از چه روغنی استفاده کنیم بهتر است؟

امروزه مردم هرچقدر غذایشان چرب تر باشد آن را خوشمزه تر می دانند. به همین دلیل علاقه زیادی به غذاهای فست فود دارند. در حالی که این مسئله بسیار خطرناک است و به بدن آسیب می رساند. باید بدانید که دو مدل چربی برای استفاده داریم: 1. چربی گیاهی 2. چربی حیوانی چربی های حیوانی […]

چه روغنی استفاده کنیم
میانگین امتیاز 4.3 از 5

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 13726

تاریخ انتشار

امروزه مردم هرچقدر غذایشان چرب تر باشد آن را خوشمزه تر می دانند. به همین دلیل علاقه زیادی به غذاهای فست فود دارند. در حالی که این مسئله بسیار خطرناک است و به بدن آسیب می رساند.

باید بدانید که دو مدل چربی برای استفاده داریم: 1. چربی گیاهی 2. چربی حیوانی

چربی های حیوانی کلسترول دارند ولی چربی های گیاهی کلسترول ندارند. در نتیجه چربی گیاهی از نوع روغن های غیراشباع و سالم است. نکته مهم این است که روغن مصرفی ما باید یک سوم از چربی حیوانی و دو سوم آن از چربی گیاهی مایع (زیتون، کنجد ) باشد. چربی حیوانی ( کره دوغی) به دلیل تامین کلسترول مورد نیاز بدن برای استفاده مناسب تر هستند.  در ادامه نیز دکتر کرمانی به شما آموزش می دهند که چه روغنی برای سلامت بدن بهتر است.

شما از چه روغنی استفاده می کنید؟ جامد یا مایع؟

از چه روغنی استفاده کنیم بهتر است؟ - 3 - چه روغنی استفاده کنیم - ویدیو

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 4.3 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*