علت لرزش بدن در رژیم غذایی چیست؟

بدن برای تامین انرژی فعالیت های روزانه خود از قند استفاده می کند اما اگر بیش از حد باشد به بخش های دیگر بدن ممکن است آسیب وارد کند. بنابراین میزان متعادل از هر ماده غذایی در رژیم لازم است ولی گاهی اوقات فرد در طول رژیم احساس ضعف و لرزش دارد که اصلا جای […]

علت لرزش بدن در رژیم غذایی
میانگین امتیاز 4.2 از 5

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 8845

تاریخ انتشار

بدن برای تامین انرژی فعالیت های روزانه خود از قند استفاده می کند اما اگر بیش از حد باشد به بخش های دیگر بدن ممکن است آسیب وارد کند. بنابراین میزان متعادل از هر ماده غذایی در رژیم لازم است ولی گاهی اوقات فرد در طول رژیم احساس ضعف و لرزش دارد که اصلا جای نگرانی نیست.
زمانی این لرزش اتفاق می افتد که بدن از حالت قندسوز به چربی سوز تبدیل می شود. دقیقا مانند اتومبیلی که با تمام شدن بنزین با سیستم گازسوز به حرکت خود ادامه می دهد. با به کار افتادن این سیستم، چربی های اضافه در بدن شروع به سوختن می کند و بسیار برای کاهش وزن مفید است. برای درک بهتر این موضوع نیز می توانید ویدئوی دکتر کرمانی را ببینید.

علت لرزش بدن در رژیم غذایی چیست؟ - 3 - لرزش بدن در رژیم غذایی - ویدیو

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 4.2 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*