همکاری با سازمان ها در رژیم لاغری آنلاین

تاریخچه رژیم دکتر کرمانی

29 میلیون نفر در ایران، دچار چاقی و اضافه وزن هستند.  نتایج مطالعه جهانی نشان داده که تعداد افراد چاق با رشدی 5/5 برابر روبرو بوده یعنی از ۲ میلیون نفر در سال ۱۳۵۹، به ۱۱ میلیون نفر در سال 1394 رسیده است. همچنین تعداد افراد دارای اضافه وزن در ایران، از ۵ میلیون نفر به ۱۸ میلیون نفر تغییر یافته و بیش از 5/3 برابر افزایش داشته است.

از بین افرادی که دارای اضافه وزن هستند تعداد بسیار زیادی به علت مشغله های زیاد روزانه و پیشرفت تکنولوژی ترجیح می دهند به جای مراجعه حضوری به مطب پزشک برای دریافت رژیم غذایی، رژیم لاغری آنلاین را تجربه کنند و با توجه به پیشینه بی نظیر دکتر کرمانی در این راستا، تا به حال صدها نفر با روش های حساب شده رژیم لاغری آنلاین ایشان به وزن ایده آل خود دست یافته اند.


رژیم لاغری دکتر کرمانی

 

آیا تا به حال به تاثیر شغل تان به عنوان یک عامل چاق کننده فکر کرده اید؟ تحقیقی که سال 2017 روی 3000 کارمند انجام شد، نشان داد 41 درصد از آنها به خاطر کارشان با افزایش وزن روبرو شده اند و مشکلات دیگری هم برای آنها در محل کار به وجود آورده است.

رژیم لاغری آنلاین

چگونه شغل باعث چاقی مان می شود؟

چاقی مسئله ای نیست که یه شب به وجود آمده باشد بلکه عوامل زیادی در بروز آن نقش دارند. کارکنان شاغل نزدیک به یک چهارم از زندگی خود را در محل کار می گذرانند و  فشارهای کاری روی تغذیه نادرست آنها اثر گذاشته است و منجر به چاقی و اضافه وزن شده است. عدم تحرک و نشستن های طولانی مدت یکی دیگر از فاکتور بروز چاقی در محل کار هست. در ادامه نیز مواردی دیگر بیان می شود:

 • کم خوابی
 • بیماری ها و مصرف داروهای مختلف
 • استرس و کار زیاد
 • فشارهای عصبی محیط کار
 • سبک زندگی اشتباه

 

ضررهای چاقی برای سازمان ها و ارگان ها

چاقی یک بار اقتصادی مستقیم و غیر مستقیم برای سازمانها به همراه دارد. به طور مستقیم باید برای بخش مراقبت های بهداشتی و درمانی کارمندان سرمایه گذاری نماید. از طرف دیگر افراد چاق کمتر تمایل به انجام همکاری داشته و غیبت بیشتری از کار دارند. پس وضعیت جسمی و سلامت کارکنان، بر عملکرد کل مجموعه تاثیر می گذارد.

بنابراین، اصلاح رفتار و شیوه زندگی پرسنل می توانند سلامت فکری آن ها را ایجاد و کارایی بالاتری را حاصل کنند چون تغذیه نامناسب وعدم تحرک کارکنان سبب بروز بیماری هایی مانند بیماری قلبی، فشار و چربی خون بالا، دیابت نوع دو، افسردگی و … در سنین پایین می شود.

 

خدمات مجموعه به اندام دکتر کرمانی برای کنترل چاقی کارکنان


مدت زیادی پشت میز می نشینید و اصلا وقتی برای خودتان ندارید. تنها کافیست با رعایت یک رژیم غذایی مناسب سلامتی را در کنار کارتان به همراه داشته باشید. در رژیم غذایی دکتر کرمانی با اصول غذاخوردن، نوع و کیفیت غذاهایتان آشنا می شوید و غذاهایی سالم را برای خودتان انتخاب می کنید.

در ادامه نیز، خدماتی را که مجموعه رژیم غذایی دکتر کرمانی برای ارتقاء تغذیه سالم کارکنان در نظر گرفته بیان می کنیم:

 

 • تهیه برنامه سالم رژیم غذایی برای آشپزخانه‌های سازمانی
 • در نظر گرفتن تخفیف گروهی برای برنامه غذایی کارکنان
 • ویزیت آنلاین و حضوری
 • برگزاری کارگاه، همایش، وبینار های آموزشی برای کارکنان
 • ارائه کتب و آخرین محتوا تولیدی تحت نظر دکتر کرمانی
 • ارائه آخرین ویدئو همایش های دکتر کرمانی

 

راه های ارتباطی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رژیم غذایی دکتر کرمانی و انعقاد قرارداد درخواست خود را به ایمیل info@kermany.com  ارسال یا با شماره 09122520614 تماس حاصل فرمائید.

 

فرم همکاری با سازمان ها

3.7/5 - (6 امتیاز)
-