رژیم لاغری سریع بدون گرسنگی ؛ 2.5 تا 4 کیلو کاهش وزن در دو هفته

رژیم لاغری، مقالات

  آیا رژیم لاغری سریع امکان دارد؟ در این مقاله سعی داریم روش هایی را به شما آموزش دهیم که بدون تحمل گرسنگی و با رعایت اصول ساده به تناسب اندام برسید و رژیم لاغری سریع را تجربه کنید. برای دانستن این روش ها با ما همراه شوید.

  راه های زیادی وجود دارد که با کمکشان سریع چربی بسوزانیم. با این حال بیشتر این راه ها باعث می شوند گرسنه و ناراضی شوید. اگر قدرت اراده آهنینی ندارید، گرسنگی باعث می شود خیلی سریع در مقابل این روش ها تسلیم شوید.
  برنامه ای که اینجا می خواهیم به آن بپردازیم:

  • کاهش اشتها به صورت چشمگیر
  • رژیم لاغری سریع ، بدون احساس گرسنگی
  • بهبود همزمان سلامت متابولیک

   

  1- برای لاغری سریع مصرف قند و نشاسته ها را کاهش دهید

  مهمترین بخش این برنامه این است که مصرف قند و نشاسته ها را کم کنید. بعد از این مرحله سطح گرسنگی تان پایین می رود و در پایان کالری بسیار کمتری دریافت می کنید. حالا به جای سوزاندن کربوهیدرات برای به دست آوردن انرژی، بدن از چربی های ذخیره شده، تغذیه می کند.

  از دیگر مزایای کاهش مصرف کربوهیدرات کاهش سطح انسولین است که باعث می شود کلیه، سدیم و آب اضافی بدن را دفع کند. این فرآیند نفخ و آب اضافی بدن را از بین می برد. گاهی با این روش یا تخلیه آب اضافی بدن 5 کیلوگرم یا بیشتر، از وزن بدن کم می شود، مخصوصا در هفته های اول رژیم لاغری که هم آب بدن و هم چربی ها از وزن بدن کم می شود. مصرف کربوهیدرات ها را کم کنید تا به صورت خودکار کالری کمتری دریافت کنید و گرسنگی هم نکشید.

   

   

  2- برای لاغری سریع پروتئین، چربی و سبزیجات بخورید

  هرکدام از وعده هایتان باید شامل یک منبع پروتئین، یک منبع چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات باشد. وقتی وعده های غذایی تان را این گونه بچینید به صورت خودکار مقدار مصرف کربوهیدرات به 20 تا 50 گرم در روز می رسد.

   

  1- منابع پروتئین

  • گوشت: گوشت گاو، مرغ، بره و غیره
  • ماهی و غذاهای دریایی: سالمون، میگو و غیره
  • تخم مرغ: تخم مرغ کامل به همراه زرده یکی از بهترین انتخاب ها است.

  اهمیت مصرف پروتئین بسیار بالاست چون سرعت سوخت و ساز 80 تا 100 کالری در روز افزایش می یابد. همچنین خوردن غذاهای سرشار از پروتئین کمک می کند هوس های غذایی کمتر شوند و به سراغ غذاهای ناسالم نروید، چون احساس سیری می کنید و در پایان روز تا حدود 440 کالری کمتر غذا مصرف می کنید. در هنگام کاهش وزن، پروتئین تبدیل به سلطان مواد مغذی می شود.

   

  2- منابع چربی

  • روغن زیتون
  • روغن نارگیل
  • روغن آوکادو
  • کره

   لاغری سریع

   

  2 تا 3 وعده در روز چربی های سالم بخورید. اگر بعد از ظهر احساس گرسنگی داشتید، وعده چهارم را هم اضافه کنید. از خوردن چربی نترسید، بعضی افراد رژیم غذایی خود را هم کم کربوهیدرات می کنند هم کم چرب و با این کار نسخه شکست خود را می پیچند.

   

  3- سبزیجات کم کربوهیدرات

  • بروکلی
  • گل کلم
  • اسفناج
  • گوجه فرنگی
  • کلم
  • کلم بروکسل
  • کاهو
  • خیار

  از اینکه بشقاب تان با این سبزیجات کم کربوهیدرات پر شود، هراسی نداشته باشید. بدون اینکه از 20 تا 50 کالری از میزان دریافتی تان فراتر برود، مقدار زیادی از آنها را می توانید میل کنید. برنامه غذایی که بیشتر بر پایه گوشت و سبزیجات باشد دارای فیبر، ویتامین و مواد معدنی است که برای سالم ماندن به آنها احتیاج دارید.

   

  3- برای لاغری سریع سه مرتبه در هفته از وزنه استفاده کنید

  در چنین رژیمی لازم نیست برای لاغر شدن ورزش کنید اما ورزش هم توصیه می شود. بهترین گزینه این است که 3 تا 4 مرتبه در هفته به باشگاه بروید. خودتان را گرم کنید و مقداری وزنه بزنید. اگر تازه باشگاه رفتن را شروع کرده اید از مربی کمک بخواهید.

  وزنه زدن میزان کالری سوزی را افزایش می دهد و مانع کندی سرعت سوخت و ساز می شود. متاسفانه افرادی که بدون ورزش رژیم می گیرند بعد از مدتی دچار مشکل کندی سرعت سوخت و ساز می شوند.

  تحقیقات روی رژیم های کم کربوهیدرات نشان داده است که در حین کم کردن چربی، عضله سازی نیز انجام می شود. اگر کار با وزنه برایتان ممکن نیست ورزش های هوازی مانند پیاده روی، دویدن آهسته، دویدن با سرعت بالا، دوچرخه سواری و یا شنا را شدت دهید.

   لاغری سریع

   

  اختیاری – برای لاغری سریع هفته ای یک روز به خود مرخصی بدهید

  هفته ای یک روز به خود مرخصی بدهید و مقدار مصرف کربوهیدرات را افزایش دهید. بسیاری از مردم روزهای تعطیل را ترجیح می دهند. بسیار مهم است در این روزها از منابع سالم کربوهیدرات مانند بلغور جو دو سر، برنج، سیب زمینی، سیب زمینی شیرین، میوه و غیره استفاده کنید .

  اما به خاطر داشته باشید تنها یک روز در هفته باشد و در صورتی که بیشتر از یک روز در هفته این کار را انجام دهید موفقیت چندانی در رژیم حاصل نمی شود. اگر می خواهید غذایی که سالم نیست بخورید، فقط در همین یک روز باشد.

  خوب است بدانید که افزایش میزان کربوهیدرات دریافتی ضروری نیست و اگر دوست داشتید، انجامش دهید؛ اما دریافت کربوهیدرات در یک روز هفته هورمون های چربی سوز مانند لپتین و هورمون های تیروئید را تقویت می کند. در طول چنین روزی ممکن است کمی وزن اضافه کنید که بیشتر آن را آب بدن تشکیل داده است و طی یکی دو روز بعد دوباره آن وزن را  کم خواهید کرد.

   

  رژیم لاغری سریع ؛ کنترل پروتئین و کالری چه؟

  تا وقتی مصرف کربوهیدرات پایین است و پروتئین، چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات مصرف می کنید کالری شماری الزامی نیست. با این حال اگر می خواهید کالری غذای مصرفی را محاسبه کنید از  کالری شمار زیره استفاده کنید.

   

  رکورددار دکتر کرمانی می گوید: وقتی از رژیم لاغری دلسرد می شدم چه کار می کردم؟

   

  نکاتی که رژیم لاغری سریع را آسان تر می کند

  1- صبحانه ای بخورید که پروتئین بالایی داشته باشد: خوردن صبحانه سرشار از پروتئین، در طول روز اشتها را کاهش می دهد و مقدار کالری مصرفی کل روز را پایین می آورد.

  2- از مصرف نوشیدنی های قندی و آب میوه پرهیز کنید: این موارد از چاق کننده ترین ها هستند و پرهیز از آنها به کاهش وزن کمک می کند.

  3- نیم ساعت قبل از وعده ها آب بنوشید: تحقیقات نشان داده است که نیم ساعت قبل از هر وعده نوشیدن آب طی 3 ماه کاهش وزن را تا 44 درصد افزایش می دهد.

  4- غذاهایی انتخاب کنید که با کاهش وزن سازگارند: برخی غذاهای خاص برای کاهش وزن بسیار مفیدند. یک لیست از این غذاها که به آن مراجعه کنید: چه غذاهایی باعث کاهش اشتها می شوند؟

  5- فیبر محلول بخورید: تحقیقات نشان داده اند که فیبر محلول چربی ها را مخصوصا در ناحیه شکم کاهش می دهد .

  6- چای یا قهوه بنوشید: اگر قهوه یا چای می نوشید ایرادی ندارد، چون کافئین موجود در آن ها سوخت و ساز را 3 تا 11 درصد تقویت می کند.

  7- بیشتر غذاهای کامل و غیر فرآوری شده بخورید: در یک رژیم غذایی سالم باید از غذاهای کامل استفاده شود. این غذاها سالم هستند، سیر کننده ترند و کمتر فرد را دچار پرخوری می کنند.

  8- غذای خود را آرام بخورید: کسانی که سریع غذا می خورند در طولانی مدت وزن بیشتری اضافه می کنند. آهسته غذا خوردن باعث احساس سیری و کنترل هورمون ها برای کاهش وزن می شوند.

  9- هر دو هفته خود را وزن کنید: از وزن خود غافل نشوید و آن را چک کنید اگر دچار استرس نمی شوید هر روز خود را وزن کنید. آگاهی از وزن اجازه نمی دهد رژیم غذایی را رها کنید.

  10- هر شب خوب بخوابید: خواب بی کیفیت یکی از خطرناکترین فاکتورها برای اضافه وزن است، بنابراین مواظب خوابتان باشید.

   

  انتظارمان از رژیم لاغری سریع چه باشد؟

  با رعایت کامل رژیم و به شرط عدم ابتلا به بیماری هایی که سرعت سوخت و ساز را کاهش می دهند (مثل کم کاری تیروئید) در دو هفته اول می توانید انتظار کاهش 2.5 تا 4 کیلوگرم از وزن تان را داشته باشید بعد از آن، سرعت کاهش وزن کندتر می شود. یک فرد معمولی با رژیم غذایی سالم می تواند هفته ای 1 کیلوگرم کاهش وزن دارد. اگر تازه رژیم گرفته اید همه چیز ابتدا سریع پیش می رود. هرچه اضافه وزن تان بیشتر باشد، کاهش وزنتان نیز سریع تر پیش می رود.

  در یک برنامه غذایی کم کربوهیدرات بیشتر افراد گزارش داده اند که احساس خوبی دارند و حتی از گذشته انرژی شان بیشتر است. برنامه غذایی کم کربوهیدرات سلامتتان را در زمینه های بسیاری ارتقا می دهد:

  • قند خون در این رژیم غذایی پایین می آید.
  • تری گلیسیرید پایین می آید.
  • کلسترول بد LDL کاهش می یابد.
  • HDL که همان کلسترول خوب است بالا می رود.
  • فشار خون تا حدود زیادی بهبود می یابد.
  Sending
  User Review
  4.22 (126 votes)
   به اشتراک بگذارید

  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  دیدگاه های شما

  حسین ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام دکتر.من ۱۶سالمه قد۱۷۵و وزن۸۰کیلو..چه رژیمی برای کم کردن وزن پیشنهاد میکنین شما؟

  کارشناس به اندام ۲۸ دی ۱۳۹۸

  سلام حسین عزیز. دوست خوبم شما در سن رشد هستید و باید کاملا مراقب باشید که از رژیم های افراطی که باعث آسیب رسوندن به بدن و رشدتون می شه پیروی نکنید. پیشنهاد ما به شما رژیمی هست که با شرایط جسمانی، قد، وزن، سن، جنسیت و میزان تحرکتون متناسب باشه و در عین حال که به کاهش وزنتون کمک می کنه آسیبی هم به بدنتون نزنه. برای مشاوره و دریافت این رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  عباس سیلانی ۲۵ دی ۱۳۹۸

  وزنم۹۵قد۱۵۰

  کارشناس به اندام ۲۸ دی ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز برای مشاوره ی رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  مهدیه سادات حسینی ۲۴ دی ۱۳۹۸

  سلام دکتر من ۱۵ سالمه قدم ۱۶۸ و وزنم ۹۲ چقدر اضافه وزن دارم؟

  کارشناس به اندام ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. برای اطلاع از میزان اضافه وزنتون باید اطلاعات دقیق رو توی این لینک وارد کنید تا میزان وزن سلامتی، وزن مناسب و وزن زیبایی رو به شما بده.

  شیوا ۲۳ دی ۱۳۹۸

  با سلام من ۳۵ سالمه.حدود سی کیلو با رژیم ورزش کم کردم میخوام پنج کیلو دیگ کم کنم .روزی دو ساعت ورزش میکنم .غذا هم کم میخورم ولی سه کیلو چاق شدم چیکار کنم !!

  کارشناس به اندام ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز احتمالا بدن شما با این میزان کاهش وزن دچار استپ شده و در حال حاضر نسبت به کاهش وزن بیشتر داره مقاومت نشون می ده. ما در بخش مقاله های سایت به طور کامل به موضوع استپ وزن پرداختیم و عوامل و راه حل هاشو بیان کردیم. می تونید با مراجعه به این لینک و به کار بردن راه حل ها مشکلتون رو برطرف کنید.

  سارا ۲۲ دی ۱۳۹۸

  سلام دکتر من14 سالمه قد 165 وزن 70 چقدر اضافه وزن دارم

  کارشناس به اندام ۲۳ دی ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر برای محاسبه ی میزان اضافه وزنتون به این لینک مراجعه کنید و اطلاعات جسمیتون رو وارد کنید. میزان وزن سلامت، وزن مناسب و وزن زیبایی رو به شما نشون می ده. معیار ما وزن سلامت هست، اما می تونید تا وزن مناسب کاهش وزن رو ادامه بدین.

  نفس ۲۲ دی ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر آقای دکتر من 22سالمه قدم 165 وزنم 83 میخوام در هفته 2یا3کیلو کم کنم چه رژیمی پیشنهاد میکنید

  کارشناس به اندام ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام، روزتون بخیر دوست عزیز رژیم های سخت زیادی هست که می تونه به کاهش وزن سریع کمک کنه و شما با یه سرچ ساده تو اینترنت می تونید انواع و اقسام رژیم های لاغری سریع رو پیدا کنید، اما هیچ تضمینی برای اینکه آسیبی به بدن نزنه نیست. اغلب این رژیم های سخت باعث ریزش مو، مشکلات گوارشی و بازگشت وزن سریع می شه. بنابراین ما توصیه و پیشنهادی در مورد این رژیم ها نداریم.

  S.G ۲۲ دی ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه قدم ۱۷۵ و وزنم ۸۹ کیلو هست چیکار باید بکنم از یه طرفی هم خوردن عصبی دارم میشه کمکم کنید

  کارشناس به اندام ۲۵ دی ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز، ممنون که سوالتو از ما پرسیدی. همه ما یه چرخه رفتاری داریم که با دریافت پاداش تشویق میشیم و اون رفتار رو تکرار میکنیم وبه مرور زمان این رفتار در ما تبدیل به عادت میشه. مثلا همین خوردن موقع عصبانیت، استرس، ناراحتی و..... به خاطر این اتفاق میوفته که ساده ترین و در دسترس ترین راهکار برای آرامش موقتی ذهنمونه و پاداشی هم که میگیره همون کم شدن یا قطع شدن فشار هیجان ها ازذهنمون موقع خوردنه پس بعد یه مدتی ،کم کم تبدیل به عادت میشه یعنی تو شرایط تنش زا بدون اینکه خودمون متوجه بشیم میریم سراغ خوراکی ها. حالا برای خلاصی از این عادت غلط چند تا راهکار داریم: اولش اینکه بدونیم تغییر این عادت غلط به یک عادت درست زمانبره. دوم، نوشتن کارهایی که برام لذت بخش و آرامش بخشه و موقع ناراحتی، استرس یا عصبانیت با انجامش حالم بهتر میشه. سوم غذاهای لیست آزاد رو جلوی چشم و دردسترسم قرار بدم که هر موقع احساس کردم نیاز دارم به خوردن بتوانم از این مدل غذاها استفاده کنم. استفاده از فایلهای تغییر عادت میتوانه توی این زمینه بهت کمک کنه. چهارم مهارت مدیریت هیجان ها رو یاد بگیرم تا در موقعیت و شرایط ناراحت کننده بتوانم کنترل خوبی روی رفتارم داشته باشم. امیدوارم موفق و پیروز باشی.

  اعظم حیدریان ۲۲ دی ۱۳۹۸

  خیلی عالی

  الهام ۲۱ دی ۱۳۹۸

  سلام . من 17سالمه قدم 160 وزنم 65 میخوام یه بار رژیم گرفتم از 75 به 65 رسیدم وزن الانم .الان هم میخوام وزنم به 60 برسه میخواستم بدونم چطور میتونم به طور سریع 5 کیلو کم کنم

  کارشناس به اندام ۲۳ دی ۱۳۹۸

  دوست عزیز برای اینکه سریعا وزن کم کنید، باید یک رزیم سرسخت بگیرید که هم به بدنتون آسیب می رسونه و هم بازگشت وزن سریع رو به دنبال داره. اگر می خواین اثر کاهش وزن با رژیم رو افزایش بدین می تونید در کنارش ورزش هم بکنید. تغییر الگوهای غذایی، مصرف پروتئین در وعده های اصلی، مصرف سبزیجات و سالاد بدون سس در کنار غذا و نوشیدن آب به میزان فراوان می تونه کاهش وزن رو سریع تر کنه.

  مهنوش منتظر ۱۶ دی ۱۳۹۸

  سلام ، من ايران نيستم، چطور ميتونم با شما در تماس باشم و از برنامه رژيم استفاده كنم. قبلا استفاده كردم و خيلي عالي بود حدود 18 سال پيش

  کارشناس به اندام ۱۸ دی ۱۳۹۸

  سلام ممنون از شما دوست قدیمی. برای دریافت رژیم و مشاوره به این شماره در تلگرام یا واتساپ پیام بدید: 09372681576

  مریم نعمتی ۱۰ دی ۱۳۹۸

  تیم عالی و پرتلاش دکتر کرمانی

  منصور ۰۶ دی ۱۳۹۸

  سلام من وزنم ۱۲۰ قدیم ۱۸۷ چی کار کنم لاغرشم

  کارشناس به اندام ۰۸ دی ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز مسلما برای کاهش وزن چاره ای جز رژیم نیست. یک برنامه ی غذایی سالم می تونه بهتون کمک کنه تا وزنتون رو کم کنید و سلامتی تون رو افزایش بدین. البته لازم به ذکر هست که بعضی از بیماری ها مثل کم کاری تیروئید باعث کاهش متابولیسم بدن و در نتیجه افزایش وزن می شه. توصیه می کنم یک چکاپ کلی از جمله آزمایش تیروئید رو انجام بدید و در صورت تشخیص دارو مصرف کنید. حتما می دونید که برای کاهش وزن باید کالری ای که دریافت می کنید کمتر از میزان کالری ای باشه که می سوزونید. بنابراین رژیم همراه با ورزش هم به کاهش وزن سریعترتون کمک می کنه و هم موجب می شه بعد از رژیم پوستتون کمتر دچار افتادگی بشه. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  سارا ۰۶ دی ۱۳۹۸

  سلام دکتر من۱۳ سالمه قدم۱۶۰ وزنم ۷۷ چه رژیمی واسم مناسبه

  کارشناس به اندام ۰۷ دی ۱۳۹۸

  سلام. دوست خوبم شما چون در سن رشد به سر می برید رژیمی که می گیرید نباید سخت باشه چون آسیب های جبران ناپذیری به بدنتون می زنه. شما نباید انتظار داشته باشید که به یکباره وزن کم کنید، کمبود ویتامین ها در کاهش وزن های سنگین قطعی هست. بهتره با یک رژیم متعادل و ورزش وزن کم کنید.

  مستانه ۰۶ دی ۱۳۹۸

  من 46سالمه 78 کیلو قد 157غیر از ورزش چه پیشنهاد هایی دارید؟

  کارشناس به اندام ۱۵ دی ۱۳۹۸

  دوست عزیز غیر از ورزش تنها پیشنهاد ما می تونه رژیم و تغذیه ی صحیح باشه. اصلاح الگوهای غذایی، سبک زندگی سالم، عدم مصرف فست فودها، افزایش مصرف پروتئین ها ،نوشیدن آب فراوان، مصرف فیبرها، سبزیجات و میوه های تازه می تونه به کاهش وزنتون کمک کنه. در صورتی که تمایل دارید با رژیم وزنتون رو پایین بیارید، برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  فاطمه ۰۶ دی ۱۳۹۸

  سلام من ۲۷ سالمه و قدم ۱۵۸ و وزنم ۷۷ کیلو من قبلا حدود ۲ سال پیش رژیم گرفتم از ۸۰ کیلو رسیدم به ۶۱ کیلو ولی دوباره بی احتیاطی کردم و چاق شدم الان انگار برام یه خورده سخت شده رژیم گرفتن لطفا کمکم کنید و بهم رژیم غذایی بدید تا بتونم وزنمو دوباره بیارم پایین ممنون میشم ازتون

  کارشناس به اندام ۱۵ دی ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. متاسفانه یکی از مظکلاتی که وجود داره همین بازگشت وزن بعد از کاهش وزن هست. توصیه می کنم این بار که با اراده ی بیشتری رژیم گرفتید، بعدش حتما برنامه ی تثبیت وزن رو بگیرید تا وزنتون ثابت بمونه. تحرک و ورزش رو هم فراموش نکنید.برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  مهسا عزیزی ۰۴ دی ۱۳۹۸

  من چهارده سالم قدم ۱۶۵ است وزنم ۹۰ کیلو است خیلی غذا نمی خورم ولی چاق میشوم یک ماه است که و زنم را کنترل مکنم و زنم نه زیا میشه نه کم

  کارشناس به اندام ۰۷ دی ۱۳۹۸

  دوست عزیز اگر مطمئن هستید که میزان مصرف کالری هاتون به اندازه ای کم شده که باید وزن کم می کردید، ممکنه علتش چیزی دیگه ای مثل کم کاری تیروئید یا استپ وزن باشه. پیشنهاد می کنم به همین منوال پیش برید، اما به هیچ وجه رژیم افراطی نگیرید چون به بدنتون آسیب می رسونه مخصوصا این که در سن رشد به سر می برید و با یک آزمایش تیروئید خیال خودتون رو راحت کنید.

  مهشید ۰۴ دی ۱۳۹۸

  سلام روزتون بخیر من ۴۱ سال سن وزنم ۶۷ کیلو وقد ۱۵۳ سانتی متر کارمند بیش از ۷ ساعت نشسته ام و دارای قند ‌چربی بالا هستم ‌کمتر می توانم تحرک داشته باشم لطفا در کم کردن وزن مرا راهنمایی کنید باتوجه به استرس کاری که دارم خیلی گرسنه میشوم سعی می کنم جلوی اشتها رو بگیرم ولی به خانه که برمی گردم خیلی دوست دارم بخورم

  کارشناس به اندام ۲۹ دی ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیزم پیشنهاد می کنم اگر براتون مقدور هست ورزش رو شروع کنید، چون هم به کاهش استرس کمک می کنه و هم باعث میشه الگوهای غذاییتون رو تصحیح کنید. برای اینکه پرخوری نکنید، لازمه که غذاها رو آگاهانه میل کنید، به این معنا که دو ساعت بعد از صبحانه میان وعده بخورید ، قبل از نهار دو لیوان آب بنوشید، غذاتون رو حتما حتما با سبزیجات و سالاد بدون سس یا کم سس میل کنید و به همین ترتیب بعد از ظهر، میان وعده و شب هم شام سبک میل کنید. چیزی که اهمیت داره این هست که وقتی تعداد وعده ها زیاد و حجم اونها کم بشه، بدن گرسنگی کمتری رو احساس می کنه. هر وقت هم خواستید پرخوری کنید به جاش از سبزیجات کم کالری مثل کاهو، کلم، خیار، قارچ، شلغم و هویج استفاده کنید. در صورتی که دچار پرخوری عصبی هستید، این مشکل باید به صورت ریشه ای و تحت نظر روانشناس تغذیه درمان بشه. برای مشاوره می تونید در تلگرام یا واتساپ به این شماره پیام بدید: 09123048918

  زهرا یاسینی ممتاز ۰۴ دی ۱۳۹۸

  سلام دکتر من ۲۴سال سن دارم ووزنم بالست بچه هم شیرمیدم به نظرتون چه برنامه غذای هست واسه رژیم بگیرم به بچم هم لتمه نزنه

  کارشناس به اندام ۰۵ دی ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اگر در شش ماهه ی اول بارداری به سر می برید، به هیچ وجه توصیه نمی شه رژیم بگیرید، اما اگر شش ماهه ی دوم هستید، می تونید با توجه به قد، سن، وزن، وضعیت جسمی و شرایط فیزیکیتون رژیم بگیرید. برای مشاوره ی رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  م .م ۲۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام من ۴۲ ساله ودیابت دارم ۸۷وزن وقد ۱۶۳ میخوام لاغر شوم بدلیل مشکلات جسمی پیاده روی معمولی میتونم برم وورزش دیگه ای نمی توانم انجام بدهم راهنمایی کنید من را لطفلثا

  کارشناس به اندام ۰۱ دی ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. حتما یک رژیم متناسب با شرایط فیزیکی و بیماریتون می تونه بسیار مفید باشه. اگر امکان ورزش کردن براتون نیست، همون پیاده روی هم بسیار بهتر از بی تحرکیه. برای مشاوره ی رایگان در مورد رژیم دیابت عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  خانم محمدی ۲۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام برای من هزینه اش خیلی زیاد یه راه حل دیگه ندارید خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید من داخل روستا زندگی میکنم هزینه انچنانی هم ندارم

  کارشناس به اندام ۰۱ دی ۱۳۹۸

  سلام دوست خوبم. شما در صورتی که بخواین هزینش رو کمتر کنید، می تونید موقع ثبت نام گزینه ی رژیم بدون پک رو انتخاب کنید و یا اینکه در مناسبت های مختلف از تخفیف های ما بهره مند شید. مثلا همین اخیر به مناسبت شب یلدا ما آفر داشتیم.

  فاطمه ۲۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام من ١٨سالمه قدم ١٧٢ولي وزنم ٧٠كيلو ميخوام ٦٠كيلو بشم با ورزش كردن چي پيشنهاد ميكنيد؟

  کارشناس به اندام ۰۱ دی ۱۳۹۸

  دوست خوبم. ورزش به تنهایی نمی تونه باعث کاهش وزن بشه. البته ورزش های هوازی به کالری سوزی سریعتر کمک می کنن اما به طور کلی بیشتر ورزش ها جنبه ی جلوگیری از تحلیل عضلانی و سفت شدن عضلات رو دارن تا کاهش وزن. برای اینکه وزنتون رو کم کنید حتما به یک برنامه ی غذایی اصولی و صحیح متناسب با شرایط جسمیتون دارید، البته ورزش هم در کنارش می تونه بسیار مفید باشه. برای مشاوره ی رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  Zm ۲۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام ۱۷ سالمه قدم ۱۶۸ و وزنمم ۷۲ هستش میخوام لاغر شم به خصوص پهلوهام به نظر شما چه رژیمی خوبه

  کارشناس به اندام ۰۲ دی ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. دوست عزیز رژیم و ورزش خاصی که بتونه به طور موضعی چربی ها رو از بین ببره وجود نداره، روش کویتیشن از روش های قابل اطمینانی هست که می تونه به کاهش سایز و لاغری موضعی کمک کنه. اما اگر به طور کلی می خواین لاغر شین و با این روش تا حدودی چربی های کلی رو هم از بین ببرین، می تونید رژیم بگیرید. برای مشاوره ی رایگان در مورد رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  **نرگس** ۲۴ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر.من 17 سالمه و قدم 173 و وزنم بین 120 تا 130 هستش.تا الان انواع برنامه های لاغری زیادی رو امتحان کردم حتی پیش مشاور تغذیه هم رفتم اما هیچ جوابی نگرفتم.خیلی دوست دارم زودتر وزنم رو کم کنم اما نمیدونم چطور.به خاطر مدرسه و امتحانات هم نمیتونم فغالیت خاصی داشته باشم اما اگر واقعا برنامه ی ورزشیی باشه که به لاغریم کمک بکنه انجام میدم.نظر شما چیه

  کارشناس به اندام ۲۷ آذر ۱۳۹۸

  دوست خوبم. ورزش هوازی تا حدودی می تونه به کالری سوزی کمک کنه اما زمانی بیشترین تاثیر رو داره که با رژیم همراه باشه. بنابراین بهترین کار این هست که رژیم بگیرید تا مشکلتون حادتر نشده، استرس رو هم کنار بگذارید چون خود استرس باعث چاقی و افزایش وزن می شه.

  تبسم ۲۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام 31سالمه قد174وزنم 90کیلو شدم دوتازایمان سزارین داشتم خیلی ازقسمت شکم چاق شدم بابچه کوچیک یه پیاده روی برام ارزو شده درضمن تازه بچه ام روازشیر گرفتم وقتی نارحت میشم پورخوری میکنم

  کارشناس به اندام ۲۴ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. متاسفانه پرخوری احساسی از جمله مشکلاتی هست که بسیاری از ماها باهاش روبروییم. برای اینکه مشکل رو به صورت ریشه ای حل کنید نیاز به صحبت با یک مشاور در زمینه ی روانشناسی تغذیه دارید. در صورتی که تمایل داشته باشید می تونید با تیم روانشناسی ما در ارتباط باشید. برای دریافت مشاوره به این لینک مراجعه کنید.

  النا ۲۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر من قدم ۱۶۰ ،متاسفانه وزن ۶۰ شده ،۴ماه باشگاه میر جهت لاغری و تناسب اندام اما ابتدا دوره ۵۸ بودم الان ۶۰ شدم ،چیکار کنم ؟؟.

  کارشناس به اندام ۲۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز شما بخیر. افزایش وزن شما می تونه دو دلیل داشته باشه. اول اینکه تغذیه ی شما بعد از باشگاه صحیح نیست و بیشتر باعث چاق شدن شما شده و دوم اینکه حجم عضلات شما بیشتر شده و بدنتون شروع به عضله سازی کرده. چون حجم عضله از چربی بیشتره. به هر حال با استفاده از دستگاه آنالیزور و مقایسه ی نتایج در چندین ماه می شه گفت مشکل کجاست.

  شهناز م ۱۹ آذر ۱۳۹۸

  من پیوند کلیه شدم قبل از پیوند 70کیلو بودم الان بعد از دوسال وزنم خیلی بالا رفته وهمین اضافه وزن برام مشکل ساز شده کرتون میخورم ولی باید حدود 15کیلو کم کنم لطفا کمکم کنید سپاس گذارم

  کارشناس به اندام ۲۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز شما بخیر. کورتون از جمله داروهایی هست که موجب احتباس آب در بدن و در نتیجه افزایش وزن می شه. شما برای کاهش وزن می تونید رژیم بگیرید، اما این رو در نظر داشته باشید که به علت مصرف دارو روند کاهش وزن شما بسیار کندتر خواهد بود. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  رضا ۱۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشی سنم ۲۳.قد۱۶۰ چاقی من در ران.پلو میباشد وزنم ۶۶ چکار باید بکنم ممنون از شما.

  کارشناس به اندام ۲۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز برای لاغری موضعی تنها یک راه وجود داره که مورد تایید ما هم هست. استفاده از دستگاه های لاغری موضعی کویتیشن و آر اف که خطری هم نداره، اما محدودیت هایی داره مثلا افراد باردار، شیرده، افرادی که دچار فشار خون و .... هستن، نمی تونن ازش استفاده کنن. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه هامی تونید به این لینک مراجعه کنید.

  Elham ۱۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید ، من 14 سالمه ، وزنم 75 ، قدم165 و یه دخترم . چیکار کنم تا بتونم تا عید حداقل تا 65 برسم . ورزش هم 2 تا 3 ساعت تو هفته رو دارم و میرم باشگاه . اشتها برای خوردن هم زیاد دارم ، بهم بگین چیکار کنم ؟. چاقی من تو ناحیه ی ران و پهلو و شکمه .

  کارشناس به اندام ۱۸ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز برای کاهش وزن حتما باید میزان غذاهاتون رو کم کنید و از مصرف غذاهای پر کالری و مضر بپرهیزید. سبزیجات زیاد مصرف کنید و در وعده های غذاییتون بیشتر از پروتئین استفاده کنید. برای ورزش هم حتما ورزش های ترکیبی قدرتی و هوازی انجام بدین. اینها نکاتی بود که شما رو در طولانی مدت به هدفتون می رسونه و باعث می شه دچار بازگشت وزن مجدد نشید. اما اگر تصمیم دارین تا عید وزن کم کنین می تونید رژیم بگیرید. برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  مریم هستم ۱۷ آذر ۱۳۹۸

  حدود 7کیلو اضافه وزن دارم چه پشنهاد میشه سن من 48سال میباشد.

  کارشناس به اندام ۱۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. هر چند اضافه وزنتون زیاد نیست، اما این انتخاب خودتونه که با رژیم وزنتون رو کم کنید و یا به طور کلی یک سبک زندگی سالم رو در پیش بگیرین. غذاهای چرب و فست فود مصرف نکنید. آب زیاد بنوشید. تعداد میان وعده ها رو زیاد و حجمش رو کم کنید. برای وعده های غذایی از پروتئین هایی مثل گوشت مرغ، گوشت قرمز، ماهی و تخم مرغ استفاده کنید. در کنار غذاتون حتما سبزیجات میل کنید تا زودتر احساس سیری به شما دست بده و برای مدت بیشتری سیر بمونید و حتما قبل از سیر شدن دست از غذا بکشید. اینها نکاتی هست که موجب می شه در طولانی مدت به وزن ایده آل برسید، اما اگر به دنبال روش سریع تری هستید می تونید رژیم بگیرید و میزان کالری های مصرفیتون رو کنترل کنید. برای مشاوره ی رایگان یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  مهلا احمدی ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشین من میخام وزنم ۵۲ هستش کمترش کنم سنمم ۱۵ است باید چیکار کنم؟؟؟ لطفا پاسخ گو باشین.،

  کارشناس به اندام ۱۷ آذر ۱۳۹۸

  سلام. ممنون از شما. اول اینکه برای کاهش وزن باید بدونید که چند کیلو اضافه وزن دارید که این موضوع را با مراجعه به این لینک می تونید بهش پی ببرید. دوم اینکه سن شما، سن رشد هست و رژیمی که می گیرید نباید سنگین و سخت باشه چون به بدن و رشدتون آسیب می زنه و سوم اینکه در صورتی که در این مورد به مشاوره نیاز دارید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  محمد علی قاری ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام من در طول روز غذا زیاد نمیخورم ولی کار من به شکلی هست که پشت میز نشستم و تحرک ندارم و اضافه وزن دارم و غذای چرب نمیخورم سن من ۳۶ سال هست و متاهل هستم لطفا راهنمایی کنید

  کارشناس به اندام ۱۴ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. متاسفانه بی تحرکی از عوامل اصلی افزایش وزن هست که به سلامتی افراد هم آسیب می رسونه. اگر می خواین وزن کم کنین باید یک رژیم متعادل داشته باشین و میزان تحرکتون رو هم کمی بیشتر کنین. سعی کنید میان وعده های کم کالری در طول روز مصرف کنین و در وعده های اصلی از پروتئین غافل نشین. آب زیاد بنوشید و حتما ورزش کنید.

  هانی ۱۲ آذر ۱۳۹۸

  سلام.من میخوام رژیم بگیرم اما خیلی هزینه دریافت رژیم زیاده میشه به جای دریافت رژیم سه ماهه یکماهه دریافت کنم تا هزینش کمتر بشه

  کارشناس به اندام ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز شما با دریافت رژیم بدون پک می تونید هزینه ی بسیار کمتری رو پرداخت کنید. در این مورد که می تونید آیا رژیم یک ماهه بگیرید یا خیر، ما همچین برنامه ای تا به حال نداشتیم چون رژیممون سه ماهه هست با این حال برای مشاوره و اطلاعات بیشتر می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  خانم محمدی ۱۲ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من ۲۵ سالم وزنم ۸۰ قد۱۶۲ خیلی دلم خواد لاغر بشم هزینه زیادی هم ندارم لطفا کمکم کنید

  کارشناس به اندام ۱۸ آذر ۱۳۹۸

  سلام. ممنون از شما. دوست خوبم برای لاغر شدن شما باید یک سری اصول کلی و عادت های غذایی سالم رو به سبک زندگیتون تبدیل کنید. مثلا اینکه سعی کنید در کنار غذاتون حتما از سبزیجات استفاده کنید تا هم احساس سیری بیشتری داشته باید و هم با پر کردن حجم معدتون موجب بشه غذای کمتری میل کنید. آب فراوان بنوشید. ورزش کنید و اگر امکانش براتون هست به باشگاه برید و اگر نیست پیاده روی سریع انجام بدید. مصرف شیرینی ها و غذاهای ناسالم رو بسیار کم کنین. قبل از سیر شدن دست از غذا بکشید و غذا رو با قاشق کوچک میل کنید. اگر تمایل به دریافت رژیم دارید، اما هزینه براتون زیاده می تونید رژیم رو بدون پکیج با قیمت کمتری دریافت کنید و یا اینکه منتظر آفرهای ما بهمناسبت ایام مختلف باشید.

  ستاره ۱۱ آذر ۱۳۹۸

  من سبزسجات دوست ندارم باید چیجوری رژیم بگیرم میدونم من الان ۱۷ ساله سبزیجات لب نمی زنم

  کارشناس به اندام ۱۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. البته در اینکه بدن ما به سبزیجات نیاز داره و عدم مصرفش باعث کمبود ویتامین ها و آسیب به بدن می شه شکی نیست، اما می تونید شرایطتون رو با پشتیبان مطرح کنید تا در مورد نحوه ی رژیم گرفتن راهنماییتون کنن. برای مشاوره ی رایگان در این زمینه عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  فاطمه ۱۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من دوهفته دیگ مسابقه دارم باید ۲ کیلو کم کنم ولی استپ زد وزنم اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

  کارشناس به اندام ۱۱ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. برای رهایی از استپ وزن پیشنهاد می کنم به این لینک مراجعه کنید.

  somaye ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام من16سالمه و قدم ۱۷۲ و وزن ۷۰ کیلو هست . خیلی چاق شدم یه راه حل سریع پیشنهاد کنید برای لاغری^^ ممنون

  کارشناس به اندام ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی برای مشاوره ی رایگان و دریافت برنامه کاهش وزن عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  نیما ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشد بنده 44 سالمه 188 قد و 85 کلیو وزن دارم میخوام تا عید وزن کم کنم امکان ورزش کردن هم ندارم لطفا راهنمایم کنید . ممنون

  کارشناس به اندام ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام. ممنون از شما کاربر عزیز. اول این نکته رو بگم که ورزش بیشتر از اینکه به کاهش وزن کمک کنه به سلامت بدن و جلوگیری از تحلیل عضلانی در هنگام رژیم کمک می کنه. بنابراین اگر براتون امکان پذیر هست هر چند به مدت کوتاه در کنار رژیم ورزش کنید. برای کاهش وزن هم راهی جز رعایت یک برنامه غذایی متعادل نیست. با تغییر سبک زندگی می تونید در طولانی مدت وزنتون رو پایین بیارید و این وزن کم شده رو حفظ کنید. برای نتیجه گیری سریعتر می تونید رژیم بگیرید و میزان کالری های مضر رو به حداقل برسونید. برای دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مریم ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام من 36 ساله ام و فقط چربی ناحیه شکم و پهلو دارم و هر وقت رژیم میگیرم متاسفانه از ناحیه صورت و رانها که اصلا بزرگ نیستن لاغر میشم و این موضوع با انتقاد اطرافیانم موجب میشه رژیم رو رها کنم ، آیا در برنامه ی شما رژیمی هست که در ساختار صورت و رانها چربی سوزی رخ نده .

  کارشناس به اندام ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست گرامی نه در رژیم ما و نه در هیچ رژیم دیگری لاغری موضعی وجود نداره و هر کس هم که این ادعا رو بکنه کاملا اشتباهه. اما برای اینکه در هنگام رژیم دچار لاغری صورت یا شل نشدن پوست نشید، باید آب فراوان بنوشید و حتما ورزش کنید. اما اگر دچار اضافه وزن نیستید و بزرگ بودن شکم و پهلو شما رو آزار می ده می تونید از روش های غیر تهاجمی و قابل اطمینان کاهش سایز مثل کویتیشن استفاده کنید.

  Mohamad ۰۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من ۱۷ سالمه قدم ۱۷۵ وزنم ۱۱۰ میخوام وزنمو حداقل تا عید کم کنم چون هم خودم دارم اذیت میشم و هم بقیه دارن بهم فشار میارن و اینکه آمادگی چاقی دارم (غذا که میخورم سریع چاقم میکنه و اگه هم نخورم معلومه که نخوردم) فعالیت هم ندارم ولی قصد دارم که با پیاده روی و تردمیل و هوازی روند لاغری سریعتر پیش برا اگه میشه راهنماییم کنید باتشکر

  کارشناس به اندام ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. بسیار عالی که تصمیم به لاغری گرفتین. کاهش وزن هم به تناسب اندام و هم به سلامتیتتون کمک می کنه. توصیه می کنم حتما رژیم بگیرید و در کنارش ورزش کنید تا سریع تر به نتیجه برسید. مطمئن باشید از این تصمیم پشیمون نخواهید شد. اما موضوع این هست که هیچ رژیم لاغری سریعی رو امتحان نکنید چون علاوه بر عوارضی که داره، باعث می شه خیلی سریع بعد از رژیم به وزن اولتون برگردین. اگر به دنبال رژیمی هستید که متناسب با سن، جنسیت، قد و وضعیت جسمیتون باشه، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن

  سارا ۰۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام قد من ۱۶۴ وزن ۸۹ سن۳۶ هستش دوماهه که وزنم دیگه پایین نمیاد چاقی من در نواحی میانیه خیلی عذابه راهنمایی کنیدچکار کنم وزنم پایین بیاد

  کارشناس به اندام ۱۰ آذر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز قطعا تنها چیزی که موجب کاهش وزنتون می شه این هست که میزان کالری هایی که می سوزونید بیشتر از کالری دریافتی باشید. بنابراین برای کاهش وزن به رژیمی نیاز دارید که در عین حال که باعث سوء تغذیه و فقر ویتامین ها نشه، به کاهش وزنتون کمک کنه. بعد از کاهش وزن و رسیدن وزن ایده آل اگر باز هم در ناحیه ی میان تنه احساس چاقی کردید، می تونید از روش های لاغری موضعی مثل کویتیشن استفاده کنید. اگر تمایل به مشاوره ی رایگان و دریافت رژیم دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  hani ۰۵ آذر ۱۳۹۸

  سلام من 17سالمه قدم169و وزنم 83میخام تا قبل عید ب حدقل وزن برسم ولی وقتی میرم تو قسمت توده بدنیو میبینم مدت رژیم خیلی زیاد و نزدیک 8ماهه و بسته ورزشیم انتخاب کردم چون وقت باشگاه ندارم میخام نتیجه بگیرم ازین رژیم میخام ک تو سه ماه 12کیلو کاهش وزنه لطفا واضح کمکم کنین

  کارشناس به اندام ۰۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز اکثر افرادی که پیش ما رژیم گرفتن ماه اول رو به خوبی تونستن 3 الی 5 کیلو وزن کم کنن. ماه های بعد هم به همین منوال کاهش وزن ادامه داره اما ممکنه کمی روندش کندتر بشه. برای راهنمایی بیشتر عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  محیایی ۰۵ آذر ۱۳۹۸

  دریافت رژیم و برنامه برای کاهش وزن تا ۱۵ کیلو

  کارشناس به اندام ۰۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز برای دریافت رژیم و مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرن.

  سمیرا ۰۴ آذر ۱۳۹۸

  سلام به همگی واقعا با این رژیم کاهش وزن وجود داره؟ لطفا جواب بدید ممنون

  کارشناس به اندام ۰۶ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست گرام یدر این مقاله ترفندهایی به شما ارائه شده که اگر تبدیل به سبک زندگیتون بشه و همیشه رعایتش کنید، وزنتون حتما پایین خواهد آمد.

  فاطمه ۰۴ آذر ۱۳۹۸

  نوروزی

  کارشناس به اندام ۰۵ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست گرامی اگر قصد دریافت رژیم و یا مشاوره رایگان دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  شیدا ۰۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام من ۱۸ سالمه و ۷۷کیلو و قدم ۱۶۸ تحرک خیلی کمی دارم ولی غذا هم به حد اندازه میخورم ولی هر روز به وزنم اضافه میشه چجوری میشه که سریع لاغر شد

  کارشناس به اندام ۰۹ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر خدمت شما دوست عزیز. ببینید سریع لاغر شدن شاید آسون باشه اما اصلا پایدار نیست. شما یک شبه یا طی یک ماه دچار افزایش وزن نشدید که بخواید سریع این وزن اضافی رو کم کنید. باید سعی کنید با اصلاح عادت های غذایی، سبک زندگی صحیح و به مرور وزنتون رو کم کنید تا دوباره دچار افزایش وزن نشید. برای اینکه وزن کم کنید نیاز به یک برنامه ی غذایی منظم دارید که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت و وضعیت جسمانیتون طراحی شده باشه. اگر می خواید سریع تر نتیجه بگیرید و پوستتون هم شل نشه و دچار تحلیل عضلانی نشید توصیه می کنم در کنار رژیم حتما ورزش هم انجام بدید. در صورتی که قصد مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم رو دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  CLAY ۰۳ آذر ۱۳۹۸

  سلام من قدم 181 است و وزنم 76 چقد اضافه وزن دارم و ایا رژیم شما با ورزش یک بار در هفته هم جواب می دهد؟

  کارشناس به اندام ۰۵ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. برای اینکه از میزان اضافه وزن آگاه بشین به این لینک مراجعه کنید و اطلاعاتتون رو وارد کنید. بله اگر برنامه رو مو به مو اجرا کنید برای کاهش وزن حتی به ورزش هم نیاز ندارید. اما از اون جهت توصیه می شه ورزش کنید که موقع کاهش وزن عضله هاتون به جای چربی هاتون نسوزه و پوستتون شل نشه.

  طاهره ۲۸ آبان ۱۳۹۸

  من سال 85 من زیر نظر دکتر کرمانی حدودا 20 کیلو کم کردم و هنوزم به صورت قبل برگشت نداشتم فقط حدود 6 کیلو اضافه وزن دارم که میخوام کم بشه از دکتر کرمانی بینهایت سپاسگزارم به خاطر برنامه عالیشون

  کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

  بسیار عالی. موفق و سالم باشید.

  طاهره ۲۸ آبان ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر فک میکنم این برنامه رژیم سریع به نوعی همون رژیم کتوژنیک هستش چون من قبلا یه دوره خیلی کوتاه این رژیم رو گرفتم البته واقعا عالی بود و بدون گرسنگی در یک هفته 3 کیلو کم کردم اما چون من کیسه صفرا ندارم و چربی و کلسترولمم بالاست این رژیم رو رها کردم حالا ازتون یک سوال دارم اینکه این رژیم برای من ضرر نداره و میتونم اجراش کنم با توجه به اینکه کیسه صفرا ندارم و کبد چربم گرید یک هست ممنون از شما و صبر و شکیباییتون

  کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اصولا افرادی که کیسه صفرا ندارن، گزینه های خوبی برای رژیم کتوژنیک نیستن. چون اساس رژیم کتوژنیک بر مصرف چربی ها و پروتئین هاست. در نتیجه افرادی که کیسه صفرا ندارن، نمی تونن چربی ها رو هضم کنن و براشون مشکل پیش می یاد. بهتون پیشنهاد می کنم از رژیمی استفاده کنید که تمامی شرایط شما رو در نظر داشته باشه و بتونه بر اساس شرایط خودتون بهتون برنامه غذایی بده. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  علی ۲۴ آبان ۱۳۹۸

  با سلام . ممنون از اصلاعات بسیار مفیدتون در مورد لاغری . من سه هفته هست که رژیم غذایی گرفتم و مصرف نان و برنج رو به حداقل رساندم . شب ها هم ورزش سنگین میکنم . منتهی کاهش وزن مورد انتظارم رو نداشتم. البته این رو هم باید اضافه کنم که شب ها بلافاصله بعد از ورزش آب کرفس هویج تازه می خورم که متابولیسم بدنم افزایش پیدا کنه . این نوشیدنی طبیعی میتونه دلیل کاهش سرعت روند چربی سوزی باشه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس به اندام ۲۸ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز مصرف آب کرفس و آب هویج نمی تونه زیاد روی افزایش وزن تاثیر بذاره. اما اینکه گفتین میزان برنج و نان رو به حداقل رسوندین، این موضوع به تنهایی نمی تونه موجب کاهش وزن بشه. ورزش هم بیشتر از اینکه بتونه کالری سوزی کنه به عضله سازی کمک می کنه. چون ورزش سنگین انجام می دین ممکنه وزن کم نکنین، اما عضله سازی کنین و از اونجا که وزن عضله بیشتر از چربی هست عدد روی ترازو کاهش وزن چندانی رو نشون نده. پیشنهاد می کنم حتما وعده های پروتئینی رو در غذاهای خودتون بگنجونید و از مصرف سبزیجات غافل نشید. نوشیدن آب به میزان فراوان هم فراموش نشه.

  ابوالفضل ۲۳ آبان ۱۳۹۸

  سلام من 12 سالمه وزنم 56کیلو هست و قدم هم 139 هست هر کار می کنم کم کنم نمی تونم به فوتبال علاقه دارم ونمی تونم ازش بگزرم ولی وقتی هم بازی می کنم قلبم یا کلیه ام خیلی درد می گیره میشه به من کمک کنید یا نکته ها و توصیه هایی به من بگید لطفا کمکم کنید. ممنون

  کارشناس به اندام ۳۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز شما بخیر. اگر موقع ورزش کردن احساس می کنید قلب یا کلیتون درد می گیره ممکنه به خاطر این باشه که تنفس عمیق ندارید. اما برای اطمینان خاطر می تونید با مراجعه به پزشک و انجام آزمایش های لازم به دلیل این مشکل پی ببرید.

  زهرا ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام من 24سالمه وزنم 68کیلو قدم163چیکار کنم که سریع وزن کم کنم

  کارشناس به اندام ۲۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. برای کاهش وزن نکاتی هست که باید به سبک زندگی و عادت تبدیل کنید. مثلا اینکه در طول روز سه وعده ی اصلی و سه میان وعده رو حتما مصرف کنید، اما به میزان کنترل شده، آب بنوشید، غذاهای حاوی فیبر و پروتئین زیاد مصرف کنید تا احساس گرسنگی نکنید و حتما در کنار رژیم ورزش کنید. اما اینکه بخواید سریع وزن کم کنید، ما اصلا برای این روش هیچ پیشنهادی نداریم و معتقدیم کاهش وزنی که سریع اتفاق بیافته هم به بدن آسیب می رسونه و هم به همون سرعت دچار بازگشت وزن خواهید شد. در صورتی که به مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم نیاز داشتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  زهرا ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام من 24سالمه قدم 163وزنم 68الان تو دوران رژیم هستم چیکارکنم که بهتر وزن کم کنم الان رژیم سبزیجات گرفتم درواقعه هیچی نمیخورم چیکارکنم که یه رژیم سالم داشته باشم

  کارشناس به اندام ۲۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست گرامی رژیم های تک غذایی به هیچ وجه توصیه نمی شن. بدن ما به همه ی گروه های غذایی احتیاج داره و در صورتی که از طریق غذا و یا مکمل ها تامین نشه دچار آسیب های جبران ناپذیری می شه. سعی کنید همه ی گروه های غذایی رو در برنامه ی خودتون قرار بدین اما به میزان کم، پروتئین ها، کربوهیدرات ها و غلات همه و همه مورد نیاز بدن ما هستن. رژیمی که محدودیت داشته باشه نه تنها به بدن آسیب می زنه، بلکه به زودی با شکست مواجه خواهد شد. برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم متناسب با شرایط جسیم، وزن، قد، سن و ... عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  علی ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام،من ۳۷سالمه،چند سالی هستش درمعاینات سالیانه که درشرکتی مشغول بکارهستم ازمن گرفته میشه چند سال پیش باور نمیکنید دوسال پشت سرهم نمیدونم تری گلیسیرید بود یا چربی ام روی عدد ۱۰۰۰بود ولی سالهای بعد والان حدود ۲۰۰تا۳۰۰ متغیر بوده که می‌دونم بازهم زیاده که پزشکی اون سال باهاش صحبت کردم گفت معجزه بوده به کما نرفتی واقعا خودم نمی‌دونم چه اتفاقی افتاده بود فقط می‌دونم بیشتر مواقع دووعده برنج همیشه در برنامه غذایی ام بوده و یا حذف یک وعده یا گرسنگی یاپرخوری دروعده دیگه فست فود هم کم می‌خوردم ورزش خیلی کم وزنم بین ۷۵ تا ۸۰متغیربوده وقدمن ۱۷۶بوده حتی کارم هم پر تحرک وسنگین هستش ولی خوابم زیاده ممکنه درشبانه روز بیشتر ۱۲ساعت هم بخوابم چون ارثی هستش بیشتر برادرهام وخودپدرم هم اینطوری بودند که من احتمال زیاد میدم اونها هم مثل من این مریضی را داشته باشند ازکارشناسان فهیم و خدمتگزاران محترم مردم درخواست دارم یه نظر یاراهنمایی به زبان ساده برادر کوچکتان رارهنمود نماید.(درضمن من ازپرحرفی خودم پوزش می‌طلبم)

  کارشناس به اندام ۰۲ آذر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست گرامی دقیقا متوجه منظورتون نشدم. چه راهنمایی و کمکی از ما بر میاد؟ اگر منظورتون این هست که با چه روشی تری گلیسریدتون رو پایین بیارین که حتما باید با مصرف قرص، افزایش تحرک و کاهش غذاهای چرب این کار رو انجام بدین. برای دریافت رژیم کاهش وزن و مشاوره رایگان هم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  پژمان ۱۷ آبان ۱۳۹۸

  خوب

  م ه ۱۵ آبان ۱۳۹۸

  سلا م من چهل شش سال دارم قدم ۱۵۵ سانتیمتر است ازناحیه شکم پهلو خیلی چاق هستم وزنم ۸۰ کبلو ودور قدم ۵۰ سانتیمتر ومچ دستم النگو شماره یک میخوره یعنی مچ دستم نسبت به چاقی بدنم خیلی لاغر چه کار باید کنم با این وضعیت افسردگیم هر روز وهروز بیشتر میشه باتشکر

  کارشناس به اندام ۲۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. با بالا رفتن سن، داشتن یک وزن متناسب نه تنها به سلامتی کمک می کنه، بلکه بسیاری از مشکلات حرکتی رو هم حل می کنه. با توجه به اینکه مقداری اضافه وزن دارید، بهتون پیشنهاد می کنم که با یک رژیم غذایی مناسب و ودر صورت امکان ورزش، وزنتون رو پایین بیارید. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم کاهش وزن عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  مارال ۱۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام، بر ای دریافت رژیم دکتر کرمانی باید چه کار کرد، لطفا راهنمایی کنید.

  کارشناس به اندام ۱۴ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر دوست عزیز راه آسان تر این هست که کد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا این کارها رو به ترتیب انجام بدین. ابتدا باید وارد صفحه اصلی سایت دکتر کرمانی (kermany.com) شوید. سپس بر روی لینک ثبت نام در سمت چپ صفحه کلیک کنید. بعد از اینکه صفحه باز شد گزینه «می خواهید رژیم بگیرید» را انتخاب نمایید. در فرمی که برایتان آورده می شود تلفن همراه، کلمه عبور و آدرس ایمیل را وارد کنید. فقط یادتان باشد با هر شماره موبایل فقط یک بار می توانید ثبت نام کنید و با شماره تلفن یکی از اقوام یا دوستان خود ثبت نام کنید که پشتیبان ها بتوانند با آنها در ارتباط باشند. -- بعد از این بخش بلافاصله وارد نرم افزار رژیم غذایی آنلاین می شوید. برای ثبت نام کامل شما در برنامه غذایی 6 مرحله وجود دارد. این مراحل عبارتند از: 1. اطلاعات پایه: نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، تاریخ تولد 2. اطلاعات جسمانی: سوالاتی درباره قد، وزن، فعالیت های روزانه، نوع رژیمی که می خواهید بگیرید. 3. بیماری ها: یکسری بیماری ها مشخص است که در صورت مواجهه بودن با آن حتما گزینه مدنظر را انتخاب کنید. 4. پیش گزارش: تمام اطلاعات تکمیل شده از مرحله 1 تا 3 را مشاهده می کنید. 5. پرداخت: در این مرحله بسته 3 ماهه رژیم متناسب با اطلاعات شما قرار دارد که بعد از پرداخت موفق می توانید لیست غذایی خود دریافت کنید. 6. لیست غذایی: بعد از تکمیل مراحل 1 تا 5 رژیم خود را دریافت نمایید.

  مرتضی ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید . من 34 سالم قدم 188 و وزنم 104 کیلو هرجوری کم میخورم وزنم تغییر نمیکنه حتی وعده ناهار هم حذف کردم

  کارشناس به اندام ۱۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. شاید بزرگترین مشکلتون در کاهش وزن این باشه که نهار رو حذف کردین. دوست عزیز برای کاهش وزن هیچ وعده ای نباید حذف بشه چون حذف وعده برابر است با گرسنگی بیش از حد و پرخوری در وعده ی بعدی. بهتر این هست که وعده ها رو به سه وعده ی اصلی و سه میان وعده تقسیم کنید اما میزان مصرف اونها رو کنترل کنید. هر وقت هم گرسنتون شد از سبزیجات کم کالری و غذاهای آزاد استفاده کنید. اگر واقعا تصمیمتون رو برای کاهش وزن گرفتید و آمادگی لازم برای تغییر رو دارین، می تونید برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. رکورددارهای دکتر کرمانی نشون دادن که کاهش وزن اصلا غیر ممکن نیست. می تونید با مطالعه ی صفحه ی رکورددارها انگیزه ی لازم برای کاهش وزن رو بگیرید. موفق و پیروز باشید.

  رها ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام من 30سالمه وزن من 90کیلو هستم هر کاری میکنم لاغر بشم ولی نمیتونم تورو خدا کمکم کنید تا اضافه وزن رو بذار کنار

  کارشناس به اندام ۱۳ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. اولین کسی که می تونه در کاهش وزن به شما کمک کنه فقط و فقط خودتون هستید. این شمایید که باید برای کاهش وزن تصمیم جدی بگیرید، اراده کنید و پیش برید. پیشنهاد می کنم سری به صفحه ی رکوردداران کاهش وزن ما بزنید تا با استفاده از توصیه هاشون انگیزه ی لازم رو بگیرید و ببینید که کاهش وزن غیر ممکن نیست. همین حالا تصمیم بگیرید و با پشتکار ادامش بدین. فواید کاهش وزن رو مدام به خودتون یادآوری کنید و ببینید که با کاهش وزن چقدر جوان تر و شاداب تر خواهید شد. در صورتی که تصمیم به کاهش وزن گرفتین، برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق و پیروز باشید.

  ایلیاد ۱۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام من ایلیاد نریمانی هستم ۱۴ سالمه ۱۰۷ کیلو وزنم هستش و ۱۷۰ قد واقعا هرکاری برای لاغری میکنم چون دیر جواب میده من دست میکشم متاسفانه اراده من ضعیف هست و نمیتونم تصمیم جدی بگیرم چیکار کنم ؟

  کارشناس به اندام ۱۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام ایلیاد عزیز. بد نبود به کارهایی که برای لاغر شدن انجام دادید، اشاره کنید تا ما بدونیم و راهکارهای جدیدتری رو جلوی پاتون بذاریم. اول از همه این رو بگم که برای کاهش وزن بهترین، سریع ترین و موثرترین راه رژیم غذایی و ورزش هست. البته نه رژیم خودسرانه. رژیمی که با توجه به سن، وزن، قد، جنسیت و سطح فعالیتتون و تنها برای خودتون طراحی شده باشه تا خدای نکرده آسیبی بهتون نرسونه. به این فکر کنید که لاغری چه فوایدی داره، هم اندامتون زیباتر میشه، هم بین دوستان و هم کلاسی ها اعتماد به نفس بیشتری دارین، همه به شما احترام می ذارن و راحت تر می تونید فعالیت های روزمره تون رو انجام بدین. در صورتی که تصمیم به رژیم گرفتین می تونین برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. امیدواریم که در همین سایت اسم شما رو به عنوان رکورددار کاهش وزن ثبت کنیم.

  اتاناز ۱۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام من ۱۸سالمه ۶۴وزنمه ۱۶۴قدم من میخوام اضافه وزنمو تو ده روز حل کنم میتونیین کمکم کنید؟

  کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، اما اضافه وزن شما زیاد نیست و لزومی نداره سریعا وزنتون رو کاهش بدین چون به بدنتون آسیب می رسونه. توصیه می کنم ابتدا با مراجعه به این لینک BMI بدنتون رو محاسبه کنید و سپس در صورتی که قصد دریافت رژیم رو داشتید از طریق دکمه ی ثبت نام موجود در لینک BMI اقدام کنید و یا برای برای مشاوره ی رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

  مهرسا ۱۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر من ۲۳سالمه دوساله قرص دپاکین و آسنترا مصرف میکنم قبلا ۴۷کیلو بودم بعد مصرف قرصا ۶۸کیلو شدم آیا علتش قرصامه؟ میتونم بازم به وزن قبلیم برگردم؟

  کارشناس به اندام ۱۲ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. بله ممکنه به علت مصرف دارو باشه. چون برخی از داروها اشتها رو کم و یا متابولیسم رو کند می کنه. البته با ورزش و رژیم غذایی این اضافه وزن کاملا قابل کنترل هست و هیچ جای نگرانی نیست. کافیه اراده کنید.

  ابوالفضل عبدلی ۰۹ آبان ۱۳۹۸

  من ۱۳سالمه۴۶کیلووزنمه

  کارشناس به اندام ۲۳ آبان ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. چه کمکی از ما بر میاد؟ اگر اعلام وزن و سن به منظور دریافت رژیم هست، می تونید برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  مهدیه ۰۸ آبان ۱۳۹۸

  سلام من وزنم ۶۷ و قدم ۱۶۰ است و میخواستم راهنماییم کنین تا اضافه وزنم و کم کنم ، میشه لطفا بگین چیکار کنم ؟؟؟؟ باشگاه هم میرفتم ولی چون تاثیر نداشت ولش کردم ، لطف کنید راهنمایی کنین ، مرسی

  کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. ورزش بسیار مفید هست و تنها به عنوان وسیله ای برای کاهش وزن نباید بهش نگاه کنید، چون تاثیر چندانی در کاهش وزن نداره. پیشنهاد می کنم برای سلامتی و نه تنها برای کاهش وزن ورزش رو از سر بگیرید و هم زمان با ورزش یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید. سعی کنید بیشتر از مواد پروتئینی و فیبر دار که موجب می شن بیشتر سیر بمونید، استفاده کنید. آب زیاد بنوشید و از سبزیجات کم کالری به جای هله هوله ها استفاده کنید. در صورتی که تمایل به دریافت رژیم و مشاره رایگان در این خصوص داشتید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  ویدا ۰۷ آبان ۱۳۹۸

  سلام من ۱۶سالمه ،۱۵۸قدمه،وزن اولیم ۷۲بود خودم رژیم گرفتم و الان ۵۹کیلوگرم هستم ،میخوام لاغر تر بشم ولی هر کار میکنم نمیشه انگار دچار استپ وزن شدم باید چکار کنم تا از استپ وزن بیام بیرون؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

  کارشناس به اندام ۱۸ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر ما در این مقاله راهکارهایی برای خارج شدن از استپ وزن ارائه دادیم که امیدواریم مطالعش براتون مفید باشه.

  Maysa ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام .ممنون میشم زود جواب منو بدید چون واقعا افسرده شدم از افزایش وزنم.من هفت ماهه زایمان کردم سه ماه پیش کپسول ضدبارداری تو دستم گذاشتم از ۷۳کیلو الان٨۴کیلو شدم الیته قدم ۱۷۱سانته.ازاین موضوع خیلی ناراحتم به نظرتون بخاطر اون کپسوله یا چیز دیگری .اینکه اشتهام خیلی زیاد شده

  کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. بله ممکن هست دلیلش همون باشه. چون اصولا داروهای ضد بارداری هم اشتها آوره و هم با افزایش تجمع مایعات در بدن موجب اضافه وزن می شه. می تونید از روش های دیگری برای پیشگیری استفاده کنید. در عین حال توصیه می کنم چون در شش ماهه دوم شیردهی هستید، از رژیم غذایی شیردهی و ورزش برای کاهش وزنتون استفاده کنید. برای مشاوره رایگان در مورد رژیم شیردهی و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  شهرزاد ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشد من قدم ۱۵۹ وزنمم ۵۹ اضافه وزن ندارم ب اون صورت فقط توناحیه شکم وپهلواضافه دارم میشه راهنمایم کنید

  کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست گرامی می تونید از ورزش های مخصوص تقویت عضلات شکم و پهلو استفاده کنید. ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی هم می تونه تا حدود زیادی موثر باشه. برای لاغری موضعی می تونید از دستگاه های غیر تهاجمی کاهش سایز مثل کویتیشن و آر اف هم استفاده کنید. این دستگاه ها تنها دستگاه های مورد تایید ما هستند. برای اطلاع از این دستگاه ها می تونید به این لینک مراجعه کنید.

  اکرم سهرابی نژاد ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام من سال ۸۱ وزنم ۱۱۹بود الان ۶۸کیلو هستم زیر نظر دکتر کرمانی لاغرشدم از ایشون خیلی ممنون هستم الان بعداز ۱۵سال هنوز همون وزن رو دارم نا گفته نماندروزانه ۲ساعت ورزش میکنم خیلی خیلی ممنون هستم دوست دارم به خدمتت اقای کرمانی برسانید از ایشون هم دوبار جایزه گرفتم

  کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. خیلی خوشحالیم که تونستید با برنامه ی ما به وزن دلخواهتون برسید و آفرین بر شما که 15 سال با اراده تونستید این وزن رو حفظ کنید. بهتون تبریک می گم. امیدواریم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.

  ایلا ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام من بیست سالمه ۶۰ کیلو وزن دارم قدم هم ۱۵۸هست چه کار کنم کم بشه وزنم

  کارشناس به اندام ۳۰ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. برای کاهش وزن باید میزان مصرف کالری هاتون رو کمتر از میزان دریافتی کنید و به جای هله هوله ها سعی کنید سبزیجات کم کالری مصرف کنید. وعده هاتون رو به شش وعده ی اصلی و سه میان وعده تقسیم کنید. آب فراوان بنوشید و پروتئین ها رو در وعده های اصلی خودتون بگنجونید. اگر قصد دریافت رژیم دارید، می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  مهدیه ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام قدم ۱۶۰ و وزنم ۶۷ کیلو است ، میخواستم به وزن ایده آل برسم ، ممنون میشم اگه یه برنامه غذایی برام بدین ،، هفته دو روز هم باشگاه میرم

  کارشناس به اندام ۱۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. برای دریافت برنامه ی غذایی و مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  بهاره ۰۵ آبان ۱۳۹۸

  سلام من ٣٨ سالمه ١٠٢ كيلو وزنمه،١٧٥قدمه، من اشتها ي بالايي دارم عصبي كه ميشم بيشتر ميخورم و هر كاري ميكنم نميتونم رژيم بگيرم يا اشتهامو كنم خيلي دوست دارم اشتمام كم بشه لطفا راهنماييم كنيد چه كار بايد كنم چون از وضعيتك خسته شدم

  کارشناس به اندام ۰۶ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز پرخوری عصبی یکجور اختلال هست که باید از نظر ذهنی درمان بشه. این مشکل کاملا قابل درمان هست و با ارائه ی راه حل هایی در هنگامی که عصبی و ناراحت هستید می تونید این مکشل رو برطرف کنید. برای مشاوره با دپارتمان روانشناسی تغذیه دکتر کرمانی می تونید به این لینک مراجعه کنید.

  مرضیه ۰۳ آبان ۱۳۹۸

  سلام من ۹۳ کیلو هستم زانودرد دارم ۵۶ سالمه زانو هام دکتر گفته مثل یک زن ۷۰ ساله اس اصلا پیاده روی نمیتونم انجام بدم حال با مسکن خیلی چاق شدم تیروتیدم رو در آوردم رحم و تخم دانم رو هم در آوردم کیسه صفرا ندارم خیلی دوساله او ظاع بدنم ریخته ب هم حالش میکنم یه رژیم مناسب ب من بدهید من خانم هستم

  کارشناس به اندام ۰۴ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست گرامی برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم مناسب با شرایط جسمیتون عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. هر چند ممکنه کاهش وزن شما آهسته پیش بره، اما امکانش وجود داره و تا حدود زیادی می تونه به بهبود شرایط جسمیتون کمک کنه. شاد و سالم باشید.

  س ۰۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام من۱۷سالمه و وزنم ۶۰وقدم ۱۵۰میخوام لاغربشم وشکمم خیلی بزرگه چیکارکنم؟

  کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. برای کاهش وزن باید سعی کنید موارد غیر مفید، فست فودها و محصولات فرآوری شده رو حتی الامکان از برنامه ی غذاییتون حذف کنید. سبزیجات زیاد مصرف کنید و آب زیاد بنوشید. می تونید از ترکیب ورزش های هوازی و قدرتی هم برای کاهش چربی های شکم بهره ببرید. مصرف پروتئین ها رو در وعده های اصلی فراموش نکنید. اگر هم قصد مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم رو دارید می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  اهواز ۰۱ آبان ۱۳۹۸

  سلام من سیزده سالمه و قدم ۱۵۴ووزنم۵۴ کیلوگرم هستش چطور لاغر شم .

  کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز شما در سن رشد هستید و نیاز به رژیم سختی برای کاهش وزن ندارید، می تونید با ورزش هم به وزن سلامت برسید و هم به رشد قدیتون کمک کنید.

  hanieh ۲۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید . من ۱۷ سالمه و وزنم ۶۵ و قدم ۱۶۵ میخوام لاغرشم چه رژیمی پیشنهاد میدید؟

  کارشناس به اندام ۲۸ آبان ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز جهت مشاوره رایگان و دریافت رژیم متناسب با قد، سن، جنسیت، وزن و سطح فعالیت جسمانیتون می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  سهیلا ۲۶ مهر ۱۳۹۸

  آیا شما هم برنامه ای مثل کرفس دارید

  کارشناس به اندام ۲۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. ما اپلیکیشنی به نام زیره داریم که می تونید کالری مواد غذایی و میزان فعالیتی که برای سوزوندن اون نیاز دارید رو محاسبه کنید. برای دانلود رایگان اپلیکیشن از طریق کافه بازار به این لینک و برای دریافت نسخه اندروید به این لینک مراجعه کنید.

  سميرا ۲۴ مهر ۱۳۹۸

  سلام من ٣١سالمه قدم ١٦٣ وزنم ٦٦ بعد زايمانم دور شكمم كمي بزرگ شده، ٧ماهه تو خونه ورزش ميكنم هم هوازي هم دمبل ولي كلا ٤ كيلو تونستم كم كنم، غذاهاي چرب و فست فود رو خيلي خيلي كم كردم و چون به بچه ام شير ميدم نميتونم به راحتي رژيم بگيرم، ميخوام وزنم زير ٦٠ برسه، لطفا با توجه به شيردهي راهنمايي كنين، ممنون🙏🏻

  کارشناس به اندام ۲۹ آبان ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. اگر در شش ماهه ی دوم شیردهی به سر می برین گرفتن رژیم غذایی هیچ مشکلی برای شما نداره. البته نوع رژیم غذایی بسیار مهمه. رژیمتون باید به گونه ای باشه که در عین حال که نیازهای تغذیه ای خودتون و فرزندتون رو تامین می کنه، موجب کاهش وزنتون هم بشه. برای دریافت رژیم شیردهی و مشاوره ی رایگان در این زمینه عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  شایا ۱۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام.خیلی عالیه که جواب میدین به همه و این میتونه نقطه عطف کارتون باشه خداقوت.البته با اجازه شما منم میخام چند نکته بگم که واقعا استفاده کامل رو ازش بردم من با هر قرص و پماد موضعی که بگی خودمو درگیر کردم با انواع نوشیدنی ها که میخام بگم دروغ محضن از ۵۰۴۰گرفته تا نیوشا و تا قرصهای تبلیغی خدا سرشاهده که الکی نمیگم و مصرف کردم ولی دروغ محضن.تنها راه کار لاغر شدن فقط و فقط به میزان خوردن غذاهاست تنها کاری هم که کردم برا اینکه بتونم خوردن غذامو کم کنم لیستی از خوراکی ها رو جلو چشم میارم هر روز که چقد چربی و کالری دارن ینی اگه یه ذره اراده باشه تو وجود ادم قطعا طرف کالری زیاد دیگه نمیرید .سبزیجات رو زیاد کنید سیب نارنگی توت فرنگی که ویتامین ث دارن بخورید میان وعده و از همه مهمتر برنج و نان هم خیلی کم کنید فقط به کالری توجه کنید رو نت بزنید که هر غذا یا میوه چقد کالری داره همه چی دستگیرتون میشه خودتونم فریب ندین که میوه زیاد میخورم لاغر میشم فراموش نکنید فقط اب هس که کالریش صفره و کالری منفی دروغ محضه من در عرض یکماه ۷سانت دور شکممو خوابوندم و ده کیلو کم کردم.سعی کنید قبل سیری دست بکشید همراه غذا نوشیدنی حذف کنید

  کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. خوشحالیم که با ما همراه هستید و مطالب سایت براتون مفید واقع شده. ممنون از اینکه تجربیات گرانبهاتون رو در اختیار ما گذاشتید. بله کاملا صحبت هاتون درست هست، البته باید به این نکته توجه کرد که برای کالری شماری کیفیت غذاها بسیار مهم تر از کمیتشون هست، به علاوه در نظر گرفتن سن، قد، وزن، جنسیت و سطح فعالیت جسمانی هم اهمیت داره. موفق و پیروز باشد.

  رویا ۱۷ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید.من ۱۸ سالمه و قدم ۱۷۶وزنم ۹۰.۹۱هست.خیلی افسرده شدم بخاطراین وزن.لطفا راهنمایی کنید ک چطور رژیم بگیرم ک بتونم سریع تغیراتی رو درون خودم ببینم و انگیزه بیشتری بگیرم برای ادامه.چون هربار رژیم گرفتم ولش کردم.ممنون میشم کمکم کنید

  کارشناس به اندام ۲۱ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز یکی از دلایل اصلی شکست در رژیم این هست که آمادگی کافی برای رژیم رو ندارید. اگر می خواین به رژیمتون پایبند بمونید باید هدف و دلیل رژیم گرفتن رو ابتدا برای خودتون مشخص کنید. بعد با اهداف کوچک شروع کنید. به طور کلی باید سعی کنید سبک زندگیتون رو تغییر بدین. در تیم به اندام دکتر کرمانی پشتیبان های ما در طول رژیم با شما همراه هستن و کمک می کنن تا هر موقع بی انگیزه شدین، شما رو به برنامه ی غذایی برگردونن. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  زهرا جعفری ۱۶ مهر ۱۳۹۸

  سلام من ۲۸ سالمه با وزن۷۳ کیلو و قد۱۶۱ مدتی هست حلقه میزنم تو خونه امکان بیرون رفتن رو ندارم و میخوام خیلی زود لاغر بشم اما متاسفانه از طرفی هم ریزه خواری میکنم هر چی گیرم میاد میخورم منظورم هله وهولست صبحانه خوردنو دوست ندارم و اصلا عرق نمیکنم حتی با ورزش یا کار زیاد میشه کمکم کنید دیگه از خودم بدم میاد شبیه گلابی شده اندامم

  کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست گرامی شما دو اشتباه بزرگ انجام می دید که باعث می شه نتونید وزنتون رو کم کنید: 1- صبحانه نمی خورید؛ صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی هست که اگر کامل مصرف بشه از پرخوری در وعده ی بعد جلوگیری می کنه 2- ریزه خواری می کنید؛ وقتی ریزه خواری کنیم میزان غذایی که مصرف می کنیم از کنترلمون خارج می شه و به تصور اینکه چیزی نخوردیم به ریزه خواری ادامه می دیم. توصیه ی من به شما این هست که حتما صبحانه میل بفرمایید وعده های غذایی رو به سه وعده ی اصلی و سه میان وعده ی سالم تبدیل کنید. هر وقت خواستید ریزه خواری کنید از سبزیجات کم کالری استفاده کنید. آب زیاد بنوشید و حتما هفته ای 3 بار به مدت 1 ساعت ورزش کنید. اگر هم فکر می کنید به یک برنامه ریزی دقیق برای تغذیتون نیاز دارید، می تونید برای دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. به اندام باشید.

  صبا ۱۱ مهر ۱۳۹۸

  سلام.خسته نباشید.من یه دختر ۱۸ ساله با وزن ۸۰ کیلو و قد و ۱۶۵ هستم.۲۰ کیلو اضافه وزن دارم.این مطلب و مطالعه کردم ولی متوجه نشدم چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  کارشناس به اندام ۱۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز در این مقاله توصیه های رژیمی و ورزشی ارائه شده که با استفاده از اونها می تونید تا حدودی وزنتون رو کاهش بدید. اما شاید تاثیر چندانی بر روی اضافه وزن 20 کیلویی نداشته باشه. بهتون توصیه می کنم یک رژیم غذایی صحیح رو دنبال کنید و همراه با اون ورزش کنید. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  زهرا ۰۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام من ۲۹ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۸۹ ودورمچم ۱۸.یک باچن سال پیش ب دکترکرمانی مراجعه کردم ولی نیمه کاره ولش کردم الانم خیلی دقدقه کاهش وزن دارم لطفا کمکم کنین

  کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. چون قبلا رژیم رو گرفتین شما می تونید در دوره ی تجدید رژیم ثبت نام کنید و با هزینه ی بسیار پایین تر دوباره رژیم رو از سر بگیرید. امیدوراریم این بار با همت و اراده ی بیشتری پیش برید و نتایج بهتری بگیرید. برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

  پریا77 ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من الان 78کیلوام قدمم 170چجوری وزن کم کنم و چقد وزنم اضافس دیابتم دارم

  کارشناس به اندام ۰۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. شما با وارد کردن اطلاعاتتون در صفحه BMI به این آدرس می تونید از اضافه وزنتون مطلع بشید. از اونجا که فرمودین مبتلا به دیابت هستید، در هنگام رزیم توصیه هایی به شما داده می شه که حتما باید رعایت کنید. امیدواریم با رعایت رژیم هم بتونید وزنتون رو کم کنید و هم سطح دیابت رو به میزان نرمال برسونید. برای دریافت رژیم هم می تونید به دو صورت عمل کنید: 1) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و 2) به این لینک مراجعه کنید و از طریق دکمه ثبت نام نسبت به دریافت رژیم اقدام کنید.

  پریا ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من 7ماه پیش زایمان کردم و الان 78کیلوام قدمم 170چجوری وزن کم کنم دیابتم دارم

  کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. از اونجا که 7 ماه پس از زایمانتون گذشته مشکلی برای رژیم گرفتن ندارید. یک رژیم متعادل برای دیابت هم مناسبه. شما می تونید با یک سبک تغذیه ای سالم هم سطح قند خونتون (دیابت) رو کاهش بدین و هم وزنتون را پایین بیارین. برای مشاوره رایگان رژیم و راهنمایی های بیشتر عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مهرنوش ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من مدتی هست که خوراکم کم و مواد قندی استفاده نمکنم وهر روز حدود 40 دقیقه پیاده روی دارم ولی اصلا وزن کم نکردم . نمیدونم باید واقعا چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

  کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام. دوست عزیز شما به یک برنامه ی منظم تری نیاز دارید. صرفا کاهش میزان غذا نمی تونه به کاهش وزنتون کمک کنه. وضعیت جسمانی، جنسیت، وزن، میزان تحرک و ... از عوامل دخیل در کاهش وزن هست. بهتون پیشنهاد می کنم یک رژیم غذایی منظم و اصولی رو در پیش بگیرید و در کنارش ورزش هم انجام بدین. برای مشاوره رایگان یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید.

  Yegane ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشیدببخشیدمن وزنم ۷۸کیلووقدم ۱۶۳.میخام لاغربشم این وزن دگ برام قابل تحمل نیس.هرچی درموردرژیم لاغری نگامیکنم ب نتیجه نمیرسم لطفاراهنمایم کنید

  کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز شما باید همت و اراده به خرج بدید و تصمیم جدی برای رژیم بگیرید. دریافت یک برنامه غذایی منظم و اجرای مو به موی اون حتما می تونه شما رو به نتیجه دلخواه برسونه. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. امیدواریم این بار با همت و تلاش موفق بشید.

  Yegabe ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشیدببخشیدمن وزنم ۷۸کیلووقدم ۱۶۳.میخام لاغربشم این وزن دگ برام قابل تحمل نیس.هرچی درموردرژیم لاغری نگامیکنم ب نتیجه نمیرسم لطفاراهنمایم کنید

  کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. شما برای کاهش وزن باید ابتدا ذهنتون رو آماده کنید. یعنی از این که می خواین رژیم بگیرین مطئمن باشین. بعد از اون اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای خودتون در نظر بگیرید. سعی کنید یک برنامه غذایی منظم داشته باشید و حتما با مطالعه ی مطالب رکورددارها، انگیزه ی کافی برای گرفتن رژیم رو به خودتون بدین. به فواید کاهش وزن و تناسب اندام فکر کنید و هیچ وقت نا امید نشید. برای راهنمایی بیشتر می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

  هلیا ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر دختردختر یازده ساله ای دارم با 60 کیلو وزن و کم کاری تیرویید چیکار کنم وزنش کم بشه ممنون از راهنماییتون

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز درمان تیروئید کم کار به خودی خود به کاهش وزن دخترتون کمک می کنه. البته شما می تونید با یک رژیم غذایی مناسب برای افراد تیروئیدی هم وزن ایشون رو کم کنید و هم به بهبود سریع تر بیماری شون کمک کنید. برای مشاوره یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  ایلین ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من،کلاس آروبی دن س می رم اما خیلی عوض نشدم خیلی کم چیکار کنم خیلی دوس دارم لاغر کنم،قدم168هس وزنم69.70هست باید چیکار کنم

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. ببینید ورزش و تحرک بسیار خوب هست، اما تنها عامل کاهش وزن نیست. چیزی که بیشتر از همه می تونه به کاهش وزنتون کمک کنه رعایت تغذیه و رژیم غذایی هست. پرهیز از غذاهای چربف فست فودها و هله هوله ها می تونه بسیار مفید باشه. در کنارش ورزش هم می تونه به عضله سازی و سفت شدن عضلاتتون کمک کنه. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و برای رژیم غذایی بهتون مشاوره رایگان بدن.

  هلیا ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر یه دختر یازده ساله دارم باوزن 60 کیلو کم کاری تیرویید داره اشتها ی زیادچیکار کنم وزنش کم بشه چه رژیمی رو بهش بدم با توجه به اینکه تو سن رشد هست ممنون

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. پیشنهاد ما به شما این هست که سعی کنید کم کاری تیروئید ایشون رو درمان کنید. درمان این بیماری به خودی خود باعث کاهش وزن دلبندتون میشه. برای رژیم هم مشکلی نداره، اما چون سنشون پایین هست و نمی تونن خودشون رعایت کنن بهتره شما کمکشون کنید. برای دریافت رژیم و مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  Setare ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام دارم سوال جوابهارومیخونم چقدرخوبه یک کارشناس به این مهمی وقت میگذارندواسه پاسخگویی واقعآ خداقوت بسیارعالی وباحوصله پاسخ میدین من شنیدم تخم کتان چربی سوزی قوی هست امانمیدانم چگونه وچقدر درروز مصرف کنم آخه من کمی شکم وپهلودارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. ممنون از حسن انتخاب شما. خوشحالیم از اینکه رضایت شما کاربران عزیز رو می بینیم. ببینید دوست عزیز بذر کتان به اسم یک چربی سوز معرفی شده اما تاثیر آنچنان نمی تونه روی کاهش وزن بذاره. در واقع تاثیرش به صورت غیر مستقیمه یعنی با اثراتی مانند کاهش نفخ ، پاکسازی معده ، آب کردن چربی ها ، برطرف کردن تورم سلولی و ورم بدن می تونه به کاهش وزن کمک کنه. به علاوه چون حاوی فیبر زیادی هست شما رو به مدت بیشتری سیر نگه می داره و نمی ذاره احساس گرسنگی کنید. میزان مصرف آن هم 5 تا 10 گرم در روز هست که می شه همراه با غذا استفاده بشه. اگر بذر کتان بیشتر از حد مصرف بشه، به دلیل ترکیبات سمی، مسمومیت در فرد ایجاد می‌کنه و می تونه تعادل هورمونی بدن را برهم بزنه.

  نادیا ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و خسته نباشید. دختری ۲۸ ساله ام، قد ۱۶۳،۴ وزن ۶۸ دور مچ ۱۵. تقریبا ریز اندامم ولی فقط از ناحیه شکم و پهلو پر شدم و فیله کمر. از امروز شروع کردم به روزی یکساعت حلقه زدن و غذامم کمتر کردم. من اصلاااا نمیخوام صورتم لاغر بشه. چون فقط بخاطر پر شدنه صورتم غذا زیاد میخوردم که متاسفانه دچاره بزرگ شدنه شکم و پهلو هم شدم. الان سایزم ۴۰ هست. میخواستم بدونم رژیمی هست که بدون اینکه صورتم لاغر بشه بتونم شکم و پهلوهامو آب کنم؟

  کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز اینکه بگیم رژیم موضعی وجود داره دروغ محضه، چون همچین چیزی وجود نداره. در هنگام کاهش وزن چربی از همه ی نقاط بدن کم میشه که شامل صورت هم میشه. اما برای اینکه صورتتون بیش از حد دچار تغییرات نشه، می تونید در کنار رژمی ورزش کنید، آب زیاد بخورید تا پوستتون چروک نشه و مصرف مکمل ها رو هم فراموش نکنید.

  بهاره ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخير من هرروز ورزش ميكنم شبا هم اصلا غذاي چرب نميخورم شيرينيمو هله هوله رو قطع كردم فقط هوس شيريني كنم ي شكلات كوچيك يا ٢ تا ساقه طلايي ميخورم اما فقط دوماه اول خوب وزن كم كردم الان شدم ٦٢ وزنم قدم ١٦٧ هر دوهفته اي ٥٠٠ گرم كم ميكنم چيكار كنم هفته اي ٥٠٠ تا كم كنم من بايد بشم ٥٧ لطفا جواب بدين كجاي كارم اشتباس😔

  کارشناس به اندام ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت شما بخیر. ببینید دوست عزیز برای این که هفته ای نیم کیلو یا 500 گرم کم کنید، باید 3500 کالری کمتر مصرف کنید. پیشنهاد می کنم غذاهای خودتون رو از دسته ی پروتئین ها بیشتر انتخاب کنید تا به مدت بیشتری سیر نگهتون داره. هر موقع هم هوس هله هوله کردید، سبزیجات کالری آزاد مثل هویج، کلم، شلغم، قارچ، خیار، کاهو و ... میل کنید. غذاتون رو با قاشق کوچک میل کنید و قبل از اینکه سیر بشید دست از غذا بکشید. موفق باشید.

  حدیث ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام... من قدم 175 هست وزنم 78 حدود 1ماه هست غذای مصرفی خودم رو کم کردم و روزانه نیم ساعت پیاده روی میکنم اما نتیجه نگرفتم دلیل چه میتونه باشه

  کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. ممکنه دچار استپ وزن شده باشید. برای اطلاعات بیشتر می تونید این مقاله رو مطالعه کنید.

  tina ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من ۱۲ سالمه قدمم ۱۷۵و وزنمم ۸۵ کیلوهست ..میخوام ۲۵ کیلو کم کنم میشه راهنمایی کنید😔🙏

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. باگر قصد دریافت رژیم لاغری دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

  شراره ازاهواز ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام چقدر خوب که بی منت پاسخگوهستین انشاءالله خداوندبه شماتندرستی کامل ودل شادبده من دربرنامه ای که ازشما آرم قیدشده بوددرروز13عددخرمامصرف کنم آیا میتونم بجای خرما از کشمش استفاده کنم یانه ممنون ازلطفتون

  کارشناس به اندام ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. خدا رو شکر می کنیم که تونستیم گامی در جهت کمک به کاربران عزیزمون برداریم. خوشحالیم از اینکه با ما همراه هستید. دوست عزیز اگر خرما به دلیل خاصی در برنامتون توصیه شده بهتره که حتما خرما مصرف کنید، اما اگر تنها به عنوان سهمیتون این میزان به شما داده شده و کارشناس تاکیدی بر مصرف اون نداره، مشکلی نداره می تونید به همون میزان (از لحاظ کالری) کشمش مصرف کنید. البته بهتره که غذاها رو با هم جا به جا نکنید، اما در مواقع خاص مشکل نداره. در صورتی که جای ابهام هنوز براتون وجود داره می تونید با شماره 02532143 تماس بگیرید تا پشتیبان ها راهنماییتون کنن. موفق باشید.

  Haniyeh ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من اضافه وزن دارم میخوام لاغر شم از روش ک گفته شدهه استفاده کنم خوبه؟؟؟

  فاطمه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر من دارم واسه ی آزمون وکالت درس میخونم و سه ماه مونده تا ازمونمو بدم,از وقتی شرو به درس خوندن کردم چون زیاد میخورم چاق شدم اما دیگه خسته شدم و نمیتونم منتظر بمونم تا ازمونم تموم شه,لطفا راهنماییم کنید چکار کنم که هم درس بخونم هم لاغر شم هم احساس گرسنگی نداشته باشم

  کارشناس به اندام ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم تا دیر نشده و کاهش وزن براتون سخت تر نشده به فکر سلامتی خودتون باشید. هیچ مشکلی نیست شما هم می تونید درس بخونید و هم لاغر شید. برای اینکه در این روند دچار مشکل نشید و بهتون فشار نیاد، پشتیبان های ما با شما همراه هستند و راهکارهای لازم رو به شما خواهند داد. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  محمد ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

  بسیار مفید

  ملیکاازیزد ۰۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خوبین ببخشید من دوسال پیش دستوررژیم لاغری ازشما گرفتم وطی 5ماه به وزن ایده آل رسیدم امامتاسفانه زودباردارشدم ودوباره اضافه وزن دارم 10 کیلو برنامه قبلی که داده بودین استفاده میکنم وزن خیلی آروم کم میشه اما کم خونی شدید دارم بچه ده ماهه هم دارم که شیرخواراست چه دستوری میفرماییدکه هم وزن کم کنم هم کم خونی خوب بشه درضمن موقع رژیم بشدت گرسنگی میکشم چه کنم اصلا از10کیلواضافه وزن راضی نیستم خواهشا کمکم کنی اگه بخوام دوباره ثبت نام کنم هزینه داره که متاسفانه معذورم

  کارشناس به اندام ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. از اونجا که اضافه وزنتون خیلی بالا نیست می تونید از همون برنامه قبل استفاده کنید. البته این کار رو پس از 6 ماهگی نوزادتون انجام بدین. کند شدن کاهش وزن کاملا طبیعی هست. چون رژیم تکراری، سوخت و ساز بدن رو کاهش می ده. برای درمان کم خونی نیاز به دارو دارید، که حتما باید زیر نظر متخصص برطرف بشه.

  فاطمه ۰۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من سی ویک سالمه دوتازایمان داشتم الان وزنم به نودوپنج رسیده که یه تومورهیپوفیزم دارم که قرصایی که میخورم باعث بیشترشدن وزنم شده قبلارژیم دکترکرمانی استفاده کردم الان وزنم نمیادپایین من بایدچیکارکنم ورزشم برای بیماریم دکترم توصیه نکرد

  قهرمانی ۰۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من قدم ۱۶۸ وزنم ۷۰ کیلو میخواستم توی دو هفته ۴ تا ۵ کیلو لاغر کنم پیشنهاد شما چیه؟

  کارشناس به اندام ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. برای اینکه وزن کم کنید، میزان غذاهای مصرفی شما باید طبق یک برنامه منظم محدود بشه. البته بهتره خودتون رو از هیچ غذایی محروم نکنید تا پایبندیتون به رژیم افزایش پیدا کنه. می تونید رژیم و ورزش رو همراه با هم انجام بدین تا نتیجه بهتری بگیرین. هر وقت احساس گرسنگی شدید کردین، به جای هله هوله ها سبزیجات مصرف کنید. سبزیجات به دلیل داشتن فیبر می تونن شا رو به مدت بیشتری سیر نگه دارن. برای راهنمایی و مشاوره بیشتر عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  Sara ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من در برنامه به اندام ثبت نام کردم و درخواست رژیم دادم اشتباها شماره کارتو وارد کردم و دیگه نمیتونم درست کنم باید چیکار کنم؟؟

  کارشناس به اندام ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. اگر در زمینه ثبت نام با مشکلی مواجه شدید، با شماره 02532143 تماس بگیرید ومشکل رو با پشتیبان ها در میون بذارید تا کمکتون کنن.

  زهرا ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من قدم 145 و وزنم50 کیلو است میخواهم در یک ماه ده کیلو کم کنم . میشه راهنماییم کنید

  کارشناس به اندام ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. ما به هیچ وجه کاهش وزن 10 کیلویی در یک ماه رو به شما توصیه نمی کنیم. چون حتما عوارض بسیار زیادی مثل ریزش مو، سوء هاضمه و بازگشت سریع وزن پس از رژیم رو تجربه خواهید کرد. اگر می خواهید کاهش وزن آهسته، اما پیوسته ای رو تجربه کنید بهتره یک سبک زندگی سالم رو در پیش بگیرین. با این کار نه تنها وزن کم می کنید، بلکه کاهش وزنتون ثبات بیشتری داره. تقریبا همه ی افرادی که از رژیم دکتر کرمانی استفاده کردن تونستن در ماه اول کاهش 4 تا 5 کیلو رو تجربه کنند (البته در صورتی که دچار بیماری هایی که سوخت و ساز رو کاهش می ده، نبوده نباشن) . برای راهنمایی بیشتر و مشاوره در این زمینه عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  معصومه4 شهریور ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

  برنامه غذایی لاغری50 سالم 100 کیلو وزن دارم

  کارشناس به اندام ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. برای دریافت رژیم لاغری عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا جهت ثبت نام به این لینک مراجعه کنید.

  مینا ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و خداقوت به شما من 18ساله هستم با قد175و وزن88قصد دارم 20کیلو کم کنم از راه کمتر خوردن اما خیلی گرسنه میشم و اشتهام زیاده و شکمم خیلی بزرگ شده باید چیکار کنم

  کارشناس به اندام ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. بهتون پیشنهاد می کنم اول با مراجعه به صفحه BMI از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. بعد از اون می تونید برای کاهش وزن اقدام کنید. اگر در طول رژیم گرسنه می شین می تونین از غذاهای کالری آزاد مثل سبزیجات و میوه های کم کالری برای افزایش احساس سیری استفاده کنین. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه داشتین، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  طاها ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من 14 سالمه 180 قدمه و 90 کیلو و نمه برای 10 کیلو لاغری چیکار کنم؟

  کارشناس به اندام ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. از اونجا که یک تغذیه سالم و ورزش می تونه به کاهش وزن شما کمک کنه. پیشنهاد می کنم تا جایی که می تونید فست فودها رو کنار بگذارید و غذاهای سالمتری مصرف کنید. هروقت هوس پرخوری کردید، از غذاهای کالری آزاد مثل سبزیجات استفاده کنید. با قاشق کوچک غذا بخورید و همیشه در کنار غذاهاتون از سالاد یا سبزیجات استفاده کنید. میزان تحرکتون رو افزایش بدین و بیشتر فعالیت کنید. اگر باز هم در این زمینه نیاز به مشورت داشتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مریم ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دارم سوال و جواب هایی که با خواننده ها دا‌شتیو و میخونم چقد خوبه که واسه سوالاشون وقت جواب دادن گذاشتین خدا قوت

  کارشناس به اندام ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. خوشحالیم از اینکه با ماه همراه هستید و رضایت شما کاربر عزیز رو می بینیم.

  دلارام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  من سی سالمه با دوتا زایمان که دومی یکسال پیش بوده الان ۷۴ کیلو هستم به شدت افسردگی گرفتم قد هم ۱۶۸ توروخدا کمکم کنید.

  کارشناس به اندام ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. افسردگی بعد از زایمان تا حدود زیادی طبیعی هست، اما قابل درمان و کنترله. بهتون پیشنهاد می کنم حتی اگر فرصت رفتن به باشگاه رو ندارید، در زمانی که نوزادتون خواب هست ورزش کنید. ورزش باعث ترشح هورمون های شادی بخش در بدن میشه. کاهش وزن پس از شش ماهه اول شیردهی بلامانعه. شما با کاهش وزن احساس بهتری نسبت به بدن خودتون پیدا می کنید و مسلما میزان انرژی، امید و انگیزه در شما بیشتر میشه. اگر به مشاوره یا راهنمایی بیشتری نیاز دارین و یا تصمیم به کاهش وزن گرفتین عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  سارا ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۱۹ سالمه قدم ۱۷۰ وزنم ۱۰۶ کیلو هستش من بعد از زایمان اضافه وزن گرفتم الان چه جوری سریع وزنم رو پایین بیارم

  کارشناس به اندام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. ما لاغری سریع رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم، به خصوص اگر در دوران شیردهی هستید به هیچ وجه نباید به فکر روش های لاغری سریع باشید. چون آسیب های بسیار زیادی به بدن شما وارد می کنه، به علاوه امکان بازگشتش بسیار زیاد هست. اگه به دنبال یک رژیم لاغری صحیح و اصولی هستید می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و در این زمینه شما رو راهنمایی کنن. موفق باشید.

  سارا ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۱ و وزنم ۶۷ کیلوگرمه میخوام توی یک ماه ۱۰ کیلو وزن کم کنم میشه راهنمایی کنید؟

  کارشناس به اندام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. بهتون پیشنهاد می کنم که اول با مراجعه به صفحه BMI از میزان اضافه وزنتون با خبر بشین. بعد از اون می تونید در صورت تمایل برای رژیم اقدام کنید. به این نکته توجه داشته باشید که کاهش وزن 10 کیلو در ماه عدد بسیار بالایی هست و عوارض زیادی مثل ریزش مو، سوء تغذیه و مشکلات گوارشی رو به همراه داره، علاوه بر اینکه احتمال بازگشت وزن در این کاهش وزن های افراطی بسیار زیاده. در صورتی که هر گونه ابهام، پرسش و یا مشاوره در این زمینه می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  سارا ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. 174قدمه. 80 کیلو وزن دارم. می خوام 15 کیلو وزن کم کنم.

  کارشناس به اندام ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. برای کاهش وزن می تونید به دو طریق اقدام کنید: عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا از طریق این لینک برای ثبت نام اقدام کنید.

  آیناز پاک مهر ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ده سالمه و 56کیلو هستم می خوام وزن کم کنم و لاغر‌م میتونم از این رژیم اسافاده کنم

  کارشناس به اندام ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اول اینکه شما باید قدتون رو هم به ما بگین تا از میزان اضافه وزنتون آگاه بشیم. موضوع دوم این هست که پیشنهاد ما به شما این هست که یک رژیم صحیح و اصولی رو پیش بگیرین. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارین می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  زهرا. ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  من ٧١ کیلو هستم و میخوام به وزن ۵٨ کیلو برسم لطفا راهنمایی کنید.

  کارشناس به اندام ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. برای رژیم لاغری کاهش وزن می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا با مراجعه به این لینک نسبت به گرفتن رژیم اقدام کنید.

  منا ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. من 10 کیلو اضافه وزن دارم. الان تو هفته چهارم رژیم میوه و سبزی هستم.کاهش وزنم به کندی است. به حدی که برای اطرافیان چندان محسوس نیست. تصمیم گرفتم مصرف میوه و سبزی رو هم محدود کنم. مخصوصا خرما رو. روزی 30 الی 40 دقیقه ورزش شکمی به صورت دراز کشیده انجام میدم. اگر مطلبی جهت راهنمایی ام هست ممنون میشم بفرمایید.

  کارشناس به اندام ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. پیشنهاد ما به شما این هست که یک رژیم اصولی، همراه با ورزش رو در پیش بگیرید. یک سبک زندگی صحیح که در کاهش وزن اصولی به شما کمک کنه. توصیه می کنم هیچ ماده غذایی رو از توی سفره تون حذف نکنید بدن شما به همه مواد غذایی نیاز داره. ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی برای شما بسیار مفید هست.

  فاطمه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ١٨ساله هستم قدم ١٦٥وزنم ٨٣ چطوري در يك ماه به وزن ٦٤ برسم؟

  کارشناس به اندام ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. کاهش وزن 19 کیلویی در یک ماه مساوی هست مرگ. شاید همچین چیزی ممکن باشه اما ما به هیچ وجه اون رو به کسی توصیه نمی کنیم. یک رژیم غذایی اصولی می تونه در یک ماه چیزی حدود 4 الی 5 کیلو از وزن شما رو کم کنه و حتی ممکنه در ماه های بعد این مزان از 4، 5 کیلو هم کمتر باشه. به این موضوع هم توجه داشته باشید که هر چه سریع تر وزن کم کنید، زودتر هم دچار بازگشت وزن خواهید شد.

  محیا ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من چطوری میتونم تو یک ماه پنج کیلو لاغر بشم ؟؟

  کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. ببینید دوست گرامی کاهش وزن به خیلی از فاکتورها بستگی داره و میزان کالری که فرد باید در روز دریافت کنه برای افراد مختلف فرق می کنه. این موضوع کاملا با سن، جنسیت، میزان تحرک، بیماری ها و مواردی از این قبیل مرتبط هست. اما میشه گفت که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که رزیم دکتر کرمانی رو گرفتن توی ماه اول تونستن چیزی حدود 4 کیلو کم و یا حتی بیشتر کم کنن، پس کاهش وزن 4، 5 کیلو در ماه اول رژیم یک موضوع غیر قابل انجام نیست. برای مشاوره ی رایگان در این زمینه عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن.

  متین ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من قدم ۱۷۵ و وزنم ۱۰۵کیلو و حدود ۳۰کیلو اضافه وزن دارم کبدم هم چربی گرید ۲داره لطفا راهنمایی کنید میتونم از این رژیم استفاده کنم یا نه ممنون

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. بله هیچ مشکلی نداره شما می تونید با خیال راحت از این رژیم استفاده کنید.

  محیا ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من قدم ‌۱۶۱ و وزنم ۷۴ کیلو هست چطوری میتونم تو یک ماه ده کیلو کم کنم

  کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. کاهش وزن ده کیلویی در یک ماه عدد بالایی هست، شاید غیر ممکن نباشه اما مطمئنا آسیب های زیادی به بدن می زنه (مثل ریزش مو، سوء تغذیه، بیماری های گوارشی و ...) و محکوم به بازگشت وزن سریع هست. پیشنهاد می کنم اگر قصد کاهش وزن دارید یک رژیم غذایی صحیح و ورزش رو در کنار هم انجام بدید تا حداکثر میزان کاهش وزن رو تجربه کنید. اگر به راهنمایی بیشتری در این زمینه نیاز دارید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  صدیقه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  من ۴۵سالمه..۳۰کیلو اضافه وزن دارم...مشکل آرتروز هم دارم...ولی اگه تو وعده های غذاییم نان یا برنج نباشه حالت سرگیجه و تهوع پیدا میکنم...به نظرشما من چیکارکنم

  کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. درسته که برای بهبود آرتروز باید وزنتون رو پایین بیارید و مطمئنا کاهش وزن به بهبود علائم آرتروز شما کمک خواهد کرد، اما شما نیازی نیست برای رژیم گرفتن نان یا برنجتون رو حذف کنید، فقط مقدار اون رو کنترل شده می تونید مصرف کنید. خوشبختانه یکی از ویژگی های خوب رژیم دکتر کرمانی این هست که شما رو از هیچ یک از مواد غذایی محروم نمی کنه. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  ستاره ازشیراز ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من 15کیلواضافه وزن داشتم بابرنامه دکترکرمانی کم کردم آمادوباره بارد ارشدم. ودوباره اضافه وزن دارم اما کمتر9کیلو اضافه دارم نمیدونم دوباره ازهمون برنامه شیردهی دکتر استفاده کنم یا نه؟؟ ببخشید آقای دکتر چه پیشنهادی دارید بچه 9ماهه دارم ولی از زنم راضی نیستم میشه راهنماییم کنید؟؟

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. مشکلی نداره می تونید از همون برنامه استفاده کنید.

  نغمه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من 15 کیلو اضافه وزن دارم کبدم هم چرب شده میشه یه راهکار بدید که هم لاغر شم هم کبدم خوب شه البته چند بار رژیم گرفتم ولی نتوانستم ادامه دهم

  کارشناس به اندام ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. رژیم غذایی به خودی خود و با کاهش وزن می تونه خیلی از مشکلات و بیماری ها رو حل کنه. البته که برای کبد چرب حتما باید زیر نظر پزشک باشید، اما یک تغذیه و رژیم غذایی سالم می تونه تا حدود زیادی به برطرف شدن این بیماری ها هم کمک کنه. خوشبختانه در برنامه غذایی دکتر کرمانی کبد چرب هم در نظر گرفته شده. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مقبوله ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۲۴ سالمه قدم ۱۵۴ هستش و وزنم ۵۷ میخوام ۵۰ کیلو بشم یک ساله دارم بدنسازی کار می کنم ولی وزنم ثابته ۸ ماه اول شام فقط تخم مرغ ابپز میخوردم دیگه خسته شدم غذای عادی میخورم

  کارشناس به اندام ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. نکته اول اینکه شما لازم نیست بعد از باشگاه همیشه تخم مرغ بخورید، می تونید از تمام پروتئین های زود جذب مثل سینه مرغ، عدسی و ... استفاده کنید. نکته دوم با توجه به اینکه می فرمایید یک ساله بدنسازی می کنید، ممکنه اضافه وزن شما به دلیل عضله سازی باشه و دلیلش چربی های اضافی نباشه. شما می تونید با استفاده از دستگاه بادی آنالیزور از میزان چربی، آب، عضله و موارد دیگه در بدنتون اطلاع پیدا کنید. در صورتی که پس از استفاده از دستگاه بادی آنالیزور دیدید که میزان چربی های شما زیاد هست، می تونید برای کاهش وزن اقدام کنید. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  پروانه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من خیلی اضافه وزن ندارم قدم 163 و وزنم 57 کیلو هست اما اصلا راضی نیستم مدل بدنم گلابی هست و چربی شکم و پهلو دارم و ازطرفی چون صورتم گرده وقتی وزنم یک کیلو میره بالا صورتمم پر میشه ک اصلا دوسندارم الان میخوام 4-5کیلو وزن کم کنم..چطوری باید شروع کنم؟؟ک شکم و پهلوم و صورتم آب بشه

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اصولا در هنگام کاهش وزن بیشترین مقدار چربی ها از ناحیه شکم و پهلو کم میشه. البته کاهش وزن خودش رو به خوبی تو صورت هم نشون میده. بنابراین از این بابت می تونه خیالتون راحت باشه. اما باید این نکته رو در نظر بگیرید که بهترین رژیم رو در پیش بگیرید. یعنی یک کاهش وزن اصولی و صحیح. برای مشاوره رایگان می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  صبا ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۳۲ سالمه قدم ۱۶۰ و وزنم۱۶۵ هستش میخوام ۱۰ کیلو کاهش وزن داشته باشم

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقتون بخیر. شما به دو صورت می تونید برای رژیم اقدام کنید: 1) با مراجعه به این لینک مستقیما برای رژیم اقدام کنید 2) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن

  نازنین ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من اصلا اضافه وزن ندارم وزنم 52.5 و قدم163 ولی باسن ماهیچه ای بزرگی دارم دوستش ندارم چه کنم باسنم کوچک بشه

  کارشناس به اندام ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. پیشنهاد ما به شما این هست که اگر به مشکلات قلبی، فشار خون، کبد چرب و ... مبتلا نیستید از روش های غیر تهاجمی لاغری موضعی مثل کویتیشن استفاده کنید. می تونید با یک مربی ورزشی هم مشورت کنید و ازشون حرکات مناسب ورزشی رو بپرسید.

  یلدا ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  من ۱۶ سالمه ۷۲ وزنمه و ۱۷۲ قدمه تو ی ماه حداقل ۳ کیلو می خوام لاغر شم چه رژیمی باید بگیرم ؟

  کارشناس به اندام ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اگر بیماری خاص یا رژیم تکراری نداشته باشید، کاهش وزن سه کیلویی در ماه عدد معقولی هست. با یک رژیم اصولی می تونید به این کاهش وزن برسید. برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  كيميا ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  من زير نظر دكتر ٢٠كيلو كم كردم و هنوز بايد وزن كم كنم ٨٦كيلو بودم و به ٦٦رسيدم يه مدت خيلي طولاني استوپ وزن داشتم رژيم پروتيين گرفتم ورزش كردم اما فايده نداشت تا اينكه ارادمو كامل از دست دادم و خيلي دارم عذاب ميكشم سعي ميكنم رعايت كنم اما اعصابم خورد ميشه و پرخوري ميكنم الان شدم ٦٨كيلو و خيلي ناراحتم 😔كاش بهم كمك كنيد براي تقويت اراده

  کارشناس به اندام ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. استپ وزن یک روند کاملا طبیعی در کاهش وزن هستش و به هیچ وجه نباید باعث از دست دادن اراده تون بشه. برای تقویت اراده بهتون پیشنهاد می کنم از فایل های صوتی بخش نقشه راه سایت استفاده کنید. خوشبختانه این بخش بازخورد بسیار خوبی داشته و تونسته به تقویت اراده ی کاربرای عزیز ما تا حدود زیادی کمک کنه.

  نیما ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  من دچادر ۷کیلو اضافه وزنم ولی چطوری درمانش کنم 😔😔

  کارشناس به اندام ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. پیشنهاد من به شما این هست که با مراجعه به https://kermany.com/bmi/ و تعیین BMI بدن از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. بعد در صورت تمایل می تونید از مشاوره ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  زهرا ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  عالی

  مرضيه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

  اين رژيم رو تا چند وقت ميشه ادامه داد

  کارشناس به اندام ۰۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز نکاتی که در این مقاله ذکر شده محدود به زمان خاصی نیست. از اونجا که بیشتر یک سبک زندگی سالم رو به شما معرفی می کنه شما می تونید اون رو به یک عادت برای خودتون تبدیل کنید و مادامی که از اون استفاده می کنید، از مزایای سلامتی و کاهش وزنش بهره مند بشید.

  دنیاجمالی ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  من دوست دارم ده کیلوکم کنم چون اضافه وزن ده کیلوهست چیکارکنم هرچی رژیم میگیرم کم نمیشم

  کارشناس به اندام ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. دلایل زیادی باعث میشه که نتونید وزن کم کنید، مثلا عدم رعایت دقیق رژیم یا دچار شدن به استپ وزن که به دلیل تمع مایعات در بدن، مصرف نمک و استرس رخ می ده از دلایل اصلی عدم کاهش وزن در رژیم هست.

  زهرا ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  زهرا هستم ۵۶ سال دارم قدم۱۵۰ وزنم ۸۰میخواهم کاهش وزن داشته باشم سبک شوم چون زانو آرتروز و دیسک کمر دارم

  کارشناس به اندام ۳۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام خدمت شما دوست عزیزی که به فکر سلامتیتون هستین. جالبه بدونید که هر کیلو اضافه وزن چیزی حدود 4 کیلو فشار به زانوها وارد می کنه. پس کاهش هر کیلو از اضافه وزن کمک زیادی به کاهش درد و آرتروز شما می کنه. برای دریافت رژیم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و شما رو راهنمایی کنن و یا مستقیما به این لینک مراجعه کنید و اقدام به ثبت نام کنید.

  مهسا ۲۸ تیر ۱۳۹۸

  من ۹۵کیلو ۱۷۲قدچطوری تو یک ماه ده کیلو کم کنم

  کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  دوست گرامی کاهش 10 کیلویی وزن در یک ماه چیز غیر ممکنی نیست، اما عوارض بسیار زیادی در پی داره و به هیچ وجه توصیه نمی شه. به علاوه کاهش وزن سریع، بازگشت وزن سریع رو هم به دنبال داره. هدف ما در به اندام دکتر کرمانی این هست که با ارائه ی یک سبک زندگی سالم نه تنها شما رو به هدف ایده آلتون برسونه، بلکه تثبیت وزن رویایی رو برای شما ممکن کنه. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق و پیروز باشید.

  مریم ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  سلام من 12 سالمه آیا منم میتونم این رژیم رو بگیرم؟؟؟

  کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  سلام. ببینید دوست گرامی برای رژیم گرفتن ابتدا شما باید شرایط لازم رو داشته باشید. صرفا گرفتن رژیم برای همه توصیه نمی شه. اصلا باید ببینید که اضافه وزن دارید یا نه. می تونید شرایط خودتون رو با پشتیبان ها اشتراک بگذارید تا در این خصوص شما رو راهنمایی کنن. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  فاطمه سلوکی ۲۴ تیر ۱۳۹۸

  فاطمه سلوکی قد 160 وزن 64

  کارشناس به اندام ۲۵ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه برای ما کامنت گذاشتید. بهتره که دقیقا بفرمایید از ما چه چیزی می خواید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم. اگر قصد ثبت نام در رژیم دکتر کرمانی رو دارید به لینک ثبت نام مراجعه کنید و اگر مشاوره می خواید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  آیناز پاک مهر ۲۱ تیر ۱۳۹۸

  عالی من در سه ماه که این رژیم رو استفاده کردم دوازده کیلو کم کردم و به وزن ایده آل خود م رسیدم ممنون ازشما

  آیناز پاک مهر ۲۱ تیر ۱۳۹۸

  من سه ماه مرتب از این رژیم استفاده کردم و 3کیلو بیشتر کم نکردم فقط واسه اسم در کردن

  کارشناس به اندام ۲۲ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. اصولا این رژیم برای افرادی هست که به دنبال یک کاهش وزن آهسته هستند. اساسا نکات تغذیه ای هستند که می تونن شما رو به یک سبک زندگی سالم برسونن. همین سه کیلو کاهش وزن کلی فشار رو از روی زانوها و مفاصل شما برمی داره و به سلامتیتون کمک می کنه. پس بی اهمیت بهش نگاه نکنید. موفق باشید.

  امیرحسین ۱۶ تیر ۱۳۹۸

  در حین اجرای رژیم غذایی ویتامین خاصی لازمه مصرف کنیم؟؟

  کارشناس به اندام ۱۷ تیر ۱۳۹۸

  سلام. بله حتما برای جلوگیری از ریزش مو و عوارض احتمالی باید از مولتی ویتامین مینرال استفاده کنید تا بدنتون دچار کمبود ویتامین ها و مواد معدنی نشه.

  Shirin ۱۲ تیر ۱۳۹۸

  برنامه غذای برای کاهش سریع هم ارایه میگنید ؟؟ برایدکاهش ۸ کیلو در یک و نیم ماه ممنون

  کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اصولا رژیم لاغری سریع با عوارض بسیار زیادی همراه هست و به هیچ وجه توصیه نمی شه. رژیم دکتر کرمانی در یک بازه ی زمانی خاص می تونه شما رو به وزن ایده آل برسونه، اما طبق اصول تغذیه ای و با مصرف میزان کالری مورد نیاز به بدن. همین نکات تغذیه ای کوچک که به ظاهر بی اهمیت هست، دردراز مدت می تونه تغییرات زیادی ایجاد کنه. در صورتی که به راهنمایی و مشاوره ی بیشتر نیاز داشتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  ی ۱۱ تیر ۱۳۹۸

  من ۲۰سال پیش رژیم دکتر کرمانی گرفتم وزنم اومد پایین ولی دچاره ریزش موی شدید و معده در شدید شدم که هنوز بعد ۲ سال معده در همراهم هست

  کارشناس به اندام ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. ببینید دوست عزیز نمی تونیم بگیم که رژیم هیچ عوارضی نداره. به هر حال میزان غذایی که می خورید کم میشه، در نتیجه میزان دریافت ویتامین های شما هم کاهش پیدا می کنه. از اونجا که اتصال ساقه مو به پیازش از طریق ویتامین هاست. در نتیجه کاهش ویتامین مساوی هست با ریزش مو. اما خوشبختانه این ریزش بعد از پایان رژیم تموم میشه. در صورتی که معده درد دارید هم حتما باید با مشاوران در میون بذارید تا رژیم شما رو به گونه ای طراحی کنن که این مشکلات و عوارض رژیم به حداقل برسه. موفق باشید.

  نگین ۱۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام، من دو تا سوال دارم... یکی اینمه مصرف میوه تو این رژیم چه به چه صورت باید باشه مخصوصا اگر فرد مستعد یبوست باشه.... دوم اینکه میشه چند تا منبع پروتین ارزون قیمت که بشه هر روز استفاده کرد بگید؟

  کارشناس به اندام ۱۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. به طور کلی مصرف میوه ها و سبزیجات به دلیل وجود فیبر حتما در رژیم توصیه می شه. فیبر موجود در میوه ها و سبزیجات از یبوست جلوگیری می کنه و موجب می شه کمتر احساس گرسنگی بکنید. منابع پروتئین گیاهی نسبت به پروتئین حیوانی ارزون تر هستن. می تونید از سویا، قارچ، عدس و لوبیا استفاده کنید.

  ۱میر ۰۳ تیر ۱۳۹۸

  به نظر من اصلا نباید غذا خورد من خودم بیست و پنج کیلو طی ۵ ماه کم کردم شما سوسلین بابا یکی میگه سخته یکی میگه فلان باید نخوری فقط من هیچ شام و ناهار هشت قاشق یا اصلا نمیخوردم

  فروغ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

  خیلی رژیم سختهههههه

  کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

  بله دوست عزیز شاید شروع هر کاری که انسان انجام نداده باشه در ابتدا سخت باشه، اما اگر به آیده آلهاتون فکر کنید و بخواید بهش برسید باید پشتکار و تلاش داشته باشید

  پری ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام، من با رژیم دکتر کرمانی در مدت یک ماه ۵کیلو وزن کم کردم اما چنان دچار ریزش مو شدم که بعد از گذشت چند سال ریزش موهام درست نشد، به هر متخصص تغذیه ایی هم گفتم که رژیم آقای دکتر رو گرفتم کلی دعوام کرد... به نظرم هر رژیمی اشکالات خودش رو داره، بهترین رژیم کم و درست خوردنه، شاید در مدت طولانی تری جواب بگیریم اما سلامتی مون حفظ میشه

  کارشناس به اندام ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. از اونجا که گرفتن رژیم ممکنه موجب کمبود برخی از ویتامین های دریافتی از غذا بشه بنابراین برای جبران این ویتامین ها حتما باید از مکمل استفاده بشه. دلیل ریزش موی شما هم کمبود این ویتامین ها بوده

  محمد ۰۷ فروردین ۱۳۹۸

  با عرض سلام مطالب جالب و علمی هستند و بنظر میرسه برگرفته از کتابهای آقای دکتر رابرت اتکینز متخصص و جراح قلب آمریکایی هستش که رژیم لاغریش شامل چهار فازه و از مرحله القاء شروع میشه بهرحال مطالب مفید و کاربردی هستند

  زینب ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

  سلام من با رژیم دکتر ۱۵ کیلو کم کردم و ب وزن دلخواهم رسیدم ولی متاسفانه تثبیت نگرفتم باز هم افتادم رو پر خوری الان دارم کتابهای دکتر رو مطالعه میکنم واقعا کاربردی هستن

  امیر ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

  سلام من با رژیم دکتر ۱۵ کیلو کم کردم و ب وزن دلخواهم رسیدم ولی متاسفانه تثبیت نگرفتم باز هم افتادم رو پر خوری الان دارم کتابهای دکتر رو مطالعه میکنم واقعا کاربردی هستن

  NAFAS ۰۷ اسفند ۱۳۹۷

  سلام . من همه رژیم ها و برنامه پزشک های تهران را امتحان کردم . چون همیشه اضافه وزن داشتم . ولی در آخر متوجه شدم که همه رژیم های پزشکهای دیگر خلاصه ای از رژیم دکتر کرمانی است ولی با تغییرات کوچک و هزینه خیلی بالا . البته رژیم پزشکهای طب سنتی متفاوت .در آخر باز برگشتم سر همون رژیم دکتر کرمانی

  زهره ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

  ممنون از مطالب خوبتون

  Susaan ۲۵ دی ۱۳۹۷

  مطلب خوبیه چطور رژیم بگیرم ۷۵ کیلو قدم ۱۶۰ میخام باردار شم

  آذر ۲۴ دی ۱۳۹۷

  خیلی خوب و کاربردی بود ممنون از دکتر و تیم خوبشون