آیا تفاوتی بین کاهش وزن آقایان و خانم ها وجود دارد؟

چرا خانم ها برای کم شدن وزنشان باید مقدار غذایشان را بسیار کم کنند در حالی که آقایان با کمی تغییر در برنامه غذایی و ورزش لاغر می شوند؟ آیا این منصفانه است؟!! به طور متوسط آقایان نسبت به خانم ها بلندتر هستند. در نتیجه ماهیچه های حجیم تری نسبت به زنان دارند و از […]

زمان مطالعه 2 دقیقه

تعداد بازدید 4424

تاریخ انتشار

دکتر کرمانی

دکتر کرمانی
توسط کارشناسان تغذیه دکتر کرمانی بررسی و تایید شده است.

آیا تفاوتی بین کاهش وزن آقایان و خانم ها وجود دارد؟ - 2 - کاهش وزن آقایان و خانم ها - ویدیو
میانگین امتیاز 5 از 5

چرا خانم ها برای کم شدن وزنشان باید مقدار غذایشان را بسیار کم کنند در حالی که آقایان با کمی تغییر در برنامه غذایی و ورزش لاغر می شوند؟ آیا این منصفانه است؟!!
به طور متوسط آقایان نسبت به خانم ها بلندتر هستند. در نتیجه ماهیچه های حجیم تری نسبت به زنان دارند و از لحاظ متابولیکی فعال ترند. همچنین اینکه در بدن خانم ها بافت چربی بیشتر از مردان است و این بافت پایین ترین مقدار سوخت را دارد ولی باید بدانید که عضلات در مقایسه با چربی کالری بیشتری می سوزاند و این یکی از دلایل موفقیت آقایان در کاهش وزن است اما بیایید با هم ببینیم در رژیم دکترکرمانی خانم ها موفق ترند یا آقایان؟!

 

آیا تفاوتی بین کاهش وزن آقایان و خانم ها وجود دارد؟ - 4 - کاهش وزن آقایان و خانم ها - ویدیو

مریم اصیلی سرپرست محتوای به اندام

از سال 95 با ورود به مجموعه دکتر کرمانی وارد حوزه‌ی محتوا و به طور تخصصی محتوای تغذیه و سلامتی شدم. ابتدا کار رو با ترجمه شروع کردم و بعد از اون بخش سرپرستی و نظارت بر محتوا رو به عهده گرفتم. به شدت عاشق تولید محتوا هستم و به معجزه‌ی کلمات باور دارم.

میانگین امتیاز 5 از 5
    به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
فاطمه 1400/04/08

رژیم شما یک رژیم عالی هستش