منظور از چیت دی یا روز تقلب تو رژیم چیه؟

خانه » ویدیو » منظور از چیت دی یا روز تقلب تو رژیم چیه؟
چیت دی

به طور کلی چیت دی (Cheat day) تو رژیم به روزی گفته می‌شه که فرد می‌تونه وعده غذایی آزاد داشته باشه و یا به اصطلاح تو رژیمش تقلب کنه. قبل از اینکه برید سراغ تقلب تو رژیم، یه سری نکات هست که باید بهش توجه کنید. اول از همه باید این و بدونید که چیت دی یک روز کامل نیست! نهایتا یک وعده‌­س.

دوما در صورتی اجازه دارید که یک وعده­‌ی آزاد داشته باشید و یا تو رژیمتون تقلب کنید که دچار استپ وزنی شده باشید. یعنی چی؟ یعنی بدنتون دچار یکنواختی شده باشه و نه وزن و نه سایز کم کنید. اینجاست که بدن نیاز به یک شوک داره تا دوباره بیافته رو غلتک.

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود...
فقط یه رژیم غذایی اصولی و متعادل می‌تونه کالری‌های مورد نیاز شما رو در طول روز به صورتی تامین و توزیع کنه که نیازی به پرخوری و شکستن رژیم نباشه.
اگر به دنبال چنین رژیمی هستی روی لینک زیر کلیک کن
ثبت نام رژیم لاغری دکتر کرمانی
kermany

خیلی از رژیم‌ها بدون توجه به کالری دریافتی، یک روز کامل رو به عنوان روز آزاد اعلام می­کنن. این رژیم‌ها به افراد اجازه می­دن که هرچی دلشون خواست تو این روز بخورن؛ اما نکته اینجاست که اون فرد تو همون یک روز کالری مورد نیاز یک ماهش رو تامین می­کنه.

یادتون باشه روز تقلب شرایط خاص خودش و داره و بهتره به جای کلمه‌­ی چیت دی (روز تقلب) از کلمه­‌ی چیت میل (وعده­‌ی تقلب) استفاده بشه. اگه بازم جای سوال براتون هست توصیه می­کنم حتما صحبت‌های دکتر کرمانی رو گوش کنید.

4.3/5 - (45 امتیاز)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*