30 روش لاغری شکم در 10 روز ؛ 15 خوراکی برای لاغری شکم

لاغری شکم دغدغه ی این روزهای بسیاری از دوستداران تناسب اندام و مد است، جذابیت و فرم اندام بازیگران هالیوودی، ایده آل بسیاری از افرادی است که به زیبایی می اندیشند. اما چرا بسیاری از ما برای رسیدن به شکل ایده آل بدنمان، به زحمت می افتیم و یا به سختی می توانیم به لاغری شکم برسیم؟

15 خوراکی برای لاغری شکم در 10 روز

 1- جودوسر

باعث بالارفتن سرعت سوخت و ساز بدن می شود و اگر صبحانه بخورید تا موقع ناهار انرژی دارید و به سراغ غذاهای ناسالم نمی روید.

 

2- بادام

بادام حاوی پروتئین هایی است که با گرسنگی مبارزه می کنند. از طرف دیگر حاوی چربی های اشباع نشده ای است که بسیار سیر کننده می باشند. این دو عامل به کاهش وزن و کاهش چربی کمک می کنند. مطالعات نشان می دهد افرادی که بادام مصرف می کنند نیم برابر بیشتر از افرادی که بادام مصرف نمی کنند، چربی های شکمی خود را از دست می دهند.

 

3- کاهو

کاهو سرشار از فیبر و آب است خوردن آن به پر شدن معده و احساس سیری کمک می کند. در نتیجه با بوجود آمدن احساس سیری به کاهش چربی کمک می کند.

 

4- لوبیا

به دلیل فیبر و پروتئین موجود در آن برای طولانی مدت احساس سیری می کنید و نیازی به خوردن غذاهای دیگر ندارید.

 

5- چای یخی

چای یخی را می توان جایگزین سایر نوشیدنی های پرکالری مانند نوشابه و دلستر کرد. با این کار کالری مصرفی روزانه کاهش می یابد و به کاهش چربی در طولانی مدت کمک می کند.

 

6- سرکه سیب

سرکه سیب آنزیم چربی سوزی را تحریک می کند و سطح قند خون را تنظیم می کند. از طرف دیگر با مصرف سرکه سیب احساس گرسنگی کاهش یافته و موجب سیری می شود.

 

7- دارچین

دارچین طبع گرمی دارد و به بالا بردن سوخت و ساز بدن کمک می کند. دارچین را می توان به جای شکر عنوان چاشنی و شیرین کننده به غذاها اضافه کرد. دارچین با کاهش کالری دریافتی و از طرف دیگر با بالا بردن چربی سوزی به کاهش وزن کمک می کند.

لاغری شکم

 

8- آب بیشتری بخورید

سرعت سوخت و ساز بدن را بالا می برد و بدن را پاکسازی می کند و بعنوان یک کاهش دهنده اشتها کمک می کند و برای اینکه تاثیر بیشتری داشته باشد نکات زیر را رعایت کنید:

 •  قبل از غذا آب بخورید. این کار باعث کم شدن 75 کالری در هر وعده غذایی می شود و اگر هر روز این کار را انجام دهید سالانه 2700 کالری کمتر مصرف می کنید.
 • آب را طعم دار کنید. شما می توانید تکه ای لیمو، نعنا، نارنج برای رهایی از طعم معمولی آب استفاده کنید و حتی لیمو سوخت و ساز بدن را بالا می برد.
 • آب خنک بخورید. سوخت و ساز بدن را بالا می برد و بدن برای گرم کردن آن کالری بیشتری می سوزاند و باعث کاهش وزن می شود.
 • آب کافی بنوشید. هشت لیوان آب در روز به کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام کمک می کند.

لاغری شکم با حذف نوشابه

9- نوشیدنی ها را تغییر دهید

 • به جای نوشابه های گازدار از آب استفاده کنید.
 • به جای قهوه با خامه و شکر از قهوه معمولی استفاده کنید. چای سبز حاوی آنتی اکسیدانی به نام کاتچین است که به طور طبیعی باعث افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش چربی سوزی بدن می شود.
 • مصرف الکل را قطع کنید. الکل سطح استروژن بدن را افزایش می دهند و باعث ذخیره شدن چربی در پاها و شکم می شود.

 

10- استفاده از زردچوبه در غذاها

باعث کاهش التهاب در بدن می شود و حتی سرعت سوخت و ساز بدن در آب شدن چربی ها را بالا می برد.

 

11- مصرف پروتئین را افزایش دهید

پروتئین نسبت به چربی و کربوهیدارت بدن را بیشتر سیر نگه می دارد. پس خوردن پروتئین گرسنگی را کاهش می دهد. مصرف پروتئین میزان متابولیسم بدن را بالا می برد و به تعادل قندخون و سطح پایین انسولین کمک می کند.

 

12- آجیل ها و دانه ها

یکی از بهترین منابع گیاهی است و اسیدچرب های امگا3 زیادی دارند که باعث کاهش میزان کلسترول می شود.

 

13- روغن گردو

سرشار از امگا3 است و مانع از پرخوری می شود و فیبر بالای آن برای طولانی مدت سیر نگه تان می دارد چون زمانی که فیبرها وارد معده می شوند آب را به خود جذب می کنند و حجیم می شوند.

 

14- شکلات

سرشار از فیبر است و با خوردن کمی از آن احساس سیری می کنید و اشتهای شما نسبت به غذاهای شور و چرب کم می کند. همچنین شکلات تلخ میزان متابولیسم بدن را بالا می برد و موجب کاهش وزن می شود.

15- برگه سیب

به راحتی هضم می شود و باعث تصفیه خون و پاکسازی معده و روده می شود و سرشار از فیبر است و منبع غنی برای انواع ویتامین های B، کلسیم، آهن و … است.

 

رازهایی برای لاغری شکم از زبان دکتر کرمانی

8 ورزش برای لاغری شکم

ورزش برای لاغری شکم

1- حرکت کرانچ

روی زمین بنشینید و پاها را به شکل ضربدری روی هم قرار دهید. یک وسیله یا دمبل سبک در دست بگیرید و آن را با حفظ حالت بدن از چپ به راست و عقب ببرید. این حرکت را 3 روز در هفته و در 3 ست 15 مرتبه ای انجام دهید.

2- لگد به عقب

در حالت چهاردست و پا زانو بزنید تا انگشتان پا به پایین جمع شوند و کمر را به شکل خنثی نگه دارید. در حالتی که شکم تان منقبض است زانوها را حدود دو اینچ از زمین بالاتر ببرید.
همچنان که عضلات شکم منقبض است زانوی خود را نزدیک بینی بیاورید و سپس به عقب لگد بزنید و باسن خود را منقبض کنید. این حرکت عضلات اصلی را درگیری می کند و کالری زیادی می سوزاند. این حرکت را 8 بار روی هر پا تکرار کنید.

3- حرکت پل معکوس

به پشت بخوابید و زانوی چپ را خم کرده و کف پا را روی زمین قرار دهید. پای راست را به بالا ببرید. دست چپ را صاف کنید و به طرف بالا ببرید و دست راست را پایین کنار خود نگه دارید. بدون حرکت دادن باسن و شانه، پایی که بالاس را به سمت راست و دستی که بالاست را به سمت چپ باز کنید. این حرکت را 10 تا 12 مرتبه انجام دهید و سپس جهت ها را تغییر دهید.
این حرکت را همه جا می توانید انجام دهید.

4- رساندن پا به پایین شکم

به پشت روی زمین بخوابید و زانوها را 90 درجه بالا بیاورید. دست ها را پشت سر قرار دهید و شکم خود را منقبض کنید. زانوها دقیقا بالای باسن قرار بگیرد، شانه ها را بلند کرده و بالا بیاورید. نفس خود را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس بیرون دهید و پاها را به زاویه 45 درجه ببرید. بین 3 تا 45 ثانیه در این حالت بمانیدو شکم خود را منقبض کنید. این حرکت را در 2 ست و هر بار 10 تا 15 مرتبه انجام دهید.
این حرکت عضلات شش تکه شکم را هدف قرار می دهد.

5- حرکت پیلاتس

به پشت بخوابید. زانوها را در حالت 90 درچه قرار دهید و پاها را بالا بیاورید. شکم خود را منقبض کنید، نفس خود را حبس کنید و دست ها را به بالا و پشت سر ببرید. نفس خود را رها کنید و دست هایتان را به طرف جلو بیاورید. پاهای خود را صاف کنید تا بدنتان شکل V شکل بگیرد. 15 مرتبه این حرکت را انجام دهید.

6- اسکات وزن بدن

بایستید و پاها را به عرض شانه باز کنید. زانو را خم کنید و دستها را به صورت ضربدری روی سینه قرار دهید. به طرف پایین اسکات بروید و وزن را به پاها انتقال دهید. زانوها درست بالای انگشتان پا قرار بگیرند. کمی نگه داریدو به حالت اول باز گردید.
این حرکت را 5 مرتبه به تعداد 5 بار انجام دهید.

7- کرانچ پای پیش رفته

به پشت بخوابید و زانوهایتان را خم کنید. یک دمبل سبک را بین دو پای خود قرار دهید. کف دست ها را روی زمین و زیر نشیمنگاه قرار دهید. عضلات پایین شکم را منقبض کنید. زانو را در مقابل سینه نگه دارید و باسن، سر و شانه ها را به آرامی بلند کنید و به حالت اول برگردید. این حرکت را 3 تا 4 بار در هفته و در ست 15 تا 30 تایی انجام دهید. بعداز 4 هفته این حرکت نتیجه می دهد.

8- حالت قایق

بنشینید و پاهایتان را روی زمین بگذارید. زانو را خم کرده و دست ها را زیر آن قرار دهید، قفسه سینه را بالا بکشید و شانه ها را عقب بدهید. عضلات شکم را درگیر کنید و پاها را بالا بکشید تا به موازات کف زمین باشیند. تعادل خود را با استخوان های نشیمنگاه حفظ کنید. سپس پاهای خود را بیشتر بکشید (اگر احساس ناراحتی کردید متوقف کنید) و دست ها را به جلو بکشید. این حرکت را 5 مرتبه به اندازه 5 تا 15 نفس کشیدن انجام دهید.

6 خوراکی غیرمجاز برای لاغری شکم

1- نان سفید

قند بالایی دارد و سبب بالا رفتن ناگهانی قندخون می شود و به جای آن نان گندم بخورید.

 

2- آب میوه های صنعتی

به اندازه یک نوشابه قند دارد و به جای آن میوه های تازه بخورید با آنکه قند دارد اما قندشان طبیعی است و ضرری ندارد.

 

3- سیب زمینی سرخ کرده و فست فودها

با توجه به آنکه در روغن های ناسالم سرخ می شوند و مواد مغذای آنها در طول فرایند سرخ کردن از بین می رود بهتر است از آنها استفاده نشود. به جای مصرف فست فود و غذاهای سرخ شده از غذاهای بخارپز یا گریل شده استفاده کنید.

لاغری شکم و درمان بیماری

4- نوشابه

این نوع نوشیدنی ها هیچ خاصیتی برای بدن ندارد و حتی مواد مغذی غذایی را که خوردید از بین می برد و با نخوردن نوشابه 540 کالری در بدن خود ذخیره می کنید.

 

5- لبنیات کم چرب

این نوع لبنیات را پرچرب جایگزین کنید، زیرا لبنیات کم چرب در درازمدت منجر به افزایش بیشتر وزن می شود و لبنیات پرچرب احساس سیری بیشتری به فرد می دهد.

 

6- چربی های اشباع

این نوع چربی به راحتی با اکسیژن ترکیب می شوند و از چربی های خطرناک به حساب می انید و عملکرد بدن را کاهش می دهد مانند روغن ذرت

 

9 راهکار لاغری شکم در 10 روز

1- کالری روزانه را کم کنید

هرچه بیشتر انرژی مصرف کنید، کالری بیشتری می سوزانید. کالری هایی که مورد استفاده قرار نمی گیرند به عنوان چربی ذخیره می شوند. با دریافت کالری کمتر و استفاده بیشتر از انرژی، چربی های ذخیره شده را بسوزانید. برای محاسبه میزان کالری روزانه از برنامه کالری شمار زیره استفاده کنید.

 

2- برای لاغری شکم مقدار وعده های غذایی را کاهش دهید.

 • مقدار روغنی که برای پخت و پز استفاده می کنید را اندازه گیری کنید.
 • روغن و سس هایی که برای سالاد استفاده می کنید را کاهش دهید.
 • از ظرف کوچک تر استفاده کنید.
 • آرام تر غذا بخورید و تا 20 دقیقه بعد از غذا خوردن صبر کنید تا مطمئن شوید سیر شدید.
 • اگر در رستوران غذا می خورید نیمی از غذای خود را به خانه ببرید.
 • در مقابل تلویزیون غذا نخورید، چون ممکن است بدون اینکه متوجه شوید، پرخوری کنید.
 • تراکم غذا را نیز در نظر بگیرید. برای مثال یک فنجان انگور حاوی 100 کالری است، اما یک فنجان کشمش حدود 480 کالری دارد. سبزیجات و میوه های تازه سرشار از آب و فیبر هستند، بنابراین کمک می کنند بدون دریافت کالری زیاد احساس سیری کنید.

 لاغری شکم با آهسته غذا خوردن

 

3- برای لاغری شکم از روش های کالری سوزی استفاده کنید

 • از محل مورد نظرتان دورتر پارک کنید و چند گام اضافی بردارید.
 • بهتر است به جای ماشین برای تردد در سطح شهر، از پیاده روی یا دوچرخه استفاده کنید.
 • به جای آسانسور یا پله برقی در صورت امکان از پله ها استفاده کنید.
 • بعد از وعده های غذایی کمی پیاده روی کنید.
 • اگر کارتان پشت میز است سعی کنید هر یک ساعت برای مقداری پیاده روی یا کشیدن بدن، از جا بلند شوید.
 • بسیاری از فعالیت های لذت بخش باعث می شوند کالری بسوزانید، مانند پیاده روی در طبیعت، رقص و حتی بازی با فرزندتان. مثلا فردی با وزن 56 کیلوگرم اگر 30 دقیقه باغبانی کند می تواند 135 کالری بسوزاند.
 • هرچه بیشتر حرکت کنید، کالری بیشتری می سوزانید در نتیجه احتمال آب کردن چربی شکم هم بالاتر می رود.

لاغری شکم با پیاده روی

4- استرس خود را کاهش دهید

استرس باعث می شود ترشح هورمون هایی در بدن افزایش پیدا کند که عادات غذایی را برهم می زنند و میل به غذاهای شیرین یا شور را بالا می برند. احساس گرسنگی م یکنیم و در نتیجه بیشتر غذا می خوریم و یا به سراغ غذاهای ناسالم می رویم که چربی های شکمی را افزایش می دهند.

 

5- به اندازه کافی بخوابید

کم خوابی هورمون استرس را در بدن بالا می برد و باعث جمع شدن چربی شکم و کاهش میزان هورمون لپتین (کنترل اشتها) می شود و فرد به سراغ خوراکی هایی ناسالم مثل کیک، شیرینی، چیپس و … می رود.

 

6- فیبر بیشتری بخورید

غذاهایی با فیبر بالا کمک می کند برای طولانی مدت احساس سیری داشته باشید و بدن را هم پاکسازی می کند و سطح کلسترون خون را پایین می آورد.

 

7- آهسته غذا بخورید

هنگام غذاخوردن عجله نکنید تا غذایتان دیرتر تمام شود و دیگری میلی به خوردن بشقاب دوم نداشته باشید و مغزتان پیام سیری را دریافت کند.

 

8- غذایتان را خوب بجوید

با این کار هم طعم و مزه غذا را بهتر درک می کنید و هم به هضم و جذب مواد مغذی در بدنتان کمک می کنید.

 

9- غذاهای تند بخورید

سوخت و ساز بدن را بالا می برد و باعث می شود چربی و کالری بیشتری بسوزانید. علاوه بر آن غذایتان خوش طعم تر می شود و وزن بیشتری می سوزانید.

 

 لاغری شکم ؛ اندازه استاندارد دور شکم

چاقی شکم معمولاً با توجه به اندازه دور شکم تعیین می شود که در مردان اندازه 101 سانتی متر و بیشتر از آن و در زنان اندازه 89 سانتی متر و بیشتر از آن نشان دهنده چاقی شکم فرد است. محل تجمع چربی های بدن به اندازه مقدار این چربی ها اهمیت دارد.

چگونه موفقیت در لاغری شکم را اندازه گیری کنیم؟

هفته ای یکبار در یک زمان مشخص خود را وزن کنید تا کاهش وزن کلی را دنبال کنید. اگر مقدار قابل توجهی پروتئین می خورید و مرتب ورزش می کنید مسلما عضله می سازید. برای اینکه ببینید واقعا چربی شکم و پهلو را سوزانده اید، از یک متر نواری استفاده کنید و همیشه از یک نقطه اندازه گیری کنید. صاف بایستید، بدون اینکه شکم خود را به طرف داخل بکشید. سعی نکنید متر را زیاد بکشید. از قسمت ناف دور شکم را اندازه بگیرید.

لاغری شکم

 

سوال از دکتر کرمانی: رژیم گرفته ام ولی لاغری شکم اتفاق نیفتاده است. چه کنم تا شکم و پهلوهایم هم آب شود؟

 

لاغری شکم با استفاده از دستگاه های لاغری موضعی

کم نیستند دستگاه هایی که برای کاهش سایز و لاغری شکم به کار گرفته می شوند. اگر بخواهیم کم خطرترین آن ها را معرفی کنیم، می توان به کویتیشن و آر اف اشاره کرد. این دو روش بدون جراحی، مورد تایید سازمان FDA آمریکا هستند و همزمان با لاغری شکم، افتادگی پوست این ناحیه را هم برطرف می کنند. کویتیشن و آر اف تنها بر روی سلول های چربی اثر گذاشته اند و به دیگر اندام های بدن آسیبی نمی رسانند.

 

لاغری شکم ؛ نتیجه گیری

تنها هدف قرار دادن چربی شکمی برنامه مناسب و عملی نیست. اگر مواردی که گفته شد برایتان خیلی زیاد است از تغییرات کوچک شروع کنید و به مرور کارهای دیگر را به روتین روزانه خود اضافه کنید. اگر هم در این مسیر لغزیدید، فکر نکنید همه چیز تمام شده شما تنها یک رژیم غذایی را رعایت نمی کنید این یک مسیر جدید در زندگی است! آهسته و پیوسته رفتن در این راه بهترین کار است.

در حال ارسال
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
4.15 (320 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

زهرا محمد پور ۲۹ تیر ۱۳۹۸

سلام من ۱۹سالمه ۹۸کیلو هستم چی کارکنم لاغر شم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ تیر ۱۳۹۸

سلام. پاسخ شما در ادامه کامنت قبلی شما داده شده

زهرا محمد پور ۲۹ تیر ۱۳۹۸

من یه ماه دیکه عروسیمه هر دری را زدم هیچ راهی پپیدا نکردم می خوام لاغر شم چون با این وضع برم لباس برام پیدا نمیشه

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. درسته که رژیم های لاغری سریع وجود دارند که می تونن در عرض 1 ماه مثلا 10 کیلو از وزن شما رو کاهش دهند ولی خوب موضوع این هستش که بعد از اون چه عوارضی برای شما ایجاد می کنن؟ کاهش وزن باید حتما اصولی و به تدریج باشه وگرنه عوارض سنگینی به دنبال داره. ما در به اندام دکتر کرمانی می تونیم این ادعا رو بکنیم که شما در یک ماهه ی اول با توجه به سن، قد، وزن و فعالیت های فیزیکی چیزی در حدود 4 کیلو می تونید کم کنید. البته این بستگی به فاکتورهایی از جمله رعایت کامل رژیم و عدم جا به جایی وعده ها داره. در صورتی که تمایل به مشاوره یا ثبت نام دارید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

نرگس ۲۸ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید بابستن میشه چربی شکم رابسوزانیم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ تیر ۱۳۹۸

سلام. خیر تبدیل چربی های شکم به عضله و یا به اصطلاح سوزاندن چربی های شکم تنها با اصول تغذیه ای صحیح، کاهش فست فودها و غذاهای مضر و ورزش ممکن هست

طالبی ۲۸ تیر ۱۳۹۸

سلام من کسی هستم که سال82مراجعه کردم باوزن 83کیلو و30کیلو کم کردم ومتاسفانه ازاون موقع فشارخونم مرتب پایین میاد چند سال وزن خود راحفظ کردم ولی به خاطر پایین اومدن فشارخون مرتب خوردم درست بشه ولی نشد الان وزنم 79شده میخوام لاغر بشم ولی فشارخون راچکار کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی در قسمت بیماری ها فشار خون هم در نظر گرفته شده. تنها نکاتی هست که باید در طول رژیم رعایت کنید. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و در این خصوص شما رو راهنمایی کنن. موفق باشید.

سارا ۲۶ تیر ۱۳۹۸

سلام من ۵۱ کیلو وزن دارم و ۱۶۸ قدمه و ۱۳ سالمه احساس میکنم چاقم و وقتی از اطرافیانم مشورت میگیرم میگن چاق نیستی ولی وقتی غذا میخورم احساس عذاب وجدان دارم خیلی احساس چاقی میکنم اگه ی روشی بگین تا من وزنمو ب ۴۵ کیلو برسونم ممنون میشم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۷ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. پیشنهاد من به شما این هست که اول ببینی افزایش وزن داری یا نه. برای این کار باید روی این لینک بزنی و با وارد کردن اندازه هات متوجه اضافه وزن یا عدم اضافه وزنت بشی. بعد این موضوع رو با ما در میون بذاری تا ما برای رژیم بهت مشاوره بدیم. موفق باشی.

سلام ۲۶ تیر ۱۳۹۸

چاقی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۷ تیر ۱۳۹۸

نرگس ۲۰ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشیدمن تو سه روز یک کیلو سیصد کم کردم ایا این کار من درسته یا نه؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۰ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. این کاهش وزن برای 3 روز عدد قابل توجهی هست و در صورتی که به دلیل رژیم افراطی بوده باشه آسیب جدی به بدنتون وارد می کنه. برای کاهش وزن اصولی نه تنها میزان غذایی که دریافت می کنید اهمیت داره، بلکه کیفیت اون هم مهم هست. امیدواریم که با رعایت اصول تغذیه ای صحیح از آسیب به بدنتون جلوگیری کنید. موفق باشید.

امیر محمد م.... ۱۸ تیر ۱۳۹۸

خوب بود

محمد ۱۵ تیر ۱۳۹۸

در چه زمانی میتوان ۲۰ کیلو کم کرد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۶ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. نمی توان به طور دقیق گفت که در مدت چند ماه یک فرد می تواند 20 کیلو کم کند. این موضوع به عوامل مختلفی چون جنسیت، میزان فعالیت، میزان کالری دریافتی، سلامت بدن و خیلی از فاکتورهای دیگر بستگی دارد. ممکن است این کاهش برای برخی از افراد 7 ماه و یا بیشتر طول بکشد.

مهدیس ۱۵ تیر ۱۳۹۸

دکتر شکم و پهلو دارم فقط هم میخوام شکم و پهلومو اب کنم میشه راهنمایی کنید

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۶ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. رژیم غذایی به طور کلی می تونه کمکتون که چربی های کل بدن رو کاهش بدید و به تناسب اندام برسید. اصولا با کاهش وزن چربی های شکم و پهلو نیز از بین میروند. اگر به دنبال از بین بردن چاقی موضعی هستید باید از ورزش یا دستگاه های لاغری موضعی استفاده کنید. موفق باشید.

پوریا ۱۴ تیر ۱۳۹۸

سلام و خسته نباشی من خیلی چاقم دلم میخواد فوتبالیست بشم من ۱۳ سالمه و ۶۰ کیلو وزن دارم و قدمم حدود ۱۴۵ سانته لطفا کمک کنید و بگید داخل چه مدت و چه کارهایی میتونم ۲۰ کیلو کم کنم داخل چه مدتی میتوانم بیست کیلو کم کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۴ تیر ۱۳۹۸

سلام پوریای عزیز. خیلی خوبه که دوست داری ورزش رو پیش بگیری امیدواریم که بتونی به آرزوت برسی. البته باید بدونی که برای فوتبالیست شدن حتما باید مراقب غذاهایی که می خوری باشی و ورزش کنی. فست فود و غذاهای چرب رو باید بسیار کم مصرف کنی و به جاش از میوه ها و سبزیجات بیشتری استفاده کنی. اگر به تنهایی نمی تونی میزان غذات رو کنترل کنی پشتیبان های ما به صورت رایگان می تونن بهت مشاوره بدن. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کن تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق و پیروز باشید.

رضا کرمی ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام، دکتر همه سوالات ارجاع دادید به مشاوره پس چرا؟! خب نظرخواهی نکنید

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه با ما همراه هستید. مطمئنا مواردی هست که در قالب نوشته نمی شه به خوبی بیان کرد و حتما باید از طریق تماس تلفنی پاسخ داده بشه. به علاوه ممکنه افراد براشون سوالاتی در لحظه پیش بیاد که نمی شه با کامنت جواب داد. خوشبختانه مشاوره ی ما کاملا رایگان هست و شما تنها با ارسال یک کد می تونید با پشتیبان ها در تماس باشید. حتی لازم نیست خودتون تماس بگیرید، در صورت نیاز به مشاوره ما خودمون با شما تماس خواهیم گرفت. موفق و پیروز باشید.

اقدس ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام من ۲۰سالمه ولی خیلی لاغرم الان نزدیک به چند ساله که وزنم روی ۵۰ مونده و هر چی میخورم اصلا چاق نمیشم حتی در بعضی مواقع کاهش وزن هم دارم ولی افزایش وزن ن.... با توجه به اینکه مشکل تیروئید ندارم و وعده های غذاییم خیلی مقویه و اشتهای خوبی دارم ولی با اینحال کمبود وزن دارم و لاغرم بنظرشما باید چیکار کنم تا چاق شوم؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. با توجه به اینکه می فرمایید اشتهای خوبی دارید و مشکل تیروئید هم ندارید، رژیم غذایی اصولی و مصرف غذاهای پرکالری اما سالم می تونه به افزایش وزنتون کمک کنه. برای دریافت رژیم می تونید به این لینک مراجعه کنید و یا در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید می تونید با ارسال عدد 24 به شماره 30006026 از مشاوره ی رایگان ما استفاده کنید.

لیلا لطفی ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سلام،من 25سالمه،57کیلوهستم،قدم160هست،شکم و پهلو دارم که میخواهم آبشون کنم اگه ورزش کنم و وسایلای ورزشی استفاده کنم وقتی ب نتیجه رسیدم و دیگه ورزش نکنم امکان داره چاق تراز قبل بشم آخه شنیدم اگه ورزش کنی و بعدش ورزش نکنین بدتراز قبل چاق میشید؟؟؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سلام روز شما بخیر شما در درجه اول حتما باید برنامه غذایی روزانه تون رو اصولی کنید و بعد در کنارش اگر میخواهید باشگاه برید تمرینات با دستگاه داشته باشید یا حتی در منزل تمرین کنید خوبه که برنامه ورزشی طبق شرایط فیزیکی خودتون رو داشته باشید و زیر نظر مربی ورزشی باشید وقتی اصولی به نتیجه برسید بدنتون به سبک زندگی درست عادت میکنه ورزش و تغذیه سالم میشه جزء جدانشدنی از زندگیتون و اگه همون روند رو ادامه بدید هیچوقت به قبل برنمیگردید و این تصور هم اشتباهه که اگر ورزش رو ول کنم بدتر میشم نه اینطور نیست فقط عضلاتی که تقویت شدن اگر تمرین نداشته باشید کم کم قدرت رو ازدست میدن و ضعیف میشن که دوباره با ورزش کردن تقویت میشن بهتره که هیچوقت ورزش رو رها نکنید و حداقل تمرینات روزانه رو داشته باشید

سـوگـنـد ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سلام من 15 سالمع یکم زیر شکم دارم میخام از بین برع همچنین پاهامم میخام لاغر شع باید چیکار کنم میشع راهنمایی کنید :)

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سلام روزتون بخیر ببینید تو علم ورزش چیزی با عنوان چربی سوزی موضعی نداریم اینکه من فقط میخوام پاهام لاغر شه یا فقط شکمم از نظر علم ورزش درست نیست شما باید تمرینات ورزشی هوازی مثل دویدن پیاده روی سریع دوچرخه سواری شنا کردن طناب زدن تمرینات با تکرار بالا و وزنه های سبک رو انجام بدید درکنارش هم تمرینات قدرتی داشته باشید تا بتونید به تناسب اندام برسید و همینطور تغذیه حرف اول رو میزنه و باید اصولی و استاندارد باشه

سارا ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم به نظر شما حذف برنج به لاغری سریع کمک میکنه یا به بدن ضرر میرسونه یا حداقل مصرف برنج بشه هفته ای دوبار موافق این کار هستید؟؟؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر. به طور کلی مصرف برنج زیاد توصیه نمی شه. حتی در برنامه ی رژیم دکتر کرمانی هم مصرف برنج به چند روز محدود شده، اما هیچ ماده ی غذایی حذف نشده. پس می تونید میزان مصرف برنج رو کم کنید، اما به طور کلی حذف نکنید. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره ی رایگان می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

وحید روری طلب ۰۸ تیر ۱۳۹۸

باسلام و وقت بخیر من پسرم 26 ساله هستم.175 قد 74کیلو وزن.مقداری شکم و پهلو دارم.میخاستم برای برنامه رژیم تغذیه اقدام کنم.بخاطر شغلم هفته ای 3 تا شیفت شب کار میکنم اما صبح هاش می خوابم ولی در طول شب غذاهای غیر سالم و پرخوری نمی کنم و تغذیه مو کنترل میکنم..آیا شیت شب بودن به تنهایی تاثیر رژیم لاغری رو از بین می برد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام. البته که یک برنامه ی غذایی و ورزش منظم در کاهش وزن بسیار موثر هست. در خصوص این مورد می تونید از مشاوران ما به صورت رایگان راهنمایی بخواهید. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

سوده علیمرادی ۰۷ تیر ۱۳۹۸

سلام و عرض ادب ،من از نظر وزن اضافه وزنی ندارم مشکلم کوچک کردن یک سایز پهلو و باسنم هستش اگه راهنمایی بفرمایید ممنونم.

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام خانم علیمردانی عزیز. خوشحالیم از اینکه مطالب ما رو دنبال می کنید. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق و سربلند باشید.

صغرا هزارجریبی ۰۴ تیر ۱۳۹۸

باعرض سلام خسته نباشید ۵۸ ساله ام دیابت دارم ازعید۹۸ شکم خیلی بزرگ شده بعلت دیسک کمر وسیاتیک نمیتونم پیاده روی کنم .خیلی دوست دارم اصول صحیح رژیم غذایی را بدانم ورعایت کن

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۵ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. متاسفانه با بالا رفتن سن انواع بیماری ها به سراغ انسان میاد. حتی همین ابتلا به دیابت هم می تونه به دلیل رژیم غذایی غلط باشه. یک رژیم غذایی اصولی می تونه به شما کمک کنه که حتی بدون ورزش هم بتونید خیلی از مشکلات مربوط به چاقی رو حل کنید. برای مشاوره ی رایگان با کارشناس های دکتر کرمانی عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید. امیدواریم هر چه زودتر بتونید سلامتی کامل رو به دست بیارید.

میترا برادران ۰۴ تیر ۱۳۹۸

باسلام من 51سال سن دارم ویک زایمان بصورت سزارین داشتم وقدم 153 ووزنم78 وپادردوکمردرد شدید دارم لطفا راهنمایی کنید

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۵ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. یکی از دلایل اصلی کمر درد و پادرد ممکنه اضافه وزن باشه. شما با مراجعه به این لینک می تونید BMI (شاخص توده ی بدنی) خودتون رو محاسبه کنید و ببینید چند کیلو اضافه وزن دارید. بعد از اون در صورتی که تمایل داشته باشید می تونید نسبت به گرفتن رژیم اقدام کنید. موفق باشید. لینک محاسبه ی BMI

نداخندقی ۰۲ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید امکانش هست یه رژیم غذایی بدید برای لاغری شکم ممنون

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۳ تیر ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر. رژیم غذایی می تونه به کل لاغری بدن و از جمله شکم کمک کنه. برای اینکه در قسمت شکم بتونید عضله سازی کنید حتما همراه با رژیم باید ورزش کنید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می تونید از مشاوره های رایگان پشتیبان های دکتر کرمانی استفاده کنید. عدد 24 رو به به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما شما رو راهنمایی کنن

الهام درویشی ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

سلاممن سنم ۴۷ وزنم۱۰۸ قدم ۱۶۸ زانو درد دارم گلهی فشار خونم بالا میره خودم فروشنده هستم اکثرا میشینم اکثرا پا هام ورم دارن به خاطر اویزان بودن ومی خوام هرچه سریعتر لاغر بشم بیشتر شکم وباسنم بزرگه

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۲ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. متاسفانه بی تحرکی و افزایش وزن یکی از دلایل اصلی بیماری هایی مثل فشار خون بالاست. اگر به سلامتتیون اهمیت می دین بهتره یک سبک تغذیه ای درست و ورزش رو در پیش بگیرین. در صورتی که تمایل داشته باشین می تونین با مراجعه به این لینک برای دریافت رژیم اقدام کنین. لینک دریافت مشاوره و دریافت رژیم

محبوبه رضوی ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام من وزنم زیاده ودوست دارم کم کنم باترازوی خودم 69کیلو وزن ،قد160,وسن 58سال من ناراحتی قلبی دارم 7ساله پیش عمل باز کردم ودریچه قلبمو عوص کردن وداروهایی مثل والفارین ،دیکسوین، آسپرین و..... استفاده میکنم مشکل پستان داشتم که ۳ ساله پیش عمل کردم وقرص آروماسین میخورم .فعالیت زیاد نمیتونم بکنم کمر درد وزانودرد هم با چنین شرایطی میتونم رژیم بگیرم که لاغر بشم ممنون از شما

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقتتون بخیر. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی بیماری ها هم لحاظ می شه. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به 30006026 ارسال کنید تا کارشناسان دکتر کرمانی با شما تماس بگیرن. بعد از مشاوره می تونید نسبت به رژیم اقدام کنید.

مبین ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

مرسی از راهنمایی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

خواهش می کنم. موفق باشید

مبینا ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام من قدم۱۵۴و وزنم ۵۵کیلوگرم چطوری می تو نم ۱۰کیلو کم کنم؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. عدد 24 رو به 30006026 ارسال کنید تا مشاوران تغذیه و تناسب اندام ما با شما تماس بگیرن و به صورت رایگان به شما مشاوره بدن

اکرم ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

خیلی ممنون عالی بود

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

سلام. ممنون

زینب فراستی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام دور شکمم 104 سانته وزنم 89 کیلو گرمه جدیدیا ورزش فیتنس شروع کردم یکدوره رژیم شما گرفتم 4 کیلو کم کردم راهنمایی کنید چطور اراده بخرج بدم تا شکمی صاف داشته باشم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر. اصولا فایل های صوتی نقشه راه تغییر با هدف افزایش انگیزه و اراده برای شما دوست عزیز آماده شدند. امیدواریم که بتونید نهایت بهره را از اونها ببرید.

لیلا ماهینی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای کم کردن وزنم طبع سردم چه کارکنم دکتر

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

لیلا ماهینی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

سلام من ۱۰۰کیلو وزنم هستش بعداززایمانم که شکم سومم بودالان ۱۱سال هست وزنم کم نمیشه هیچ مشکل خواصی ندارم فقط الان شش ماه هست ورزش بدنسازی وامادگی جسمانی میرم ۸کیلوکم کردم پوست بدنم صفت هستش لطفا دکترراهنماهی بفرماید طبع سرد دارم تشکرازپیج خوبتون

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

زهرا ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

من ۲۱سالمه یه بچه دارم قدم ۱۷۲وزنم ۶۵یه کوچولو شکم و پهلو دارم چیکار کنم بدون لاغر شدن جاهای دیگه بدنم شکم و پهلو مو لاغر کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. ورزش اصولی و کار با دستگاه های بدنسازی می تونه به آب شدن چربی ها و عضله سازی کمک کنه که در نتیجه منجر به خوش فرم شدن بدن میشه

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقت بخیر. ورزش با دستگاه های بدنسازی می تونه با آب کردن چربی ها و تبدیل اونها به عضله به خوش فرم شدن بدن شما کمک کنه

النار ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام.منیه کم شکم دارم باید چیکار کنم تا آب بشه؟؟؟؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام. رژیم غذایی سالم و ورزش به شما کمک می کند تا چربی های شکم رو به عضله تبدیل کنین یا به اصطلاح شکمتون آب بشه.

امير رشيدي ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام چجوري چربي شكمو اب كنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام با ورزش، عدم مصرف غذاهای چرب و شور و سبک زندگی سالم می تونین شکمتون رو آب کنین

سید امیرعلی صادقی ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

آیا سکس ما را چاق میکند؟

فاطمه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام من یکم شکم دارم چیکار کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام. با انجام ورزش و کاهش مصرف غذاهای چرب و شور می تونید شکمتون رو آب کنید.

مهدی ازرده ۱۶ خرداد ۱۳۹۸

سلام من ۱۵ سالمه وزنش حدودا ۸۶ کیلو هست. چطوری میتونم تو یک هفته لاغر کنم. ایا باید از خوردن کباب پرهیز کنم. ایا لاغر باعث میشود الت تناسلی من بیشتر رشد کند . ایا لاغری میتواند سینه های من را کوچک کند . لطفا به سوالات من جواب بدبید . ممنون.

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام. خیر باید اصولی رژیم بگیرید و ورزش کنید.

فاطمه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام من وزنم 110کیلواست وشکم خیلی بزرگ دوست دارم زودترشکم آبشود

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

ریحانه محمدزاده ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

من می خوام لاغر بشم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

شیرین ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام من یه دختر دارم خیلی چاقه پنجم دبستان را تموم کرده وزنش 79 کیلو و قدش 146 لطفا کمکم کنید دخترم الینا خیلی کم تحرکه و فقط میخوره وقتی هم که نمیزاریم بخوره گریه میکنه و پنهانی میخوره الینا از من هم بیشتر میخوره یه هفته ی دیگه عروسی خواهرمه الینا لباس نداره از بس که چاقه وقتی هم که میرم بیرون لباس های زنانه باید بگیرم لطفا کمکم کنید تا یه هفته الینا لاغر بشه

کارشناس به اندام ۰۳ خرداد ۱۳۹۸

در مدت یک هفته وزنی که بتونن کم کنن یک کیلو هست نه بیشتر.

علی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من۱۵سالمه وزنم ۴۸ قدم ۱۶۲ فقط کمی شکم دارم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مریم اصیلی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. ورزش های مخصوص لاغری شکم را انجام بدین و حتی الامکان از مصرف غذاهای چرب و شور مثل فست فودها بپرهیزید.

فاطمه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من فاطمه 17 ساله با وزن 80 کیلو و از آن موقع که رژیم گرفته ام روی تمام بدنم خط افتاده چه کاری را پیشنهاد میکنید؟

کارشناس به اندام ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

ورزش کنید و پروتین مصرف کنید

شایان علی پور ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من شایان 14 سالمه وزنم88هر چی رژیم می گیرم فایده نداره چیکار کنم تا لاغر شم؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

کارشناس به اندام ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

مبینا کتظمی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من مبینا هستم من شکم و پهلو ران زیادی دارم و حتی زیر شکمی هم دارم و میخواستم توی یک هفته یا دوهفته سریع آب کنم چجوری میشه آبشون کرد

کارشناس به اندام ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

وزن اضافه ای که دچارش هستید طی یک یا دو هفته ایجاد نشده و مسلما نمی توان به همین سرعت هم از بین بردش بهترین راه برای شما دنبال کردن یک رژیم اصولی به همراه ورزش است

پيمان كاوه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام اضافه وزن شكمي روي بواسير تاثير داره؟ اگه داره بايد چكار كرد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام. به طور کلی چربی و اضافه وزن یکی از دلایل بواسیر یا هموروئید هستش. یک رژیم غذایی اصولی، کاهش مصرف چربی ها و مصرف غذاهای فیبردار مثل میوه ها و سبزیجات می تونه به کاهش درد و عوارض هموروئید کمک کنه

کارشناس به اندام ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

بله میتونه داشته باشه و مسلما بهترین راه کاهش چربی های این قسمت از بدن هست

پيمان كاوه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام.... اضافه وزن شكمي چه تأثيري روي بواسير داره؟ و اگه داره بايد چكار كرد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام به طور کلی اضافه وزن و چربی یکی از عوامل ایجاد بواسیر هستش. برای درمان و کاهش درد این عارضه باید از یک رژیم غذایی سالم و پر فیبر استفاده کنید. البته ورزش هم در دمان بواسیر بی تاثیر نیست

مریم اصیلی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام به طور کلی چاقی و کمبود تحرک یکی از دلایل ایجاد بواسیر یا هموروئید هستش. شما با ورزش های مخصوص شکم و یا به طور کلی هر ورزش و تحرک دیگه ای می تونین علائم و درد این بیماری رو به حداقل برسونین

منصور ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

با سلام هزینه رژیم اقای دکتر برای یک دوره 3 ماهه چقدر میشه؟ میخوام نزدیک 20 کیلو کم کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

کارشناس به اندام ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

فاطمه کریمی . ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام . من فاطمه 40 سالمه و شکم و پهلو دارم و دلم میخواد 5 کیلو وزنم کم بشه . ماهی و مرغ هم نمی خورم گوشت هم فقط چرخ کرده و کبابی. چطور رژیم بگیرم. مرسی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقت بخیر برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 بفرستید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

فاطمه کریمی ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام . من فاطمه 40 سالمه و شکم و پهلو دارم و دلم میخواد 5 کیلو وزنم کم بشه . ماهی و مرغ هم نمی خورم گوشت هم فقط چرخ کرده و کبابی. چطور رژیم بگیرم. مرسی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مریم اصیلی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. برای کاهش 5 کیلو وزن پیروی از یک سبک زندگی سالم یعنی مصرف غذاهای سالم، کاهش مصرف فست فودها (به طور کلی غذاهای شور و چرب) و افزایش تحرک می تونه مفید باشه.

کارشناس به اندام ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

با این شماره تماس بگیرید02532143

فاطمه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من 20سالمه وزنم75قدم 155دوتا بچه هم دارم چیکارکنم وزنم کم بشه هرچی رژیم گرفتم بعدازاون بدترشدم

کارشناس به اندام ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

Mobina korasani ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

من سنم ۱۸ ولی وزنم ۶۴اینطوراس شکم و پهلو دارم چیکارکنم ک لاغربشه هرچیزی خوردم ک تا لاغرکنم و رژیمم گرفتم

ابوالفضل دارستانی فراهانی ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

ممنون سعی میکنم رعایت کنم برای سلامتی خودم و خانوادم متشکر از لطفتون

شعله ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

سلام آقای دکتر چطوری میتونم رودل رو اب کنم متاسفانه فقط رودل دارم

تهمینه سیاهی ۱۴ فروردین ۱۳۹۸

باسلام و تشکر از راهنمایی های شایسته حضرتعالی.بنده هم سعی میکنم رعایت بکنم

سارا ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

خیلی عالی بود و واقعا مثل همیشه جواب خیلی خوبی گرفتم

نادرچایباغی ۰۷ فروردین ۱۳۹۸

سلام من بااینکه باشگاه ورزش رزمی میکنم وهمیه پیاده روی میکنم وچربی هم توازمایش ندارم ولی شکم دارم وچای ومایعات بیشترمصرف میکنم ووزنم ۸۲کیلو هست و۴۹سال دارم چه کنم شکمی صاف داشته باشم

مریم اصیلی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. اگر از سالم بودن غذاهایی که مصرف می کنید، اطمینان دارید و غذاهای شور و چرب مصرف نمی کنید، شاید با انجام ورزش های مخصوص شکم در کنار ورزش رزمی بتونید چربی های شکم را آب کنید.

کارشناس به اندام ۱۸ فروردین ۱۳۹۸

بدن شما سیبی شکل هست به همین خاطر شکم دارید سعی کنید در برنامه غذایی خود از غذاهای حاوی فیبر ماننده سبزیجات و میوه ها و غلات کامل بیشتر استفاده کنید و ورزش های قدرتی را هم به برنامه ورزشی خود اضافه کنید، سه روز در هفته ورزش قدرتی کافی هست

فاطمه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

سلام اقا دکتر من ۵۳ کیلو وزن دارم ولی شکم وپهلو دارم چیکار کنم اب بشه معده ام ورم داره

کارشناس به اندام ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

مریم ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

نکته های دکتر کرمانی خیلی عالیه چقد راحت و ساده حرف میزنید

من ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

من کورتیزولم بالاس.هر چی رژیم میگیرم بار برمیگیرده چ کنمممم..دکتر غدد میگه استرست رو کم کن خو نمیشههه..

کارشناس به اندام ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

دقیقا بالا رفتن سطح کورتیزول به خاطر استرس بالا هست سعی کنید با یک مشاور صحبت کنید و یا وقتی دچار استرس می شوید با کتاب خواندن صحبت با دوستان پیاده روی و یا هرچیزی که کمک می کند آرامش پیدا کنید استرس رو از خودتون دور کنید

سیما 10اسفند97 ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

سلام مطالب عالی هست .

راضیه بنایی ۰۹ اسفند ۱۳۹۷

خیلی عالی بود .ممنون

مریم اصیلی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. ممنون که مطالب ما رو دنبال می کنید.

rj.mansi ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

مرسی از توضیحات جامع

مریم ۰۵ اسفند ۱۳۹۷

دکتر توصیه هاتون خوب بود زتده باشید

ادمین به اندام ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

موفق و پیروز باشید

خانم باقری ۰۵ اسفند ۱۳۹۷

آقای دکتر برای لاغری شکم و لاغری اندام ماست کم چرب استفاده کنیم یا ماست پرچرب؟

کارشناس به اندام ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

یک مقدار چربی مشکلی ندارد.به جای انتخاب کردن ماست کم چرب یا پرچرب سعی کنید چربی های مضر رو از رژیمتون حذف کنید و کاری با چربی های سالم نداشته باشید

کارشناس به اندام ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

یک مقدار چربی مشکلی ندارد.به جای انتخاب کردن ماست کم چرب یا پرچرب سعی کنید چربی های مضر رو از رژیمتون حذف کنید و کاری با چربی های سالم نداشته باشید

مجتبی اسداللهی ۰۵ اسفند ۱۳۹۷

واقعا عالی بود. اینقدر ها هم سخت نیست .من با همین روش توی یک سال ۱۷ کیلو کم کردم اصلا هم سخت نبود همه چی میخوردم ولی حساب شده وتقریبن با همین نکات دکتر کرمانی

ابوالفضل سمیعی ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

عالی بود

پروین.جهانپو ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

عا.لی.بود

مریم اصیلی ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

متشکرم.

انیس قرطاسی ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

خیلی عالی بود امیدوارم انگیزه ایجاد شه تا بتونم همه چی رو رعایت کنم ممنون از اطلاعاتتون

آقا ابوالفضل علمدار ۲۰ بهمن ۱۳۹۷

سلام من تیروئید دارم خیلی پهلو و شکم بزرگی دارم اشتهام معمولی لطفأبهترین وسریعترین قرص لاغری وبهترین روش لاغری رابه من معرفی کنی......... باتشکر

خانم طاهری ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

بهترین کار این هست که تحت نظر پزشکتون و با دارویی که ایشون تجویز میکنن تیروئید رو کنترل کنید و به جای قرض لاغری از رژیم غذایی استفاده کنید که سبک زندگی و عادات غذایی تون رو تغییر بده و البته در کتارش باید ورزش داشته باشید

وسنه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

خیلی کامل بوددد

Vahide Pilali ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

بسیار عالی خود من بعد زایمان علاقه زیادی به مصرف شیرینی پیدا کردم مدتیه خرما رو جایگزین کردم و چای رو با خرما یا کشمش میخورم بجای شکر سفید صبحانه از کمی شکر قهوه ایی استفاده میکنم و بیشتر روزهای هفته از نان جو استفاده میکنم نتیجه خوبی گرفتم

ابوالفضل ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

خیلی هم خوبه

امیر ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

خوب

سرینا ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

سلام دکتر کرمانی با این روش چقد طول میکشه شکم تخت بشه؟

فا طمه سالمیان ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

فکر میکنم عالی باشه مننشاسته شیرینی را از غذا خیلی کم کردم و نتیجه گرفتم 6 کیلو در45 روزکم کردم وراضی هستم

فرح ناز رخزادی ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

سلام جناب دکتر کرمانی من خیلی رزیم های سخت گرفتم وزن کم کردم حتی مدتی خام گیاه خوار شدم 14کیلو در عرض سه ماه کم کردم اما دکتر غدد اجازه ادامه رزیم رونداد دوباره وزنم بحالت اولیه برگشت انشالله با راهنمایی شما بتونم له وزن دلخواه برسم در ضمن بیماری دیابت. کم کاری تیرویید و کبد چرب دارن

رقیه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

سلام دکتر میخوام شکم وپهلو رو اب کنم

سربدار ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

چه جالب جمع کردن شکم به کوچک شدنش کمک میکنه

حنیفه رضایی ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

ایشالا با توصیه های شما بتونم شکممو آب کنم زودتر

atrisa ansari ۰۲ بهمن ۱۳۹۷

دکتر توصیه هاتون برای خانوما خیلی خوب بود بعد از زایمان چطور میتونیم شکم آب کنیم؟

سمیه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷

دکترجان من تصمیم به عمل جراحی شکم داشتم فعلادست نگه میدارم وتوصیه هاتونوانجام میدم توکل به خدا

آنیا ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

من 95 کیلو قدم 175 چطوری میتونم رژیم دکتر بگیرم؟

مریم ۲۹ دی ۱۳۹۷

دکتر عالی بود توصیه هاتون
-