درباره دکتر کرمانی

دکتر کرمانی

دكتر محمد صادق كرماني فرزند ابوالقاسم  در شهريور 1326 دريك خانواده مذهبي در نجف اشرف به دنیا آمد. ملیت ایشان ایرانی است، پدرایشان اهل کرمان و مادرشان یزدی هستند. وی دوران كودكي را در نجف اشرف گذراند. به همراه والدين به بغداد نقل مكان كرد. مقطع ابتدايي و راهنمايي و دبيرستان را در بغداد به پايان رساند. در سال 1345 در دانشكده پزشكي پذیرفته شد. در سال 1352 از دانشكده پزشكي مدرك دكتراي پزشكي  دريافت نمود.

از سال 1352 تا 1358 در بغداد مشغول طبابت بود. سال 1358 بعد از اقدام صدام به اعدام تعدادي از پزشكان متعهد، به سوريه مهاجرت نمود. چند ماه پس از اقامت درسوريه، به جمهوری اسلامی ايران بازگشت. زمان کمی از بازگشتش به وطن نگذشته بود كه جنگ تحميلي شروع شد. از هفته هاي اول جنگ، در کنار چريك هاي جنگ هاي نا منظم شهيد چمران بود و همراه رزمندگان اسلام و در خطوط مقدم جبهه داوطلبانه خدمت نمود. پس از پايان جنگ در مطب شخصي شان به طبابت پرداختند.

 

برنامه غذایی به اندام دکتر کرمانی چگونه شکل گرفت؟

دکتر کرمانی به علت پیش زمینه چاقی و بروز بیماری هایی که پس از آن سلامتی شان را دچار اختلال نمود تصمیم گرفت تجربه ی موفق رژیم لاغری اش که طی تحقیقاتی علمی به آنها دست یافته بودند، قدمی در جهت سلامت افراد درگیر با این مشکل بردارد.

ایشان برای رفع مشکل چاقی بین کتب تغذیه در پی یافتن برنامه ای مدون برای لاغر شدن بود. با تلاش فراوان براي خود برنامه غذايي مناسبی تهيه كرد و با كاهش 20كيلوگرم از وزن به سلامتي كامل دست يافت پس به فكر راه چاره ای برای مراجعينی که دلیل اصلی کسالتشان چاقی بود افتاد. داستان کامل ایشان را در تاریخچه برنامه غذایی به اندام دکتر کرمانی بخوانید. دکتر کرمانی آستين همت را بالا زد و با تکمیل دقت محاسبات برنامه اش، اولين نرم افزار رژیم غذایی اینترنتی ايران را در سال 1374 تهیه و طراحي نمود.

 


ثبت نام رژیم اینترنتی به اندام دکتر کرمانی

Sending
User Review
4.09 (34 votes)
-