مصــاحبه اختصاصی

با مریم آذری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

مریم آذری 38 ساله از استان خراسان شمالی، بجنورد هستم. وزن اولیه ام 106 کیلوگرم بود که با رژیم غذایی دکتر کرمانی توانستم به وزن 86 کیلوگرم برسم. در طول رژیم غذایی دکتر کرمانی موفق شدم 20 کیلوگرم از وزنم را کاهش دهم. تمام اعضای خانواده ام وزن شان طبیعی بود و کسی اضافه وزن نداشت. چاقی من هم از سن 29 سالگی شروع شد و آن هم به خاطر زایمان دوقلوهایم بود که باعث شد اضافه وزن بگیرم. وزن بالا باعث شده بود که من دچار دیسک کمر شوم که این مسئله خیلی ناراحتم می کرد و باید فکری می کردم. تصمیم گرفتم که رژیم غذایی را شروع کنم تا بتوانم هم به وزن ایده آل برسم و هم کمی از درد کمرم کاسته شود چون خیلی سخت بود که با این سن کم بخواهی کمر درد بگیری.

وزن اولیه: 106 کیلوگرم

وزن پایانی: 86 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 20 کیلوگرم

تمام موادغذایی در رژیم غذایی دکتر کرمانی وجود دارد که این همه چیز را آسان کرده بود و باعث می شد که هیچ وقت خوراکی های ناسالم را انتخاب نکنم. همچنین لیست دلخواه و تنوع غذایی عالی بود و یک رژیم تک غذایی و کسل کننده نبود. وقتی عدد روی ترازو را می دیدم هر روز با نشاط تر از روز قبل بودم و انگیزه ام بالا می رفت. عدد روی ترازو حس خوبی به من می داد چون داشتم به اهدافی که برای کاهش وزنم داشتم، می رسیدم.

همیشه فکر می کردم که رژیم گرفتن خیلی سخت است و باید همیشه غذاهای جداگانه برای خودم درست کنم چون قبلا رژیم های دیگری گرفته بودم و محروم بودن از غذا خیلی مشکل بود. رژیم غذایی دکتر کرمانی راحت از آن چیزی بود که فکر می کردم و مثل آب خوردن بود. تمام موادغذایی در رژیم غذایی دکتر کرمانی وجود دارد که این همه چیز را آسان کرده بود و باعث می شد که هیچ وقت خوراکی های ناسالم را انتخاب نکنم. همچنین لیست دلخواه و تنوع غذایی عالی بود و یک رژیم تک غذایی و کسل کننده نبود. وقتی عدد روی ترازو را می دیدم هر روز با نشاط تر از روز قبل بودم و انگیزه ام بالا می رفت. عدد روی ترازو حس خوبی به من می داد چون داشتم به اهدافی که برای کاهش وزنم داشتم، می رسیدم. هیچ دیگری جز رسیدن به تناسب و اندام و سلامتی برایم مهم نبود و فقط و فقط رسیدن به هدفم اهمیت داشت به خاطر همین در بیشتر مهمانی ها سبزیجات و میوه مصرف می کردم و اصلا اجازه ورود به پرخوری را نمی دادم و رژیم را نیمه رها نمی کردم.

باشگاه نمی رفتم ولی در کنار رژیم غذایی هر روز پیاده روی داشتم و جزئی از برنامه ام شده بود. هر بار که پیاده روی می کردم از هوای آزاد لذت می بردم و نفس می کشیدم و زندگی سالم را حس می کردم. در کنار پیاده روی، با توپ بادی هم کار می کردم تا روز به روز به اندام ایده آل برسم. همسرم در طول رژیم بسیار تشویقم می کرد و همیشه همراهم بود و خیلی به من انگیزه و اراده می داد که به رژیم غذایی ادامه دهم و آن را رها نکنم. دوست دارم رژیم غذایی ام را ادامه دهم تا بتوانم رژیم تثبیت را هم بگیرم. هدف اصلی من با رژیم گرفتن رسیدن به سلامتی است. رژیم غذایی دکتر کرمانی بسیار عالی است خصوصا بخش پشتیبانی که بلافاصله هر سوالی را که داشتم، تماس می گرفتند و پاسخ می دادند. در طول رژیم غذایی، کتاب های دکتر کرمانی را هم مطالعه می کردم و با مشاهده افرادی که قبلا رژیم گرفته بودند، انگیزه ام برای رسیدن به هدفم بالاتر می رفت. توصیه من به همه ی دوستانم این است که: • غذا را به اندازه بخورید و آرام آرام بجوید. • غذا را به همراه سالاد و سبزیجات میل کنید. • اراده قوی داشته باشید و از یک رژیم خوب مثل رژیم دکتر کرمانی الگو بگیرید. من به اراده خودم، نمره 20 می دهم، شما چه امتیازی به خود می دهید؟

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
نجيب الله 1397/10/29
سلام
سودابه هزاوه 1397/10/26
سلام من رژیم هزار کالری گرفتم ده کیلو کم شدم ولی یه ماهه دیگه وزنم کم نمیشه حتی با رژیم دکتر کرمانی الان 70 کیلو هستم با قد 170 باید 5 کیلو دیگه کم کنم نمیشه حتی دکتر کرمانی هم میگن 5 کیلویی آخر را خیلی ها نمیتونن کم کنن کسی راه حل درست داره لطفا بذاره