انتقادات و پیشنهادات (تجربه مشتری)

ما در واحد تجربه مشتری می‌کوشیم تا فضای امنی را برای مشتریان خود ایجاد کنیم

طی بیست و شش سال خدمت صادقانه‌ی خانواده‌ی دکتر کرمانی همواره کوشیده‌ایم به مشتریان عزیز خود خدمات کامل‌تر و بهتری را ارائه نماییم. اما خانواده‌ی ما به یمن حضور شما عزیزان هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود.

به همین دلیل بر آن شدیم تا با تأسیس یک تیم از زبده‌ترین کارشناسان در مسیر بهبود و پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه‌ی طراوت به اندام پارسیان گامی برداریم و هر روز بیشتر از دیروز رشد کنیم و به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی داشته باشیم.

واحد تجربه مشتری، واحد شنیدن صدای شماست. صدای انتقادات، پیشنهادات و شکایات شما از هر بخش برنامه. واحدی که در آن می‌توانید درباره‌ی چالش‌های خودتان با ما صحبت کرده و نگرانی‌هایتان را با ما در میان بگذارید.

ما در واحد تجربه‌ی مشتری در تلاشیم تا بهترین تجربه را برای شما خلق کنیم. تجربه ی مشتری به ما می‌گوید که مشتریان طراوت به اندام  پارسیان دقیقا چه احساس و درکی از ارتباط خودشان با شرکت و کسب و کارمان دارند و ما در واحد تجربه مشتری می‌کوشیم تا فضای امنی را برای مشتریان خود ایجاد کرده و در هر قسمت از دریافت رژیم آرامش خاطر را برای آن‌ها به جای بگذاریم.

اما در راستای تکمیل رسالت‌مان به ارتباط بیش از پیش با شما مشتریان عزیز نیازمندیم.

ما در این واحد خود را در برابر شما مسئول و پاسخگو می‌دانیم و اکنون قصد داریم تا به روشی یکپارچه با شما عزیزان در ارتباط باشیم. از این رو می‌توانید از طریق روش‌های زیر با واحد تجربه مشتری (انتقادات پیشنهادات) مجموعه در ارتباط باشید:

  • تماس با شماره تلفن 02532143 داخلی 5 – از ساعت 8 تا 15:00
  • ارسال پیام به شماره واتساپ 09937998256 یا 09941688967
  • ارسال پیام در قسمت تیکت‌های انتقادات پیشنهادات در روزهای کاری
3.5 از 5
-