کتاب های دکتر کرمانی

در طول سالیان متمادی که دکتر کرمانی به مداوای چاقی و مشکلات ناشی از آن پرداخته است، حاصل مطالعات و تجربیات خود را در قالب کتاب هایی با رویکرد رژیم غذایی و پرداخت به مسئله چگونگی اجرای مو به موی برنامه غذایی جمع آوری نموده است.
آنچه موضوع رژیم و تناسب اندام را برای رژیم گیرندگان دشوار می کند مواجهه با چالش های گوناگونی است که در این مسیر وجود دارد و ممکن است در هر فرد و با ویژگی های جسمانی متفاوت، به صورت های متفاوتی بروز کند.
محاسبه میزان کالری غذاهای مصرفی روزانه و نکات ارزشمند دیگری که مورد استفاده عموم افرادی که درگیر رژیم لاغری و یا رژیم چاقی هستند قرار می گیرد در کتاب های معجزه ای برای چاق ها و معجزه ای برای لاغرها پرداخته شده است.
تقویت اراده، یبوست، چربی خون و فشار خون نیز از چالش های مهمی است که نیاز مخاطبان برای پرداخت به آنها، موجبات نگارش این بحث ها را فراهم آورده است.

از دیگر موضوعاتی که دکتر کرمانی به طور خاص از طریق تغذیه و سبک زندگی سالم به مطالعه و ارائه راهکارهای موثر آنها پرداخته است، چطور قد فرزندم را بلند کنم؟ و دختر می خواهید یا پسر؟ می باشد.

 

برای خرید این کتاب ها در ادامه می توانید از طریق لینک فروشگاه دکتر کرمانی اقدام نمایید.


chaghi

معجزه ای برای چاق ها

چطور می توانم کتاب های دکتر کرمانی را تهیه کنم؟

لطفا بعد از انتخاب محصولات:

  1. برای استان تهران مبلغ 8000 تومان و برای استان های دیگر مبلغ 14000 تومان هزینه پستی را به جمع مبلغ خرید خود اضافه کنید.
  2. مبلغ نهایی را به شماره کارت 6104/3379/6910/8396 به نام خانم کرمانی واریز کرده.
  3. چهار شماره آخر کارت بانکی خود را به همراه آدرس و کدپستی منزل به شماره09125142932 پیامک کرده.
  4. محصول خریداری شده توسط پست پیشتاز به مدت 3الی5 روز ارسال می گردد.
  5. در صورت هرگونه مشکل با تلفن 02188246864دفتر پشتیبانی تماس بگیرید.

ثبت نام رژیم اینترنتی به اندام دکتر کرمانی
Sending
User Review
5 (1 vote)
-