رژیم لاغری اصولی – کاهش وزن بدون گرسنگی

نمونه رایگان رژیم دکتر کرمانی
رژیم لاغری یعنی بهترین برنامه غذایی کاهش وزن باید چاقی را آهسته و پیوسته کم کند، هیچ وعده غذایی یا گروه غذایی را حذف نکند و بعد از پایان دوره، موجب بازگشت وزن نیز نشود. در غیر این صورت موجب کمبود ویتامین‌ها و مواد مورد نیاز بدن شده و به بدن شما آسیب وارد می‌کند. به نکات کلیدی که در بالا به آنها اشاره شد عمل کنید تا شاهد لاغری موثر باشید!

زمان مطالعه 22 دقیقه

تعداد بازدید 6199

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

رژیم لاغری اصولی نباید وعده غذایی یا گروه‌های غذایی را از برنامه کاهش وزن خود حذف کند.
میانگین امتیاز 5 از 5

رژیم لاغری از آن دست معضلاتیست که بیشتر افراد چاق با آن درگیر هستند و وقتی در مورد آن با افراد مختلف صحبت می‌شود، متاسفانه هر کس توصیه‌های مخصوص به خودش را به این افراد ارائه می‌دهد. رژیم‌های لاغری زیادی هستند که وعده‌ کاهش وزن در عرض چند روز را به شما می‌دهند و همه‌ آنها نیز به نوعی برای خودشان معروف شده‌اند.

اما یادتان باشد رژیم لاغری خوب و سالم ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد تا اضافه وزن شما را بدون بازگشت، کم کند. در ادامه به معرفی ویژگی‌های یک رژیم لاغری مناسب و استاندارد می‌پردازیم:

رژیم لاغری

امروزه به دلیل کم تحرکی و پشت میزنشینی بسیاری از افراد، انواع رژیم لاغری برای رفع این مشکل بزرگ ارائه شده است. علاوه بر این، چاقی مادر همه بیماری‌هاست و کسی که دارای اضافه وزن است دیر یا زود با انواع بیماری‌های ریز و درشت مواجه خواهد شد.

اگر می‌خواهید بدانید چند کیلو اضافه وزن دارید، باکس‌های زیر را پر کنید:

top-main-bmi

با وارد کردن مشخصات دقیق خودت میتونی برای دریافت رژیم غذایی اقدام کنی

شاخص توده بدنی شما

شما   دارید

arrow

اضافه وزن

کیلوگرم

وزن فعلی

کیلوگرم

وزن مناسب

کیلوگرم

وزن سلامت

کیلوگرم
reload

دوباره امتحان کن

صحبت‌های دکتر کرمانی در مورد برنامه غذایی در افراد مختلف:

در ادامه شما را با نکاتی آشنا خواهیم کرد تا با توجه به شرایط جسمانی و زندگی خود انتخاب راحت‌تری داشته باشید و از طریق آن کیفیت زندگی خود را در تمام ابعاد بالا ببرید.

نکات رژیم لاغری برای کاهش وزن

در ادامه به نکات کلیدی برنامه غذایی لاغری می‌پردازیم که زمان پیروی از رژیم کاهش وزن باید آنها را رعایت کنید تا به نتیجه مطلوب برسید:

حذف نکردن وعده‌های غذایی

شاید فکر کنید با حذف یک وعده و یا نخوردن میان‌وعده از نهار تا شام، کار مفیدی برای کاهش وزن انجام داده‌اید اما این گرسنگی باعث کاهش وزن نمی‌شود.

چرا؟ زیرا وقتی گرسنه هستید بیشتر از قبل غذا می‌خورید و ممکن است انتخاب‌های غذایی‌تان سالم نباشند. به همین دلیل برنامه غذایی سالم برنامه‌ایست که هیچ وعده غذایی را حذف نکند.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 6 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
از نکات مهمی که در رژیم لاغری اصولی بر آن تاکید می‌شود عدم حذف وعده‌های غذایی به خصوص صبحانه است.

مصرف میان وعده

مصرف یک میان وعده مغذی بین وعده‌های اصلی کمک می‌کند تا از پرخوری در امان باشید؛ چرا که قند خون‌تان به ثبات می‌رسد و سوخت و سازتان قوی می‌شود.

میان وعده‌ها باید حدود ۲۰۰ کالری یا کمتر و از ترکیب فیبر، چربی‌های سالم و پروتئین تشکیل شده باشند. مانند آجیل‌ها، دانه‌ها و میوه‌های خشک، یک عدد سیب و یک قاشق کره بادام زمینی.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 8 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
در رژیم لاغری باید حتما میان‌وعده‌های سالم میل کنید تا دچار ریزه‌خواری یا پرخوری در وعده‌های اصلی نشوید.

عدم زیاده‌روی در مصرف غذاهای سالم

وقتی به یک ماده غذایی برچسب سالم بودن می‌زنیم، به این معنا نیست که هرچقدر دوست داشتید می‌توانید از آن بخورید. حتی اگر پیوسته غذاهای سالمی مانند آجیل، روغن زیتون و شکلات تلخ را در رژیم لاغری خود می‌خورید، باز هم باید در مقدار مصرف آنها دقت کنید؛ چرا که کالری این غذاها بالاست.

برای مثال با این که مصرف روغن زیتون مزایای زیادی دارد، اما اگر مقدار زیادی از آن را روی غذای خود بریزید باعث می‌شود کالری دریافتی به شدت افزایش یابد و وزن‌تان اضافه شود.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 10 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
در رژیم لاغری اصولی، حتی میزان مصرف مواد غذایی سالم نیز به اندازه و حساب‌شده است.

عدم حذف کامل چربی

 بدن برای سوزاندن چربی به منبع مناسبی از آن نیاز دارد. مطمئن شوید مقداری چربی سالم و غیر اشباع که در آجیل‌ها، دانه‌ها، کره بادام زمینی و روغن زیتون یافت می‌شود را در برنامه غذایی خود جای داده باشید. این نوع چربی‌ها مزایای فراوانی برای سلامت بدن دارند و باعث می‌شوند خیلی زود سیر شوید.

رژیم سایزینو

ورزش در کنار تغذیه

ورزش یکی از راه‌های بسیار مفید برای کمک به کاهش وزن است و برای لاغری موثر و ماندگار باید ورزش در کنار یک برنامه غذایی سالم قرار بگیرد، چرا که این دو مکمل یکدیگر هستند. حواس‌تان باشد که ورزش باعث می‌شود اشتهای‌تان افزایش پیدا کند. بنابراین بعد از هر ورزش، باید سوخت‌رسانی سالمی برای بدن داشته باشید.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 13 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
ورزش و حتی پیاده‌روی روزانه در کنار رژیم لاغری بسیار موثر و مفید خواهد بود.

عدم حذف کامل کربوهیدرات

قطع کامل کربوهیدرات از برنامه غذایی ممکن است در ابتدا باعث کاهش وزن شود اما پایدار نخواهد بود. این کار به هیچ وجه سالم نیست و باعث احساس خستگی، سستی، بد خلقی و زودرنجی خواهد شد. به علاوه، بلافاصله بعد از بازگشت به وضعیت عادی، دوباره وزن‌تان بالا می‌رود.

به جای این‌که کربوهیدرات‌ها را به طور کامل حذف کنید، انواعِ درست آن‌ها را انتخاب کنید. منظور از این کربوهیدارت‌ها، انواع تصفیه نشده و کامل است؛ مانند نان سبوس‌دار، برنج قهوه‌ای و پاستا سبوس‌دار.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 15 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
در رژیم لاغری باید از کربوهیدرات پیچیده یعنی سالم استفاده کنید.

مصرف به اندازه گوشت در رژیم لاغری

وقتی می‌خواهید گوشت بخورید، تازه و با کیفیت آن را انتخاب کنید. گوشت را سرخ نکنید و در حد سوختگی هم آن را کباب نکنید. گوشت کم چرب، بسیار خوب است و منبعی قابل هضم برای جذب پروتئین و آهن و دیگر مواد معدنی مفید به حساب می‌آید.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 17 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
مصرف به اندازه گوشت در رژیم لاغری توصیه می‌شود.

تعیین زمان برای وعده‌های غذایی

تنظیم زمانی مناسب برای خوردن وعده‌های غذایی، یکی از بهترین کارهاست که می‌توانید برای کنترل وزن‌تان انجام دهید. مثلا شام را برای ساعت ۱۱ شب نگذارید و سعی کنید زودتر از آن غذا بخورید. بین زمان شام و خوابیدن، باید حداقل ۴ ساعت فاصله باشد.

اگر شام خیلی نزدیک به زمان خواب باشد، بدن به جای استراحت مشغول گوارش وعده‌ای سنگین می‌شود.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 19 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
در رژیم لاغری اصولی وعده‌های غذایی به ویژه شام را نباید آخر شب و نزدیک به زمان خواب بگذارید.

پرهیز از غذا خوردن‌های احساسی

می‌توانید با مصرف پروتئین کافی و متعادل و ثابت نگه داشتن قند خون، این گرایش به هله هوله خوردن در زمان استرس یا غم را کاهش دهید. زمان‌هایی که احساس ناآرامی می‌کنید، آگاهانه خود را مشغول کارهای دیگر کنید؛ در پارک قدم بزنید، مشغول سرگرمی‌هایی شوید که فکر شما را از غذا خوردن دور کنند.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 21 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
در رژیم لاغری استاندارد پرخوری احساسی ممنوع است و باید خود را به کار دیگری جز غذا خوردن مشغول کنید.

پرهیز از خوردن غذاهای مایع غیرضروری

 بسیاری از ما عادت داریم برای وقت گذارندن با دوستان به کافه برویم و این ساعات خوش را با نوشیدن انواع قهوه که به لطف مواد اضافه شده، دریایی از کالری شده‌اند، بگذرانیم. فقط کافیست در کنار نوشیدنی خود یک کیک هم سفارش دهید تا به اندازه یک هفته قند مصرف کنید.

توجه به باکتری‌های خوب‌ دستگاه گوارش

یک برنامه غذایی سالم به رشد باکتری‌های مفید دستگاه گوارش کمک می‌کند. غذاهای حاوی پروبیوتیک موجب رشد و تغذیه باکتری‌های خوب روده می‌شوند. پروبیوتیک‌ها شامل ماست، کفیر، کلم ترش، خیارشور و … هستند.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 23 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
مصرف غذاهای حاوی پروبیوتیک در رژیم لاغری ضروری است تا باکتری‌های مفید روده‌ها حفظ شوند.

محدود کردن غذای بیرون

متاسفانه امروزه مهمترین عامل چاقی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان این است که بیشتر وعده‌های ناهار و شام با غذاهای فست فود پرچرب و نمک، پر می‌شود. این غذاها کالری بالا و مواد مغذی بسیار پایینی دارند. اگر رژیم لاغری دارید، حتما باید غذای بیرون را محدود کنید.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 25 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
فست فود و غذاهای فرآوری‌شده بیرون در رژیم لاغری اصولی محدود هستند و این یعنی تغییر سبک زندگی.

نوشیدن آب کافی 

مردم گاهی تشنگی را با گرسنگی اشتباه می‌گیرند. زمانی که تشنه هستید اولین و آخرین چیزی که باید مصرف کنید، آب است؛ نه آب‌میوه یا نوشیدنی‌های شیرین.

توجه به برچسب‌های مواد غذایی

میزان کالری بسیاری از غذاهای خریداری شده از فروشگاه‌ها، روی برچسب تغذیه ذکر شده است. دانستن نحوه خواندن برچسب‌های مواد غذایی می‌تواند به شما در انتخاب گزینه‌های سالم‌تر کمک کند. اطلاعات برچسب کالری مواد غذایی مختلف را بررسی کنید تا ببیند آیا با میزان کالری مصرفی روزانه شما هماهنگی دارد یا خیر.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 27 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
اگر از رژیم لاغری پیروی می‌کنید باید زمان خرید به برچسب مواد غذایی و قند و چربی آنها توجه کنید.

خوب جویدن غذا

حدود ۲۰ دقیقه طول می‌کشد تا معده به مغز بگوید که سیر است، بنابراین به آرامی غذا بخورید و خوب بجوید و قبل از اینکه احساس سیری کنید، غذا را متوقف کنید. خوب جویدن غذا و آهسته غدا خوردن به ایجاد حس سیری کمک می‌کند.

استفاده از بشقاب کوچک‌تر

با استفاده از بشقاب‌ها و کاسه‌های کوچک‌تر، ممکن است بتوانید به تدریج به خوردن وعده‌های کوچک‌تر، بدون گرسنگی عادت کنید.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 29 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
یک ترفند مهم در رژیم لاغری استفاده از بشقاب کوچک‌تر برای وعده‌های غذایی است.

عدم ذخیره مواد غذایی ناسالم

برای جلوگیری از وسوسه، غذاهای ناسالم مانند شکلات، بیسکویت، چیپس و نوشیدنی‌های گازدار شیرین را در خانه نگه ندارید. در عوض، تنقلات سالم مانند آجیل، میوه، کیک برنجی (رایس کیک) بدون نمک، کیک جو دوسر، ذرت بو داده بدون نمک یا شیرین نشده و آب میوه طبیعی را انتخاب کنید.

رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 31 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
زمانی که رژیم لاغری می‌گیرید نباید غذاهای ناسالم را در یخچال و کابینت ذخیره کنید.

رژیم لاغری دکتر کرمانی؛ بهترین رژیم لاغری اصولی

در موسسه به اندام دکتر کرمانی انواع رژیم‌های لاغری، چاقی، بارداری، کودک و نوجوان، دیابت، کتوژنیک و…با توجه به فاکتورهای مهمی برنامه ریزی و طراحی می‌شوند تا افراد تغییرات وزن خود را آهسته و پیوسته مشاهده کنند. رژیم‌های لاغری دکتر کرمانی به شرح زیر است:

نام رژیم لاغریمدت زمانمقدار کم شدن وزنویژگی
رژیم پایه۳ ماهتا ۱۲ کیلوگرمهمراه با سفره خانواده که شامل رژیم‌های بارداری و دیابت نیز می‌شود.
کتوژنیک۲ ماهتا ۱۲ کیلوگرملاغری سریع بدون گرسنگی با وعده‌های غذایی خوشمزه
کتوویژن۲ ماهتا ۸ کیلوگرمبرای همه افراد، برای خروج از رژیم کتو و همچنین مناسب برای تیروئیدی‌ها
انواع رژیم‌های لاغری دکتر کرمانی

و البته رژیم فستینگ که به رژیم کم هزینه معروف است و در یک دوره میتواند به بهبوم متابولیسم بدن شما و لاغری و شکستن استپ وزنی کمک کند.

برخی از ویژگی‌های کلی رژیم‌های لاغری دکتر کرمانی

 • در رژیم دکتر کرمانی میزان غذاهای مورد نیاز هر شخص بر اساس فاکتورهایی مثل وزن، قد، سن، جنسیت و سطح فعالیت تعیین می‌شود.
 • به شما سبک زندگی سالم را آموزش می‌دهد.
 • به‌راحتی می‌توانید هر غذایی که دوست داشتید را انتخاب کنید و با خانواده همسفره شوید.
 • می‌توانید به راحتی، از طریق اینترنت و به صورت آنلاین برنامه غذایی خود را دریافت کنید و در مواردی که مشکلی برایتان پیش آمد، با پشتیبان‌ها ارتباط برقرار کنید.
 • در هر زمان و مکانی به‌راحتی می‌توانید به رژیم خود دسترسی داشته باشید.
 • تیم پشتیبانی دکتر کرمانی همیشه همراه شماست.
رژیم لاغری اصولی - کاهش وزن بدون گرسنگی - 33 - رژیم لاغری - رژیم تناسب اندام
 • رژیم دکتر کرمانی بعد از لاغری نیز شما را تنها نمی‌گذارد و با برنامه رژیم تثبیت وزن به شما این اطمینان را می‌دهد که وزن‌تان باز نخواهد گشت.
 • با رژیم دکتر کرمانی هیچ‌وقت احساس گرسنگی نمی‌کنید؛ چون به‌جزء وعده‌های اصلی، همیشه میان وعده‌های کم‌کالری و سیر‌کننده‌ای برای شما در نظر گرفته شده است.
 • همه‌ی گروه‌های غذایی در برنامه این رژیم لاغری وجود دارد. بنابراین نیازی نیست نگران کمبود ویتامین‌ها، املاح معدنی و پروتئین‌ها باشید.
 • ورزش در کنار رژیم بهترین راه است که بعد از رژیم پوست‌تان شل و افتاده نشود. به همین دلیل شما در هنگام ثبت نام می‌توانید پکیج رژیم + ورزش را انتخاب کنید.

نحوه ثبت نام برای دریافت رژیم‌ لاغری دکتر کرمانی

برای ثبت نام کافیست روی این لینک بزنید و بعد از محاسبه‌ اضافه وزن (BMI) روی گزینه‌ دریافت رژیم کلیک کنید. بعد از وارد کردن مشخصات و تخمین زمان تقریبی برای به دست آوردن وزن مورد نظر، می‌توانید هزینه‌ رژیم را پرداخت و لیست غذایی را دریافت کنید.

برای اینکه مراحل ثبت نام را مرحله به مرحله با ما طی کنید، توصیه می‌کنیم حتما این ویدئو را تماشا کنید:

نحوه‌ استفاده از اپلیکیشن به اندام

برای اینکه با نحوه‌ استفاده از اپلیکیشن به اندام دکتر کرمانی آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم ویدئوی زیر را تماشا کنید:

نمونه برنامه غذایی در رژیم لاغری دکتر کرمانی

لیست غذایی زیر نمونه‌ای از صبحانه، نهار و شام در یک لیست غذایی که فرد دارای اضافه وزن است:

وعده غذاییمواد غذایی (با توجه به وزن افراد متفاوت است)
صبحانه  نان + پنیر + عسل یا مربا
میان وعده صبح حلوا + گردو
قبل از نهار1عدد سیب (145 گرم) + 2 لیوان آب
ناهار استانبولی (ماست سهمیه) + سالاد
میان وعده‌ عصر بستنی
شامپیتزا قارچ و گوشت
وعده‌ بعد از شاممیوه + بادام + پسته
سهمیه‌ قند قند یا خرما
سهمیه چاشنی‌هاسس مایونز
سهمیه لبنیاتشیر یا ماست پرچرب
نمونه برنامه غذایی دکتر کرمان

آنچه از مقاله رژیم لاغری آموختیم:

با توجه به آنچه درباره انتخاب رژیم لاغری گفته شد بهترین برنامه غذایی کاهش وزن باید چاقی را آهسته و پیوسته کم کند، هیچ وعده غذایی یا گروه غذایی را حذف نکند و بعد از پایان دوره، موجب بازگشت وزن نیز نشود. در غیر این صورت موجب کمبود ویتامین‌ها و مواد مورد نیاز بدن شده و به بدن شما آسیب وارد می‌کند. به نکات کلیدی که در بالا به آنها اشاره شد عمل کنید تا شاهد لاغری موثر باشید!

میانگین امتیاز 5 از 5
  به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
-فاطمه 1403/04/02

سلام من ۲۳سالم وزنم ۶۶ قدم ۱۶۸ وزن من باید چقدر باشه؟

کارشناس به اندام 1403/04/03

سلام عزیزم 57 کیلو برای شما مناسب هست برای لاغری ورژیم میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام کنید

-کیانا 1403/04/01

سلام من ۱۳ سالمه وزنم ۶۰ غذا هم کم میخورم چکار کنم

کارشناس به اندام 1403/04/02

سلام عزیزم اگر اضافه وزن دارین بایدرژیم بگیرید برای لاغری کافیه روی لینک کلیک کرده و ثبت نام انجام بدین

محمد 1403/03/25

سلام ببخشید یه سوال دارم فرض کنیم من با ۲ هزار کالری مصرف روزانه وزنم ثابت میمونه ، پس اگر کمتر از این مقدار غذا بخورم شروع به کاهش ورزن و اگه بیشتر افزایش وزن پیدا میکنم درسته؟ حالا سوالم اینه اگه من ۳ هزار کالری هر روز مصرف کنم و بر فرض همش پروتئین خالص باشه (‌مثلا صبحانه فقط سفیده تخم مرغ بخورم و ناهار و شام فقط سینه مرغ پخته بدون چربی بخورم) بازم چون ۳ هزار کالری مصرف کردم بازم شروع به افزایش وزن میکنم؟

کارشناس به اندام 1403/03/26

سلام عزیزم به شرایط بدنی وفعالیت شما هم بستگی داره به نسبت چربی و قند سرعت افزایش وزنش کمتر هست اما حذف سایر گروه ها درست نیست چون هم نیاز بدن تامین نمیشه هم به کلیه ها وسایر اعضا اسیب وارد میشه

احمد 1403/03/25

سلام ببخشید من قد ام ۱۷۵ هست وزنم ۸۸ و تست بادی کامپوزیشن ام میگه ۲۲٪ از وزن بدنم چربیه ( حدودا ۱۲ کیلو) و جنسیتمم مرد هست و عمده چربی بدنم داخل شکم و پهلو هام هست. اما سایت شما فقط بر اساس BMI میگه وزن سلامتم ۷۷ و وزن اصلیم باید ۶۹ باشه اما من براساس استخوان بندیم و فرم بدنم تا ۶۹ بخوام لاغر شم هیچی ازم نمیمونه و کلی عضله از دست میدم تا به این وزن برسم ! چرا اینقد اشتباه هست این مورد در سایت و همین باعث بی اعتمادی میشه مثلا من خودم به همین دلیل اصلا راغب به گرفتن برنامه رژیمی از سایت نیستم میشه توضیح بدید؟

کارشناس به اندام 1403/03/26

سلام عزیزم بادی آنالیز با محاسبه bmi فرق داره نمیشه گفت bmi اشتباهه طبق داده ها محاسبه کرده استخوان بندی وسایر موارد ولحاظ نکرده شما نهایت ۴ ۵ کیلو وزن وکاهش بدین کافیه

-بهزادی 1403/03/18

باسلام آقای دکترمن ۳۶سالمه قد۱۸۵وزن۱۰۶ دیابت ۱۳۰ناشتاوکبدم چربه گرید۲.رژیم میگیریم گاهی اوقات ضعف میکنم وفقط باخوردن زیادغذابرطرف میشه لطفاراهنمایی کنید

کارشناس به اندام 1403/03/19

سلام عزیزم در رژیم ولاغر شدن ضعف طبیعی تا بدن بره سراغ چربی ها حدود 90 کیلو باید باشید ورن کم بشه قند کنترل میشه چربی کبد هم بهبود پیدامیکنه برای رژیم میتونین روی لینک کلیک کرده و اصلاح سبک زندگی وداشته باشید

ستایش 1403/03/07

سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه قدم ۱۶۶ و وزنم ۵۷ عه...باید چه وزنی داشته باشم؟

کارشناس به اندام 1403/03/08

سلام سلامت باشید ستایش جان حدود 50تا54 وزن خوبی برای شما هست

سعیده 1403/03/07

سلام دکترببینین چی بروز من آوردن شکمم هرکارمیکنم کوچیک نمیشه بزرگ اونطوری که مدنظرم تخت نمیشه نمیدونم چرااینجوری ورزش میکنم هرکاری بگین میکنم ولی نتیجه دلخوام بدست نمیارم سینهامم هرچقدر ورزش میکنم برابزرگیش کوچیک بنظرمیادانگارکوچیک وپهلوهامم خیلی افتضاح پهن وبدجورصورتمم گردوزشت چه کارکنم یشب نشسته بودم رو صندلی برگشتم خودم نگاه کردم ازتوشیشه درحدی که زاویه یکم به پشتم میدیدم خیلی افتضاح بوداندامم اصلااونطوری که میخواستم لاغروباربی نبوداقای دکترچه کارکنم.

کارشناس به اندام 1403/03/08

سلام عزیزم اگر رژیم اصولی کنار ورزش باشه حتما تغییرات و شاهد هستین پیشنهادمون رژیم سایزینو هست برای رژیم میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام برنامه روانجام بدین

- 1403/03/07

سلام من 183 قدم هست و سنم 15 هست الان 73 کیلو هست اوکیه؟؟

کارشناس به اندام 1403/03/08

سلام بله عزیزم به نسبت قد وزن خوبه

(یسنا). 1403/03/06

سلام من ۱۴ سالمه قدم ۱۶۰ و وزنم ۵۵ باید چه وزنی داشته باشم

کارشناس به اندام 1403/03/07

سلام عزیزم به استحوان بندی وظاهر بستگی داره حدود 47 50 باید باشید

آرام 1403/03/04

سلام من ۱۴ سالمه قدم ۱۷۵و وزنم ۷۳ باید چه وزنی داشته باشم

کارشناس به اندام 1403/03/05

سلام ارام جان وزن مناسب برای شما 57کیلو هست برای رژیم وکاهش وزن میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام برنامه رو انجام بدین

غزل 1403/03/03

من. ۱۵ سالمه ۷۲ کیلو ام باید چند کیلو باشم؟

کارشناس به اندام 1403/03/04

غزل جان اندازه قدت چنده؟به احتمال باید ۲۰۲۵ کیلو وزن کم کنی برای رژیم میتونین عزیزم روی لینک کلیک کرده وثبت نام انجام بدی

مبینا 1403/03/02

سلام من ۱۴ سالمه قدم ۱۶۸ و وزنم ۶۰ کیلو باید چه وزنی داشته باشم ؟

کارشناس به اندام 1403/03/03

سلام عزیزم حدود 50 52 باید باشید برای لاغری هم میتونین روی لینک بزنید وثبت نام رژیم و انجام بدین

کارشناس به اندام 1403/03/03

سلام عزیزم حدود 50 52 باید باشید برای لاغری هم میتونین روی لینک بزنید وثبت نام رژیم و انجام بدین

دریا 1403/03/02

سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۲ هست و وزنم ۶۰ کیلو چه وزنی مناسب من ؟

کارشناس به اندام 1403/03/03

سلام عزیزم وزن خوب برای شما 50 هست دریاجان برای لاغری و گرفتن رژیم مناسب میتونین روی لینک بزنید وثبت نام کنید

_ 1403/03/02

سلام خسته نباشید من ۴۸ سالمه و قدم ۱۵۸ و وزنم ۸۱ کیلو چقدر اضافه وزن دارم و باید به چه وزنی برسم ؟

کارشناس به اندام 1403/03/03

سلام سلامت باشید هزیزم 65 68 کیلو وزن خوبی برای شما هست برای رژیم شما میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام برنامه رو انجام بدین

- 1403/03/02

سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۵۵ و وزنم ۶۰ کیلو چه وزنی باید داشته باشم ؟

کارشناس به اندام 1403/03/03

سلام عزیزم 47 برای شما وزن خیلی خوبی هست

-مریم 1403/03/01

سلام مریم هستم ۲۸ سالمه قدم ۱۵۶ هست و وزنم ۷۰ چه قدر اضافه وزن دارم. چند وقت طول میکشه کم کنم

کارشناس به اندام 1403/03/02

سلام مریم جان ۵۰ ۵۲ کیلو باید باشید برای رژیم و لاغری میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام کنید

علی 1403/02/31

سلام من وزنم 113 و قدم181 و دورمچم 19 بیماری نقرس گرفتم به تازگی و کبد چرب گرید 2 دارم.چه رژیمی مناسب بنده هست خریداری کنم.و تفاوت رژیم مدیترانه ای با کاهش فستینگ و کتوویژن در چیست؟؟؟

کارشناس به اندام 1403/03/01

سلام عزیزم 85کیلو باید باشید رژیم سفره خانواده رومیتونین بگیرید تفاوت این رژیم ها در نسبت وگروه های غذایی هست رژیم مدیترانه‌ای بیشتر بر پایه مصرف روغن‌های گیاهی خصوصا روغن زیتون و مصرف غذاهای دریایی مثل انواع ماهی به عنوان جایگزین برای گوشت قرمز شده در این رژیم مصرف لبنیات و تخم مرغ محدود می گردد. همچنین مصرف میوه و سبزی و غلات کامل و سبوس دار هم در این رژیم اهمیت داردکاهش همان سفره خانواده هست همه نوع غذایی داره چیزی حذف نیست کتوویژن قندها رو نداره کم چربیه پرپروتئینه برا شروع میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام کنید

-حدیث 1403/02/30

سلام من وزنم ۷۰, و قدم ۱۶۲ دور مچمم ۱۶ چقد اضافه وزن دارم

کارشناس به اندام 1403/02/31

سلام بله عزیزم حداقل 15 کیلو اضافه وزن دارین برای رژیم هم میتونین روی لینک کلیک کرده وثبت نام کنید

-بتول 1403/02/27

سلام خسته نباشید من ۴۸ ساله هستم وزنم۶۳ وقتم ۱۵۶ دور مچم ۱۸ چقدر اضافه وزن دارم ممنون از شما

کارشناس به اندام 1403/02/28

سلام سلامت باشید عزیزم وزنتون مناسبه

-مینا 1403/02/24

سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۵سالمه با ۸۰کیلو وزن قدم۱۶۸هست میخواستم بدونم الان تو این سن باید چند کیلو باشم

کارشناس به اندام 1403/02/25

سلام سلامت باشید عزیزم شما 50 52 کیلو باید باشید حتما وزن وکاهش بدین چون الان باید عادتهای غذاخوردن اصلاح بشه برای شروع مینا جان میتونی روی لینک کلیک کرده وثبت نام انجام بدین