30 روش لاغری شکم در 10 روز ؛ 15 خوراکی برای لاغری شکم

لاغری شکم دغدغه ی این روزهای بسیاری از دوستداران تناسب اندام و مد است، جذابیت و فرم اندام بازیگران هالیوودی، ایده آل بسیاری از افرادی است که به زیبایی می اندیشند. اما چرا بسیاری از ما برای رسیدن به شکل ایده آل بدنمان، به زحمت می افتیم و یا به سختی می توانیم به لاغری شکم برسیم؟

15 خوراکی برای لاغری شکم در 10 روز

 1- جودوسر

باعث بالارفتن سرعت سوخت و ساز بدن می شود و اگر صبحانه بخورید تا موقع ناهار انرژی دارید و به سراغ غذاهای ناسالم نمی روید.

 

2- بادام

بادام حاوی پروتئین هایی است که با گرسنگی مبارزه می کنند. از طرف دیگر حاوی چربی های اشباع نشده ای است که بسیار سیر کننده می باشند. این دو عامل به کاهش وزن و کاهش چربی کمک می کنند. مطالعات نشان می دهد افرادی که بادام مصرف می کنند نیم برابر بیشتر از افرادی که بادام مصرف نمی کنند، چربی های شکمی خود را از دست می دهند.

 

3- کاهو

کاهو سرشار از فیبر و آب است خوردن آن به پر شدن معده و احساس سیری کمک می کند. در نتیجه با بوجود آمدن احساس سیری به کاهش چربی کمک می کند.

 

4- لوبیا

همانطور که در مقاله خواص لوبیا ؛ 11 دلیل برای مصرف لوبیا بیان کردیم، با خوردن لوبیا به دلیل فیبر و پروتئین بالا برای طولانی مدت احساس سیری می کنید و نیازی به خوردن غذاهای دیگر ندارید.

 

5- چای یخی

چای یخی را می توان جایگزین سایر نوشیدنی های پرکالری مانند نوشابه و دلستر کرد. با این کار کالری مصرفی روزانه کاهش می یابد و به کاهش چربی در طولانی مدت کمک می کند.

 

6- سرکه سیب

سرکه سیب آنزیم چربی سوزی را تحریک می کند و سطح قند خون را تنظیم می کند. از طرف دیگر با مصرف سرکه سیب احساس گرسنگی کاهش یافته و موجب سیری می شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله آیا لاغری با سرکه سیب ممکن است؟ را مطالعه فرمایید.

 

7- دارچین

دارچین طبع گرمی دارد و به بالا بردن سوخت و ساز بدن کمک می کند. دارچین را می توان به جای شکر عنوان چاشنی و شیرین کننده به غذاها اضافه کرد. دارچین با کاهش کالری دریافتی و از طرف دیگر با بالا بردن چربی سوزی به کاهش وزن کمک می کند.

لاغری شکم

8- آب بیشتری بخورید

سرعت سوخت و ساز بدن را بالا می برد و بدن را پاکسازی می کند و بعنوان یک کاهش دهنده اشتها کمک می کند. ببینید آب نخوردن چه بلایی سرتان می آورد؟ برای اینکه تاثیر بیشتری داشته باشد نکات زیر را رعایت کنید:

 •  قبل از غذا آب بخورید. این کار باعث کم شدن 75 کالری در هر وعده غذایی می شود و اگر هر روز این کار را انجام دهید سالانه 2700 کالری کمتر مصرف می کنید.
 • آب را طعم دار کنید. شما می توانید تکه ای لیمو، نعنا، نارنج برای رهایی از طعم معمولی آب استفاده کنید و حتی لیمو سوخت و ساز بدن را بالا می برد.
 • آب خنک بخورید. سوخت و ساز بدن را بالا می برد و بدن برای گرم کردن آن کالری بیشتری می سوزاند و باعث کاهش وزن می شود.
 • آب کافی بنوشید. هشت لیوان آب در روز به کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام کمک می کند.

لاغری شکم با حذف نوشابه

9- نوشیدنی ها را تغییر دهید

 • به جای نوشابه های گازدار از آب استفاده کنید یا با خواندن مقاله بهترین نوشیدنی برای کاهش وزن چیست؟ نوشیدنی مناسبی انتخاب کنید.
 • به جای قهوه با خامه و شکر از قهوه معمولی استفاده کنید. چای سبز حاوی آنتی اکسیدانی به نام کاتچین است که به طور طبیعی باعث افزایش سوخت و ساز بدن و افزایش چربی سوزی بدن می شود.
 • مصرف الکل را قطع کنید. الکل سطح استروژن بدن را افزایش می دهند و باعث ذخیره شدن چربی در پاها و شکم می شود.

 

10- استفاده از زردچوبه در غذاها

باعث کاهش التهاب در بدن می شود و حتی سرعت سوخت و ساز بدن در آب شدن چربی ها را بالا می برد.

 

11- مصرف پروتئین را افزایش دهید

پروتئین نسبت به چربی و کربوهیدارت بدن را بیشتر سیر نگه می دارد. پس خوردن پروتئین گرسنگی را کاهش می دهد. مصرف پروتئین میزان متابولیسم بدن را بالا می برد و به تعادل قندخون و سطح پایین انسولین کمک می کند.

 

12- آجیل ها و دانه ها

یکی از بهترین منابع گیاهی است و اسیدچرب های امگا3 زیادی دارند که باعث کاهش میزان کلسترول می شود.

 

13- روغن گردو

سرشار از امگا3 است و مانع از پرخوری می شود و فیبر بالای آن برای طولانی مدت سیر نگه تان می دارد چون زمانی که فیبرها وارد معده می شوند آب را به خود جذب می کنند و حجیم می شوند.

 

14- شکلات

سرشار از فیبر است و با خوردن کمی از آن احساس سیری می کنید و اشتهای شما نسبت به غذاهای شور و چرب کم می کند. همچنین شکلات تلخ میزان متابولیسم بدن را بالا می برد و موجب کاهش وزن می شود.

15- برگه سیب

به راحتی هضم می شود و باعث تصفیه خون و پاکسازی معده و روده می شود و سرشار از فیبر است و منبع غنی برای انواع ویتامین های B، کلسیم، آهن و … است.

 

رازهایی برای لاغری شکم از زبان دکتر کرمانی

8 ورزش برای لاغری شکم

 

1- حرکت کرانچ

روی زمین بنشینید و پاها را به شکل ضربدری روی هم قرار دهید. یک وسیله یا دمبل سبک در دست بگیرید و آن را با حفظ حالت بدن از چپ به راست و عقب ببرید. این حرکت را 3 روز در هفته و در 3 ست 15 مرتبه ای انجام دهید.

2- لگد به عقب

در حالت چهاردست و پا زانو بزنید تا انگشتان پا به پایین جمع شوند و کمر را به شکل خنثی نگه دارید. در حالتی که شکم تان منقبض است زانوها را حدود دو اینچ از زمین بالاتر ببرید.
همچنان که عضلات شکم منقبض است زانوی خود را نزدیک بینی بیاورید و سپس به عقب لگد بزنید و باسن خود را منقبض کنید. این حرکت عضلات اصلی را درگیری می کند و کالری زیادی می سوزاند. این حرکت را 8 بار روی هر پا تکرار کنید.

3- حرکت پل معکوس

به پشت بخوابید و زانوی چپ را خم کرده و کف پا را روی زمین قرار دهید. پای راست را به بالا ببرید. دست چپ را صاف کنید و به طرف بالا ببرید و دست راست را پایین کنار خود نگه دارید. بدون حرکت دادن باسن و شانه، پایی که بالاس را به سمت راست و دستی که بالاست را به سمت چپ باز کنید. این حرکت را 10 تا 12 مرتبه انجام دهید و سپس جهت ها را تغییر دهید.
این حرکت را همه جا می توانید انجام دهید.

4- رساندن پا به پایین شکم

به پشت روی زمین بخوابید و زانوها را 90 درجه بالا بیاورید. دست ها را پشت سر قرار دهید و شکم خود را منقبض کنید. زانوها دقیقا بالای باسن قرار بگیرد، شانه ها را بلند کرده و بالا بیاورید. نفس خود را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس بیرون دهید و پاها را به زاویه 45 درجه ببرید. بین 3 تا 45 ثانیه در این حالت بمانیدو شکم خود را منقبض کنید. این حرکت را در 2 ست و هر بار 10 تا 15 مرتبه انجام دهید.
این حرکت عضلات شش تکه شکم را هدف قرار می دهد.

5- حرکت پیلاتس

به پشت بخوابید. زانوها را در حالت 90 درچه قرار دهید و پاها را بالا بیاورید. شکم خود را منقبض کنید، نفس خود را حبس کنید و دست ها را به بالا و پشت سر ببرید. نفس خود را رها کنید و دست هایتان را به طرف جلو بیاورید. پاهای خود را صاف کنید تا بدنتان شکل V شکل بگیرد. 15 مرتبه این حرکت را انجام دهید.

6- اسکات وزن بدن

بایستید و پاها را به عرض شانه باز کنید. زانو را خم کنید و دستها را به صورت ضربدری روی سینه قرار دهید. به طرف پایین اسکات بروید و وزن را به پاها انتقال دهید. زانوها درست بالای انگشتان پا قرار بگیرند. کمی نگه داریدو به حالت اول باز گردید.
این حرکت را 5 مرتبه به تعداد 5 بار انجام دهید.

7- کرانچ پای پیش رفته

به پشت بخوابید و زانوهایتان را خم کنید. یک دمبل سبک را بین دو پای خود قرار دهید. کف دست ها را روی زمین و زیر نشیمنگاه قرار دهید. عضلات پایین شکم را منقبض کنید. زانو را در مقابل سینه نگه دارید و باسن، سر و شانه ها را به آرامی بلند کنید و به حالت اول برگردید. این حرکت را 3 تا 4 بار در هفته و در ست 15 تا 30 تایی انجام دهید. بعداز 4 هفته این حرکت نتیجه می دهد.

8- حالت قایق

بنشینید و پاهایتان را روی زمین بگذارید. زانو را خم کرده و دست ها را زیر آن قرار دهید، قفسه سینه را بالا بکشید و شانه ها را عقب بدهید. عضلات شکم را درگیر کنید و پاها را بالا بکشید تا به موازات کف زمین باشیند. تعادل خود را با استخوان های نشیمنگاه حفظ کنید. سپس پاهای خود را بیشتر بکشید (اگر احساس ناراحتی کردید متوقف کنید) و دست ها را به جلو بکشید. این حرکت را 5 مرتبه به اندازه 5 تا 15 نفس کشیدن انجام دهید.

اگر می خواهید حرکات بیشتری برای آب کردن شکم یاد بگیرید توصیه می کنیم مقاله 14 حرکت برای چربی سوزی شکم را از دست ندهید.

6 خوراکی غیرمجاز برای لاغری شکم

1- نان سفید

قند بالایی دارد و سبب بالا رفتن ناگهانی قندخون می شود و به جای آن نان گندم بخورید.

 

2- آب میوه های صنعتی

به اندازه یک نوشابه قند دارد و به جای آن میوه های تازه بخورید با آنکه قند دارد اما قندشان طبیعی است و ضرری ندارد.

 

3- سیب زمینی سرخ کرده و فست فودها

با توجه به آنکه در روغن های ناسالم سرخ می شوند و مواد مغذای آنها در طول فرایند سرخ کردن از بین می رود بهتر است از آنها استفاده نشود. به جای مصرف فست فود و غذاهای سرخ شده از غذاهای بخارپز یا گریل شده استفاده کنید.

لاغری شکم و درمان بیماری

4- نوشابه

این نوع نوشیدنی ها هیچ خاصیتی برای بدن ندارد و حتی مواد مغذی غذایی را که خوردید از بین می برد و با نخوردن نوشابه 540 کالری در بدن خود ذخیره می کنید.

 

5- لبنیات کم چرب

این نوع لبنیات را پرچرب جایگزین کنید، زیرا لبنیات کم چرب در درازمدت منجر به افزایش بیشتر وزن می شود و لبنیات پرچرب احساس سیری بیشتری به فرد می دهد.

 

6- چربی های اشباع

این نوع چربی به راحتی با اکسیژن ترکیب می شوند و از چربی های خطرناک به حساب می انید و عملکرد بدن را کاهش می دهد مانند روغن ذرت

 

9 راهکار لاغری شکم در 10 روز

1- کالری روزانه را کم کنید

هرچه بیشتر انرژی مصرف کنید، کالری بیشتری می سوزانید. کالری هایی که مورد استفاده قرار نمی گیرند به عنوان چربی ذخیره می شوند. با دریافت کالری کمتر و استفاده بیشتر از انرژی، چربی های ذخیره شده را بسوزانید. برای محاسبه میزان کالری روزانه از برنامه کالری شمار زیره استفاده کنید.

 

2- برای لاغری شکم مقدار وعده های غذایی را کاهش دهید.

 • مقدار روغنی که برای پخت و پز استفاده می کنید را اندازه گیری کنید.
 • روغن و سس هایی که برای سالاد استفاده می کنید را کاهش دهید.
 • از ظرف کوچک تر استفاده کنید.
 • آرام تر غذا بخورید و تا 20 دقیقه بعد از غذا خوردن صبر کنید تا مطمئن شوید سیر شدید. مقاله 5 گام برای آگاهانه غذا خوردن به شما در شیوه غذا خوردن کمک می کند.
 • اگر در رستوران غذا می خورید نیمی از غذای خود را به خانه ببرید.
 • در مقابل تلویزیون غذا نخورید، چون ممکن است بدون اینکه متوجه شوید، پرخوری کنید.
 • تراکم غذا را نیز در نظر بگیرید. برای مثال یک فنجان انگور حاوی 100 کالری است، اما یک فنجان کشمش حدود 480 کالری دارد. سبزیجات و میوه های تازه سرشار از آب و فیبر هستند، بنابراین کمک می کنند بدون دریافت کالری زیاد احساس سیری کنید.

 لاغری شکم با آهسته غذا خوردن

 

3- برای لاغری شکم از روش های کالری سوزی استفاده کنید

 • از محل مورد نظرتان دورتر پارک کنید و چند گام اضافی بردارید.
 • بهتر است به جای ماشین برای تردد در سطح شهر، از پیاده روی یا دوچرخه استفاده کنید.
 • به جای آسانسور یا پله برقی در صورت امکان از پله ها استفاده کنید.
 • بعد از وعده های غذایی کمی پیاده روی کنید.
 • اگر کارتان پشت میز است سعی کنید هر یک ساعت برای مقداری پیاده روی یا کشیدن بدن، از جا بلند شوید.
 • بسیاری از فعالیت های لذت بخش باعث می شوند کالری بسوزانید، مانند پیاده روی در طبیعت، رقص و حتی بازی با فرزندتان. مثلا فردی با وزن 56 کیلوگرم اگر 30 دقیقه باغبانی کند می تواند 135 کالری بسوزاند.
 • هرچه بیشتر حرکت کنید، کالری بیشتری می سوزانید در نتیجه احتمال آب کردن چربی شکم هم بالاتر می رود.

لاغری شکم با پیاده روی

4- استرس خود را کاهش دهید

استرس باعث می شود ترشح هورمون هایی در بدن افزایش پیدا کند که عادات غذایی را برهم می زنند و میل به غذاهای شیرین یا شور را بالا می برند. احساس گرسنگی م یکنیم و در نتیجه بیشتر غذا می خوریم و یا به سراغ غذاهای ناسالم می رویم که چربی های شکمی را افزایش می دهند پس توجه کنید که استرس باعث چاقی می شود.

 

5- به اندازه بخوابید

کم خوابی هورمون استرس را در بدن بالا می برد و باعث جمع شدن چربی شکم و کاهش میزان هورمون لپتین (کنترل اشتها) می شود و فرد به سراغ خوراکی هایی ناسالم مثل کیک، شیرینی، چیپس و … می رود.

 

6- فیبر بیشتری بخورید

غذاهایی با فیبر بالا کمک می کند برای طولانی مدت احساس سیری داشته باشید و بدن را هم پاکسازی می کند و سطح کلسترون خون را پایین می آورد. در برنامه غذایی خود از این غذاهای فیبردار غافل نشوید.

 

7- آهسته غذا بخورید

هنگام غذاخوردن عجله نکنید تا غذایتان دیرتر تمام شود و دیگری میلی به خوردن بشقاب دوم نداشته باشید و مغزتان پیام سیری را دریافت کند.

 

8- غذایتان را خوب بجوید

با این کار هم طعم و مزه غذا را بهتر درک می کنید و هم به هضم و جذب مواد مغذی در بدنتان کمک می کنید.

 

9- غذاهای تند بخورید

سوخت و ساز بدن را بالا می برد و باعث می شود چربی و کالری بیشتری بسوزانید. علاوه بر آن غذایتان خوش طعم تر می شود و وزن بیشتری می سوزانید.

 

 لاغری شکم ؛ اندازه استاندارد دور شکم

چاقی شکم معمولاً با توجه به اندازه دور شکم تعیین می شود که در مردان اندازه 101 سانتی متر و بیشتر از آن و در زنان اندازه 89 سانتی متر و بیشتر از آن نشان دهنده چاقی شکم فرد است. محل تجمع چربی های بدن به اندازه مقدار این چربی ها اهمیت دارد.

چگونه موفقیت در لاغری شکم را اندازه گیری کنیم؟

هفته ای یکبار در یک زمان مشخص خود را وزن کنید تا کاهش وزن کلی را دنبال کنید. اگر مقدار قابل توجهی پروتئین می خورید و مرتب ورزش می کنید مسلما عضله می سازید. برای اینکه ببینید واقعا چربی شکم و پهلو را سوزانده اید، از یک متر نواری استفاده کنید و همیشه از یک نقطه اندازه گیری کنید. صاف بایستید، بدون اینکه شکم خود را به طرف داخل بکشید. سعی نکنید متر را زیاد بکشید. از قسمت ناف دور شکم را اندازه بگیرید.

لاغری شکم

 

سوال از دکتر کرمانی: رژیم گرفته ام ولی لاغری شکم اتفاق نیفتاده است. چه کنم تا شکم و پهلوهایم هم آب شود؟

 

لاغری شکم با استفاده از دستگاه های لاغری موضعی

کم نیستند دستگاه هایی که برای کاهش سایز و لاغری شکم به کار گرفته می شوند. اگر بخواهیم کم خطرترین آن ها را معرفی کنیم، می توان به کویتیشن و آر اف اشاره کرد. این دو روش بدون جراحی، مورد تایید سازمان FDA آمریکا هستند و همزمان با لاغری شکم، افتادگی پوست این ناحیه را هم برطرف می کنند. کویتیشن و آر اف تنها بر روی سلول های چربی اثر گذاشته اند و به دیگر اندام های بدن آسیبی نمی رسانند.

 

لاغری شکم ؛ نتیجه گیری

تنها هدف قرار دادن چربی شکمی برنامه مناسب و عملی نیست. اگر مواردی که گفته شد برایتان خیلی زیاد است از تغییرات کوچک شروع کنید و به مرور کارهای دیگر را به روتین روزانه خود اضافه کنید. اگر هم در این مسیر لغزیدید، فکر نکنید همه چیز تمام شده شما تنها یک رژیم غذایی را رعایت نمی کنید این یک مسیر جدید در زندگی است! آهسته و پیوسته رفتن در این راه بهترین کار است.

Sending
User Review
4.16 (435 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما

سارا ۱۳ آذر ۱۳۹۸

سلام من قدم170 وسن15ووزنم 78هست میخوام تا عید لاغرشم لطفا کمکم کنید

کارشناس به اندام ۱۴ آذر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز برای کاهش وزن باید تحرکتون رو افزایش بدین و میزان کالری های مصرفی مضر رو کاهش بدین. البته به هیچ وجه نباید رژیم های سر خود و افراطی بگیرین، چون در سن رشد هستین و ممکنه به بدنتون آسیب برسونید. سعی کنید سبک زندگیتون رو تغییر بدین و در کنار وعده های غذایی حتما از سبزیجات استفاده کنید. آب زیاد بنوشید و تعداد وعده ها رو زیاد و حجم اونها رو کم کنید. اگر تمایل به دریافت رژیمی متناسب با شرایط جسمانیتون دارین، برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

Parya Kakaie♡ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

سلام من ۱۳ سالمه وزنم حدود ۶۰ کیلو چجوری لاغر کنم واقعا تحت تاثیر فحش های خانواده قرار گرفتم🐄

کارشناس به اندام ۱۴ آذر ۱۳۹۸

سلام دوست خوبم. برای کاهش وزن شما باید یک رژیم متناسب با سن و شرایط جسمانیتون بگیرین. شما در سن رشد هستین و رژیم های افراطی باعث می شه که به بدن و رشدتون آسیب برسه. اگر تمایل به دریافت رژیمی متناسب با شرایط جسمانیتون هستین، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

سهیلا ۱۱ آذر ۱۳۹۸

خیلی خوب بود عالی

ملینا باقری ۰۹ آذر ۱۳۹۸

قد۱۵۳ با وزن ۶۰

کارشناس به اندام ۱۰ آذر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. اگر قصد دریافت رژیم و یا مشاوره رایگان دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

فاطمه ۰۶ آذر ۱۳۹۸

سلام من پانزده سالمه و احساس می کنم پهلوهایم در حال ترک خوردن باید برای جلوگیری از چاقی چی کار کنم

کارشناس به اندام ۰۹ آذر ۱۳۹۸

سلام دوست من. در این سن ورزش برای شما بسیار ضروری هست و می تونه از شل شدن پوست و تحلیل عضلانیتون جلوگیری کنه. سعی کنید حتما ورزش کنید و از یک رژیم غذایی صحیح پیروی کنید.

لیلا ۰۴ آذر ۱۳۹۸

سلام من 34 سالمه 15 کیلو اضافه وزن دارم شغل ما کشاورزو دامدارهستیم فعالیت زیادی هم دارم ولی امسال اصلا وزن کم نکردم متاسفانه چاق تر هم شدم لطفا راهنماییم کنید خیلی تو اعزابم 80 کیلو هم وزنمه 160 هم قدمه

کارشناس به اندام ۰۶ آذر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای کاهش وزن باید کالری هایی که مصرف می کنید نسبت به کالری ای که می سوزونید کمتر باشه. شاید فعالیت شما زیاد باشه، اما میزان دریافت کالری از غذاها هم اهمیت داره. برای کاهش وزن باید سعی کنید از پروتئین زیادی در وعده های غذایی استفاده کنید، به جای میان وعده های ناسالم و پر کالری میوه مصرف کنید و هر موقع ولع خوردن سراغتون اومد، سبزیجات کم کالری استفاده کنید. اگر قصد دریافت رژیمی متناسب با شرایط خودتون رو دارید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن.

نگین ۲۵ آبان ۱۳۹۸

من خیلی اضافه وزن دارم میخوام لاغر کنم اما نمیشه می خوام تا عروسیم ب سایز 38برسم اخه لباس عروس اونطوری خوبه خو لطفااااااااااااااااا کمک

کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز هیچ کاری نشد نداره. تنها کافیه اراده کنید. مخصوصا الان که هدف دارید صد در صد انگیزه ی بیشتری هم برای لاغر شدن دارید. برای دریافت رژیم متناسب با وزن، قد، سن، جنسیت، سطح فعالیت جسمی و بیماری ها عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

ابوالفضل وزیری ۲۴ آبان ۱۳۹۸

سلام من 54 کیلو وزنمه قدم 139هست خیلی چاقم تقریبا و دوازده سالمه به نظر شما من چند کیلو اضافه وزن دارم؟

کارشناس به اندام ۲۸ آبان ۱۳۹۸

سلام. برای اینکه از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین به این لینک مراجعه کنید و مشخصاتتون رو وارد کنید. میزان اضافه وزن شما نشان داده می شه.

اسما ۲۴ آبان ۱۳۹۸

من خانمی هستم باوزن ۱۱۲وقد۱۷۰ میخوام برنامه یاپیشنخادی برای لاغریم طراحی کنین ممنون میشم

کارشناس به اندام ۲۸ آبان ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. برای دریافت برنامه و ثبت نام رژیم غذایی باید از تمامی مشخصات شما از جمله قد، وزن، سن، جنسیت، سطح فعالیت، بیماری ها و ... آگاهی داشته باشیم، چرا که هر فرد بر اساس مشخصات خودش باید برنامه دریافت کنه. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

كيميا رستمي ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام خسته نباشيد. من 48 كيلو وزن دارم و 152 سانت قدمه. ولي متاسفانه شكم بنده نسبت به قد و وزنم بزرگ شده. ميشه برنامه غذايي بدين براي كاهش سايز شكم؟ در ضمن جزو خانم هايي هستم كه برنج حتما بايد براي نهار بخورم وگرنه سير نميشم

کارشناس به اندام ۳۰ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست گرامی هیچ رژیمی برای لاغری موضعی وجود نداره و اگر هم کسی ادعا بکنه که همچین رژیمی هست کاملا غلطه. از اونجا که نسبت قد و وزنتون بد نیست و دچار اضافه وزن چندانی نیستید، رژیم لاغری هم چندان به کار شما نمی یاد. اما اگر بالای 18 سال هستید، می تونید از روش های جدید کاهش سایز مثل کویتیشن استفاده کنید. برای اطلاع از عملکرد این دستگاه به این لینک مراجعه کنید.

نگین ۲۲ آبان ۱۳۹۸

سلام من ۲۷سالمه قد۱۷۳وزنم ۷۵ کیلو شکم پهلودارم چیکارکنم کامل ازبین برن روزی نیم ساعت ورزش میکنم

کارشناس به اندام ۲۵ آبان ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. با توجه به اینکه اضافه وزن چندانی ندارید می تونید با ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی وزنتون رو کم کنید و یا از روش های مدرن کاهش سایز با دستگاه کویتیشن که کاملا بی خطره و مورد تایید ما هم هست استفاده کنید. برای اطلاع از عملکرد این دستگاه ها به این لینک مراجعه کنید.

Lia ۲۱ آبان ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر من 13 سالمه قدم 165 و وزنم61 پاهام خیلی چاقه مخصوصا ران هام میخواستم ببینم چیکار کنم که پاهام لاغر بشه بالا تنم خیلی اندامی اما پایین تنم افتضاحه اگه میشه لطفا زود جوابمو بدید چون از دست اندامم خیلی ناراضیم

کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

سلام و وقتتون بخیر. دوست گرامی اگر تنها هدفتون لاغری موضعی هست، می تونید با روش های لاغری موضعی مثل کویتیشن به این هدف برسید. برای اطلاعات بیشتر از روش کویتیشن به این لینک مراجعه کنید.

شهزادنقدی ازاصفهان ۲۱ آبان ۱۳۹۸

سلام شهز ادنقدی ازاصفهان بهارستان من دوست ندارم گول اینترنتوبخرم جسم ظریف هست لطفا کمکم کنید تا جلو اشتهاموبگیرم همسرم سرآشپز وهمه قبولش دارند من دویت ندارم وزنم بخاطرهمسرم بالا بره کمکم کنید فداااااتون کمکم کنید

کارشناس به اندام ۲۵ آبان ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی درسته که همسرتون سرآشپز هستن اما شما باید به خاطر سلامتیتون مراقب افزایش وزنتون باشید. تنها کمکی که از دست ما بر می یاد این هست که به شما توصیه کنیم در مصرف غذاه زیاده روی نکنید و یا اگر قصد رژیم گرفتن رو دارید با ارسال کد 24 به شماره 30006026 جهت مشاوره رایگان و دریافت رژیم اقدام کنید. بقیه ی ماجرا به خودتون و اراده تون بر می گرده.

یلدا ۱۹ آبان ۱۳۹۸

سلام روزتون بخیر من قدمم ۱۶۲ وزنمم ۷۸ از بارداری اولم ک ۹ سال پیش بود تا الان شکمم بزرگ مونده افسرده شدم لطفا کمکم کنید چی بخورم ک شکمم اب بشه میشه ی برنامه غذایی بهم بدین در مورد خوراکمم بگم ک من زیاد غذا نمیخورم ولی نمیدونم چرا لاغر نمیشم

کارشناس به اندام ۲۱ آبان ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز بزرگ شدن شکم بعد از زایمان تا حدودی طبیعیه. البته کاهش وزن می تونه به کوچک شدن شکمتون هم کمک کنه چون بیشترین میزان چربی از ناحیه ی شکم و پهلو کم میشه. اگر قصد دریافت رژیم رو دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید، پشتیبان های ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

محدثه ۱۷ آبان ۱۳۹۸

ایا شست کیلو وزن برای یک دختر دوازده ساله مناسب است با صدوپنجاه و نه سانتی متر قد

کارشناس به اندام ۱۹ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز برای اینکه ببینید وزن و قدتون با هم تناسب داره یا نه، به این لینک مراجعه کنید تا با وارد کردن سن و قد از تناسبشون با هم مطلع بشید.

zahra ۱۷ آبان ۱۳۹۸

سلام من 17 سالمه 60 کیلو هستم قدم 157 چیکارکنم شکمم لاغر بشه؟

کارشناس به اندام ۲۰ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای کوچک کردن شکم می تونید ورزش های مخصوص تقویت عضلات شکم رو انجام بدین، میزان برنج و مصرف نون رو تا حدودی کمتر کنید، غذاهای چرب و شور نخورید و بیشتر از میوه ها و سبزیجات و غذاهای پروتئین دار استفاده کنید.

فاطمه ۱۶ آبان ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید من ۲۶ سالمه قدم ۱۶۰ و وزنم ۵۸ شکم و پهلو خیلی در اوردم چیکار کنم که شکم و پهلو هام آب کنم اما صورتم لاغر نشه چون نامزدم و یه ماه دیگه عروسیمه

کارشناس به اندام ۱۸ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست گرامی می تونید از روش های غیر تهاجمی کاهش سایز و لاغری موضعی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید. برای اطلاع بیشتر از این موارد به این لینک مراجعه کنید.

محنا ۱۵ آبان ۱۳۹۸

چی برا استرس خوبه خیلی استرس دارم برا درس

کارشناس به اندام ۱۸ آبان ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز برای کاهش استرس روش های زیادی هست مثل اینکه نفس عمیق بکشید، یا تمام نگرانی هاتون رو روی کاغذ بنویسید و بعد پارشون کنید، کمی به موسیقی آرام گوش کنید، ورزش کنید، کارهای مهم و درس های سخت رو اول انجام بدید، عطر گل محمدی بو کنید، دمنوش های آرامش بخش مثل اسطوخودوس و گل گاو زبان مصرف کنید، دوش آب گرم بگیرید و دعا کنید.

نازنین ۱۵ آبان ۱۳۹۸

سلام . من 39 سالمه و قدم 160 وزنم 65 هست. شکم و پهلو دارم . بخاطر کارم روزی 8 ساعت پشت میز میشینم . زیاد تحرک ندارم . چکار کنم که چربی شکم و پهلوم آب بشه؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون

کارشناس به اندام ۲۰ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز بی تحرکی از مهم ترین دلایل بروز شکم و پهلو هست. اگر براتون امکانش هست هفته ای سه روز به مدت 1 ساعت ورزش های هوازی و قدرتی رو در کنار هم انجام بدین. اگر هم فرصت کافی ندارید و فقط می خواین شکم و پهلو رو به صورت موضعی آب کنید، می تونید با استفاده از دستگاه کویتیشن که کاملا بی خطر و مورد تایید ما هست این کار رو انجام بدین. البته استفاده از این دستگاه محدودیت هایی داره که با مشاوره می تونید ببینید که آیا مجاز به استفاده از اون هستید یا خیر. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این روش می خواین می تونید به این لینک مراجعه کنید.

لادن منافی حسینی ۱۵ آبان ۱۳۹۸

سلام من ۶۳ کیلو هستم قد ۱۵۸ برای لاغری شکم چه کنم روزی یک ساعت هم پیاده روی دارم

کارشناس به اندام ۲۱ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. می تونید از روش های کاهش سایز و لاغری موضعی غیر تهاجمی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید. برای اطلاع از این دستگاه ها و عملکرد اونها به این لینک مراجعه کنید.

فاطمه انصاری ۱۳ آبان ۱۳۹۸

سلام.میشه بگید چطوری از لحاظ روانی خودم رو آماده رژیم گرفتن کنم؟وقتی تصمیم میگیرم واسه رژیم خیلی عجله دارم.ولی خیلی زود ناامید میشم.من ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم.مشکل من اینه آمادگی ذهنی ندارم و نمیدونم چطور باید آمادگی ذهنی داشته باشم.وگرنه رژیم از دکتر گرفتم و سردرگم نیستم که چی بخورم یا نخورم

کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام روزتون بخیر این خیلی عالیه که شما از ابتدا میخوای خودت رو از نظر ذهنی آماده کنی. در اولین قدم نیازه یه چرایی منطقی برای خودت داشته باشی یعنی چرا میخوای وزنتو کم کنی. کاهش وزن چه فایده ای برات داره؟ و هر روز صبح که از خواب بیدار میشی یا موقع خواب این چرایی رو به خودت یادآوری کن. انتظار از خودتون رو معقولانه کنید. این رو به یاد داشته باشید تغییرات زمانبر هستند. و شاید در ماه اول قابل مشاهده نباشه اما به مرور زمان متوجه آن خواهید شد. هدفتون رو به اهداف کوچکتری تقسیم کنید که موفقیت در هر مرحله انگیزه شما رو برای رسیدن به هدف بعدی بیشتر کنه. گوش دادن به فایل های نقشه راه تغییر میتونه در این زمینه کمک کننده باشه. به امید موفقیت

لیلی رضایی راد ۱۱ آبان ۱۳۹۸

سلام وخسته نباشید ببخشید من دیسک کمر شدید دارم تنگی نخاع و چسبندگی نخاع که قادر به ورزش نیستم الان هفده روز هس که زیر نظر دکتر ناصحی هستم وطبق دستور دکترم رژیم دارم میگیزم و مرتب هم باهامون در واتساپ راهنمایمون میکنه ولی برنج هر روز میخورم اونه در حد سه الهی چهار اراده ام هم بالا هس ولی هیچ وزنی کم نکردم چون هیچ خساس نمیکنم وزنم کم شده باشه ممنون میشم راهنماییم کنید چون الان به دلم میگم چرا رژیم بگیرم وقتی هیچی کم نکردم خیلی ناراحتم 21برج هشت هم نوبت وزن کشی دارم ترا خدا کمکم کنید تا اراده خودمو از دست ندم و ادامه بدم ممنون میشم

کارشناس به اندام ۱۲ آبان ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز بهتره که معیار موفقیت رو تنها کاهش وزن ندونید. گاهی اوقات تغییر برخی عوامل در بدن موجب میشه تا وزن متغیر بشه و اونجور که انتظار دارید کم نشه. به هر حال برخی از بیماری ها هم روی کاهش وزن تاثیر می ذاره و موجب می شه روندش رو کند کنه. با توکل بر خدا و همت و اراده انشالله موفق خواهید شد. بهتره آهسته و پیوسته پیش برید و اصول تغذیه ای تون رو تصحیح کنید. موفق باشید.

الی ۱۱ آبان ۱۳۹۸

ممنون از سایت خوبتون و اطلاعات عالی و ساده و قابل اجراتون

کارشناس به اندام ۱۲ آبان ۱۳۹۸

ممنون از همراهی شما دوست عزیز

الهام ۱۰ آبان ۱۳۹۸

سلام من قدم 158و وزنم 74کیلو هست میخوام شکمم اب بشه ب من گفتن ک مصرف زیاد چای سبز. و تخم کتان ضرر داره ایا این موضوع صحت داره؟

کارشناس به اندام ۲۲ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. اگر به اعتدال باشه خیر، اما مصرف هر چیزی اگر بیش از اندازه باشه می تونه ضررها و عوارضی برای بدن به دنبال داشته باشه. مثلا مصرف بیش از حد چای سبز ممکنه باعث ايجاد اختلالاتي در سيستم گوارشي بشه. در اين موارد بيماران دچار دل دردهاي شديد و گاهي دچار يبوست و يا اسهال مي‌شن. به علاوه ممکنه موجب اختلال در جذب آهن بشه و یا آلرژی ایجاد کنه. مصرف بذر کتان بیش از حد هم ممکنه باعث انسداد روده، آلرژی، التهاب و مسمومیت بشه.

کیمیا ۱۰ آبان ۱۳۹۸

سلام روز بخیر ببخشید چه چیزایی برای باهوش شدن در درس خوبه و مغز رو قوی میکنه؟ و آیا گردو خوبه؟

کارشناس به اندام ۱۲ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. صبحانه ی مقوی و کامل که شامل پنیر و گردو یا عسل و کره و یا تخم مرغ باشه گزینه های خوبی برای شروع روز هست. مرباي بالنگ يكي از بهترين خوراكي‌هاي طبيعيه كه مي‌تونه توانايي مغز دانش‌آموزان رو افزايش بده. اسفناج، ماست، انبه، سیب زمینی و سبزیجات هم گزینه های خوبی هستن. سعی کنید ماهی هم زیاد مصرف کنید چون منبع فسفر هست و به تقویت حافظه و هوش کمک می کنه.

... ۱۰ آبان ۱۳۹۸

سلام ... من ۱۷ سالمه وزنم ۸۰ قدمم ۱۶۸ هم ورزش میکنم و هم غذا خوردنمو خیلی رعایت میکنم ولی احساس میکنم نتیجه ک باید بده اونقد نیس ب نظرتون چیکار کنم

کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. وقتی نتیجه نمی گیرید پس حتما یک جای کار مشکل داره، منظورتون از رعایت کردن چیه؟ برای کاهش وزن میزان کالری مصرفی شما باید بیشتر از کالری دریافتیتون باشه. به علاوه ممکنه میزان تحرک و ورزشتون هم کافی نباشه. سعی کنید غذاهای کم کالری، اما مفید مصرف کنید. حتما در وعده های غذایی از پروتئین ها استفاده کنید. به جای هله و هوله میوه های کم کالری و سبزیجات مصرف کنید و تعداد وعده های غذایی رو هم افزایش بدین. برای مشاوره ی رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

هاجر کمالی ۰۹ آبان ۱۳۹۸

سلام من زن ۲۶سالمه وزنم هم ۸۵ دوست دارم لاغر بشم ولی نمیتونم رژیم بگیرم خیلی گرسنه میشم بعد اگر گرسنه ام شد سردرد میگیرم چکارکنم

کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز قرار نیست شما در رژیم گرسنگی بکشید. غذاهای آزاد و کم کالری ای وجود دارن که می تونن به شما احساس سیری بدن تا کمتر احساس گرسنگی کنید و بیشتر به رژیمتون پایبند باشید. سبزیجات کم کالری مثل هویج، خیار، کاهو، کلم، قارچ، شلغم و ... نمونه ای از غذاهای کم کالری هستن. به علاوه تقسیم غذاها به شش وعده از روش های دیگر پایبندی به رژیم هست. اگر به اندازه ی کافی برای رژیم گرفتن آماده شدید، می تونید برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

نجمه دهقان ۰۹ آبان ۱۳۹۸

6 سلام من36 سالمه قدمم 160 ووزن110 تیروئد کم کار دارم وهرچی رژیم مگیرم وزنم کم نمیشه خیلی شکم بزرگی دارم ممنون

کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

سلام خانم دهقان عزیز. یکی از دلایل اصلی اضافه وزن شما کم کاری تیروئدتون هست. حتما تحت نظر پزشک دارو مصرف کنید و با یک برنامه ی غذایی مناسب هم وزنتون رو کم کنید و هم تیروئیدتون رو درمان کنید. در رژیم ما بیماری تیروئید هم در نظر گرفته شده و با توصیه هایی که به شما داده می شه می تونید وزنتون رو کم کنید و نگران یماریتون هم نباشید. البته این رو هم در نظر داشته باشید که کم کاری تیروئید روند کاهش وزن و متابولیسم رو آهسته می کنه، اما بی تاثیر نیست

فاطمه آقایی نژاد ۰۷ آبان ۱۳۹۸

من خیلی چاق چکار کنم😂😂🤣🤣😡😡😭😭

کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای کاهش وزن باید کالری دریافتی شما کمتر از کالری مصرفیتون باشه. یعنی میزان غذاهاتون باید بسیار کمتر باشه، اما برای کاهش این میزان، مقدار و ارزش مواد غذایی بر اساس سن، قد، وزن، جنسیت و میزان فعالیت نیاز به مشاوره دارید. برای مشاوره ی رایگان و یا دریافت رژیم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

سمیه خسروی ۰۶ آبان ۱۳۹۸

سلام وقت شما بخیر. بنده 34 سالمه و 172 قد و 80 کیلو وزن دارم. عمده ترین مشکلم شکمم هستش ک بعد بدنیا آوردن پسرم با گذشت 4 سال جمع نشده متاسفانه،. با وجود اینکه زایمانم سزارین هم نبوده. خیلی پهلو ندارم فقط شکمم هستش ک زیادی بزرگه. دور شکمم الان 106 هستش. خیلی اذیتم شبیه خانمهای باردارم و مجبورم همش شکمم رو جمع کنم ک البته تاثیر زیادی نداره. لطفا راهنماییم کنید.

کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر.دوست عزیز اول باید تشخیص بدین که شکم شما بزرگه یا معدتون. ممکنه دچار ورم معده باشید و تصور کنید که این شکمتون هست که بزرگه. اگر مدام نفخ می کنید ممکنه دلیلش ورم معده باشه که می تونه با مراجعه به متخصص تشخیص داده و رفع بشه. اگر این شکمتون هست که بزرگه، می تونید مقداری وزنتون رو کاهش بدین تا چربی های شکمتون تا حدودی جمع بشه. اگر باز هم مشکلی داشتید، می تونید از روش های غیر تهاجمی لاغری موضعی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید.

مریم صاعدجم ۰۵ آبان ۱۳۹۸

سلام خسته نباشیدمن یه زن 23ساله هستم باقد160وباوزن97کیلومن دوبچه به دنیااوردم والان هم بچه شیرمیدم من الان 19ماه هست که زایمان طبیی کردم اماشکم خیلی بزرگی دارم ومیخوام شکم ام را اب کنم بگیدچه کنم

کارشناس به اندام ۰۶ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز شما با کاهش وزن و ورزش های مخصوص تقویت عضلات شکم می تونید تا حدود زیادی شکمتون رو آب کنید و یا چربی هاش رو به عضله تبدیل کنید. اگر در 6 ماهه دوم شیردهی هستید، رژیم برای شما هیچ مانعی نداره. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مهرداددلاوری ۰۲ آبان ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید میشه بفرمایید به جای قند وشکر چه چیزی همراه چای سبز استفاده کنیم..عسل که توصیه شده خواستم ببینم چیز دیگه ای هست

کارشناس به اندام ۰۴ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. می تونید از شکر استویا که یک نوع ماده ی گیاهی شیرین کننده هست استفاده کنید. این نوع شکر در قالب قند هم وجود دارهو مناسب برای افراد دیابتی و رژیمی هست.

ساراابابیان ۲۹ مهر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشین خانمی هستم ۳۴ ساله قد ۱۵۸ وزن ۶۵کیلوگرم. یک هفته تصمیم گرفتم وزن کم کنم تمام سبزیجات حتی دارچین وزیره استفاده میکنم ولی اصلا اشتها و و زنم کم نشده

کارشناس به اندام ۰۱ آبان ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز استفاده از دارچین و زیره زمانی مفید هست که در کنار یک رژیم غذایی صحیح و ورزش باشه تا بتونه میزان متابولیسم یا به اصطلاح سوخت و ساز بدنتون رو بالا ببره. نمی شه تنها با مصرف اونها انتظار داشته باشید که وزنتون کم شه. اگر تصمیم به کاهش وزن دارید، می تونید جهت مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

سارا گودرزی ۲۹ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۳۲ سالم هست.قبلا از رژیم آقای دکتر استفاده کردم و راضی بودم و وزنم به ۵۷.۶۰۰ رسید ولی الان مجدد شدم۶۴.۲۰۰.قدم ۱۶۶ هست مشکل تیرویید دارم کبدم چرب و گرید ۱ هست.نمیدونم چکار کنم عذاب وجدان دارم.میلم به تنقلات و شیرینی جات زیاد شده.لطفا راهنماییم کنید.ممنونم

کارشناس به اندام ۰۱ آبان ۱۳۹۸

سلام. وقتتون بخیر. شما یک بار رژیم گرفتید و نشون دادید که می تونید وزنتون رو کم کنید. پس این بار هم می تونید با یک رژیم غذایی صحیح هم وزنتون رو کاهش بدید و هم تیروئید و کبد چربتون رو درمان کنید. متاسفانه بسیاری از بیماری های ما به دلیل تغذیه ی نا صحیح و مصرف خوراکی های ناسالم هست. از اونجا که قبلا رژیم داشتید، می تونید رژیمتون رو با هزینه ی بسیار پایین تری تجدید کنید. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. سالم و شاداب باشید.

معصومه مهدی ۲۸ مهر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشیدمن نزدیک یک ماهه بع ورزش تی اراکس میرم ولی تغییری نکردم خیلی دوست دارم لاغربشم میشه راهنماییم کنین

کارشناس به اندام ۲۹ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز ورزش فواید سلامتی بسیار زیادی داره، اما نباید به عنئان یک روش لاغری بهش نگاه کرد. ورزش به تنهایی نمی تونه تاثیر چندانی در کاهش وزن داشته باشه. این تغذیه و میزان کالری های دریافتی هست که وزن شما رو تعیین می کنه. زمانی ورزش می تونه به کاهش وزن کمک کنه که در کنار تغذیه ی صحیح باشه. ورزش می تونه باعث سفت شدن عضلات و کاهش تحلیل ماهیچه ای بشه. اگر قصد دارید وزنتون رو کاهش بدید و یا نیاز به مشاوره رایگان در این زمینه دارید می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. بعد از راهنمایی های لازم می تونید در صورت تمایل برای گرفتن رژیم اقدام کنید.

کارین ۲۴ مهر ۱۳۹۸

سلام من‌دوازده‌سالمه‌و‌۴۷‌کیلو‌هستم‌یه‌مدت‌خیلی‌طولانی‌حدود‌دو‌سه‌سال‌روی‌وزن‌۴۲‌کیلوبودم‌و‌وزنم‌اصلا‌زیاد‌نبودولی‌یه‌مدته‌که‌ورزش‌نمیکنم‌(چون‌از‌بچگیم‌ورزش‌میکنم‌اما‌سه‌چهار‌ماهه‌که‌ورزش‌نکردم)و‌یه‌هفته‌هم‌خیلی‌غذای‌چرب‌خوردم‌به‌۴۵‌کیلو‌رسیدم‌ولی‌هرکاری‌میکنم‌حتی‌گاهی‌از‌گرسنگی‌دل‌درد‌میگیرم‌ولی‌هیچی‌نمیخورم‌اما‌وزنم‌پایین‌نمیاد‌میشه‌بگین‌چیکار‌کنم؟مدام‌وزنم‌داره‌بالا‌میره‌ ممنونم

کارشناس به اندام ۰۲ آذر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. شما در سن رشد به سر می برید و این اصلا کار درستی نیست که بخواید غذاهاتون رو حذف کنید. در سن رشد بدن شما به تمامی گروه های غذایی و ویتامین ها نیاز داره. بنابراین سعی کنید به جای رژیم غذایی سخت ورزش و تحرکتون رو بیشتر کنید و غذاهای چرب و جیلی و مصرف فست فود رو به حداقل برسونید. به جای هله هوله ها هم از سبزیجات و میوه ها استفاده کنید.

درسا ۲۳ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۱۷ سالمه قدم ۱۶۶ هس وزنم ۶۰ باید چیکار کنم شکمم اب بشه؟؟؟

کارشناس به اندام ۲۵ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز علاوه بر توصیه هایی که در داخل مقاله می تونید مطالعه کنید، روش هایی ترکیبی مثل ورزش هوازی و قدرتی به شما کمک می کنه تا بتونید عضلات شکم رو تقویت و به اصطلاح چربی ها رو آب کنید.

راحله ۲۲ مهر ۱۳۹۸

سلام برنج: بیشتر روز ها هردو هفته ۲-۳روز مصرف نمیشه نان لواش: هرروز تقریبا هر سه وعده

خانم گودرزی ۲۲ مهر ۱۳۹۸

سلام .من تیروئید کم کار دارم خوراکم زیاد نیست خیلی رعایت میکن ولی بازهم اضافه وزن دارم چکار کنم .لطفا راهنمایی کنید

کارشناس به اندام ۲۴ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز مسلما کم کاری تیروئید یکی از علائمش اضافه وزن هست و تقریبا این مشکل در میان همه افراد مبتلا به کم کاری تیروئید وجود داره و کاهش وزن حتی کمی سخت تر هم هست چرا که بیماری موجب کند شدن متابولیسم بدنتون می شه. اما با درمان تیروئید و رعایت یک رژیم غذایی مناسب می تونید تا حدود زیادی به کاهش وزنتون کمک کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و یا ثبت نام رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

راحله ۲۰ مهر ۱۳۹۸

سلام ببخشید برنج و نان لواش چاق کنندس

کارشناس به اندام ۲۲ مهر ۱۳۹۸

سلام. روزتون بخیر بستگی به میزانی که مصرف می کنید داره بله اگر زیاد مصرف بشه حتما موجب افزایش وزن می شه چون کالری بالایی داره.

ملوسک ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۳۰ سالمه پاهام لاغره بالاتنم چاق مخصوصا شکم و پهلوهام... از طرفی میخوام چربی سوزی کنم از طرفیم نمیخوام پاهام لاغر شه واقعا موندم چه ورزش و رژیمی انجام بدم..ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز وقتی رژیم می گیرید، بخش زیادی از چربی ها از قسمت شکم آب میشه. اینکه رژیم یا ورزش مخصوصی داشته باشیم که به صورت موضعی چربی های یک ناحیه از بدن رو کاهش بده امکانش وجود نداره. شما می تونید از ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی برای سفت کردن و به اصطلاح عضلات شکم استفاده کنید. اما اگر به دنبال روش سریع تری هستید می تونید از دستگاه های لاغری موضعی غیر تهاجمی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید.

علی ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام پس میشه بگید چه چیزایی کالری زیادی دارن؟ و برای چاقی خوبن؟

کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز پاسخ این پرسشتون رو به طور مفصل در مقاله ی چگونه چاق شویم سایت در این لینک می تونید پیدا کنید. موفق باشید.

سارا ۱۶ مهر ۱۳۹۸

ایا اش رشته چاق میکنه

کارشناس به اندام ۱۸ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. به میزان مصرفش بستگی داره. بله به جز خوراکی های کم کالری هر چیزی اگر بیش از اندازه مصرف بشه می تونه باعث افزایش وزن بشه. برای اطلاع از کالری آش و میزان فعالیتی که باید برای سوزوندنش صرف کنید، به کالری شمار زیره در این لینک مراجعه بفرمایید.

علی ۱۶ مهر ۱۳۹۸

سلام قبلا پیام دادم ۵۸کیلو هستم ۱۵سالمه ۱۷۸هم قد و هیچ بیماری ندارم چیکار کنم وزنم بیشتر بشه ؟

کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. بهتون پیشنهاد می کنم مقاله ی چگونه چاق شویم سایت رو مطالعه کنید. برای مطالعه ی مقاله به این لینک مراجعه کنید. در این مقاله به طور مفصل راهکارهایی ارائه شده که با کمک اون می تونید وزنتون رو افزیش بدید.

فاطمه ۱۶ مهر ۱۳۹۸

سلام من خانمی هستم 30 ساله 160 قد- 61 وزن - و دور شکمم 94 - شکم و پهلوم خیلی زیاده -چیکارکنم آب بشه

کارشناس به اندام ۱۸ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. سعی کنید مصرف برنج سفید و نان رو کمتر کنید. بیشتر از پروتئین ها استفاده کنید. ورزش بدنسازی همراه با تغذیه ی صحیح هم می تونه به آب کردن چربی های شکم و عضله ای کردن اونها کمک کنه. غذاهای چرب و شور رو کنار بگذارید و غذاهای سالم و سرشار از فیبر و پروتئین مصرف کنید. در بین غذا آب ننوشید و سبزیجات و میوه های سالم رو در برنامه غذایی خودتون بگنجونید. موفق باشید.

mahi ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام من 16 سالمه 70 کیلو هستم قدمم 175 ولی شکم دارم یکمی بقیه ی جاهای بدنم لاغره فقط شکمم زده بیرون خاهش میکنم کمکم کنید چه چیزی بخورم شکمم آب بشه

کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز برای تقویت عضلات شکم و تبدیل چربی ها به ماهیچه و یا به اصطلاح آب کردن شکم می تونید هفته ای سه روز به مدت 1 ساعت تا 1:30 ورزش های هوازی و قدرتی انجام بدین. مصرف فست فود و کربوهیدرات های ساده مثل برنج سفید، آرد سفید و شیرینی جات رو کم کنید و به جای هله هوله ها از میوه ها و سبزیجات کم کالری استفاده کنید. حتی الامکان غذاهاتون رو هم کم کنید و کم چربی میل بفرمایید.

رومینا ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام من یه دختر هستم ۳۰سال دارم من وقت شکمم بزرگه باید چه کار کنم کمکنه کنید قدمی کم یکم کوتاه است

کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز زمانی که وزنتون رو کاهش می دین، بخشی زیادی از چربی های شکمتون هم آب میشه. اما اگه فقط می خواین چربی های شکم رو به صورت موضعی آب کنین، می تونین از روش های لاغری موضعی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید. موفق باشید.

علی ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام قبلا پیام داده بودم من ۱۵سالمه ۱۷۸ قدمه هیچ بیماری هم ندارم و چکار کنم چاق بشم با تشکر

کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز ابتدا باید علت اینکه چرا نمی تونید وزنتون رو اضافه کنید، معلوم بشه. آیا علتش بیماری خاصی هست؟ آیا دچار بی اشتهایی هستید؟ آیا غذا ها رو دوست ندارید؟ بعد از پیدا کردن علت نوبت اقدام هست. اگر مشکل، فقط بی اشتهایی باشه می تونید با تغییر محیطی غذا خوردن، با شکل و لعاب دان به غذاها، با مصرف غذاهای مورد علاقه و یا با افزایش میزان کالری در حجم کم مشکل رو برطرف کنید. البته ورزش بدنسازی همراه با یک تغذیه ی پر کالری مقوی بعد از جلسه ورزشی هم می تونه مفید باشه. در صورتی که تمایل به مشاوره رایگان برای دریافت رژیم دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق و پیروز باشید.

مریم برزگر ۱۲ مهر ۱۳۹۸

سلام من23سالمه میخوام شکممو اب کنم میشه یه راه حل بگید که خیلی زودجواب بگیرم

کارشناس به اندام ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام و وقتتون بخیر. دوست عزیز اگر می خواید سریع تر به نتیجه برسید، می تونید از ترکیب رژیم، ورزش و استفاده از دستگاه های لاغری موضعی مثل کویتیشن استفاده کنید. برای مشاوره رایگان یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

علی ۱۲ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۵۸کیلو هستم و خیلی لاغرم هرچقدر که میخورم چاق نمیشم الان ۱۵سالمه چیکار کنم وزنم بیشتر بشه

کارشناس به اندام ۱۴ مهر ۱۳۹۸

دوست عزیز. بهتر بود اطلاعات دیگری چون قد، وضعیت جسمانی و بیماری ها رو هم در اختیار ما می گذاشتید. با این حال اگر تصور می کنید با غذا خوردن چاق نمی شید، نکاتی هست که باید اونها را در برنامه غذایی و روزانه خودتون بگنجونید. مثل زمان غذا خوردن، مکان غذا خوردن، تکنیک ها و ترفندهای غذا خوردن که شامل نکاتی هست که در رژیم بیان شده و پشتیبان ها می تونن در این زمینه به شما کمک کنن. در صورتی که به مشاوره رایگان و یا رژیم نیاز داشتید می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

زانکو ۱۲ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۲۶سالمه قدم ۱۸۳و وزنم۷۹کیلوه شکمو پهلو دارم.چیکار کنم که از بین برن مرسی تشکر

کارشناس به اندام ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای تقویت ماهیچه های شکم و عضله ای کردن اونها (یا به اصطلاح آب کردنشون) باید ورزش های قدرتی و هوازی رو به طور همزمان انجام بدید. میزان مصرف کربوهیدرات های ساده مثل برنج سفید، نان سفید (لواش، تافتون، باگت و ...) رو کم و به جاش کربوهیدرات های پیچیده مثل برنج قهوه ای، نان سبوس دار و پروتئین ها رو مصرف کنید. در صورتی که به دنبال تکنیکهای پیشرفته و سریع تری هستید، از روش های لاغری موضعی مثل کویتیشن یا آر اف می تونید استفاده کنید.

رضا ۱۲ مهر ۱۳۹۸

سلام و عرض ادب. یک مرد ۴۲ ساله هستم،پرخور نیستم ولی اضافه وزن و چاقی شکم عذابم میده،قدم ۱۷۳ و در حال حاضر ۹۰ کیلو وزن دارم.راهنمایی بفرمائید.

کارشناس به اندام ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز از اونجا که با بالا رفتن سن متابولیسم بدن کم میشه، سرعت کاهش وزن هم کم تر میشه. بنابراین سخت تر می شه وزن کم کرد، اما غیر قابل ممکن نیست. برای کاهش وزن و چاقی شکم که بسیار خطرناک هم هست (چون باعث انواع بیماری ها از جمله بیماری های قلبی، سکته، دیابت و ...) می تونید از ترکیب رژیم و ورزش کمک بگیرید. بهتره که با افزایش سن، وزنتون پایین تر بیاد. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید. پشتیبان های ما با شما تماس خواهند گرفت و راهنماییتون خواهند کرد.

M ۱۱ مهر ۱۳۹۸

سلام من 17سالمه تو 13سالگی 96کیلو بودم و خودم با ورزش و رژیم تابستون پارسال به 59کیلو رسیدم ولی الان با توجه به اینکه فصل مدرسه اس و درس دارم نه از رژیم ها پیروی میکنم و نه هیچچ تحرکی دارم الان به وزن75رسیدم و همه هی چاق شدنمو تکرار میکنن به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟ چون از غذا خوردن اصلاا نمیتونم دست بکشم درس خوندن باعث میشه همیشه گشنه باشم و احساس ضعف کنم لطفا راهنماییم کنین.در ضمن قدمم 167هست

کارشناس به اندام ۱۴ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز سعی کنید حداقل اگر هم نمی تونید میزان غذاهاتونو کم کنید، غذاهای سالم و پروتئین دار که مدت زمان بیشتری سیر نگهتون می دارن مصرف کنید. به جای هله هوله ها هم میوه و سبزیجات مصرف کنید. اگر هوس پرخوری کردید، با کاهو، خیار، هویج، کلم، گوجه، قارچ خام یا کبابی و غذاهای کم کالری ولع پرخوریتون رو کنترل کنید. در کنار این نکته حتما هم ورزش کنید.

پری ماه ۱۰ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۱۳سالمه ولی۳۰کیلوهستم.چی کار کنم وزنم بالاتر بره؟ ممنون

کارشناس به اندام ۱۳ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. شما برای افزایش وزن باید نکات رژیم افزایش وزن رو مطالعه کنید. سعی کنید میزان غذاهای سالم رو افزایش بدین تا کالری مصرفی شما بالا بره. در مکان هایی که میل بیشتری به خوردن دارید، غذا بخورید و تعداد وعده های غذایی رو افزایش بدین. اگر برای افزایش وزن به رژیم نیاز دارین عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

پری ماه ۱۰ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۱۳سالمه ولی وزنم۳۰هست میخوام میخواهم به وزن ۳۷کیلوگرم برسم.اگه میشه راهنماییم کنید . ممنون

کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز برای افزایش وزن شما به یک برنامه رژیمی منظم به همراه یک سری ترفندها نیاز دارید. مثلا اینکه غذاهای پر کالری اما کم حجم بخورید. سعی کنید با دوستان غذا بخورید تا اشتهای شما به غذا بیشتر بشه، غذای خودتون رو تو محیط باز، پارک یا حیاط بخورید. غذاهایی که دوست دارید بیشتر مصرف کنید. علاوه بر این نکات در صئرتی که به مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم نیاز داشتید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید

علی ۱۰ مهر ۱۳۹۸

سلام من هرچقدر که میخورم چاق نمیشم ۱۵سالمه و ۵۸کیلو هستم چکار کنم وزنم بهتر بشه

کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. پیشنهاد می کنم که ابتدا علت این مشکل رو پیدا کنید. می تونید با مراجعه به پزشک متخصص و انجام آزمایش از اینکه لاغریتون علت خاصی نداره مطلع بشین. اگر دلیل لاغری شما عدم اشتها به غذا باشه می تونید در کنار غذا از دسرهای اشتها آور استفاده کنید. رژیم و ورزش از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای افزایش وزنه. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

یاسی ۱۰ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۱۷ سالمه ۶۸کیلوعم تو تابستون رقص زومبا میرفتم وزن کم نکردم ولی از نظر سایز یکم جموجور شده بودم جوری ک اطرافیان میگفتن الان دیگ وقت نمیکنم ادامه بدم لطفا بهم بگین چطور با رژیم بی ضرر شکممو اب کنم

کارشناس به اندام ۱۳ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز اگر رژیم اصولی داشته باشید و در کنارش به توصیه های کاهش عوارض عمل کنید، نه تنها کاهش وزن براتون ضرری نداره، بلکه مفید هم هست. البته باید سعی کنید در رژیمتون از لبنیات، پروتئین ها و مواد مغذی هم غافل نشید. اگر قصد مشاوره رایگان برای رژیم رو دارید و یا تصمیم به رژیم گرفتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

armytamwsy275@gmail.com ۰۹ مهر ۱۳۹۸

سلامـ منـ 16 سالمهـ و 76 کیلوامـ میخوامـ زود لاغر شم چون دیگه واقعا خسته شدم من تاحالا سه بار سعی کردم بار اول خوب بیش رفت 6کیلو کم کردم ولی بازم موقع مدرسع برگشتم بارع دومم3کیلو کم کردم زیاد خوب نبود ولی الان دمنوش لاغری میخورم همه بهم میگن صورتم یکم اب شد ولی خودم حس میکنم چاق تر شدم می خوام با رژیم غذایی شما و مشاورتون لاغرشم و دیگ برنگردم و چاق نشم من بهلو و بازوهام شکمم و دور صورتم چاقه لطفا کمکم کنین تا ب هدفم برسم اقای دکتر

کارشناس به اندام ۱۳ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. بسیار عالی که تصمیم به رژیم گرفتید. امیدواریم این بار به وزن ایده آل برسید و با همت و اراده نگهش دارید. البته خوشبختانه ما رژیم تثبیت وزن هم داریم که بهتون کمک می کنه این وزن کم شده رو ثابت نگه دارید. برای دریافت رژیم و مشاوره عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا می تونید از طریق این لینک نسبت به ثبت نام اقدام کنید. موفق باشید.

نورحیا ۰۹ مهر ۱۳۹۸

سلام من حیا هستم من 16 سال عمر دارم اما اشکم من کمی کلان است کدام روش است تا مشکلم حل شود

کارشناس به اندام ۱۳ مهر ۱۳۹۸

سلام و رزوتون بخیر. دوست عزیز شما با کاهش وزن به راحتی می تونید تا حدود زیادی شکمتون رو هم کوچک کنید. اگر برای رژیم نیاز به مشاوره دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

شادی ۰۹ مهر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید من سی سالمه نود کیلو وزن دارم قبلا طی سالهای مختلف سه بار رژیم گرفتم آخرین بار دو سال پیش از نود و پنج رسیدم به هفتاد و شش اما باز برگشت اما الان به جز جاهای دیگه پشت گردن و غبغبم خیلی چاق شده به نظرتان بازم رژیم بگیرم ایرادی نداره برای لاغری گردنم چیکار کنم؟ ممنون

کارشناس به اندام ۱۰ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز مشکلی نداره می تونید رژیم بگیرید، اما این رو در نظر داشته باشید افرادی که پس از بازگشت وزن دوباره رژیم می گیرن، این بار کاهش وزن کندتری رو تجربه می کنن. برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. در مورد لاغری غبغب هم تکنیک های جوانسازی و رفع غبغب غیر تهاجمی مثل آر اف تاثیر گذار هستن و می تونن در این زمینه بهتون کمک کنن.

سلام ۸۸‌کیلو وزن دارم شکم زیاد جلو آمده ۰۸ مهر ۱۳۹۸

میخوام لاغر کنم

کارشناس به اندام ۱۰ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای مشاوره ی رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. می تونید از طریق این لینک هم عمل کنید.

سیما ۰۷ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۴۸-۴۷کیلو هستم تقریبا ۱۲ساله هستم کلاس ششم هستم وزن متعادلی دارم سوال دارم میخوام لاغر بشم و البته الانم قدم متوسطه«» چکار کنم؟ لطفا یک راه سریع پیشنهاد کنید راه ممنون

کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

سلام. دوست عزیز در رژیم هیچ روش سریعی وجود نداره و ما اصولا کاهش وزن سریع رو قبول نداریم به ویژه برای شما که در سن رشد هستید و رژیم لاغری سریع عوارض زیادی براتون به دنبال داره. بهتون پیشنهاد می کنم یک سبک زندگی متعادل رو در پیش بگیرید و اگر هم قصد ثبت نام و دریافت رژیم رو دارید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

زهرا ۰۷ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۱۶سالم ۵۷کیلو هم میخوام فقط شکمم اب بشه چیکار باید بکنم میشه راهنماییم بکنید

کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. بهتون پیشنهاد می کنم که حتما ورزش کنید. این ورزش باید ترکیبی از تمرین های قدرتی و هوازی باشه. میزان مصرف کربوهیدرات ها مثل نون و برنج رو هم کمتر کنید، اما به هیچ وجه قطع نکنید. مصرف غذاهای چرب و فست و فود رو هم محدود کنید.

مینا ۰۶ مهر ۱۳۹۸

سلام من وزنم رو کم کنم البته حالاشم کمی لاغرم من ۱۲سالمه کلاس ششمم تقریبا ۴۸-۴۷ کیلو هستم و چاق بنظر نمیام میخواستم ورزش هایی بهم پیشنهاد کنید

کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز در سن شما بهترین کار این هست که به باشگاه برید و بر اساس نظر مربی ورزشی، ورزش های لازم رو انجام بدید. موفق باشید.

.... ۰۶ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۱۹ سالمه و ۱۰۸ کیلو وزن دارم لطفا یه برنامه خوب روزانه بدید که لاغر کنم

کارشناس به اندام ۰۸ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز برای کاهش وزن و دریافت رژیم غذایی عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

ملیکا ۰۴ مهر ۱۳۹۸

سلام . کسی که کم کاری تروئید داره چه طوری میتونه لاغربشه؟

کارشناس به اندام ۰۶ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز در رژیم غذایی به اندام در بخش بیماری ها اگر گزینه ی کم کاری تیروئید رو بزنید به شما علاوه بر رژیم توصیه هایی داده می شه که می تونه هم به کاهش وزن و هم به درمان تیروئدتون کمک کنه. البته این رو هم در نظر داشته باشید که افراد مبتلا به کم کاری تیروئید نسبت به بقیه کاهش وزن کندتری رو تجربه می کنند. برای دریافت مشاوره در خصوص رژیم و توصیه های غذایی افراد مبتلا به تیروئید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

زهرا ۰۴ مهر ۱۳۹۸

سلام من زهرا هستم۱۲ سالمه من۴۷ کیلو هستم خوبه و متوسط ولی میخوام لاغر تر شم ۲تا سوال دارم ۱-وقتی میخوام لاغر شم زیر چشام گود میشن و سیاه چیکار کنم؟ ۲-من میخوام چیزایی که میخورم رو وزنم تعثیر بذاره و همینطور قدم بلندشه البته الانشم قدم متوسطه وببخشید میشه بگید طناب بازی چقدر کمک میکنه وچطوری وزنم رو کم کنم؟؟ باتشکر

کارشناس به اندام ۰۸ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز اول اینکه به هیچ وجه سرِ خود رژیم نگیرید، چون آسیب های زیادی به بدنتون وارد می کنه به خصوص در سن شما که سن رشد هست و نیاز به تمام ویتامین ها، املاح و مواد معدنی دارید. پیشنهاد من به شما این هست که به جای هله هوله ها بیشتر از میوه و سبزیجات استفاده کنید. به جای نون لواش یا باگت نون سنگک یا بربری مصرف کنید و وعده های غذاییتون رو بیشتر، اما حجمشو کمتر کنید. راستی ورزش هم فراموش نشه. چون هم به رضد قدتون کمک می کنه، هم به سلامتی و هم کاهش وزن. در ضمن همه ی گروه های غذایی مثل غلات، پروتئین، میوه ها و سبزیجات و مخصوصا لبنیات رو در برنامه غذاییتون داشته باشید.

خانم راحله ۰۴ مهر ۱۳۹۸

سلام من ۳۵ سالمه من وزن متعادلی دارم تقریبا۷۰ کیلو چیکار کنم صورتم تپل بشه؟

کارشناس به اندام ۰۶ مهر ۱۳۹۸

سلام و وقتتون بخیر. دوست عزیز با افزایش وزن کلی بدن چاقی صورت هم انجام میشه. تقریبا میشه گفت چاقی موضعی به خصوص در ناحیه صورت وجود نداره مگه اینکه با تکنیک های تزریق ژل و زاویه سازی این کار رو انجام بدین که اون هم چندان مورد تایید نیست.

زهرا ۰۴ مهر ۱۳۹۸

سلام من دخترم۱۲ سالمه من چاق نیستم تقریبا ۴۶-۴۸کیلو هستم البته خیلی وقته خودمو وزن نکردم من طناب بازی میکنم حدودا ماهی گاهی هم هفته ای یک روز حدودا۱۲۸ در ماه هم یک بار۱۵۶تا میرم ولی خوب اذیت میشم میخواستم بدونم بدونم تعثیر قابل توجهی داره؟؟و میشه ورزشی که دز کوتاه مدت وآسون باشه رو پیشنهاد کنید و میخواستم بدونم برنج چاق کنندس؟؟ خیلی ممنون لطفا جواب بدید باتشکر

کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. خوب بدون شک ورزش در کاهش وزن بی تاثیر نیست و البته هیچ ورزشی هم بدون مداومت نمی تونه نتایج قابل توجهی داشته باشه. البته در سن شما پیشنهاد می کنم ورزش های گروهی مثل والبیال و امثال اون رو انجام بدید. اگر می خواید از ورزش نتیجه بگیرید حتما باید مداوم و پیوسته باشه. نه تنها برنج بلکه هر ماده ی غذایی (به جز مواد غذایی کالری آزاد) اگر به میزان زیاد مصرف بشه حتما باعث افزایش وزن می شه. بنابراین باید این ماده رو به میزان متعادل مصرف کنید. موفق باشید.

شاینا کامن ۰۴ مهر ۱۳۹۸

سلام ببخشید میخواستم بدونم برای مثال هر ۱یا۲ دقیقه چقدر روی کاهش وزن شکم تعثیر داره؟ یا با ساعت کم میشه؟؟لطفا جواب بدید با تشکر راهکار هاهم عالی بودند

کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. ممنون از اینکه با ما همراه هستید. دوست عزیز مسلما 1 یا 2 دقیقا تاثیری بر روی کاهش وزن نداره. این برنامه باید پیوسته و منظم باشه تا شما رو به نتایج دلخواهتون برسونه.

شاینا کامن ۰۴ مهر ۱۳۹۸

ببخشید من یه سوال دارم میشه بگید طناب بازی چقدر وزن رو کم میکنه؟ و راهکار ها هم عالی بودن باتشکر

کارشناس به اندام ۰۶ مهر ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز به طور معمول در ازای هر یک ساعت طناب زدن یک فرد 72 کیلوگرمی حدود 730 کیلوکالری، یک فرد 90 کیلوگرمی حدود 910 کالری و یک فرد 108 کیلوگرمی حدود 1090 کالری می سوزونه. از طرف دیگه به ازای هر 3500 کالری (کاهش مصرف کالری یا سوزاندن آن)، نیم کیلو از وزن شما کم میشه. بنابراین میشه گفت با هر 4، 5 ساعت نیم کیلو وزن کم می کنید. توصیه ی ما به شما این هست که در کنار طناب زدن و ورزش یک سبک تغذیه ای صحیح رو در پیش بگیرین تا وزن کم کنید. موفق باشید.

کبری طوقی ۴مهر۹۸ ۰۴ مهر ۱۳۹۸

باسلام وعرض ارادت بسیار عالی بود

سارا فرهادی ۰۲ مهر ۱۳۹۸

خیلی توضیح های خوبی بود من که نظرم عالی بود از دکتر هایی که در این متن های خوبی کار کرده بودند ممنونم

رضا ۰۲ مهر ۱۳۹۸

درود بر شما. من قدم ۱۸۷ و وزنم حدود ۹۵. شکم و پهلو دارم. آیا این ورزش‌ها مفید و کارآمد هستن یا باید کار دیگه‌ای انجام بدم؟

کارشناس به اندام ۰۸ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی همراه با یک رژیم غذایی صحیح می تونه تا حدود زیادی تاثیر گذار باشه.

زهرا محمودیان ۰۱ مهر ۱۳۹۸

سلام ون زهرا هستم پنجاه سالم پانزده سال ورزش کردم اما به دلایلی گذاشتم کنار حالا هر کاری میکنم لاغر نمیشوم چکار کنم خیلی از چاقیم رنج میبرم

کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز توصیه می کنم حتما ورزش رو از سر بگیرید که در هر سنی لازم هست، علاوه بر اون با یک رژیم غذایی متعادل می تونید وزنتون رو پایین بیارید. برای مشاوره رایگان در خصوص رژیم غذایی عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

لی لی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

سلام من میخواستم بدونم که برای اینکه دور شکمم مثل دخترهای کره ای و مدل ها باشه(سایز ۰)باید چیکار بکنم با تشکر

کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. دوست عزیز. قریب به اتفاق مدل ها برای کمر باریک شدن به سراغ رژیم های افراطی، عمل های جراحی و روش های نامناسب می رن که ما هیچ کدوم رو توصیه می کنید. شما با ورزش و رژیم غذایی تا حدود زیادی می تونید سایز کمرتون رو کاهش بدین. روش هایی مثل کویتیشن و آر اف هم که کاملا غیر تهاجمی و بی خطر هستن می تونن در این زمینه به شما کمک کنن.

علی ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام من ۱۷ ساله ۶۰ کیلوم چیکار کنم لاغر شم

کارشناس به اندام ۰۱ مهر ۱۳۹۸

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز. بهتر بود اطلاعات بیشتری در زمینه قد، میزان فعالیت جسمانی، وضعیت جسمانی و ... در اختیارمون بذارید. با این وجود اگر نیاز به مشاوره رایگان و یا قصد گرفتن رژیم رو دارید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

نگار ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام من دخترم قدم170 و وزنم 66شکم دارم میخوام لاغر کنم هرچقدر هم ورزش میکنم لاغر نمیشم

کارشناس به اندام ۰۱ مهر ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. شما برای کاهش وزن و لاغری علاوه بر ورزش نیاز به یک برنامه غذایی منظم و سبک زندگی سالم دارید. سعی کنید از مصرف غذاهای چرب، شور و پر کالری (البته ناسالم) بپرهیزید و هر وقت گرسنگی بهتون فشار آورد سبزیجات کم کالری مصرف کنید. در کنارش ترکیبی از ورزش های هوازی و قدرتی انجام بدید.

یسنا عبلاسی ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام خسته نباشین من ۳ کیلو اضافه وزن دارم میخوام شکمم رو کوچک کنم چیکارکنم؟

کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز رژیم غذایی با کاهش وزن کلی بدن و کاهش چربی ها که بیشترین مقدار اون از ناحیه ی شکم و پهلو انجام می شه می تونه تا حدودی به آب شدن چربی های شکم هم کمک کنه. برای مشاوره ی رایگان در این زمینه می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

رضا ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام من سال قبل طی 5 ماه با ورزش سخت روزانه 8000 طناب زنی و رژیم سخت که حذف کامل مواد قندی -برنج و سایر مواد هم به مقدار یک پنجم کاهش دادم.البته رژیم بسیار سختی بود و توانستم از وزن 105 کیلو به 65 کیلو برسم..دو مشکل بود .اینکه فقط چربی های شکم و باسن و غیره اب نشد .متاسفانه عضله های دستم کوچک شد و مشکل بسیار وحشتناک دیگر تغییر سایز صورتم بود که کلا چهره ام عوض شده بود..در این بین یک مشکل بود..شکمم پوست اضافی خیلی داشت و چربی پهلو زیاد تغییر نکرده بود.از این وضعیت رژیم که کلافه شده بود به ارومی رهاش کردم و بعد از مدت 3 ماه ورزش رو رها کردم چون واقعا دچار درد پای شدید می شدم.اکنون تقریبا به همون وزن سابق تقریبا برگشتم.بسیار ناراحتم ودلم می خواد اساسی و بدون فشار و بازگشت وزن کم کنم لطفا راهنمایی کنید .ممنون می شم

کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. همونطور که فرمودید شمایک رژیم بسیار سخت گرفتید و بدنتون رو به شدت تحت فشار قرار دادید. تمام این عوارضی هم که ذکر کردید از پیامدهای رژیم افراطی هست. ببینید دوست عزیز شما برای اینکه وزن کم کنید و وزن کم شده رو بتونید ثابت نگه دارید باید اصول تغذیه ای و سبک زندگی صحیح رو در پیش بگیرید. خوشبختانه ما در به اندام پس از کاهش وزن و رسیدن به وزن دلخواه در یک بازه زمانی صحیح رژیم تثبیت وزن ارائه می دیم تا فرد دچار بازگشت وزن نشه. برای مشاوره ی بیشتر و دریافت رژیم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

ساناز منصوری😁 ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

سلام من ساناز هستم دختر ‌۱۴ ساله وزنم۶۸😭 لطف راهنمایی کنید تا لاغر شم لطفا خیلی از وزنم نا راضیم وقتی کسی بهم بگه چقد چاقی خیییییلی ناراحت میشم 😭لطفا کمکم کنید تا لاغر شم

کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. متاسفانه چاقی یکی از مشکلات گریبانگیر بسیاری از نوجوان های ما شده و به شدت هم در این سن آزار دهنده اس. برای اینکه بتونید وزنتون رو کاهش بدین یک سری نکات هست که حتما باید انجام بدین، اول از همه اینکه غذاهای چرب و فست فود ها را کمتر میل کنید، هر وقت گرسنگی بهتون فشار آورد به جای هله هوله سبزیجات مصرف کنید و حتما فعالیت بدنیتون رو افزایش بدین. برای مشاوره یا دریافت رژیم هم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

علی ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

من برای انتخابی تکواندو 5 ماه وقت دارم وبه دلیل 1سال دوری از ورزش به دلیل پارگی رباط سلیبی وزن مناسبی ندارم و باید 11کیلو لاغر کنم چه بدنسازی هایی لازم دارم تا بدون رزیم در 5 ماه 11کیلو کم کنم.(15 ساله)

کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. تمرین های بدنسازی آنچنان نمی تونن روی وزن بدن تاثیر بگذارن، چون بیشتر چربی ها رو آب و تبدیل به عضله می کنن و از اونجا که وزن عضله از چربی بیشتر هست. بنابراین روی وزن ظاهری شما تاثیر چندانی ندارن. اگر در ورزشی که انجام می دین وزن بدن براتون اهمیت داره بهتره با رژیم وزن کم کنین.

سحر ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر من میخوام پهلو وشکم آب بشه افتادگی شکم هم دارم چیکار بایدبکنم

کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. اگر به طور کلی وزنتون بالا هست می تونید با رژیم غذایی و ورزش وزنتون رو پایین بیارید که تا حدود زیادی به آب شدن چربی های شکم هم کمک می کنن. اما اگر فقط چربی های موضعی دارید، می تونید از دستگاه های لاغری غیر تهاجمی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید.

الیسا ۲۲ شهریور ۱۳۹۸

سلام من می‌خوام لاغر شم ولی تا یه وزنی که میرم دیگه کم نمی کنم چرا

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. این مشکل که می فرمایین کاملا طبیعی هست و استپ وزن نام داره. بهتون پیشنهاد می کنم با مراجعه به این لینک و مطالعه مقاله استپ وزن از علت و راه کار رهایی از اون مطلع بشین. موفق و پیروز باشید.

مبینا سادات خراسانی ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر من پهلو و شکمم خیلی بدعع چیکارکنم ک لاغرکنم سریع

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. شما با کاهش وزن می تونید تا حدود زیادی از شر چربی های این ناحیه خلاص شید، البته این چربی ها بسیار سر سخت هستند و در کنار رژیم برای از بین بردنشون حتما به ورزش هم نیاز هست. اگر در این خصوص و یا دریافت رژیم به راهنمایی و یا مشاوره رایگان نیاز داشتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

مریم مومن ۹۸/۶/۲۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام خیلی عالی بود

المیرا نیا کان ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

یک قرص برای لاغزی یا کم کردن اشتها می خواستم بدونم چه قرضی خوبه من سنم۱۵ ساله هست

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. ما مصرف هیچ قرص یا داروی لاغری رو برای کاهش وزن توصیه نمی کنیم. بهترین راه برای کاهش وزن رژیم غذایی به همراه ورزش هست. موفق باشید.

شیوا محمدی 😍😍😍 ۱۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام من دخترم 15 ساله هستم خیلی چاقم تقریبا 2 مین ماه بهار بود که رفتم بهداشت و خودم را وزن کردم 90 کیلو بودم الان ر ژیمم گرفتم ولی دو دلم از اینکه وزن کم می کنم یا نه خواهشمندم یه راهی بگید تا لاغری زیادی داشته باشم تا مدرسه باز نشده می خوام خیلی لاغر کنم تا پیش دوستام خجالت زده نشن که بهم بگن خیلی چاقی😢😢😢

کارشناس به اندام ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز. ببینید این اضافه وزنی که الان دچارش شدید یکباره بوجود نیومده که بخواد یکباره و سریع از بین بره. شما به صرف زمان و رعایت برنامه غذایی نیازمندید. بهتون پیشنهاد می کنم رژیم بگیرید و فعالیتتون رو بیشتر کنید. نذارید دیر بشه و وزنتون از این بالاتر بره. چرا که اون وقت کار براتون دشوار تر بشه و اما در مورد کاهش وزن اگر سوالی داشتید و یا در صورتی که تصمیم به رژیم گرفتید، می تونید برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

شیوا محمدی ۱۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام من 15 سالمه خیلی چاقم تقریبا 2 مین ماه بهار بود که خودم را وزن کردم90 کیلو بودم چیکار کنم رژیم گرفتم اما دو لم از اینکه وزن کم کردم یا نه یه راهکار بهم بگید منتظر هستم😢😢😢

کارشناس به اندام ۰۸ مهر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. با توجه به اینکه سن شما پایینه باید یک رژیم غذایی متعادل بگیرید تا دچار کمبود ویتامین ها و مواد معدنی نشید. اگر قصد دریافت رژیم متناسب با سن، قد، وزن، جنسیت و وضعیت جسمیتون رو دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

امیرصدرا ۱۸ شهریور ۱۳۹۸

سلام وقتتون بخیر من پسری هستم حدود20 سال قد 180وزن رو هم چندماه پیش گرفتم 70 بودش الان مسملن بیشتر شده یه چندوقتیه چربی های شکمیبیشتردارن خودشونو نشون میدن بعلاوه اینا چربی های پهلو هم کم کم دارن خودی نشون میدن ومن بیشتر از قبل نگران میشم که چجوری بایداز شرشون خلاص بشم؟ یه 10_15 دقیقه یسری از ورزشها روانجام میدم درزانشست و کرانچ وچندتا حرکت دیگه روباهم ترکیب میکنم و بعد یه مدتی گرمام میکنه وخسته میشم راه حلتون چیه؟ تشکر

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز ورزش بسیار خوب هست و فواید زیادی برای بدن داره به خصوص در سن و سال شما بسیار لازم هست. اما در کنار ورزش حتما یک سبک زندگی سالم رو هم باید در پیش بگیرین. بهتون پیشنهاد می کنم از حجم وعده های غذایی کم و به تعداد اونها اضافه کنید. غذا رو با قاشق کوچک و در ظرف کوچک میل کنید. هر وقت هوس پرخوری کردید، به جای مصرف هله، هوله سبزیجات کم کالری میل کنید. در صورتی که تمایل به راهنمایی و مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم دارید هم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

عسل یزدانی ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

می خواهم در یک یا دوهفته 8کیلو لاغر کنم نمی دانم چه روش یا ورزشی استفاده کنم

کارشناس به اندام ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. حتما می دونید که کاهش وزن زیاد در مدت کوتاه عوارضی مثل معده درد، ریزش مو و مشکلات گوارشی رو به همراه داره. به علاوه به هیچ وجه پایدار نیست و به محض قطع رژیم به وزن اولیه و حتی سنگین تر بر می گرده. پیشنهاد ما به شما این هست که یک رژیم اصولی بگیرید تا به شما کمک کنه هم وزنتون رو کاهش بدید و هم این وزن کاهش یافته رو بتونید حفظ کنید. برای مشاوره رایگان و در صورت سوال در مورد کاهش وزن عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

صابره شهلی بر ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

سلام یک خانم هستم اضافه وزن دارم می خوام لاغر بشم

کارشناس به اندام ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. بسیار عالی هست که به عنوان یک خانم تصمیم به کاهش وزن و تناسب اندام گرفتید. شما با یک برنامه غذایی صحیح و ورزش می تونید به وزن ایده آلتون برسونید. برای دریافت مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید. پشتیبان های ما با شما تماس می گیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

مهرسا ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

سلام وقتتون بخیر من دختری لاغراندام هستم اما بااینک خیلی لاغرم ولی شکم دارم.ورزش انجام میدم که چاق بشم ولی متاسفانه هرچی حرکات شکمی انجام میدم شکمم آب نمیشه.میدونید مشکل چیه؟این نکاتی که بالا گفتین از خوراکی ها برای افرادی هست که چاق هستن.منک لاغرم ولی شکم دارم باید چکار کنم

کارشناس به اندام ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت شما بخیر. دوست عزیز اول باید علت چاقی شکمی شما مشخص بشه. اگر شکم شما نسبت به اندامتون زیاد بزرگ نیست، با ورزش های ترکیبی (ورزش هوازی و قدرتی) و رژیم می تونید تبدیل به عضله اش کنید. اما اگر شکمتون نسبت به بدنتون بیش از حد بزرگه، بهتون پیشنهاد می کنم با انجام آزمایش های لازم و تحت نظر پزشک متخصص از دلیل چاقی شکمیتون مطلع بشین. اگر به راهنمایی بیشتری در این زمینه نیاز دارین عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

.... ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

سلام منـ ۱۴ سالمه و تکواندو کار میکنم ولی وزن اخرم و چون نونهال حساب میشم برا ۳ـ۴ کیلو میوفتم با افرادی ک خیلی از لحاظ .... ازم بزرگترن هرچیم ورزش میکنم لاغر نمیشم چون تغذیم درست نیست ): چنـدمورد ورزشی ک میتونه بهم کمک کنه یا وعده هاے غذایی اگه بگین ممنون میشم .

کارشناس به اندام ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. شما باید با یک برنامه ریزی درست کنترل وزنتون رو در دست بگیرید. بهتون پیشنهاد می کنم از ریزه خواری بپرهیزید. هر وقت احساس گرسنگی شدید کردید، به جای هله و هوله و پرخوری سبزیجات مصرف کنید. غذاهای خودتون رو در چند وعده تقسیم کنید. بهتون پیشنهاد می کنم از نکات این مقاله برای کاهش وزن استفاده کنید.

سحر ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

من سحرم ۱۷ ساله ۷۰کیلو ام و خیلی شکم دارم باید چیکار کنم

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. اگر تنها مشکل چربی شکمی دارید می تونید با ورزش های ترکیبی (ورزش های قدرتی و هوازی) به عضلانی کردن ماهیچه های شکم کمک کنید البته یک برنامه تغذیه ای صحیح هم می تونه در این امر بهتون کمک کنه. اما اگر قصد کاهش وزن دارید و می خواید علاوه بر چربی های شکمی، وزنتون رو هم کنترل کنید، بهتون پیشنهاد می کنم رژیم غذایی بگیرید. برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

بهمن ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

با عرض سلام من پسر ۲۴ساله ام قدم ۱.۷۸است وزنم۱۰۰شکم وپهلودارم چکارکنم

کارشناس به اندام ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت شما بخیر. ببینید دوست عزیز، زمانی که وزن شما پایین بیاد ناخودآگاه بیشترین میزان چربی از ناحیه شکم و پهلو کم میشه. بنابراین، کاهش وزن به خودی خود باعث رفع چربی های شکمی هم میشه. اما اگر با کاهش وزن همچنان شکم بزرگی داشتین، می تونین از روش های غیر تهاجمی لاغری موضعی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید.

:) ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

من اصلا تاثیری نمیبینم ۱۶سالمه ۸۰کیلوم چیکار کنم اخه توروخدا کمکم کنید ؟؟

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز این ها نکات تغذیه ای و ورزشی هست که می تونه به مرور با تغییر در سبک زندگی شما به کاهش وزنتون کمک کنه. در کنار این نکات به یک رژیم غذایی سالم و افزایش تحرک نیاز دارید. برای مشاوره رایگان می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن.

مجید فریدونی ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام مجیدم ۳۵ ساله ۱۷۵ قد و وزنم ۹۸ کیلو . اول اینکه وقتی لاغر میکنم نسبت به بدنم صورتم خیلی لاغر میشه و اصلا خوشایند نیست و شکل معتادا میشم 😢 دوم اینکه استخون بندیم سنگینه هر چقدرم لاغر میشم باز سنگینم ، یعنی با یکی که از نظر هیکل عین هم هستیم ترازو که میریم من پنج شیش کیلو سنگینترم

کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر . اگر در طول رژیم لاغری به اندازه ی کافی آب بنوشید، مولتی ویتامین مصرف کنید و در کنار غذاهاتون سبزیجات رو بگنجونید، صورتتون بعد از لاغر شدن شکل ناخوشایندی پیدا نمی کنه. و نکته ی دوم اینکه استخوان بندی درشت هیچ مشکلی نداره، اما اونقدرها هم نمی تونه در افزایش وزن تاثیری داشته باشه.

نظری ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

عالی بود🌹🌹🌹🌹

اشکان ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

منظور از بادام کدوم بادامه ؟ زمینی درختی یا هندی ؟ در ضمن یکی از دلایل چاقی تنگدستیه من خودم مدتیه بیکار و بی پولم و چاق شدم چون : هرچی که گیر میاد را باس بخورم پول ورزش هم ندارم پیاده روی هم خرج داره چون کفش و شلوار و ... خراب میشن

کارشناس به اندام ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. در اینجا منظور، بادام درختی هست. دوست عزیز لازم نیست برای افزایش تحرک و فعالیت حتما بیرون برید. شما در منزل هم می تونید بدون هیچ وسیله ای ورزش کنید. به هر حال هرچیز بهایی داره، نشستن و دست روی دست گذاشتن مشکلی رو حل نمی کنه. موفق و پیروز باشید.

amir hossien ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید من یک فوتبالیست حرفه ای ولی شکمم شیش تکه نمیشه هرروز تمرین هوازی دارم.می خواستم بدونم دلیل از اینه که غذا خوردنم درست نیست یا باید تمرکز بیشتری روی عضلات شکمم داشته باشم.ممنون

کارشناس به اندام ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

سلام و خدا قوت ببینید به طور کلی ورزشی که موجب ایجاد سیکس پک میشه بدنسازی هست. درسته که شما ورزش می کنید و عضلات شما بسیار قوی هست. اما برای ساخت عضلات شکم به یک برنامه ی بدنسازی خوب همراه با مصرف پروتئین ها که در ساخت عضله بسیار ضروری هست، نیاز دارید. موفق باشید.

فاطمه عباسی ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

سلام من فاطمه ام 20 ساله از مشهد می خون باسنم را لاغر کنم با بد چه کار کنم

کارشناس به اندام ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. اگر به طور کلی فردی با اضافه وزن هستید که باید با کاهش وزن به نتیجه مطلوب برسید. اما اگر دچار چاقی موضعی هستید، از روش های غیر تهاجمی مثل کویتیشن و آر اف می تونید به منظور لاغری موضعی استفاده کنید (البته استفاده از این دستگاه ها شرایط خاص خودشو داره). ورزش هم در این زمینه بی تاثیر نیست. می تونید از ترکیب ورزش های هوازی و قدرتی برای کاهش چربی های موضعی بهره ببرید.

سمانه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

من۱۲سالمه قدم ۱۷۵ وزنم۶۰ کیلو باید چیکار کنم

کارشناس به اندام ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. برای اینکه ببینین که اصلا آیا به رژیم نیاز دارین یا نه به این صفحه مراجعه کنید. بعد می تونید از طریق همون صفحه اقدام به رژیم کنید. اگر به مشاوره بیشتری در این زمینه نیاز داشتین، می تونین عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

زینب کرمپور ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سلام خسته نباشی من اندامک خوبه ولی چربی شکم زیاددارم دوتاهم زایمان داشتم چیکار بکنم دیکس کمرهم دارم نمیتونم دارزنشست انجام بدم وزنم هم ۶۸کیلوهست قدم هم ۱۵۸هست

کارشناس به اندام ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. دوست عزیز پیشنهاد می کنم با مراجعه به صفحه BMI از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. با کاهش وزن می تونین هم درد ناشی از دیسک کمر رو کاهش بدین و هم مقداری از چربی های شکمی رو آب کنید. برای ورزش هم حتما با یک مربی ورزشی مشاوره کنید تا تمرین های مخصوص دیسک کمر رو به شما بدن. موفق باشید.

مهنا ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

سلام ممنون

گلی امیری ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

آب شدنم شکم وپهلو

کارشناس به اندام ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. بهترین روش برای آب شدن شکم و پهلو پیروی از یک سبک زندگی سالم، رژیم و ورزش (به خصوص ترکیب ورزش های هوازی و قدرتی هست). اگه اضافه وزن بالایی نداشته باشید، استفاده از دستگاه های لاغری مثل کویتیشن و آر اف هم می تونه تا حدودی موثر باشه. به این نکته هم توجه داشته باشید که در هنگام رژیم، بیشترین میزان کاهش چربی ها از ناحیه شکم و پهلو اتفاق می افته. موفق باشید.

مرتض مسجد سرایی ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

سلام من 22 سالمه قدم 170 وزنم 85 چربی پشت کمر دارم و شکم چیکار کنم زود لاغر بشم

کارشناس به اندام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

سلام. بهتون پیشنهاد می کنم رژیم بگیرید و در کنارش ورزش های قدرتی و هوازی انجام بدین. اگر به راهنمایی بیشتری در این زمینه نیاز دارین، می تونین عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و بهتون کمک کنن.

mhrdd ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

سلام من 18 سالمه قدم 1.90 هست. 100 کیلو وزنمه. فقطم شکم و پهلو دارم. چیکار کنم.

کارشناس به اندام ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. به طور کلی وقتی کاهش وزن اتفاق میافته بیشترین میزان چربی ها از قسمت شکم و پهلو آب میشه. اما اگر لزومی به کاهش وزن نمی بینید، می تونید از ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی و یا دستگاه های لاغری موضعی غیر تهاجمی مثل کویتیشن و آر اف استفاده کنید. موفق باشید.

سعید رضایی ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

ایول

پریا مهمدی ۳۴ سالمه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

رژیم میخوام بگیرم لطفا راهنمایی کنید شکم هم دارم

کارشناس به اندام ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

سلام و روزتون بخیر. کاهش وزن به طور کلی می تونه چربی نواحی مختلف بدن از جمله چربی های شکم رو آب کنه. اگر قصد دریافت رژیم رو دارید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا به این لینک مراجعه کنید.

پری ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام ..دوستان من قرص چاقی میخورم ولی شکمم میاد جلو چطوری آبش کنم

کارشناس به اندام ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. پیشنهاد ما به شما این هست که قرص های چاقی که سرشار از عوارض هست رو کنار بگذارید و یک برنامه غذایی صحیح و ورزش رو در پیش بگیرید. موفق باشید.

محمد ۲۱ مرداد ۱۳۹۸

سلام من قدم۱۸۸ وزنم۱۱۲ قبلا ۱۲ کیلو کم کردم ولی دوباره برگشت فهمیدم رژیمم پایدار نبوده الان bmi ۳۱ هستش برای استخدام لازم دارم ۳۰ بشم چیکارکنم؟

کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز برای کاهش BMI بدنتون باید وزنتون رو کاهش بدین. برای گرفتن رژیم به دو صورت می تونید عمل کنید: 1) با مراجعه به این لینک مستقیما نسبت به گرفتن رژیم اقدام کنید. 2) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

آرامیس ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

خوبه بهتر از این نمیشع منکه به مدت سه ماه این ورزش ها را انجام میدم و از وزن50 ب وزنه 41 رسیدم واقن عالیه

علیزاده ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

سلام کویتیشن و آر اف کاملا بی ضرر هستند؟

کارشناس به اندام ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

سلام. کویتیشن و آر اف از روش های کاهش سایز غیر تهاجمی هستند که نسبت به روش های تهاجمی مثل جراحی ها بی خطر هستند. البته ممکنه بلافاصله بعد از کویتیشن فشار خون فرد کمی بالا بره که با نوشیدن آب این چربی ها از بدن دفع و مشکل حل میشه. به این موضوع هم توجه داشته باشید که این روش برای برخی از افراد مثل اونهایی که چربی یا فشار خون دارند، یا بیماری های کبدی و نظیر اینها رو دارن ممنوعه.

سولماز ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

سولماز هستم قدم 165 وزنم 75

کارشناس به اندام ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. اگر منظورتون از دادن اطلاعاتی چون قد و وزن دریافت رژیم هست می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا به این لینک جهت دریافت رژیم و ثبت نام اقدام کنید.

فاطمه زهرا ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

سلام ببخشید چه ورزشی شکم را آب می کند

کارشناس به اندام ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. برای آب شدن چربی های شکمی ترکیب ورزش های هوازی و قدرتی بسیار مفید هست.

آیلار قاسمی ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

قدم ۱۵۰ و زنم ۵۰ ۱۳ سالمه میخوام سریع لاغر بشم لطفا راهنمایی م کنید

کارشناس به اندام ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست خوبم. برای کاهش وزن شما باید شرایطش رو داشته باشین. یعنی اول ببینی که اصلا اضافه وزن داری یا نه. با مراجعه به این لینک می تونی از میزان اضافه وزنت آگاه بشی. بعد در صورتی که تصمیم به کاهش وزن گرفتی، مشاوران ما می تونن به شما راهنمایی های لازم رو بدن. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

نیلوفر ۱۵ مرداد ۱۳۹۸

سلام من 20 سالمه وقدم حدودا 150 ووزنم 72کیلوهستش وسابقه هیچ گونه بیماری نداشتم متاسفانه ازبعدازکنکور چاق شدم قبل کنکور 55بودم هرکاری کردم تا لاغر بشم نشد اول پیش دکترملکیان در مشهد رفتم اما جوابی نگرفتم بعد پیش یک دکتر تغذیه دیگر رفتم بازم نتیجه ای نگرفتم اهل ورزش های شاد وپر تحرک نیستم واز اون دسته افرادی هستم که بیشتر چربی های بدنم در پهلو وشکم ودور بازو هایم قرارداره پیشنهاد شما برای لاغری چیست؟

کارشناس به اندام ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. لازم نیست حتما برای کاهش وزن به سراغ ورزش های پر تحرک برید. شما با هر ورزشی می تونید سلامتی خودتون رو تضمین کنید. بهتون پیشنهاد می کنم که یک رژیم غذایی اصولی رو که در اون چربی های ناسالم، نمک و مواد مضر به حداقل میزان وجود داره رو در پیش بگیرید و در کنارش هم فعالیت های جسمیتون رو افزایش بدین. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

پارسا سرپرست ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

سلام قدم ۱۷۰ وزنم ۸۰ ممنون میشم راهنماییم کنیدمیخوم شکم و پهلوهام اب بشه

کارشناس به اندام ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. به طور کلی می شه گفت ما چیزی به اسم لاغری موضعی نداریم. رژیم غذایی با آب کردن چربی های کل بدن و ورزش با تبدیل چربی ها به عضله می تونه موجب تناسب اندام بشه. پیشنهاد ما به شما این هست که با ورزش و برنامه غذایی این مشکل رو حل کنید. در صورتی که واقعا تمایل به آب کردن چربی های پهلو و شکم دارید، روش هایی مثل کویتیشن و آر اف که تهاجمی هم نیست تا حدودی می تونه بهتون کمک کنه.

امیرقربانی ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید ۱۶ سالمه وزنم ۷۸کیلو ۱۶۳ قدمه چکار کنم سریع لاغر بشم اصلا بیماری ندارم فقط مشکل چاقی دارم چکار کنم چه ورزش های انجام بدم رژیم های غذایی با تشکر

کارشناس به اندام ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

سلام و وقت بخیر. اول باید این موضوع رو به عنوان یک توصیه مطرح کنم که لاغری سریع به هیچ وجه اصولی نیست چون علاوه بر عوارضی مثل ریزش مو، سوء تغذیه و بیماری های دیگه، منجر به بازگشت وزن سریع هم میشه. بهترین ورزش ها ورزش هوازی هست، پیاده روی سریع، تردمیل، شنا و ... می تونه در کنار رژیم غذایی صحیح بسیار مفید واقع بشه. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

فاطمه کریمی ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

عالی

هاشمی ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

خیلی کامل و عالی بود ممنونم ازتون

مولوی ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوستان عزیز مواردی که خانم دکتر گفتند عالیه.

F ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

سلام چکارکنم لاغر شم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. برای دریافت رژیم لاغری به دو صورت می تونید عمل کنید. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا به لینک ثبت نام مراجعه کنید.

ارام ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۵ و وزنم ۷۵ میخواستم شکم و پهلو را اب کنم باید چه رژیمی بگیرم هم چه ورزشی انجام بدم من می‌خوام توی ۲۰روز لار بشم کمکم کنین

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

سلام خانم آرام عزیز. قبل از اینکه هر چیزی بگیم چند تا مورد باید مشخص بشه. اول اینکه از میزان اضافه وزنتون آگاه بشین. برای این کار می تونید از محاسبه شاخص توده بدنی که در این لینک ذکر شده استفاده کنید. دوم اینکه هیچ ورزش یا رژیمی نمی تونه به صورت موضعی روی شکم و پهلو تاثیر بگذاره. البته که کاهش وزن به خودی خود باعث آب شدن شکم هم میشه چرا که بخش وسیعی از کاهش وزن از ناحیه ی شکم اتفاق می افته. نکته ی سوم این هست که لاغری در 20 روز ممکن هست اما میزان اون در افراد مختلف فرق می کنه و کاهش وزن افراطی به هیچ وجه توصیه نمی شه. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

زهرا محمد پور ۲۸ تیر ۱۳۹۸

سلام من ۱۹سالمه ۹۸کیلو هستم چی کارکنم لاغر شم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

سلام. پاسخ شما در ادامه کامنت قبلی شما داده شده

زهرا محمد پور ۲۸ تیر ۱۳۹۸

من یه ماه دیکه عروسیمه هر دری را زدم هیچ راهی پپیدا نکردم می خوام لاغر شم چون با این وضع برم لباس برام پیدا نمیشه

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. درسته که رژیم های لاغری سریع وجود دارند که می تونن در عرض 1 ماه مثلا 10 کیلو از وزن شما رو کاهش دهند ولی خوب موضوع این هستش که بعد از اون چه عوارضی برای شما ایجاد می کنن؟ کاهش وزن باید حتما اصولی و به تدریج باشه وگرنه عوارض سنگینی به دنبال داره. ما در به اندام دکتر کرمانی می تونیم این ادعا رو بکنیم که شما در یک ماهه ی اول با توجه به سن، قد، وزن و فعالیت های فیزیکی چیزی در حدود 4 کیلو می تونید کم کنید. البته این بستگی به فاکتورهایی از جمله رعایت کامل رژیم و عدم جا به جایی وعده ها داره. در صورتی که تمایل به مشاوره یا ثبت نام دارید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

نرگس ۲۷ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید بابستن میشه چربی شکم رابسوزانیم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

سلام. خیر تبدیل چربی های شکم به عضله و یا به اصطلاح سوزاندن چربی های شکم تنها با اصول تغذیه ای صحیح، کاهش فست فودها و غذاهای مضر و ورزش ممکن هست

طالبی ۲۷ تیر ۱۳۹۸

سلام من کسی هستم که سال82مراجعه کردم باوزن 83کیلو و30کیلو کم کردم ومتاسفانه ازاون موقع فشارخونم مرتب پایین میاد چند سال وزن خود راحفظ کردم ولی به خاطر پایین اومدن فشارخون مرتب خوردم درست بشه ولی نشد الان وزنم 79شده میخوام لاغر بشم ولی فشارخون راچکار کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی در قسمت بیماری ها فشار خون هم در نظر گرفته شده. تنها نکاتی هست که باید در طول رژیم رعایت کنید. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و در این خصوص شما رو راهنمایی کنن. موفق باشید.

سارا ۲۵ تیر ۱۳۹۸

سلام من ۵۱ کیلو وزن دارم و ۱۶۸ قدمه و ۱۳ سالمه احساس میکنم چاقم و وقتی از اطرافیانم مشورت میگیرم میگن چاق نیستی ولی وقتی غذا میخورم احساس عذاب وجدان دارم خیلی احساس چاقی میکنم اگه ی روشی بگین تا من وزنمو ب ۴۵ کیلو برسونم ممنون میشم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. پیشنهاد من به شما این هست که اول ببینی افزایش وزن داری یا نه. برای این کار باید روی این لینک بزنی و با وارد کردن اندازه هات متوجه اضافه وزن یا عدم اضافه وزنت بشی. بعد این موضوع رو با ما در میون بذاری تا ما برای رژیم بهت مشاوره بدیم. موفق باشی.

سلام ۲۵ تیر ۱۳۹۸

چاقی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۶ تیر ۱۳۹۸

نرگس ۱۹ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشیدمن تو سه روز یک کیلو سیصد کم کردم ایا این کار من درسته یا نه؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۹ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. این کاهش وزن برای 3 روز عدد قابل توجهی هست و در صورتی که به دلیل رژیم افراطی بوده باشه آسیب جدی به بدنتون وارد می کنه. برای کاهش وزن اصولی نه تنها میزان غذایی که دریافت می کنید اهمیت داره، بلکه کیفیت اون هم مهم هست. امیدواریم که با رعایت اصول تغذیه ای صحیح از آسیب به بدنتون جلوگیری کنید. موفق باشید.

امیر محمد م.... ۱۷ تیر ۱۳۹۸

خوب بود

محمد ۱۴ تیر ۱۳۹۸

در چه زمانی میتوان ۲۰ کیلو کم کرد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۵ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. نمی توان به طور دقیق گفت که در مدت چند ماه یک فرد می تواند 20 کیلو کم کند. این موضوع به عوامل مختلفی چون جنسیت، میزان فعالیت، میزان کالری دریافتی، سلامت بدن و خیلی از فاکتورهای دیگر بستگی دارد. ممکن است این کاهش برای برخی از افراد 7 ماه و یا بیشتر طول بکشد.

مهدیس ۱۴ تیر ۱۳۹۸

دکتر شکم و پهلو دارم فقط هم میخوام شکم و پهلومو اب کنم میشه راهنمایی کنید

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۵ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. رژیم غذایی به طور کلی می تونه کمکتون که چربی های کل بدن رو کاهش بدید و به تناسب اندام برسید. اصولا با کاهش وزن چربی های شکم و پهلو نیز از بین میروند. اگر به دنبال از بین بردن چاقی موضعی هستید باید از ورزش یا دستگاه های لاغری موضعی استفاده کنید. موفق باشید.

پوریا ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سلام و خسته نباشی من خیلی چاقم دلم میخواد فوتبالیست بشم من ۱۳ سالمه و ۶۰ کیلو وزن دارم و قدمم حدود ۱۴۵ سانته لطفا کمک کنید و بگید داخل چه مدت و چه کارهایی میتونم ۲۰ کیلو کم کنم داخل چه مدتی میتوانم بیست کیلو کم کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سلام پوریای عزیز. خیلی خوبه که دوست داری ورزش رو پیش بگیری امیدواریم که بتونی به آرزوت برسی. البته باید بدونی که برای فوتبالیست شدن حتما باید مراقب غذاهایی که می خوری باشی و ورزش کنی. فست فود و غذاهای چرب رو باید بسیار کم مصرف کنی و به جاش از میوه ها و سبزیجات بیشتری استفاده کنی. اگر به تنهایی نمی تونی میزان غذات رو کنترل کنی پشتیبان های ما به صورت رایگان می تونن بهت مشاوره بدن. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کن تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق و پیروز باشید.

رضا کرمی ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سلام، دکتر همه سوالات ارجاع دادید به مشاوره پس چرا؟! خب نظرخواهی نکنید

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه با ما همراه هستید. مطمئنا مواردی هست که در قالب نوشته نمی شه به خوبی بیان کرد و حتما باید از طریق تماس تلفنی پاسخ داده بشه. به علاوه ممکنه افراد براشون سوالاتی در لحظه پیش بیاد که نمی شه با کامنت جواب داد. خوشبختانه مشاوره ی ما کاملا رایگان هست و شما تنها با ارسال یک کد می تونید با پشتیبان ها در تماس باشید. حتی لازم نیست خودتون تماس بگیرید، در صورت نیاز به مشاوره ما خودمون با شما تماس خواهیم گرفت. موفق و پیروز باشید.

اقدس ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سلام من ۲۰سالمه ولی خیلی لاغرم الان نزدیک به چند ساله که وزنم روی ۵۰ مونده و هر چی میخورم اصلا چاق نمیشم حتی در بعضی مواقع کاهش وزن هم دارم ولی افزایش وزن ن.... با توجه به اینکه مشکل تیروئید ندارم و وعده های غذاییم خیلی مقویه و اشتهای خوبی دارم ولی با اینحال کمبود وزن دارم و لاغرم بنظرشما باید چیکار کنم تا چاق شوم؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست گرامی. با توجه به اینکه می فرمایید اشتهای خوبی دارید و مشکل تیروئید هم ندارید، رژیم غذایی اصولی و مصرف غذاهای پرکالری اما سالم می تونه به افزایش وزنتون کمک کنه. برای دریافت رژیم می تونید به این لینک مراجعه کنید و یا در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید می تونید با ارسال عدد 24 به شماره 30006026 از مشاوره ی رایگان ما استفاده کنید.

لیلا لطفی ۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام،من 25سالمه،57کیلوهستم،قدم160هست،شکم و پهلو دارم که میخواهم آبشون کنم اگه ورزش کنم و وسایلای ورزشی استفاده کنم وقتی ب نتیجه رسیدم و دیگه ورزش نکنم امکان داره چاق تراز قبل بشم آخه شنیدم اگه ورزش کنی و بعدش ورزش نکنین بدتراز قبل چاق میشید؟؟؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام روز شما بخیر شما در درجه اول حتما باید برنامه غذایی روزانه تون رو اصولی کنید و بعد در کنارش اگر میخواهید باشگاه برید تمرینات با دستگاه داشته باشید یا حتی در منزل تمرین کنید خوبه که برنامه ورزشی طبق شرایط فیزیکی خودتون رو داشته باشید و زیر نظر مربی ورزشی باشید وقتی اصولی به نتیجه برسید بدنتون به سبک زندگی درست عادت میکنه ورزش و تغذیه سالم میشه جزء جدانشدنی از زندگیتون و اگه همون روند رو ادامه بدید هیچوقت به قبل برنمیگردید و این تصور هم اشتباهه که اگر ورزش رو ول کنم بدتر میشم نه اینطور نیست فقط عضلاتی که تقویت شدن اگر تمرین نداشته باشید کم کم قدرت رو ازدست میدن و ضعیف میشن که دوباره با ورزش کردن تقویت میشن بهتره که هیچوقت ورزش رو رها نکنید و حداقل تمرینات روزانه رو داشته باشید

سـوگـنـد ۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام من 15 سالمع یکم زیر شکم دارم میخام از بین برع همچنین پاهامم میخام لاغر شع باید چیکار کنم میشع راهنمایی کنید :)

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۲ تیر ۱۳۹۸

سلام روزتون بخیر ببینید تو علم ورزش چیزی با عنوان چربی سوزی موضعی نداریم اینکه من فقط میخوام پاهام لاغر شه یا فقط شکمم از نظر علم ورزش درست نیست شما باید تمرینات ورزشی هوازی مثل دویدن پیاده روی سریع دوچرخه سواری شنا کردن طناب زدن تمرینات با تکرار بالا و وزنه های سبک رو انجام بدید درکنارش هم تمرینات قدرتی داشته باشید تا بتونید به تناسب اندام برسید و همینطور تغذیه حرف اول رو میزنه و باید اصولی و استاندارد باشه

سارا ۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم به نظر شما حذف برنج به لاغری سریع کمک میکنه یا به بدن ضرر میرسونه یا حداقل مصرف برنج بشه هفته ای دوبار موافق این کار هستید؟؟؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۰ تیر ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر. به طور کلی مصرف برنج زیاد توصیه نمی شه. حتی در برنامه ی رژیم دکتر کرمانی هم مصرف برنج به چند روز محدود شده، اما هیچ ماده ی غذایی حذف نشده. پس می تونید میزان مصرف برنج رو کم کنید، اما به طور کلی حذف نکنید. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره ی رایگان می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

وحید روری طلب ۰۷ تیر ۱۳۹۸

باسلام و وقت بخیر من پسرم 26 ساله هستم.175 قد 74کیلو وزن.مقداری شکم و پهلو دارم.میخاستم برای برنامه رژیم تغذیه اقدام کنم.بخاطر شغلم هفته ای 3 تا شیفت شب کار میکنم اما صبح هاش می خوابم ولی در طول شب غذاهای غیر سالم و پرخوری نمی کنم و تغذیه مو کنترل میکنم..آیا شیت شب بودن به تنهایی تاثیر رژیم لاغری رو از بین می برد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۹ تیر ۱۳۹۸

سلام. البته که یک برنامه ی غذایی و ورزش منظم در کاهش وزن بسیار موثر هست. در خصوص این مورد می تونید از مشاوران ما به صورت رایگان راهنمایی بخواهید. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

سوده علیمرادی ۰۶ تیر ۱۳۹۸

سلام و عرض ادب ،من از نظر وزن اضافه وزنی ندارم مشکلم کوچک کردن یک سایز پهلو و باسنم هستش اگه راهنمایی بفرمایید ممنونم.

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۹ تیر ۱۳۹۸

سلام خانم علیمردانی عزیز. خوشحالیم از اینکه مطالب ما رو دنبال می کنید. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق و سربلند باشید.

صغرا هزارجریبی ۰۳ تیر ۱۳۹۸

باعرض سلام خسته نباشید ۵۸ ساله ام دیابت دارم ازعید۹۸ شکم خیلی بزرگ شده بعلت دیسک کمر وسیاتیک نمیتونم پیاده روی کنم .خیلی دوست دارم اصول صحیح رژیم غذایی را بدانم ورعایت کن

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۴ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. متاسفانه با بالا رفتن سن انواع بیماری ها به سراغ انسان میاد. حتی همین ابتلا به دیابت هم می تونه به دلیل رژیم غذایی غلط باشه. یک رژیم غذایی اصولی می تونه به شما کمک کنه که حتی بدون ورزش هم بتونید خیلی از مشکلات مربوط به چاقی رو حل کنید. برای مشاوره ی رایگان با کارشناس های دکتر کرمانی عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید. امیدواریم هر چه زودتر بتونید سلامتی کامل رو به دست بیارید.

میترا برادران ۰۳ تیر ۱۳۹۸

باسلام من 51سال سن دارم ویک زایمان بصورت سزارین داشتم وقدم 153 ووزنم78 وپادردوکمردرد شدید دارم لطفا راهنمایی کنید

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۴ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. یکی از دلایل اصلی کمر درد و پادرد ممکنه اضافه وزن باشه. شما با مراجعه به این لینک می تونید BMI (شاخص توده ی بدنی) خودتون رو محاسبه کنید و ببینید چند کیلو اضافه وزن دارید. بعد از اون در صورتی که تمایل داشته باشید می تونید نسبت به گرفتن رژیم اقدام کنید. موفق باشید. لینک محاسبه ی BMI

نداخندقی ۰۱ تیر ۱۳۹۸

سلام خسته نباشید امکانش هست یه رژیم غذایی بدید برای لاغری شکم ممنون

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۲ تیر ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر. رژیم غذایی می تونه به کل لاغری بدن و از جمله شکم کمک کنه. برای اینکه در قسمت شکم بتونید عضله سازی کنید حتما همراه با رژیم باید ورزش کنید. اگر در این زمینه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می تونید از مشاوره های رایگان پشتیبان های دکتر کرمانی استفاده کنید. عدد 24 رو به به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما شما رو راهنمایی کنن

الهام درویشی ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلاممن سنم ۴۷ وزنم۱۰۸ قدم ۱۶۸ زانو درد دارم گلهی فشار خونم بالا میره خودم فروشنده هستم اکثرا میشینم اکثرا پا هام ورم دارن به خاطر اویزان بودن ومی خوام هرچه سریعتر لاغر بشم بیشتر شکم وباسنم بزرگه

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۰۱ تیر ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. متاسفانه بی تحرکی و افزایش وزن یکی از دلایل اصلی بیماری هایی مثل فشار خون بالاست. اگر به سلامتتیون اهمیت می دین بهتره یک سبک تغذیه ای درست و ورزش رو در پیش بگیرین. در صورتی که تمایل داشته باشین می تونین با مراجعه به این لینک برای دریافت رژیم اقدام کنین. لینک دریافت مشاوره و دریافت رژیم

محبوبه رضوی ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام من وزنم زیاده ودوست دارم کم کنم باترازوی خودم 69کیلو وزن ،قد160,وسن 58سال من ناراحتی قلبی دارم 7ساله پیش عمل باز کردم ودریچه قلبمو عوص کردن وداروهایی مثل والفارین ،دیکسوین، آسپرین و..... استفاده میکنم مشکل پستان داشتم که ۳ ساله پیش عمل کردم وقرص آروماسین میخورم .فعالیت زیاد نمیتونم بکنم کمر درد وزانودرد هم با چنین شرایطی میتونم رژیم بگیرم که لاغر بشم ممنون از شما

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقتتون بخیر. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی بیماری ها هم لحاظ می شه. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به 30006026 ارسال کنید تا کارشناسان دکتر کرمانی با شما تماس بگیرن. بعد از مشاوره می تونید نسبت به رژیم اقدام کنید.

مبین ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

مرسی از راهنمایی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

خواهش می کنم. موفق باشید

مبینا ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام من قدم۱۵۴و وزنم ۵۵کیلوگرم چطوری می تو نم ۱۰کیلو کم کنم؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. عدد 24 رو به 30006026 ارسال کنید تا مشاوران تغذیه و تناسب اندام ما با شما تماس بگیرن و به صورت رایگان به شما مشاوره بدن

اکرم ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

خیلی ممنون عالی بود

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

سلام. ممنون

زینب فراستی ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام دور شکمم 104 سانته وزنم 89 کیلو گرمه جدیدیا ورزش فیتنس شروع کردم یکدوره رژیم شما گرفتم 4 کیلو کم کردم راهنمایی کنید چطور اراده بخرج بدم تا شکمی صاف داشته باشم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

سلام وقت بخیر. اصولا فایل های صوتی نقشه راه تغییر با هدف افزایش انگیزه و اراده برای شما دوست عزیز آماده شدند. امیدواریم که بتونید نهایت بهره را از اونها ببرید.

لیلا ماهینی ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای کم کردن وزنم طبع سردم چه کارکنم دکتر

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

لیلا ماهینی ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

سلام من ۱۰۰کیلو وزنم هستش بعداززایمانم که شکم سومم بودالان ۱۱سال هست وزنم کم نمیشه هیچ مشکل خواصی ندارم فقط الان شش ماه هست ورزش بدنسازی وامادگی جسمانی میرم ۸کیلوکم کردم پوست بدنم صفت هستش لطفا دکترراهنماهی بفرماید طبع سرد دارم تشکرازپیج خوبتون

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

زهرا ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

من ۲۱سالمه یه بچه دارم قدم ۱۷۲وزنم ۶۵یه کوچولو شکم و پهلو دارم چیکار کنم بدون لاغر شدن جاهای دیگه بدنم شکم و پهلو مو لاغر کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. ورزش اصولی و کار با دستگاه های بدنسازی می تونه به آب شدن چربی ها و عضله سازی کمک کنه که در نتیجه منجر به خوش فرم شدن بدن میشه

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقت بخیر. ورزش با دستگاه های بدنسازی می تونه با آب کردن چربی ها و تبدیل اونها به عضله به خوش فرم شدن بدن شما کمک کنه

النار ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام.منیه کم شکم دارم باید چیکار کنم تا آب بشه؟؟؟؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام. رژیم غذایی سالم و ورزش به شما کمک می کند تا چربی های شکم رو به عضله تبدیل کنین یا به اصطلاح شکمتون آب بشه.

امير رشيدي ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

سلام چجوري چربي شكمو اب كنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام با ورزش، عدم مصرف غذاهای چرب و شور و سبک زندگی سالم می تونین شکمتون رو آب کنین

سید امیرعلی صادقی ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

آیا سکس ما را چاق میکند؟

فاطمه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام من یکم شکم دارم چیکار کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. با انجام ورزش و کاهش مصرف غذاهای چرب و شور می تونید شکمتون رو آب کنید.

مهدی ازرده ۱۵ خرداد ۱۳۹۸

سلام من ۱۵ سالمه وزنش حدودا ۸۶ کیلو هست. چطوری میتونم تو یک هفته لاغر کنم. ایا باید از خوردن کباب پرهیز کنم. ایا لاغر باعث میشود الت تناسلی من بیشتر رشد کند . ایا لاغری میتواند سینه های من را کوچک کند . لطفا به سوالات من جواب بدبید . ممنون.

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

سلام. خیر باید اصولی رژیم بگیرید و ورزش کنید.

فاطمه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

سلام من وزنم 110کیلواست وشکم خیلی بزرگ دوست دارم زودترشکم آبشود

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

ریحانه محمدزاده ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

من می خوام لاغر بشم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

شیرین ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

سلام من یه دختر دارم خیلی چاقه پنجم دبستان را تموم کرده وزنش 79 کیلو و قدش 146 لطفا کمکم کنید دخترم الینا خیلی کم تحرکه و فقط میخوره وقتی هم که نمیزاریم بخوره گریه میکنه و پنهانی میخوره الینا از من هم بیشتر میخوره یه هفته ی دیگه عروسی خواهرمه الینا لباس نداره از بس که چاقه وقتی هم که میرم بیرون لباس های زنانه باید بگیرم لطفا کمکم کنید تا یه هفته الینا لاغر بشه

کارشناس به اندام ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

در مدت یک هفته وزنی که بتونن کم کنن یک کیلو هست نه بیشتر.

علی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من۱۵سالمه وزنم ۴۸ قدم ۱۶۲ فقط کمی شکم دارم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مریم اصیلی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام. ورزش های مخصوص لاغری شکم را انجام بدین و حتی الامکان از مصرف غذاهای چرب و شور مثل فست فودها بپرهیزید.

فاطمه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من فاطمه 17 ساله با وزن 80 کیلو و از آن موقع که رژیم گرفته ام روی تمام بدنم خط افتاده چه کاری را پیشنهاد میکنید؟

کارشناس به اندام ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

ورزش کنید و پروتین مصرف کنید

شایان علی پور ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من شایان 14 سالمه وزنم88هر چی رژیم می گیرم فایده نداره چیکار کنم تا لاغر شم؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

کارشناس به اندام ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

مبینا کتظمی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من مبینا هستم من شکم و پهلو ران زیادی دارم و حتی زیر شکمی هم دارم و میخواستم توی یک هفته یا دوهفته سریع آب کنم چجوری میشه آبشون کرد

کارشناس به اندام ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

وزن اضافه ای که دچارش هستید طی یک یا دو هفته ایجاد نشده و مسلما نمی توان به همین سرعت هم از بین بردش بهترین راه برای شما دنبال کردن یک رژیم اصولی به همراه ورزش است

پيمان كاوه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام اضافه وزن شكمي روي بواسير تاثير داره؟ اگه داره بايد چكار كرد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام. به طور کلی چربی و اضافه وزن یکی از دلایل بواسیر یا هموروئید هستش. یک رژیم غذایی اصولی، کاهش مصرف چربی ها و مصرف غذاهای فیبردار مثل میوه ها و سبزیجات می تونه به کاهش درد و عوارض هموروئید کمک کنه

کارشناس به اندام ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

بله میتونه داشته باشه و مسلما بهترین راه کاهش چربی های این قسمت از بدن هست

پيمان كاوه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام.... اضافه وزن شكمي چه تأثيري روي بواسير داره؟ و اگه داره بايد چكار كرد؟

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام به طور کلی اضافه وزن و چربی یکی از عوامل ایجاد بواسیر هستش. برای درمان و کاهش درد این عارضه باید از یک رژیم غذایی سالم و پر فیبر استفاده کنید. البته ورزش هم در دمان بواسیر بی تاثیر نیست

مریم اصیلی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام به طور کلی چاقی و کمبود تحرک یکی از دلایل ایجاد بواسیر یا هموروئید هستش. شما با ورزش های مخصوص شکم و یا به طور کلی هر ورزش و تحرک دیگه ای می تونین علائم و درد این بیماری رو به حداقل برسونین

منصور ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

با سلام هزینه رژیم اقای دکتر برای یک دوره 3 ماهه چقدر میشه؟ میخوام نزدیک 20 کیلو کم کنم

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

کارشناس به اندام ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

فاطمه کریمی . ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام . من فاطمه 40 سالمه و شکم و پهلو دارم و دلم میخواد 5 کیلو وزنم کم بشه . ماهی و مرغ هم نمی خورم گوشت هم فقط چرخ کرده و کبابی. چطور رژیم بگیرم. مرسی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام. وقت بخیر برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 بفرستید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

فاطمه کریمی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام . من فاطمه 40 سالمه و شکم و پهلو دارم و دلم میخواد 5 کیلو وزنم کم بشه . ماهی و مرغ هم نمی خورم گوشت هم فقط چرخ کرده و کبابی. چطور رژیم بگیرم. مرسی

مریم اصیلی - کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سلام برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

مریم اصیلی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام. برای کاهش 5 کیلو وزن پیروی از یک سبک زندگی سالم یعنی مصرف غذاهای سالم، کاهش مصرف فست فودها (به طور کلی غذاهای شور و چرب) و افزایش تحرک می تونه مفید باشه.

کارشناس به اندام ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

با این شماره تماس بگیرید02532143

فاطمه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام من 20سالمه وزنم75قدم 155دوتا بچه هم دارم چیکارکنم وزنم کم بشه هرچی رژیم گرفتم بعدازاون بدترشدم

کارشناس به اندام ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

Mobina korasani ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

من سنم ۱۸ ولی وزنم ۶۴اینطوراس شکم و پهلو دارم چیکارکنم ک لاغربشه هرچیزی خوردم ک تا لاغرکنم و رژیمم گرفتم

ابوالفضل دارستانی فراهانی ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

ممنون سعی میکنم رعایت کنم برای سلامتی خودم و خانوادم متشکر از لطفتون

شعله ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

سلام آقای دکتر چطوری میتونم رودل رو اب کنم متاسفانه فقط رودل دارم

تهمینه سیاهی ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

باسلام و تشکر از راهنمایی های شایسته حضرتعالی.بنده هم سعی میکنم رعایت بکنم

سارا ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

خیلی عالی بود و واقعا مثل همیشه جواب خیلی خوبی گرفتم

نادرچایباغی ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سلام من بااینکه باشگاه ورزش رزمی میکنم وهمیه پیاده روی میکنم وچربی هم توازمایش ندارم ولی شکم دارم وچای ومایعات بیشترمصرف میکنم ووزنم ۸۲کیلو هست و۴۹سال دارم چه کنم شکمی صاف داشته باشم

مریم اصیلی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام. اگر از سالم بودن غذاهایی که مصرف می کنید، اطمینان دارید و غذاهای شور و چرب مصرف نمی کنید، شاید با انجام ورزش های مخصوص شکم در کنار ورزش رزمی بتونید چربی های شکم را آب کنید.

کارشناس به اندام ۱۷ فروردین ۱۳۹۸

بدن شما سیبی شکل هست به همین خاطر شکم دارید سعی کنید در برنامه غذایی خود از غذاهای حاوی فیبر ماننده سبزیجات و میوه ها و غلات کامل بیشتر استفاده کنید و ورزش های قدرتی را هم به برنامه ورزشی خود اضافه کنید، سه روز در هفته ورزش قدرتی کافی هست

فاطمه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

سلام اقا دکتر من ۵۳ کیلو وزن دارم ولی شکم وپهلو دارم چیکار کنم اب بشه معده ام ورم داره

کارشناس به اندام ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

مریم ۲۰ اسفند ۱۳۹۷

نکته های دکتر کرمانی خیلی عالیه چقد راحت و ساده حرف میزنید

من ۱۱ اسفند ۱۳۹۷

من کورتیزولم بالاس.هر چی رژیم میگیرم بار برمیگیرده چ کنمممم..دکتر غدد میگه استرست رو کم کن خو نمیشههه..

کارشناس به اندام ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

دقیقا بالا رفتن سطح کورتیزول به خاطر استرس بالا هست سعی کنید با یک مشاور صحبت کنید و یا وقتی دچار استرس می شوید با کتاب خواندن صحبت با دوستان پیاده روی و یا هرچیزی که کمک می کند آرامش پیدا کنید استرس رو از خودتون دور کنید

سیما 10اسفند97 ۱۰ اسفند ۱۳۹۷

سلام مطالب عالی هست .

راضیه بنایی ۰۹ اسفند ۱۳۹۷

خیلی عالی بود .ممنون

مریم اصیلی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

سلام. ممنون که مطالب ما رو دنبال می کنید.

rj.mansi ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

مرسی از توضیحات جامع

مریم ۰۵ اسفند ۱۳۹۷

دکتر توصیه هاتون خوب بود زتده باشید

ادمین به اندام ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

موفق و پیروز باشید

خانم باقری ۰۵ اسفند ۱۳۹۷

آقای دکتر برای لاغری شکم و لاغری اندام ماست کم چرب استفاده کنیم یا ماست پرچرب؟

کارشناس به اندام ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

یک مقدار چربی مشکلی ندارد.به جای انتخاب کردن ماست کم چرب یا پرچرب سعی کنید چربی های مضر رو از رژیمتون حذف کنید و کاری با چربی های سالم نداشته باشید

کارشناس به اندام ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

یک مقدار چربی مشکلی ندارد.به جای انتخاب کردن ماست کم چرب یا پرچرب سعی کنید چربی های مضر رو از رژیمتون حذف کنید و کاری با چربی های سالم نداشته باشید

مجتبی اسداللهی ۰۵ اسفند ۱۳۹۷

واقعا عالی بود. اینقدر ها هم سخت نیست .من با همین روش توی یک سال ۱۷ کیلو کم کردم اصلا هم سخت نبود همه چی میخوردم ولی حساب شده وتقریبن با همین نکات دکتر کرمانی

ابوالفضل سمیعی ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

عالی بود

پروین.جهانپو ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

عا.لی.بود

مریم اصیلی ۰۷ خرداد ۱۳۹۸

متشکرم.

انیس قرطاسی ۲۳ بهمن ۱۳۹۷

خیلی عالی بود امیدوارم انگیزه ایجاد شه تا بتونم همه چی رو رعایت کنم ممنون از اطلاعاتتون

آقا ابوالفضل علمدار ۲۰ بهمن ۱۳۹۷

سلام من تیروئید دارم خیلی پهلو و شکم بزرگی دارم اشتهام معمولی لطفأبهترین وسریعترین قرص لاغری وبهترین روش لاغری رابه من معرفی کنی......... باتشکر

خانم طاهری ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

بهترین کار این هست که تحت نظر پزشکتون و با دارویی که ایشون تجویز میکنن تیروئید رو کنترل کنید و به جای قرض لاغری از رژیم غذایی استفاده کنید که سبک زندگی و عادات غذایی تون رو تغییر بده و البته در کتارش باید ورزش داشته باشید

وسنه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

خیلی کامل بوددد

Vahide Pilali ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

بسیار عالی خود من بعد زایمان علاقه زیادی به مصرف شیرینی پیدا کردم مدتیه خرما رو جایگزین کردم و چای رو با خرما یا کشمش میخورم بجای شکر سفید صبحانه از کمی شکر قهوه ایی استفاده میکنم و بیشتر روزهای هفته از نان جو استفاده میکنم نتیجه خوبی گرفتم

ابوالفضل ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

خیلی هم خوبه

امیر ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

خوب

سرینا ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

سلام دکتر کرمانی با این روش چقد طول میکشه شکم تخت بشه؟

فا طمه سالمیان ۰۹ بهمن ۱۳۹۷

فکر میکنم عالی باشه مننشاسته شیرینی را از غذا خیلی کم کردم و نتیجه گرفتم 6 کیلو در45 روزکم کردم وراضی هستم

فرح ناز رخزادی ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

سلام جناب دکتر کرمانی من خیلی رزیم های سخت گرفتم وزن کم کردم حتی مدتی خام گیاه خوار شدم 14کیلو در عرض سه ماه کم کردم اما دکتر غدد اجازه ادامه رزیم رونداد دوباره وزنم بحالت اولیه برگشت انشالله با راهنمایی شما بتونم له وزن دلخواه برسم در ضمن بیماری دیابت. کم کاری تیرویید و کبد چرب دارن

رقیه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

سلام دکتر میخوام شکم وپهلو رو اب کنم

سربدار ۰۸ بهمن ۱۳۹۷

چه جالب جمع کردن شکم به کوچک شدنش کمک میکنه

حنیفه رضایی ۰۳ بهمن ۱۳۹۷

ایشالا با توصیه های شما بتونم شکممو آب کنم زودتر

atrisa ansari ۰۲ بهمن ۱۳۹۷

دکتر توصیه هاتون برای خانوما خیلی خوب بود بعد از زایمان چطور میتونیم شکم آب کنیم؟

سمیه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷

دکترجان من تصمیم به عمل جراحی شکم داشتم فعلادست نگه میدارم وتوصیه هاتونوانجام میدم توکل به خدا

آنیا ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

من 95 کیلو قدم 175 چطوری میتونم رژیم دکتر بگیرم؟

مریم ۲۹ دی ۱۳۹۷

دکتر عالی بود توصیه هاتون
-