هشدار دکتر کرمانی در مورد مضرات نوشابه!

نوشابه

بعد از یک چیز برگر یا یک پیتزا هیچ چیزی بیشتر از یه لیوان نوشابه با چهارتا تکه یخ نمی‌چسبه. اصلا با هر قلپی که از این نوشابه تگری می‌خوری انگار روحت جلا پیدا می‌کنه. آره؟ نظر شماهم همینه؟ می‌دونی با هر یه قلپ نوشابه‌ای که می‌خوری، شاید روحت جلا پیدا کنه اما بدنت داغون و داغون‌تر می‌شه. همیشه از مضرات نوشابه گفته شده اما یک بار دیگه هم بگیم که بهتون یادآوری بشه این شیرین مزه گاز دار در باطن چه زهریه.

با اینکه مصرف نوشابه رو به کاهشه اما بازهم عده زیادی از مردم روزانه همراه با غذاشون نوشابه مصرف می‌کنن. نوشابه‌ها کافئین دارن و در صورت مصرف زیاد می‌تونن اعتیاد آور باشن. از طرف دیگه کافئین نوشابه می‌تونه باعث ابتلا به بیماری‌های مثل سرطان، فشار خون بالا و تپش قلب بشه.  مقدار شکری که توی نوشابه‌ها وجود داره خطر ابتلا به دیابت را بالا می‌بره. از بین بردن مینای دندون یکی دیگه از کارهاییه که این زهر شیرین انجام می‌ده.
new-year-old-price

هنوز هم قانع نشدی و می‌خوای اون لیوان نوشابه را نوش جونت کنی؟ باشه بیا ادامه را بخون تا بازم از مضرات نوشابه بگم. نوشابه می‌تونه کلیه‌هات را از کار بندازه، کبدت را چرب ، ادرار را زیاد و بدنت را خشک و از همه مهم‌تر چاقت کنه! دیگه نگو چاق بشم مگه چی می‌شه! خودت می‌دونی چاقی مادر تمام بیماری‌هاست.

بذار اینم بهت بگم و ختم کلام. تویی که رژیم داری و دائم نگران اینی که کالری اضافه نخوری. تویی که هدفت کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده‌آلته. بله شما! آیا می‌میدونی هر 500 گرم نوشابه، 17 تا قاشق شکر و 240 کالری داره؟ یعنی برای سوزوندن کالری این لیوان نوشابه ای که دستته باید یک ساعت بری پیاده روی.

برای اینکه بیشتر درباره مضرات نوشابه یا این زهر جانسوز بدونی، ویدئو زیر را تماشا کن.

4.3/5 - (35 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

ح ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام من 17سال وزنم1002 چجور وزنم کم کنم

کارشناس به اندام ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز برای کاهش وزن باید ورزش منظم روزانه داشته باشید و از یک رژیم درست و اصولی استفاده کنید برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید