راز جوانی رژیم دکتر کرمانی چیست؟

خانه » ویدیو » راز جوانی رژیم دکتر کرمانی چیست؟

یکی از سوال­‌هایی که برای کاربرهای ما به وجود اومده اینه که راز جوانی رژیم دکتر کرمانی چیه؟ یعنی چه عاملی باعث شده تا بعد از ۲۵ سال همچنان رژیم ایشون تازگی داشته باشه و حتی نسل جوان رو هم با خودش همراه کنه. فکر می­‌کنم اگه کمی از سیر تحول این رژیم براتون بگیم دلیلش رو خودتون متوجه بشید.

بیشتر از ۲۵ ساله که افتخار داریم در کنارتون و خدمت گذارتون باشیم. همیشه سعی در بهتر کردن خودمون داشتیم تا بتونیم حال شما رو بهتر کنیم. کمک کردن به شما برای رسیدن به  سلامتی هدف اصلی ماست و از هیچ تلاشی برای رسیدن به این هدف دریغ نمی‌کنیم.

اما داستان خدمت گذاری ما به شما دوستانِ همیشه همراه سایت به‌اندام از کجا شروع شد؟ از قدیم گفتن “هرچی که برای خودت می‌پسندی برای دیگران هم بپسند.” از روزی که دکتر کرمانی از وزن ۱۰۸ کیلوییش خسته شد، از نفس نفس زدن موقع راه رفتن، فشار خون و بیماری قلبی کلافه شد و تصمیم گرفت لاغر بشه، بعد از کلی تحقیق، پژوهش و مطالعه­‌ی مطالب مختلف، یه برنامه غذایی نوشت که بتونه با خوردن هرچی دوست داره باز هم وزن کم کنه.

وقتی از اون برنامه غذایی پیروی کرد و بعد از چهار پنج ماه بدون سختی و آسیب، به وزنی که دوست داشت رسید، تصمیم گرفت این برنامه غذایی رو برای بیمارانش هم تجویز کنه. رژیم دکتر کرمانی به این برنامه دست‌نویس محدود نشد و با کمک مهندسین برنامه‌نویس، رژیم آنلاین ایشون هم راه‌اندازی شد.

حتی تا جایی خدماتش رو به روز کرد که نمونه­‌ی برنامه‌ها و لیست­‌های غذاییش رو تو کل ایران نمی­شه پیدا کرد؛ و این شد که لقب پدر رژیم ایران رو از آنِ خودش کرد. می‌تونید داستان چاقی دکتر کرمانی و راز موفقیتشون رو در ویدئو زیر از زبون خودشون بشنوین.

Sending
User Review
4.19 (37 votes)
    به اشتراک بگذارید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*