رژیم دکتر کرمانی، برایم بهترین رژیم ممکن بود - - - رکوردداران

رژیم دکتر کرمانی، برایم بهترین رژیم ممکن بود

رژیم دکتر کرمانی، برایم بهترین رژیم ممکن بود - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با فریبا گلستانی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


دوست داری به وزن دلخواهت برسی اما هنوز مردد و بی انگیزه هستی؟
پیشنهاد می کنم صحبت های رکورددار جدید رژیم دکتر کرمانی رو بخونی…

۳۱ سالمه و اصفهان زندگی می کنم، من از سن ۱۵سالگی اضافه وزن پیدا کردم اما بعد از زایمان، وزنم خیلی بالا رفت طوری که برایم غیر قابل تحمل بود.

از طریق یکی از رکوردداران دکتر کرمانی انگیزه گرفتم که در رژیم ثبت نام کنم و واقعا از ایشان ممنونم. شروع برنامه عالی بود و اوایل، کاهش وزنم خیلی خوب پیش می رفت. تنوع غذایی رژیم دکتر کرمانی، بی نقص و لیست دلخواه برای من عالی ترین انتخاب بود.
بیشتر از طریق تماس تلفنی با مشاورین برنامه در ارتباط بودم و از آن ها ممنونم که مرا تا پایان راه همراهیم کردند. اولین باری که دیدم وزنم کاهش پیدا کرده، احساس رضایت زیادی داشتم و فهمیدم که می توانم از پس این چاقی و اضافه وزن بربیایم. رژیمم حدود 7 ماه به طول انجامید وخیلی راحت تر از چیزی بود که از رژیم گرفتن انتظار داشتم.
هدفم برای لاغری، بیشتر سلامتی و در درجه دوم بالا رفتن اعتماد به نفسم بود. حدودا یک ماه و نیم هست که تثبیت گرفتم و در این وزن ثابت ماندم. حالا به راحتی می توانم به کارهای روزمره ام رسیدگی کنم.


وزن اولیه: 83 کیلو گرم

وزن پایانی: 61 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 22 کیلو گرم

بهترین مشوقین من، خانواده و دوستانم بودند. کاهش وزن روی روابط خانوادگی ام تاثیرگذار بود و تاثیر مثبتی بر آن داشت. همچنین خواندن کتاب های دکترکرمانی را در ادامه رژیمم، بسیار موثر می دانستم. همچنین ورزش کردن برایم نسبت به قبل از رژیم، بسیار راحت تر شده

رژیم دکتر کرمانی، برایم بهترین رژیم ممکن بود - 4 - - رکوردداران

ورزش برایم نسبت به قبل از رژیم، بسیار راحت تر شده ولی قبلا اصلا مایل به ورزش کردن نبودم. بعد از کاهش وزن، رشته ورزشی مورد علاقه ام را انتخاب کردم که قبلا به خاطر اضافه وزن، دنبال آن نمی رفتم.
رژیم دکتر کرمانی کمک کرد الگوی غذا خوردنم را تغییر دهم و گزینه روزمنو بهترین راه ممکن بود. در طول رژیم هم بیشتر از خوراک های دریایی مثل ماهی و میگو استفاده می کردم.
قبل از این رژیم های زیادی گرفته بودم ولی بعد از مدتی که نتیجه نمی گرفتم، بیخیالش می شدم و پرخوری را از سر می گرفتم. اما در این رژیم، با خانواده هم سفره بودم و هرچه که داشتم را در منو روزانه ام وارد می کردم که باعث شد به نتیجه برسم.
حالا می توانم هر لباسی که دوست دارم را ‌بپوشم و اعتماد بنفسم خیلی بالا رفته است. همین ها کمک می کند تا این سبک زندگی را ادامه دهم.
ورزش مورد علاقه ای که بیشتر اوقات انجام می دهم، شنا است. به خاطر کالری سوزی و درگیر شدن بیشتر اندام و ماهیچه ها
ورزش هوازی موردعلاقه ام هم بیشتر دوچرخه سواری است و از اول رژیمم، این ورزش را انجام می دادم.
من خیلی خیلی از دکتر کرمانی ممنونم چون به راحتی توانستم بدون بیرون رفتن از منزل، رژیم را دریافت کنم و واقعا بهترین رژیم ممکن برایم بود.
نگران هستم که وزنم برگردد ولی وقتی طرز صحیح غذا خوردن و سالم خوردن را بلد باشیم، نگرانی کمتری پیش می آید.


رژیم دکتر کرمانی، برایم بهترین رژیم ممکن بود - 6 - - رکوردداران

امسال می خواهم فقط با ورزش مداوم، بدنم را خوش فرم کنم و اجازه ندهم چاقی سراغم بیاید. مواقعی که کاهش وزنم متوقف می شد، به امید اینکه دو هفته بعدی یه نتیجه مطلوب می رسم، تلاشم را بیشتر می کردم.
در مواقع گرسنگی، طبق پیشنهادات دکتر کرمانی با سالاد یا غذاهای کم کالری، خودم را سیر می کردم
بهترین مشوقین من، خانواده و دوستانم بودند. کاهش وزن روی روابط خانوادگی ام تاثیرگذار بود و تاثیر مثبتی بر آن داشت. همچنین خواندن کتاب های دکترکرمانی را در ادامه رژیمم، بسیار موثر می دانستم.
توصیه های اصلی ام درباره غذا خوردن، آرام خوردن، نخوردن تنقلات غیرسالم و استفاده از سبزیجات در طول روز است.
من به خیلی از اطرافیانم که توانایی رژیم گرفتن را در خود نمی بینند و می گویند ما اراده نداریم، فقط دکتر کرمانی را پیشنهاد می دهم که حتی اگر شده یک بار، کتاب های ایشان را بخوانند یا در همایش هایشان شرکت کنند.
من قبل از این، اراده داشتم و انکار می کردم. رمز موفقیتم این بود که خواستم و توانستم.

3.3/5 - (21 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

ابول 1402/01/14

همه ی رژیم های دکتر کرمانی برنامه ی ورزشی بدنسازی هم داره؟

کارشناس به اندام 1402/01/15

عزیزم اگر هنگام ثبت نام گزینه برنامه ورزشی رو هم انتخاب کنید دورتون به همراه برنامه ورزشی میباشد در غیر اینصورت فقط رژیم رو دریافت میکنید

النا 1401/07/24

شکمی که با زایمان شل و آویزون شده با کویتیشن جمع میشه؟ هزینه کویتیشن چقدره

کارشناس به اندام 1401/07/25

سلام الناز جان .توصیه اول ما تغذیه مناسب و انجام ورزش های مناسب زیر نظر مربی هست اما اگه با رعایت این دومورد نتیجه ای حاصل نشد میتونید از روش های نوین مثل کویتیشن استفاده کنید .ولی بعدش باید حتما تغذیه مناسبی داشته باشید و فعالیت متوسط تا بتونید تناسب اندامتون رو حفظ کنید

مریم کاشانی 1400/10/09

چرا انقدر قیمت رژیم هاتون بالاست به فکر ما بی پولها خونه نشین وزن بالاهم باشید

کارشناس به اندام 1400/10/12

سلام مریم خانم عزیز مبلغ 325 تومن برای یه دوره 3 ماهه رژیم هست همراه با پشتیبان و کارشناس‌ها که در طول رژیم در کنارتون هستن شما میتونید از رژیم فست ترک که تا پس فردا مهلت داره و یکماهه مبلغش 90 تومن هست استفاده کنید برای دریافت این رژیم به این لینک مراجعه کنید

محمد 1400/02/22

روش کویتیشن مختص چند تا کلان شهر بزرگه وگرنه تو شهرهای کوچک موجود نیست متاسفانه برای ما قابل دسترس نیست

Kimia 1399/09/19

محدودیت سنی داره؟

کارشناس به اندام 1399/09/20

کیمیای عزیز، محدودت سنی 12 تا 70 می باشد. شما میتونید برای اطلاعات بیشتر میتونید با شماره 02532143 تماس بگیرید.