نوشیدن چای و قهوه تو رژیم آزاده ؟

بعد از یه روز سخت و پرمشغله، خوردن چای و قهوه از واجباته. اصلا هیچ لذتی بالاتر از خوردن یه لیوان چای یا قهوه بعد از کار نیست. اما تکلیف کسایی که رژیم دارن چی میشه؟ رژیم دارها نمیتونن یه لیوان چای لبریز، لب سوز و لب دوز بخورن تا خستگی رو به در کنن؟ […]

زمان مطالعه 4 دقیقه

تعداد بازدید 8771

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

نوشیدنی محبوب اما رژیمی
میانگین امتیاز 4.5 از 5

بعد از یه روز سخت و پرمشغله، خوردن چای و قهوه از واجباته. اصلا هیچ لذتی بالاتر از خوردن یه لیوان چای یا قهوه بعد از کار نیست. اما تکلیف کسایی که رژیم دارن چی میشه؟ رژیم دارها نمیتونن یه لیوان چای لبریز، لب سوز و لب دوز بخورن تا خستگی رو به در کنن؟ یا برن یه کافه خوب و با یه فنجون قهوه خستگیشون رو از بین ببرن؟

خبر خوش به همه رژیم دارها، اصلا نگران نوشیدن چای و قهوه نباشید. چای و قهوه تو رژیم آزاده خیالتون راحتِ راحت باشه. چای و قهوه کالری زیادی ندارن و میتونید با آرامش از نوشیدن اون ها لذت ببرید. اما باید حواستون باشه که کنارشون چی می‌خورید!؟ مطمئنا نمی‌تونید یه لیوان چای رو با یه شیرینی چرب و پر از شیره بنوشید. اما می‌تونید در کنارش چندتا کشمش یا توت خشک نوش جان کنید.

’به
call-to-action
نوشیدن چای و قهوه تو رژیم آزاده ؟ - 4 - چای و قهوه در رژیم - ویدیو

مریم اصیلی

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 4.5 از 5
تاریخچه ویرایش

نسخه فعلی

1399/06/17

نویسنده: مریم اصیلی

    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*