منظور از چیت دی یا روز تقلب تو رژیم چیه؟

به طور کلی چیت دی (Cheat day) تو رژیم به روزی گفته می‌شه که فرد می‌تونه وعده غذایی آزاد داشته باشه و یا به اصطلاح تو رژیمش تقلب کنه. قبل از اینکه برید سراغ تقلب تو رژیم، یه سری نکات هست که باید بهش توجه کنید. اول از همه باید این و بدونید که چیت […]

چیت دی
میانگین امتیاز 4.2 از 5

زمان مطالعه 3 دقیقه

تعداد بازدید 27483

تاریخ انتشار

به طور کلی چیت دی (Cheat day) تو رژیم به روزی گفته می‌شه که فرد می‌تونه وعده غذایی آزاد داشته باشه و یا به اصطلاح تو رژیمش تقلب کنه. قبل از اینکه برید سراغ تقلب تو رژیم، یه سری نکات هست که باید بهش توجه کنید. اول از همه باید این و بدونید که چیت دی یک روز کامل نیست! نهایتا یک وعده‌­س.

دوما در صورتی اجازه دارید که یک وعده­‌ی آزاد داشته باشید و یا تو رژیمتون تقلب کنید که دچار استپ وزنی شده باشید. یعنی چی؟ یعنی بدنتون دچار یکنواختی شده باشه و نه وزن و نه سایز کم کنید. اینجاست که بدن نیاز به یک شوک داره تا دوباره بیافته رو غلتک.

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود...
فقط یه رژیم غذایی اصولی و متعادل می‌تونه کالری‌های مورد نیاز شما رو در طول روز به صورتی تامین و توزیع کنه که نیازی به پرخوری و شکستن رژیم نباشه.
اگر به دنبال چنین رژیمی هستی روی لینک زیر کلیک کن
ثبت نام رژیم لاغری دکتر کرمانی
call-to-action

خیلی از رژیم‌ها بدون توجه به کالری دریافتی، یک روز کامل رو به عنوان روز آزاد اعلام می­کنن. این رژیم‌ها به افراد اجازه می­دن که هرچی دلشون خواست تو این روز بخورن؛ اما نکته اینجاست که اون فرد تو همون یک روز کالری مورد نیاز یک ماهش رو تامین می­کنه.

یادتون باشه روز تقلب شرایط خاص خودش و داره و بهتره به جای کلمه‌­ی چیت دی (روز تقلب) از کلمه­‌ی چیت میل (وعده­‌ی تقلب) استفاده بشه. اگه بازم جای سوال براتون هست توصیه می­کنم حتما صحبت‌های دکتر کرمانی رو گوش کنید.

منظور از چیت دی یا روز تقلب تو رژیم چیه؟ - 4 - چیت دی - ویدیو

مریم اصیلی کارشناس به اندام

بایوگرافی مریم اصیلی

میانگین امتیاز 4.2 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
- 1403/02/13

چرا اتفاقا سلولیت با رژیم حل میشه

کارشناس به اندام 1403/02/14

عزیزم رژیم سالم خوری بله تاثیر مثبت داره

-ملیکا 1402/03/31

مشکل من رفع سلولیت بود ک خانم مشاور فرمودن در این زمینه اطلاع ندارن و با رژیم رفع نمیشه متاسفانه

کارشناس به اندام 1402/04/01

عزیزم رژیم لاغری تاثیرانچنان روی سلولیت نداره ماساژ درمانی رفع یبوست درصورتی که باشه محدودکردن چربی ناسالم فست فود ،کافئین وقندهای ساده نوشیدن اب زیاد استفاده از روشهای نوین و...تاحدی به رفعش کمک میکنه