی کنیم.
 • در طول این سه ماه هر بار که برای شما مشکلی پیش بیاید می‌توانید از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، تلگرام و اینستاگرام با کارشناسان تغذیه ارتباط برقرار کنید.
 • در این تماس ها نکات تغذیه ای که نیاز دارید، مطرح می شود و به سوالات و ابهامات شما پاسخ داده خواهد شد. به علاوه روند پیشرفت شما طبق برنامه کنترل خواهد شد.
 • پس از پایان دو هفته باید مجددا به سایت یا اپلیکیشن مراجعه کنید و پس از اعلام وزن جدید لیست غذای خود را انتخاب کنید.
 • موقع تعیین لیست غذایی می‌توانید لیست را برای مدت یک هفته یا هر روز (روزمنو) انتخاب کنید.
 • پیشنهاد می‌کنیم که گزینه روزمنو را انتخاب کنید. این ویژگی به شما آزادی عمل می‌دهد تا غذای روز بعد را با آرامش بیشتری تهیه کنید.
 • یکی از مهمترین ویژگی‌های رژیم غذایی دکتر کرمانی انتخاب غذای دلخواه است. با این ویژگی شما هر نوع غذای مورد علاقه تان را انتخاب می‌کنید. این یعنی لذت بردن از رژیم غذایی.

شما می‌توانید مراحل ثبت نام و دریافت رژیم آنلاین دکتر کرمانی را در ویدئوی زیر نیز مشاهده کنید:

۳٫۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

مریم خانمرادی ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

82 کیلو وزن دارم 56 ساله م وپوکی استخوان وزانو درد دارم قد 154 و چربی روی 240 هست چربی خون دارم وقندم لب مرز و از بی خوابی رنج میبرم یه رژیم می خوام قند وچربیم رو کنترل کنه بی خوابیم بهتر شه ولا غر بشم ممنونم کمک کنید تشکر از شما قبلا یه دوره رژیم ازتون گرفتم ولی به دلایلی نتونستم ادامه بدم

کارشناس به اندام ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز با کاهش وزنت می‌تونی خیلی از مشکلاتت رو برطرف کنی البته اگر از یه رژیم سالم و اصولی استفاده کنی برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

زهرا صفدری ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من خیلی لاغر هستم ۴۲ کیلو وزن ۱۶۱ قد میخوام هم صورت چاق بشه هم بدن توروخدا کمک کنین

کارشناس به اندام ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

سلام زهرا جان مصرف غذاهای پرکالری و سالم مثل سیب زمینی و ماکارونی و حبوبات رو افزایش بده مولتی ویتامین و آهن و زینک استفاده کن که هم به افزایش اشتها و هم به افزایش وزنت کمک می‌کنه و از همه مهم‌تر از یه رژیم افزایش وزن اصولی استفاده کن برای دریافت رژیم افزایش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

الوین کریمی ۱۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشین من تعریف دکتر کرمانی رو زیاد شنیدم ایشون رو یکی از دوستانم به بنده معرفی کردند انگیزه من از لاغری فقط آب شدن چربی های پهلو و شکم هستش لطفا هزینه و راه ارتباطی با دکتر را دقیق بگین و اینکه چه مدت باید چقدر پول پرداخت کنیم

کارشناس به اندام ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما برای دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید

الوین ۱۲ فروردین ۱۴۰۱

سلام خسته نباشین من تعریف دکتر کرمانی رو زیاد شنیدم ایشون رو یکی از دوستانم به بنده معرفی کردند انگیزه من از لاغری فقط آب شدن چربی های پهلو و شکم هستش لطفا هزینه و راه ارتباطی با دکتر را دقیق بگین و اینکه چه مدت باید چقدر پول پرداخت کنیم

کارشناس به اندام ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما برای دریافت اطلاعات کامل به این لینک مراجعه کنید

مینا یونسی ۰۹ فروردین ۱۴۰۱

سلام دوستان من میخوام شرکت کنم ولی سوال دارم اینکه باید چیزای بخصوصی بخورم یا میتونم همچی ولی به اندازه بخورم من میخوام لاغر بشم

کارشناس به اندام ۱۸ فروردین ۱۴۰۱

سلام مینا جان شما در رژیم دکتر کرمانی میتونی از تمام مواد غذایی استفاده کنی و حتی سر سفره خونواده بشینی و در کنار اون‌ها غذا بخوری و رژیمت رو هم حفظ کنی علت تفاوت رژیم دکتر کرمانی با بقیه رژیمها همینه که تک بعدی نیست و شما میتونی از تمام مواد غذایی استفاده کنی اگر مایل به دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هستی به این لینک مراجعه کن

-