برای لاغر شدن چه زمانی غذا بخوریم؟

زمان خوردن در اضافه وزن و چاقی تاثیرگذار است. اگر واقعا می‌خواهید اضافه وزن خود را کاهش دهید، ‌در زمان مشخص و مناسبی از طول روز باید غذا بخورید. مثلا بهترین زمان برای مصرف نهار ساعت 12 تا 14 ظهر است. همچنین خوردن در نیمه شب یعنی زمانی که بدن می‌خواهد بخوابد کار صحیحی نیست. […]

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 5174

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

چه زمانی غذا بخوریم
میانگین امتیاز 5 از 5

زمان خوردن در اضافه وزن و چاقی تاثیرگذار است. اگر واقعا می‌خواهید اضافه وزن خود را کاهش دهید، ‌در زمان مشخص و مناسبی از طول روز باید غذا بخورید. مثلا بهترین زمان برای مصرف نهار ساعت 12 تا 14 ظهر است. همچنین خوردن در نیمه شب یعنی زمانی که بدن می‌خواهد بخوابد کار صحیحی نیست.
بهتر است رژیمی را رعایت کنید که سه وعده اصلی و سه میان وعده داشته باشد. بهره‌مندی از این برنامه ریزی غذایی از لحاظ زمانی در کنترل و پیشگیری از چاقی حائز اهمیت است. اگر می خواهید بهترین زمان برای غذاخوردن را بدانید ویدئوی دکتر کرمانی را ببینید.

برای لاغر شدن چه زمانی غذا بخوریم؟ - 3 - چه زمانی غذا بخوریم - ویدیو

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
مانی 1398/10/10

این کلیپا اصلا کار نمیکنه

کارشناس به اندام 1398/10/11

دوست عزیز از چه طریقی اقدام به اجرای کلیپ کردین؟ برای ما کامنت بگذارید تا راهنماییتون کنیم.