اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد - - - رکوردداران

اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد

اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با جمیله عاشوری

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


جملیه عاشوری 51 ساله از گیلان هستم.

وزن اولیه ام 97 کیلوگرم بود که الان 73 کیلوگرم هستم.
با کمک رژیم غذایی دکتر کرمانی موفق شدم 24 کیلوگرم وزن را کاهش دهم و اکنون در مرحله تثبیت وزن هستم.
از دوران کودکی همیشه اضافه وزن داشتم ولی با افزایش سن شرایط دیگر مثل قبل نبود. کمر و زانو درد همراه همیشگی ام شده بودند و تپش قلبم بالا رفته بود یعنی وقتی راه می رفتم نفسم در حال قطع شدن بود.
تصمیم جدی برای کاهش وزن از زمانی شروع شد که به مشهد مقدس رفته بودم. با اینکه سفر چند روز بیشتر نبود ولی خیلی اذیت شدم و گفتم برگردم رژیم را شروع می کنم.
در همان ابتدای رژیم تمام غذاهای ناسالم و شیرینی ها را از یخچال و کابینت ها دور کردم تا دیگر هوس نکنم و اگر هم وسوسه شدم چیزی نباشد که بردارم. شروع برنامه برایم سخت بود ولی خیلی زود عادت کردم. به خصوص وقتی عدد روی ترازو را دیدم باورم نمی شد چون روش های زیادی مثل دمنوش های لاغری و داروهای گیاهی را انجام ولی نتیجه نگرفته بودم. با رژیم غذایی دکتر کرمانی لاغر شدن آسانتر از آن چیزی بود که فکر می کردم و هر روز شاهد کاهش وزنم بودم.


وزن اولیه: 97 کیلو گرم

وزن پایانی: 73 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 24 کیلو گرم

پشتیبانان رژیم غذایی دکتر کرمانی خیلی با دقت و حوصله جوابگو هستند و زمانی که می بینم افراد می گویند کسی پاسخگو نیست برایم عجیب است چون من هر ساعتی که زنگ زدم یا پیام دادم پاسخم را دریافت کردم.

اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد - 4 - - رکوردداران

اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد اما کاهش وزن مرا که دیدند خیلی راحت پذیرفتند. رژیم غذایی دکتر کرمانی اصلا محدودیت غذایی نداشت و حتی بیشتر هم غذا می خوردم. تنوع غذایی این رژیم بسیار زیاد است.
قبل از رژیم راه رفتن برایم سخت بود و تا نانوایی سرکوچه هم نمی رفتم اما از زمان کاهش وزن، پیاده روی و باشگاه رفتن برایم عادت شده است.
وقتی هرکسی خودش را باور داشته باشد به همه چیز می رسد. همه به من می گفتند صورتت خیلی خراب شده است اما تا زمانی که خودم نخواستم رژیم را شروع نکردم. هنگام ناامیدی هم کتاب تقویت اراده دکتر را مطالعه می کردم و واقعا اثر گذار بود.
در کنار رژیم غذایی دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم چون به من آرامش می دهد. در خانه دوچرخه می زنم و باشگاه هم می روم. گاهی اوقات در حالت سکوت می نشینم و نفس می کشم با این کار تمام افکار منفی از ذهنم بیرون می رود و به چیزهای مثبت زندگی فکر می کنم.
همراه با رژیم غذایی ریزش مو داشتم ولی به قول دکتر کرمانی کسی با این رژیم غذایی کچل نشده است. پشتیبانان رژیم غذایی دکتر کرمانی خیلی با دقت و حوصله جوابگو هستند و زمانی که می بینم افراد می گویند کسی پاسخگو نیست برایم عجیب است چون من هر ساعتی که زنگ زدم یا پیام دادم پاسخم را دریافت کردم. با وجود رژیم غذایی دکتر کرمانی دیگر نگران افزایش وزنم نیستم چون اصول درست غذاخوردن و مقدار غذاخوردنم را یاد گرفتم و به امید خدا می توانم.


اطرافیانم باور نمی کردند که فقط با رژیم غذایی بتوان لاغر شد - 6 - - رکوردداران

هدفم این است که:
1. وزنم را برای همیشه ایده آل نگه دارم.
2. کارهایی را انجام دهم که قبلا به دلیل افزایش وزنم برایم امکانپذیر نبود یا مرا مسخره می کردند.
هر زمان در طول رژیم احساس گرسنگی می کردم یک لیوان آب می خوردم چون گاهی اوقات تشنگی با گرسنگی اشتباه گرفته می شود اما اگر ادامه دار می شد سراغ غذاهای آزاد مثل هویج یا خیار می رفتم که کالری کمی دارند. سعی می کردم خیلی در طول رژیم غذایی زیاد مهمانی نروم تا بتوانم کامل رژیم را رعایت کنم یا اینکه اگر می رفتم کمتر غذا می خوردم. همچنین در طول رژیم غذایی اصلا از هیچ داروی لاغری استفاده نکردم.
همسرم و دخترم بهترین مشوق ها در طول رژیم بودند و همراهی می کردند.
پیشنهادم به بقیه دوستان این است که:
• هنگام عصبانیت یک لیوان آب سرد بنوشید تا سراغ غذاهای ناسالم نروید.
• کابینت ها را از غذاهای و تنقلات ناسالم تمیز کنید.
اگر هنوز خود را باور نکرده اید رژیم را شروع نکنید چون بعدا می گویید این رژیم خوب نبود. من با تمام وجودم خواستم و توانستم پس شما هم می توانید.

4.2/5 - (24 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

زهرا ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

سلام وقت بخیر ببخشید ممکنه که پس از یک دوره رژیم غذایی کاهش وزن نداشته باشیم ولی کاهش سایز داشته باشیم؟

کارشناس به اندام ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

سلام اوقات شما هم بخیر عزیزم کاهش وزن وسایز همزمان اتفاق میوفته اگر ورزش حرفه ای رو داشته باشید امکان کاهش سایز بیشتر هست

کیانا ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام من قدم۱۵۶وزن۸۳۲۰۰میخوام خودموبه ۶۰برسونم ۳۲سالمه لطفاراهنمایی کنید.ممنون.

کارشناس به اندام ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

سلام کیانا جان مصرف نان و برنج و قند و شکر و تنقلات ناسالم و شیرینی‌هارو کم کن ورزش منظم وپیاده روی روزانه داشته باش و از همه مهم‌تر از یه رژیم اصولی کاهش وزن استفاده کن برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کن

روژان ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

سلام من قدم 165و وزنم 70 کیلو میخوام خودمو به 60 کیلو برسونم و 14 سالمه میشه راهنمایی کنید

کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز برای کاهش وزن ورزش روزانه و پیاده روی داشته باشید و مصرف نان و برنج و شیرینیجات رو کم کنید برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید

سید ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

هزینه رژیم چقدر هس

کارشناس به اندام ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

دوست خوبم در حال حاضر هزینه ی رژیم 325 هزار تومان هست برای اطلاع از آخرین قیمت رژیم لاغری به این صفحه مراجعه کنید.

رها زارع ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

سلام خانمی هستم سی ودو ساله با وزن ۸۶ وقد ۱۷۳ میخام رژیم بگیرم چه کنم؟

کارشناس به اندام ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

دوست خوبم هر فردی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی منحصر به فرد خودش داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه در رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها در نظر گرفته شده و رژیمی مختص به هر فرد بهش داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به افراد در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترشون به روند کاهش وزن می شه. برای دریافت رژیم می تونید به این لینک مراجعه کنید.