رژیم دکتر کرمانی، به شما انگیزه ی کافی می دهد که سبک زندگی تان را ادامه دهید!

 سیامک معظمی گودرزی

وزن اولیه: 110 کیلوگرم

وزن پایانی: 78 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 32 کیلوگرم

سیامک معظمی گودرزی، 29 ساله و ساکن استان لرستان جدیدترین رکورددار سایت دکتر کرمانی است. وی موفق شده است در کمتر از یک سال، با استفاده از رژیم دکتر کرمانی 33 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشد.

صحبت های ایشان را در ادامه می خوانیم:

وزن من تا سال 90 در محدوده ی 90 الی 93 کیلوگرم قرار داشت ولی در 4 سال بعدی تا سال 94، وزنم تا 110 کیلوگرم هم بالا رفت. قبلا ورزش می کردم و تحرک زیادتری داشتم، اما ترک ورزش و تحرک کم باعث شد افزایش وزن برایم به یک معضل فکری و جسمی تبدیل شود.
به همین دلیل در دی ماه 94 با توجه به آشنایی قبلی که با رژیم های دکتر کرمانی داشتم، برای کاهش وزن تصمیم جدی گرفتم.

وقتی دچار اضافه وزن هستید، تاثیرش را بر روی اعتماد به نفستان کاملا حس می کنید. من هر چه اضافه وزن بیشتری پیدا می کردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم روی عملکردهای مختلفم ایجاد مشکل می کرد. در نهایت به این نتیجه رسیدم که چاقی، مشکلات چندبُعدی در زندگیم ایجاد کرده و باید هرچه زودتر آن را حل کنم. به همین دلیل تصمیم گرفتم تغییر را ایجاد کنم.

خواهرم، سال های پیش از رژیم دکتر کرمانی استفاده کرده بود و با توجه به رضایت و آشنایی ای که با رژیم ها داشتیم از طریق سایت اقدام به ثبت نام کردم.

فقط در چند روز اول رژیم، کمی برای تطبیق بدن ممکن است مشکل ایجاد شود که طبیعی است. ولی با توجه به رژیم های اصولی و علمی دکتر کرمانی، سریعا با آن وفق پیدا خواهید کرد.

تنوع برنامه ی غذایی دکتر کرمانی بسیار خوب بود و با وجود لیست دلخواه، به راحتی و با توجه به سبد غذایی معمول خانواده می توانید نزدیک ترین برنامه به طبع خانوادگیتان را انتخاب کنید.
با توجه به هماهنگی قبلی با اعضای خانواده و همکاری آنها در رژیم غذایی، انجام برنامه ی غذایی دقیق هفتگی کار سختی نبود. همچنین با توجه به انتخاب نوع رژیم دلخواه دکتر کرمانی از برنامه ای استفاده کردم که با سبد غذایی معمول خانواده هماهنگ بود.
واقعیت این است که رژیم دکتر کرمانی و تغییر سبک غذایی، یک تمرین موثر و بسیار خوب در تغییر سبک زندگی به سمت زندگی سلامت محور است و افق دید مناسبی برای رسیدن به سلامتی پایدار به فرد می دهد. رضایت از زندگی و تغییر ایجاد شده نسبت به شرایط بد گذشته، به شما انگیزه ی کافی می دهد که این سبک زندگی را ادامه دهید.

در مدت کاهش وزنم احساساتی مثل عزت نفس، قدرت، اراده، انگیزه و رضایت از زندگی را تجربه کردم. این حس ها که وجود واقعیشان را کاملا لمس کردم، تمرین خوبی برای تحقق اهدافم در زندگی بود.

ورزش مورد علاقه ام که هرروز انجام می دهم، بدنسازی و پرورش اندام است زیرا در تناسب اندام و فیتنس تاثیر بسزایی دارد. ورزش هوازی مورد علاقه ام نیز دوچرخه زدن و دویدن است، زیرا ﻗﻠﺐ ﻭ ﺭﯾﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺧﻮﻥ ﺭﺍ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﻣﯽ ﺑﺨﺸﺪ.

غذای سالم موردعلاقه ام که زیاد هم می خورم، خوراک عدسی است که یک غذای بسیار مغذی و سالم می باشد و با توجه به کالری کم و پروتئین مناسب، به شما احساس سیری می دهد و با خوردنش دیرتر گرسنگی را حس می کنید. آش رشته، آخرین غذای سالمی است که در لیست مورد علاقه هایم قرار دارد.

یک تکه متوسط ماهی قزل آلا به همراه دو کفگیر برنج غذای دلخواهی است که گاهی اوقات  به خودم وعده می دهم.

اگر در کنار رژیم غذایی همزمان ورزش می کنید سعی کنید با اعتدال و دوری از افراط و تفریط، آن را انجام دهید زیرا انجام ندادن ورزش، باعث از دست دادن شکل ظاهری مناسب و فیزیک زیبای شما خواهد شد و افراط در آن باعث ضعف و خستگی می شود.

وقتی برای خودتان  هدف تعیین می کنید و برایش می جنگید باید به یاد داشته باشد، سختی هایی که می کشید در نهایت باعث رسیدن به یک موفقیت بزرگ می شود. وقتی این باور را بپذیرید هیچ وسوسه ای نمی تواند در مسیرتان ایجاد اختلال کند.
وقتی احساس ناامیدی می کنید باید ذهنتان را به هدف معطوف کرده و ایده آلتان را تجسّم کنید. قطعا این تمرکز به شما انگیزه و قدرت می دهد.
هدف من هم برای امسال قطعا تثبیت و ادامه ی سبک سلامت محور و ادامه این راه خواهد بود، خانواده و دوستانم با تشویق ها و انگیزه دادن های خود، قدرت ادامه دادن تا رسیدن به هدف را در من تقویت می کردند.

به اندام دکتر کرمانی در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، فعالیت های خوب و قابل توجهی دارد و سایت دکتر کرمانی هم بهترین وسیله برای ایجاد ارتباط موثر است.
کاهش وزن روی روابط نیز تاثیر می گذارد. با توجه به بالا رفتن حس اعتماد به نفس در روابط خودتان با دیگران، با قدرت زیادتری ظاهر می شوید و با فراغ بال بیشتری در جمع افراد دیگر حاضر می شوید.

سه توصیه اصلی من به دیگران درباره خوب غذا خوردن

1)سعی کنید که از سرخ کردن غذاها به کباب کردن و آب پز کردن آنها روی بیاورید
2) به عنوان میان وعده و در مواقع احساس ضعف، به سراغ میوه ها و سبزی ها بروید
3) مواد غذایی ناسالم مثل سس مایونز، نوشابه، چیپس و پفک، شکلات، کیک و شیرینی، سوسیس و کالباس را مصرف نکنید و باور کنید که می توانید آن ها را از سبد خوراک خود حذف کنید.

من معمولا برای کسب اطلاعات خود به سایت دکتر کرمانی مراجعه کرده، می کنم و خواهم نمود.
در طول مدت رژیم هم بیشتر ارتباطم با مشاورین،تماس مستقیم بود که مشاورین با دانش و خوش اخلاق شرکت به اندام با سعه صدر و به صورت تمام و کمال به راهنمایی می پردازند که از آنها خالصانه تشکر میکنم.

امتیاز کاربرها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

هدا شفیعی 1395/09/11

به امید روزی ك منم موفق بشم ، موفقیت بچه ها و دوستام بهم انرژی میده ، احسنت ب این اراده