فکر می کردم چاقی ارثیه

مصــاحبه اختصاصی

با آزاده مهری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


آزاده مهری ۳۵ ساله از استان زنجان هستم. وزن اولیه م ۹۸ کیلوگرم بود که تونستم به کمک رژیم غذایی دکترکرمانی ۲۰ کیلو از وزنم رو کم کنم. الان ۷۸ کیلو هستم و می خوام ۸ کیلوی دیگه هم لاغر شم. تقریبا ۷ ماه طول کشید ولی تو این مدت تمام اصول و قواعدی که آقای دکتر در همایش ها و کتابهاشون گفته بودن رو من رعایت می کردم و تونستم بیشتر لاغر شم و وزن کم شده رو ثابت نگه دارم.
از سن ۳۰ سالگی وزنم در حال افزایش بود و اصلا توجهی نمی کردم ولی زمانی که دیگه لباس های مورد علاقه م رو نمی تونستم بپوشم و تصمیم برای مادر شدن گرفتم باید رژیمو شروع می کردم. تمام اعضای خانواده م اضافه وزن دارند به همین دلیل من توجه زیادی به وزنم نداشتم و فکر می کردم اندامم ایده آله . فکر می کردم که تناسب اندام ارثیه و هیچ راهی نداره اما یه موقع هایی با خودم می گفتم پس چرا پدر و برادرم تناسب اندام دارن یعنی اونا این چاقی رو به ارث نبردن؟
سالهای قبل که دیدم وزنم بالا رفته از قرصای لاغری استفاده کردم ولی هیچ تاثیری روی وزنم نداشت حتی به پیشنهاد دیگران دمنوش هم می خوردم ولی بی نتیجه بود و حتی یک گرم هم وزن کم نکردم. تلاش زیادی می کردم ولی بی فایده بود. اصلا رژیمایی که می گرفتم با رژیم دکتر کرمانی قابل قیاس نیست و فقط محدود به خوردن غذاهای خاص می شد که واقعا زجرآور بود.
قبل از رژیم دکتر کرمانی در شهر زنجان پیش پزشک تغذیه رفتم و بعد از ۶ ماه هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه به خودم گفتم مگه می شه تو ایران دکتر تغذیه خوب نباشه؟ گوشی رو برداشتم و داخل گوگل گشتم. اولین رژیم اسم دکتر کرمانی اومد. داخل سایت رفتم و سریع آیدی پیج اینستاگرامشونو پیدا کردم. اول رفتم پیج رکورد دارا و یه ساعتی فقط نگاه کردم و مصاحبه ها رو خوندم. بعد پیج اصلی آقای دکتر رو اضافه کردم و دایرکت دادم. خیلی سریع جوابمو دادن، مشکلمو گفتم و داخل سایت ثبت نام کردم. پشتیبانای سایت دکتر کرمانی فوق العاده بودن و همیشه جواب سوالاتمو سریع و با دقت می دادن.
اول که رژیم کاهش وزن را به صورت اینترنتی شروع کردم برام سخت بود و سفره م رو از خانواده جدا کردم. البته این بخش تو رژیم نبود و از اول می تونستم کنار بقیه باشم ولی خودم می ترسیدم که نکنه وسوسه شم و رژیم رو رعایت نکنم. خلاصه بعد از دو هفته با بقیه خانواده سر یه سفره نشستم. روز به روز که شاهد تغییراتی تو وزنم بودم باورم نمی شد که بلاخره موفق شدم.
به کمک رژیم دکترکرمانی اعتماد به نفسم بالا رفت چون قبلا هیچ کاری رو نمی تونستم انجام بدم اما الان همه چیز تغییر کرده . به تمام هدفایی که قبل از رژیم داشتم، رسیدم. در کل بعد از کاهش وزن نگاهم به زندگی تغییر کرده. شاید بگیداغراق می کنم ولی انگار تازه متولد شدم. تو رژیم دکترکرمانی به اون چیزی که می خواستم یعنی تغییر سبک زندگی دست پیدا کردم که همین مسئله رژیم گرفتن رو برام راحت تر کرد. الان از زندگی خیلی راضیم و خودِ جدیدم رو خیلی دوست دارم. زمانی که به دوران قبل از رژیمم فکر می کنم انگار یه سریال وحشتناک جلوی چشمام می یاد. اصلا روزای خوبی نبود و الان سالم تر و سرحال تر هستم.


وزن اولیه: ۹۸ کیلو گرم

وزن پایانی: ۷۸ کیلو گرم

میزان کاهش وزن: ۲۰ کیلو گرم

هربار که به نمودار کاهش وزنم نگاه می کردم انگیزه م بیشتر می شد حتی اگه کاهش وزنم کمتر از چیزی بود که انتظار داشتم اما پشتیبان ها این انگیزه رو تو من به وجود می آوردن که جا نزنم و با قدرت ادامه بدم.


خوبی رژیم غذایی دکترکرمانی اینه که تمام غذاهای مورد علاقه ت تو برنامه هست و نیازی به درست کردن غذای خاصی ندارید. من علاقه زیادی به گوشت قرمز نداشتم ولی به جاش ماهی مصرف می کردم. لیست روز منو تو برنامه دکتر کرمانی کمکم کرد تمام غذاهایی رو که دوست داشتم خودم انتخاب کردم و اجباری تو مصرف غذاها نداشته باشم. لیست غذایی آماده رو دوست داشتم چون همه غذاهاش استاندارد بود. هر دو هفته یه بار لیست غذاییمو تغییر می دادم یعنی دو هفته لیست آماده رو برمی داشتم دو هفته روزمنو و این خیلی برام لذت بخش بود.
در کنار رژیم ورزش هم انجام می دادم. البته قبل و بعد از ازدواجم بدنسازی می رفتم و شنا می رفتم که هر دو رو بعد از مدتی رها کردم. الان ورزش بخش مهمی از برنامه روزانه م شده طوری که بقیه کارها رو کنسل می کنم که به باشگاه برسم. وقت هایی که باشگاه تعطیل باشه هم تو خونه دوچرخه و تردمیل کار می کنم. تمام این انگیزه و اراده من برای ورزش و رژیم به دلیل صحبت های آقای دکتره که به من امید می داد. کتاب تقویت اراده دکتر رو تهیه کردم و بارها خوندمش. فوق العاده انگیزه م رو افزایش می داد.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

همه ازم می پرسن تو رژیم دچار مشکل یا آسیب نشدی این سوال خیلی برام عجیبه. به نظر من آسیب دیدگی برای زمانیه که اضافه وزن داریم نه زمانی که در حال کاهش و زن و رسیدن به تناسب اندام هستیم. زمانی که اضافه وزن داریم انوزنه های سنگین با خود جابه جا می کنیم.
رژیم غذایی دکتر کرمانی خیلی برام لذت بخش بود وهیچ وقت وسوسه نشدم که رژیم را بشکنم و برعکس با قدرت ادامه دادم. همچنین همه در طول رژیم تشویقم می کردند و دیدشان نسبت به من تغییر کرده بود و این مسئله روز به روز سبب تقویت انگیزه ام می شد.
هر زمانی هم که سوالی داشتم به سایت دکترکرمانی می رفتم و راحت و سریع جواب سوالم را پیدا می کردم و اینکه برنامه به اندام خیلی دقیق بود. هربار که به نمودار کاهش وزنم نگاه می کردم انگیزه ام بیشتر می شد حتی اگر کاهش وزنم کمتر از چیزی بود که انتظار داشتم اما به اندام دوباره این انگیزه را در من به وجود می اورد که جا نزنم و با قدرت ادامه دهم.
اگر در رژیم غذایی دکتر کرمانی تمام وعده ها و میان وعده ها سرساعت و به موقع خورده شود اصلا احساس گرسنگی نمی کنید. مهمانی هم کلا دو بار بیشتر نرفتم. سعی می کردم زیاد در مهمانی ها نباشم البته چون می دانستند رژیم هستم خیلی به من اصرار در غذا خوردن نمی کردند. خوبی رژیم دکتر کرمانی این بود که هر وقت می رفتم مهمونی می تونستم غذاها رو با برنامه رژیم جایگزین کنیم تا مشکلی پیش نیاید. اگه بیش از مقدار مشخص غذا می خوردم عذاب وجدان می گرفتم. وقتی سراغ مصاحبه رکوردارای سایت دکتر کرمانی می رفتم، وسوسه م رو سرکوب می کردم چون اهداف بزرگی مثل مادرشدن و رسیدن به تناسب اندام داشتم. البته قصد دارم بعد از اینکه مادر شدم رژیم بارداری رو هم بگیریم که زیاد چاق نشم. مشاورین خوب دکتر کرمانی با صبرو حوصله همیشه به صورت تلفنی تمام سوالاتم رو به دقت پاسخ می دادن و مثل یه دوست همیشه رژیمم رو پیگیری می کردن.

من و بقیه تونستیم به هدفمون برسیم پس شما هم می تونید. من صبر زیادی داشتم و از نظر من اصل اول رژیم دکتر کرمانی صبر و اجرای دقیق برنامه س. رعایت یه رژیم غذایی مثل رژیم غذایی دکتر کرمانی بزرگترین رمز موفقیت من بود. پس فرصت رو از دست ندین و مطمئن باشین که رکورددار بعدی شمایین.توصیه من به همه ی دوستان اینه که:
• در آرامش غذا بخورن
• آهسته غذا بخورن
• از بشقاب و قاشق کوچک استفاده کنن
• حداقل ۲۰ دقیقه برای خوردن وعده های اصلی زمان بذارن

امتیاز کاربرها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

۱۸ دی ۱۳۹۸

Visitor Rating: 3 Stars

۱۰ دی ۱۳۹۸

Visitor Rating: 2 Stars

لیلی ۱۰ دی ۱۳۹۸

با عرض سلام رمز موفقیت قرار گرفتن در راه صحیح و ایمان داشتن به آن راه و اراده قوی هستش

کارشناس به اندام ۱۱ دی ۱۳۹۸

بسیار عالی

۱۰ دی ۱۳۹۸

Visitor Rating: 5 Stars

ونوس ۱۰ دی ۱۳۹۸

سلام...من تااخرعمرم دعاگودکترکرمانی وتیم مشاوره وپشتیبانشونم..بله دوست عزیز...اگه شماعکسهای منوببینیدباورتون نمیشه چون خیای چهره ام عوض شده وسنم‌کم نشون میده رنگ پوستم چنددرجه روشن ترشده بعدازرژیم البته من بینیموعمل نکردم...هیچ دروغ واغراغی درکاردکترکرمانی نیست..من رژیم درمانی دکتر۱۵کیلوپارسال کاهش وزن داشتم...فقط همت میخواد این برنامه نه چیز دیگه ای...یاعلی

کارشناس به اندام ۱۲ دی ۱۳۹۸

ممنون از حمایت های شما دوست عزیز. خوشحالیم از اینکه رضایت شما همراهان گرامی رو می شنویم. کامنت های شما مایه ی دلگرمی ماست.