رژیم لاغری سریع بدون گرسنگی ؛ 2.5 تا 5 کیلو کاهش وزن در 7 روز

رژیم لاغری، مقالات

  آیا رژیم لاغری سریع امکان دارد؟ در این مقاله سعی داریم روش هایی را به شما آموزش دهیم که بدون تحمل گرسنگی و با رعایت اصول ساده به تناسب اندام برسید و رژیم لاغری سریع را تجربه کنید. برای دانستن این روش ها با ما همراه شوید.

  راه های زیادی وجود دارد که با کمکشان سریع چربی بسوزانیم. با این حال بیشتر این راه ها باعث می شوند گرسنه و ناراضی شوید. اگر قدرت اراده آهنینی ندارید، گرسنگی باعث می شود خیلی سریع در مقابل این روش ها تسلیم شوید.
  برنامه ای که اینجا می خواهیم به آن بپردازیم:

  • کاهش اشتها به صورت چشمگیر
  • رژیم لاغری سریع ، بدون احساس گرسنگی
  • بهبود همزمان سلامت متابولیک

   

  1- برای لاغری سریع مصرف قند و نشاسته ها را کاهش دهید یا قطع کنید

  مهمترین بخش این برنامه این است که مصرف قند و نشاسته ها را حذف و یا کم کنید. بعد از این مرحله سطح گرسنگی تان پایین می رود و در پایان کالری بسیار کمتری دریافت می کنید. حالا به جای سوزاندن کربوهیدرات برای به دست آوردن انرژی، بدن از چربی های ذخیره شده، تغذیه می کند.

  از دیگر مزایای حذف یا کاهش مصرف کربوهیدرات کاهش سطح انسولین است که باعث می شود کلیه، سدیم و آب اضافی بدن را دفع کند. این فرآیند نفخ و آب اضافی بدن را از بین می برد. گاهی با این روش یا تخلیه آب اضافی بدن 5 کیلوگرم یا بیشتر، از وزن بدن کم می شود، مخصوصا در هفته های اول رژیم لاغری که هم آب بدن و هم چربی ها از وزن بدن کم می شود. مصرف کربوهیدرات ها را کم کنید تا به صورت خودکار کالری کمتری دریافت کنید و گرسنگی هم نکشید.

  رژیم لاغری سریع با کاهش قند

  2- برای لاغری سریع پروتئین، چربی و سبزیجات بخورید

  هرکدام از وعده هایتان باید شامل یک منبع پروتئین، یک منبع چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات باشد. وقتی وعده های غذایی تان را این گونه بچینید به صورت خودکار مقدار مصرف کربوهیدرات به 20 تا 50 گرم در روز می رسد.

  منبع پروتئینی:

  • گوشت: گوشت گاو، مرغ، بره و غیره
  • ماهی و غذاهای دریایی: سالمون، میگو و غیره
  • تخم مرغ: تخم مرغ کامل به همراه زرده یکی از بهترین انتخاب ها است.

  اهمیت خوردن مقدار زیادی پروتئین بسیار بالا است چون سرعت سوخت و ساز 80 تا 100 کالری در روز افزایش می یابد. همچنین خوردن غذاهای سرشار از پروتئین کمک می کند هوس های غذایی کمتر شوند و به سراغ غذاهای ناسالم نروید، چون احساس سیری می کنید و در پایان روز تا حدود 440 کالری کمتر غذا مصرف می کنید. در هنگام کاهش وزن، پروتئین تبدیل به سلطان مواد مغذی می شود.

  رژیم لاغری سریع با مصرف پروتئین

  سبزیجات کم کربوهیدرات:

  • بروکلی
  • گل کلم
  • اسفناج
  • گوجه فرنگی
  • کلم
  • کلم بروکسل
  • کاهو
  • خیار

  از اینکه بشقاب تان با این سبزیجات کم کربوهیدرات پر شود، هراسی نداشته باشید.بدون اینکه از 20 تا 50 کالری از میزان دریافتی تان فراتر برود، مقدار زیادی از آنها را میل کنید. برنامه غذایی که بیشتر بر پایه گوشت و سبزیجات باشد دارای فیبر، ویتامین و مواد معدنی است که برای سالم ماندن به آنها احتیاج دارید.

  منابع چربی:

  • روغن زیتون
  • روغن نارگیل
  • روغن آوکادو
  • کرهرژیم لاغری سریع با روغن آووکادو

   

  2 تا 3 وعده در روز بخورید. اگر بعد از ظهر احساس گرسنگی داشتید، وعده چهارم را هم اضافه کنید. از خوردن چربی نترسید، بعضی افراد رژیم غذایی خود را هم کم کربوهیدرات می کنند هم کم چرب و با این کار نسخه شکست خود را می پیچند.

   

  رکورددار دکتر کرمانی می گوید: وقتی از رژیم لاغری دلسرد می شدم چه کار می کردم؟

  3- برای لاغری سریع سه مرتبه در هفته از وزنه استفاده کنید

  در چنین رژیمی لازم نیست برای لاغر شدن ورزش کنید اما ورزش هم توصیه می شود. بهترین گزینه این است که 3 تا 4 مرتبه در هفته به باشگاه بروید. خودتان را گرم کنید و مقداری وزنه بزنید. اگر تازه باشگاه رفتن را شروع کرده اید از مربی کمک بخواهید.

  وزنه زدن میزان کالری سوزی را افزایش می دهد و مانع کندی سرعت سوخت و ساز می شود. متاسفانه افرادی که بدون ورزش رژیم می گیرند بعد از مدتی دچار مشکل کندی سرعت سوخت و ساز می شوند.

  تحقیقات روی رژیم های کم کربوهیدرات نشان داده است که در حین کم کردن چربی، عضله سازی نیز انجام می شود. اگر کار با وزنه برایتان ممکن نیست ورزش های هوازی مانند پیاده روی، دویدن آهسته، دویدن با سرعت بالا، دوچرخه سواری و یا شنا را شدت دهید.

  رژیم لاغری سریع با دمبل زدن

   

  اختیاری – برای لاغری سریع هفته ای یک مرتبه مصرف کربوهیدرات را بیشتر کنید

  هفته ای یک روز به خود مرخصی بدهید و مقدار مصرف کربوهیدرات را افزایش دهید. بسیاری از مردم روزهای تعطیل را ترجیح می دهند. بسیار مهم است در این روزها از منابع سالم کربوهیدرات مانند بلغور جو دو سر، کوینو، برنج، سیب زمینی، سیب زمینی شیرین، میوه و غیره استفاده کنید .

  اما به خاطر داشته باشید تنها یک روز در هفته باشد و در صورتی که بیشتر از یک روز در هفته این کار را انجام دهید موفقیت چندانی در رژیم حاصل نمی شود. اگر می خواهید غذایی که سالم نیست بخورید، فقط در همین یک روز باشد.

  خوب است بدانید که افزایش میزان کربوهیدرات دریافتی ضروری نیست و اگر دوست داشتید، انجامش دهید؛ اما دریافت کربوهیدرات در یک روز هفته هورمون های چربی سوز مانند لپتین و هورمون های تیروئید را تقویت می کند. در طول چنین روزی ممکن است کمی وزن اضافه کنید که بیشتر آن را آب بدن تشکیل داده است و طی یکی دو روز بعد دوباره آن وزن را  کم خواهید کرد.

  رژیم لاغری سریع با کربوهیدرات

  رژیم لاغری سریع ؛ کنترل پروتئین و کالری چه؟

  تا وقتی مصرف کربوهیدرات پایین است و پروتئین، چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات مصرف می کنید کالری شماری الزامی نیست. با این حال اگر می خواهید کالری غذای مصرفی را محاسبه کنید از  کالری شمار زیره استفاده کنید.

  نکاتی که رژیم لاغری سریع را آسان می کند

  1- صبحانه ای بخورید که پروتئین بالایی داشته باشد: خوردن صبحانه سرشار از پروتئین، در طول روز اشتها را کاهش می دهد و مقدار کالری مصرفی کل روز را پایین می آورد.

  2- از مصرف نوشیدنی های قندی و آب میوه پرهیز کنید: این موارد از چاق کننده ترین ها هستند و پرهیز از آنها به کاهش وزن کمک می کند.

  3- نیم ساعت قبل از وعده ها آب بنوشید: تحقیقات نشان داده است که نیم ساعت قبل از هر وعده نوشیدن آب طی 3 ماه کاهش وزن را تا 44 درصد افزایش می دهد.

  4- غذاهایی انتخاب کنید که با کاهش وزن سازگارند: برخی غذاهای خاص برای کاهش وزن بسیار مفیدند. یک لیست از این غذاها که به آن مراجعه کنید: چه غذاهایی باعث کاهش اشتها می شوند؟

  5- فیبر محلول بخورید: تحقیقات نشان داده اند که فیبر محلول چربی ها را مخصوصا در ناحیه شکم کاهش می دهد .

  6- چای یا قهوه بنوشید: اگر قهوه یا چای می نوشید ایرادی ندارد، چون کافئین موجود در آن ها سوخت و ساز را 3 تا 11 درصد تقویت می کند.

  7- بیشتر غذاهای کامل و غیر فرآوری شده بخورید: در یک رژیم غذایی سالم باید از غذاهای کامل استفاده شود. این غذاها سالم هستند، سیر کننده ترند و کمتر فرد را دچار پرخوری می کنند.

  8- غذای خود را آرام بخورید: کسانی که سریع غذا می خورند در طولانی مدت وزن بیشتری اضافه می کنند. آهسته غذا خوردن باعث احساس سیری و کنترل هورمون ها برای کاهش وزن می شوند.

  9- هر دو هفته خود را وزن کنید: از وزن خود غافل نشوید و آن را چک کنید اگر دچار استرس نمی شوید هر روز خود را وزن کنید. آگاهی از وزن اجازه نمی دهد رژیم غذایی را رها کنید.

  10- هر شب خوب بخوابید: خواب بی کیفیت یکی از خطرناکترین فاکتورها برای اضافه وزن است، بنابراین مواظب خوابتان باشید.

   

  رژیم لاغری سریع

  انتظارمان از رژیم لاغری سریع چه باشد؟

  در هفته اول انتظار کاهش 2.5 تا 5 کیلوگرم از وزن تان را داشته باشید بعد از آن، سرعت کاهش وزن کندتر می شود. یک فرد معمولی با رژیم غذایی سالم هفته ای 1 کیلوگرم کاهش وزن دارد. اگر تازه رژیم گرفته اید همه چیز ابتدا سریع پیش می رود. هرچه اضافه وزن تان بیشتر باشد، کاهش وزنتان نیز سریع تر پیش می رود.

  در چند روز اول ممکن است حس عجیبی داشته باشید. سالها بدنتان کربوهیدرات سوزانده است پس کمی طول می کشد تا به چربی سوزی عادت کند. به این حالت تب کتو نیز می گویند و معمولا چند روزه برطرف می شود. مقداری نمک اضافی به رژیم غذایی کمکتان می کند.

  رژیم لاغری سریع

   

  بعد از گذشت چند روز از رژیم لاغری سریع بیشتر افراد گزارش داده اند که احساس خوبی دارند و حتی از گذشته انرژی شان بیشتر است. برنامه غذایی کم کربوهیدرات سلامتتان را در زمینه های بسیاری ارتقا می دهد:

  • قند خون در این رژیم غذایی پایین می آید.
  • تری گلیسیرید پایین می آید.
  • کلسترول بد LDL کاهش می یابد.
  • HDL که همان کلسترول خوب است بالا می رود.
  • فشار خون تا حدود زیادی بهبود می یابد.
  Sending
  User Review
  4.15 (104 votes)
   به اشتراک بگذارید

  دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  دیدگاه های شما

  شایا ۱۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام.خیلی عالیه که جواب میدین به همه و این میتونه نقطه عطف کارتون باشه خداقوت.البته با اجازه شما منم میخام چند نکته بگم که واقعا استفاده کامل رو ازش بردم من با هر قرص و پماد موضعی که بگی خودمو درگیر کردم با انواع نوشیدنی ها که میخام بگم دروغ محضن از ۵۰۴۰گرفته تا نیوشا و تا قرصهای تبلیغی خدا سرشاهده که الکی نمیگم و مصرف کردم ولی دروغ محضن.تنها راه کار لاغر شدن فقط و فقط به میزان خوردن غذاهاست تنها کاری هم که کردم برا اینکه بتونم خوردن غذامو کم کنم لیستی از خوراکی ها رو جلو چشم میارم هر روز که چقد چربی و کالری دارن ینی اگه یه ذره اراده باشه تو وجود ادم قطعا طرف کالری زیاد دیگه نمیرید .سبزیجات رو زیاد کنید سیب نارنگی توت فرنگی که ویتامین ث دارن بخورید میان وعده و از همه مهمتر برنج و نان هم خیلی کم کنید فقط به کالری توجه کنید رو نت بزنید که هر غذا یا میوه چقد کالری داره همه چی دستگیرتون میشه خودتونم فریب ندین که میوه زیاد میخورم لاغر میشم فراموش نکنید فقط اب هس که کالریش صفره و کالری منفی دروغ محضه من در عرض یکماه ۷سانت دور شکممو خوابوندم و ده کیلو کم کردم.سعی کنید قبل سیری دست بکشید همراه غذا نوشیدنی حذف کنید

  کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. خوشحالیم که با ما همراه هستید و مطالب سایت براتون مفید واقع شده. ممنون از اینکه تجربیات گرانبهاتون رو در اختیار ما گذاشتید. بله کاملا صحبت هاتون درست هست، البته باید به این نکته توجه کرد که برای کالری شماری کیفیت غذاها بسیار مهم تر از کمیتشون هست، به علاوه در نظر گرفتن سن، قد، وزن، جنسیت و سطح فعالیت جسمانی هم اهمیت داره. موفق و پیروز باشد.

  رویا ۱۷ مهر ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید.من ۱۸ سالمه و قدم ۱۷۶وزنم ۹۰.۹۱هست.خیلی افسرده شدم بخاطراین وزن.لطفا راهنمایی کنید ک چطور رژیم بگیرم ک بتونم سریع تغیراتی رو درون خودم ببینم و انگیزه بیشتری بگیرم برای ادامه.چون هربار رژیم گرفتم ولش کردم.ممنون میشم کمکم کنید

  کارشناس به اندام ۲۱ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز یکی از دلایل اصلی شکست در رژیم این هست که آمادگی کافی برای رژیم رو ندارید. اگر می خواین به رژیمتون پایبند بمونید باید هدف و دلیل رژیم گرفتن رو ابتدا برای خودتون مشخص کنید. بعد با اهداف کوچک شروع کنید. به طور کلی باید سعی کنید سبک زندگیتون رو تغییر بدین. در تیم به اندام دکتر کرمانی پشتیبان های ما در طول رژیم با شما همراه هستن و کمک می کنن تا هر موقع بی انگیزه شدین، شما رو به برنامه ی غذایی برگردونن. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  زهرا جعفری ۱۶ مهر ۱۳۹۸

  سلام من ۲۸ سالمه با وزن۷۳ کیلو و قد۱۶۱ مدتی هست حلقه میزنم تو خونه امکان بیرون رفتن رو ندارم و میخوام خیلی زود لاغر بشم اما متاسفانه از طرفی هم ریزه خواری میکنم هر چی گیرم میاد میخورم منظورم هله وهولست صبحانه خوردنو دوست ندارم و اصلا عرق نمیکنم حتی با ورزش یا کار زیاد میشه کمکم کنید دیگه از خودم بدم میاد شبیه گلابی شده اندامم

  کارشناس به اندام ۲۰ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست گرامی شما دو اشتباه بزرگ انجام می دید که باعث می شه نتونید وزنتون رو کم کنید: 1- صبحانه نمی خورید؛ صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی هست که اگر کامل مصرف بشه از پرخوری در وعده ی بعد جلوگیری می کنه 2- ریزه خواری می کنید؛ وقتی ریزه خواری کنیم میزان غذایی که مصرف می کنیم از کنترلمون خارج می شه و به تصور اینکه چیزی نخوردیم به ریزه خواری ادامه می دیم. توصیه ی من به شما این هست که حتما صبحانه میل بفرمایید وعده های غذایی رو به سه وعده ی اصلی و سه میان وعده ی سالم تبدیل کنید. هر وقت خواستید ریزه خواری کنید از سبزیجات کم کالری استفاده کنید. آب زیاد بنوشید و حتما هفته ای 3 بار به مدت 1 ساعت ورزش کنید. اگر هم فکر می کنید به یک برنامه ریزی دقیق برای تغذیتون نیاز دارید، می تونید برای دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. به اندام باشید.

  صبا ۱۱ مهر ۱۳۹۸

  سلام.خسته نباشید.من یه دختر ۱۸ ساله با وزن ۸۰ کیلو و قد و ۱۶۵ هستم.۲۰ کیلو اضافه وزن دارم.این مطلب و مطالعه کردم ولی متوجه نشدم چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  کارشناس به اندام ۱۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز در این مقاله توصیه های رژیمی و ورزشی ارائه شده که با استفاده از اونها می تونید تا حدودی وزنتون رو کاهش بدید. اما شاید تاثیر چندانی بر روی اضافه وزن 20 کیلویی نداشته باشه. بهتون توصیه می کنم یک رژیم غذایی صحیح رو دنبال کنید و همراه با اون ورزش کنید. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  زهرا ۰۸ مهر ۱۳۹۸

  سلام من ۲۹ سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۸۹ ودورمچم ۱۸.یک باچن سال پیش ب دکترکرمانی مراجعه کردم ولی نیمه کاره ولش کردم الانم خیلی دقدقه کاهش وزن دارم لطفا کمکم کنین

  کارشناس به اندام ۱۷ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. چون قبلا رژیم رو گرفتین شما می تونید در دوره ی تجدید رژیم ثبت نام کنید و با هزینه ی بسیار پایین تر دوباره رژیم رو از سر بگیرید. امیدوراریم این بار با همت و اراده ی بیشتری پیش برید و نتایج بهتری بگیرید. برای مشاوره رایگان و دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید

  پریا77 ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من الان 78کیلوام قدمم 170چجوری وزن کم کنم و چقد وزنم اضافس دیابتم دارم

  کارشناس به اندام ۰۲ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. شما با وارد کردن اطلاعاتتون در صفحه BMI به این آدرس می تونید از اضافه وزنتون مطلع بشید. از اونجا که فرمودین مبتلا به دیابت هستید، در هنگام رزیم توصیه هایی به شما داده می شه که حتما باید رعایت کنید. امیدواریم با رعایت رژیم هم بتونید وزنتون رو کم کنید و هم سطح دیابت رو به میزان نرمال برسونید. برای دریافت رژیم هم می تونید به دو صورت عمل کنید: 1) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و 2) به این لینک مراجعه کنید و از طریق دکمه ثبت نام نسبت به دریافت رژیم اقدام کنید.

  پریا ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من 7ماه پیش زایمان کردم و الان 78کیلوام قدمم 170چجوری وزن کم کنم دیابتم دارم

  کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. از اونجا که 7 ماه پس از زایمانتون گذشته مشکلی برای رژیم گرفتن ندارید. یک رژیم متعادل برای دیابت هم مناسبه. شما می تونید با یک سبک تغذیه ای سالم هم سطح قند خونتون (دیابت) رو کاهش بدین و هم وزنتون را پایین بیارین. برای مشاوره رایگان رژیم و راهنمایی های بیشتر عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مهرنوش ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من مدتی هست که خوراکم کم و مواد قندی استفاده نمکنم وهر روز حدود 40 دقیقه پیاده روی دارم ولی اصلا وزن کم نکردم . نمیدونم باید واقعا چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

  کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام. دوست عزیز شما به یک برنامه ی منظم تری نیاز دارید. صرفا کاهش میزان غذا نمی تونه به کاهش وزنتون کمک کنه. وضعیت جسمانی، جنسیت، وزن، میزان تحرک و ... از عوامل دخیل در کاهش وزن هست. بهتون پیشنهاد می کنم یک رژیم غذایی منظم و اصولی رو در پیش بگیرید و در کنارش ورزش هم انجام بدین. برای مشاوره رایگان یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید.

  Yegane ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشیدببخشیدمن وزنم ۷۸کیلووقدم ۱۶۳.میخام لاغربشم این وزن دگ برام قابل تحمل نیس.هرچی درموردرژیم لاغری نگامیکنم ب نتیجه نمیرسم لطفاراهنمایم کنید

  کارشناس به اندام ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. دوست عزیز شما باید همت و اراده به خرج بدید و تصمیم جدی برای رژیم بگیرید. دریافت یک برنامه غذایی منظم و اجرای مو به موی اون حتما می تونه شما رو به نتیجه دلخواه برسونه. برای مشاوره رایگان و یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. امیدواریم این بار با همت و تلاش موفق بشید.

  Yegabe ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشیدببخشیدمن وزنم ۷۸کیلووقدم ۱۶۳.میخام لاغربشم این وزن دگ برام قابل تحمل نیس.هرچی درموردرژیم لاغری نگامیکنم ب نتیجه نمیرسم لطفاراهنمایم کنید

  کارشناس به اندام ۰۳ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. شما برای کاهش وزن باید ابتدا ذهنتون رو آماده کنید. یعنی از این که می خواین رژیم بگیرین مطئمن باشین. بعد از اون اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای خودتون در نظر بگیرید. سعی کنید یک برنامه غذایی منظم داشته باشید و حتما با مطالعه ی مطالب رکورددارها، انگیزه ی کافی برای گرفتن رژیم رو به خودتون بدین. به فواید کاهش وزن و تناسب اندام فکر کنید و هیچ وقت نا امید نشید. برای راهنمایی بیشتر می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

  هلیا ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر دختردختر یازده ساله ای دارم با 60 کیلو وزن و کم کاری تیرویید چیکار کنم وزنش کم بشه ممنون از راهنماییتون

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز درمان تیروئید کم کار به خودی خود به کاهش وزن دخترتون کمک می کنه. البته شما می تونید با یک رژیم غذایی مناسب برای افراد تیروئیدی هم وزن ایشون رو کم کنید و هم به بهبود سریع تر بیماری شون کمک کنید. برای مشاوره یا دریافت رژیم عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  ایلین ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من،کلاس آروبی دن س می رم اما خیلی عوض نشدم خیلی کم چیکار کنم خیلی دوس دارم لاغر کنم،قدم168هس وزنم69.70هست باید چیکار کنم

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. ببینید ورزش و تحرک بسیار خوب هست، اما تنها عامل کاهش وزن نیست. چیزی که بیشتر از همه می تونه به کاهش وزنتون کمک کنه رعایت تغذیه و رژیم غذایی هست. پرهیز از غذاهای چربف فست فودها و هله هوله ها می تونه بسیار مفید باشه. در کنارش ورزش هم می تونه به عضله سازی و سفت شدن عضلاتتون کمک کنه. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و برای رژیم غذایی بهتون مشاوره رایگان بدن.

  هلیا ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر یه دختر یازده ساله دارم باوزن 60 کیلو کم کاری تیرویید داره اشتها ی زیادچیکار کنم وزنش کم بشه چه رژیمی رو بهش بدم با توجه به اینکه تو سن رشد هست ممنون

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. پیشنهاد ما به شما این هست که سعی کنید کم کاری تیروئید ایشون رو درمان کنید. درمان این بیماری به خودی خود باعث کاهش وزن دلبندتون میشه. برای رژیم هم مشکلی نداره، اما چون سنشون پایین هست و نمی تونن خودشون رعایت کنن بهتره شما کمکشون کنید. برای دریافت رژیم و مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  Setare ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام دارم سوال جوابهارومیخونم چقدرخوبه یک کارشناس به این مهمی وقت میگذارندواسه پاسخگویی واقعآ خداقوت بسیارعالی وباحوصله پاسخ میدین من شنیدم تخم کتان چربی سوزی قوی هست امانمیدانم چگونه وچقدر درروز مصرف کنم آخه من کمی شکم وپهلودارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. ممنون از حسن انتخاب شما. خوشحالیم از اینکه رضایت شما کاربران عزیز رو می بینیم. ببینید دوست عزیز بذر کتان به اسم یک چربی سوز معرفی شده اما تاثیر آنچنان نمی تونه روی کاهش وزن بذاره. در واقع تاثیرش به صورت غیر مستقیمه یعنی با اثراتی مانند کاهش نفخ ، پاکسازی معده ، آب کردن چربی ها ، برطرف کردن تورم سلولی و ورم بدن می تونه به کاهش وزن کمک کنه. به علاوه چون حاوی فیبر زیادی هست شما رو به مدت بیشتری سیر نگه می داره و نمی ذاره احساس گرسنگی کنید. میزان مصرف آن هم 5 تا 10 گرم در روز هست که می شه همراه با غذا استفاده بشه. اگر بذر کتان بیشتر از حد مصرف بشه، به دلیل ترکیبات سمی، مسمومیت در فرد ایجاد می‌کنه و می تونه تعادل هورمونی بدن را برهم بزنه.

  نادیا ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و خسته نباشید. دختری ۲۸ ساله ام، قد ۱۶۳،۴ وزن ۶۸ دور مچ ۱۵. تقریبا ریز اندامم ولی فقط از ناحیه شکم و پهلو پر شدم و فیله کمر. از امروز شروع کردم به روزی یکساعت حلقه زدن و غذامم کمتر کردم. من اصلاااا نمیخوام صورتم لاغر بشه. چون فقط بخاطر پر شدنه صورتم غذا زیاد میخوردم که متاسفانه دچاره بزرگ شدنه شکم و پهلو هم شدم. الان سایزم ۴۰ هست. میخواستم بدونم رژیمی هست که بدون اینکه صورتم لاغر بشه بتونم شکم و پهلوهامو آب کنم؟

  کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز اینکه بگیم رژیم موضعی وجود داره دروغ محضه، چون همچین چیزی وجود نداره. در هنگام کاهش وزن چربی از همه ی نقاط بدن کم میشه که شامل صورت هم میشه. اما برای اینکه صورتتون بیش از حد دچار تغییرات نشه، می تونید در کنار رژمی ورزش کنید، آب زیاد بخورید تا پوستتون چروک نشه و مصرف مکمل ها رو هم فراموش نکنید.

  بهاره ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخير من هرروز ورزش ميكنم شبا هم اصلا غذاي چرب نميخورم شيرينيمو هله هوله رو قطع كردم فقط هوس شيريني كنم ي شكلات كوچيك يا ٢ تا ساقه طلايي ميخورم اما فقط دوماه اول خوب وزن كم كردم الان شدم ٦٢ وزنم قدم ١٦٧ هر دوهفته اي ٥٠٠ گرم كم ميكنم چيكار كنم هفته اي ٥٠٠ تا كم كنم من بايد بشم ٥٧ لطفا جواب بدين كجاي كارم اشتباس😔

  کارشناس به اندام ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت شما بخیر. ببینید دوست عزیز برای این که هفته ای نیم کیلو یا 500 گرم کم کنید، باید 3500 کالری کمتر مصرف کنید. پیشنهاد می کنم غذاهای خودتون رو از دسته ی پروتئین ها بیشتر انتخاب کنید تا به مدت بیشتری سیر نگهتون داره. هر موقع هم هوس هله هوله کردید، سبزیجات کالری آزاد مثل هویج، کلم، شلغم، قارچ، خیار، کاهو و ... میل کنید. غذاتون رو با قاشق کوچک میل کنید و قبل از اینکه سیر بشید دست از غذا بکشید. موفق باشید.

  حدیث ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام... من قدم 175 هست وزنم 78 حدود 1ماه هست غذای مصرفی خودم رو کم کردم و روزانه نیم ساعت پیاده روی میکنم اما نتیجه نگرفتم دلیل چه میتونه باشه

  کارشناس به اندام ۰۹ مهر ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. ممکنه دچار استپ وزن شده باشید. برای اطلاعات بیشتر می تونید این مقاله رو مطالعه کنید.

  tina ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من ۱۲ سالمه قدمم ۱۷۵و وزنمم ۸۵ کیلوهست ..میخوام ۲۵ کیلو کم کنم میشه راهنمایی کنید😔🙏

  کارشناس به اندام ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. باگر قصد دریافت رژیم لاغری دارید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن. موفق باشید.

  شراره ازاهواز ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام چقدر خوب که بی منت پاسخگوهستین انشاءالله خداوندبه شماتندرستی کامل ودل شادبده من دربرنامه ای که ازشما آرم قیدشده بوددرروز13عددخرمامصرف کنم آیا میتونم بجای خرما از کشمش استفاده کنم یانه ممنون ازلطفتون

  کارشناس به اندام ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. خدا رو شکر می کنیم که تونستیم گامی در جهت کمک به کاربران عزیزمون برداریم. خوشحالیم از اینکه با ما همراه هستید. دوست عزیز اگر خرما به دلیل خاصی در برنامتون توصیه شده بهتره که حتما خرما مصرف کنید، اما اگر تنها به عنوان سهمیتون این میزان به شما داده شده و کارشناس تاکیدی بر مصرف اون نداره، مشکلی نداره می تونید به همون میزان (از لحاظ کالری) کشمش مصرف کنید. البته بهتره که غذاها رو با هم جا به جا نکنید، اما در مواقع خاص مشکل نداره. در صورتی که جای ابهام هنوز براتون وجود داره می تونید با شماره 02532143 تماس بگیرید تا پشتیبان ها راهنماییتون کنن. موفق باشید.

  Haniyeh ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من اضافه وزن دارم میخوام لاغر شم از روش ک گفته شدهه استفاده کنم خوبه؟؟؟

  فاطمه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

  سلام وقتتون بخیر من دارم واسه ی آزمون وکالت درس میخونم و سه ماه مونده تا ازمونمو بدم,از وقتی شرو به درس خوندن کردم چون زیاد میخورم چاق شدم اما دیگه خسته شدم و نمیتونم منتظر بمونم تا ازمونم تموم شه,لطفا راهنماییم کنید چکار کنم که هم درس بخونم هم لاغر شم هم احساس گرسنگی نداشته باشم

  کارشناس به اندام ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. دوست عزیز بهتون پیشنهاد می کنم تا دیر نشده و کاهش وزن براتون سخت تر نشده به فکر سلامتی خودتون باشید. هیچ مشکلی نیست شما هم می تونید درس بخونید و هم لاغر شید. برای اینکه در این روند دچار مشکل نشید و بهتون فشار نیاد، پشتیبان های ما با شما همراه هستند و راهکارهای لازم رو به شما خواهند داد. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  محمد ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

  بسیار مفید

  ملیکاازیزد ۰۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خوبین ببخشید من دوسال پیش دستوررژیم لاغری ازشما گرفتم وطی 5ماه به وزن ایده آل رسیدم امامتاسفانه زودباردارشدم ودوباره اضافه وزن دارم 10 کیلو برنامه قبلی که داده بودین استفاده میکنم وزن خیلی آروم کم میشه اما کم خونی شدید دارم بچه ده ماهه هم دارم که شیرخواراست چه دستوری میفرماییدکه هم وزن کم کنم هم کم خونی خوب بشه درضمن موقع رژیم بشدت گرسنگی میکشم چه کنم اصلا از10کیلواضافه وزن راضی نیستم خواهشا کمکم کنی اگه بخوام دوباره ثبت نام کنم هزینه داره که متاسفانه معذورم

  کارشناس به اندام ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. از اونجا که اضافه وزنتون خیلی بالا نیست می تونید از همون برنامه قبل استفاده کنید. البته این کار رو پس از 6 ماهگی نوزادتون انجام بدین. کند شدن کاهش وزن کاملا طبیعی هست. چون رژیم تکراری، سوخت و ساز بدن رو کاهش می ده. برای درمان کم خونی نیاز به دارو دارید، که حتما باید زیر نظر متخصص برطرف بشه.

  فاطمه ۰۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من سی ویک سالمه دوتازایمان داشتم الان وزنم به نودوپنج رسیده که یه تومورهیپوفیزم دارم که قرصایی که میخورم باعث بیشترشدن وزنم شده قبلارژیم دکترکرمانی استفاده کردم الان وزنم نمیادپایین من بایدچیکارکنم ورزشم برای بیماریم دکترم توصیه نکرد

  قهرمانی ۰۸ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من قدم ۱۶۸ وزنم ۷۰ کیلو میخواستم توی دو هفته ۴ تا ۵ کیلو لاغر کنم پیشنهاد شما چیه؟

  کارشناس به اندام ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و روزتون بخیر. برای اینکه وزن کم کنید، میزان غذاهای مصرفی شما باید طبق یک برنامه منظم محدود بشه. البته بهتره خودتون رو از هیچ غذایی محروم نکنید تا پایبندیتون به رژیم افزایش پیدا کنه. می تونید رژیم و ورزش رو همراه با هم انجام بدین تا نتیجه بهتری بگیرین. هر وقت احساس گرسنگی شدید کردین، به جای هله هوله ها سبزیجات مصرف کنید. سبزیجات به دلیل داشتن فیبر می تونن شا رو به مدت بیشتری سیر نگه دارن. برای راهنمایی و مشاوره بیشتر عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  Sara ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من در برنامه به اندام ثبت نام کردم و درخواست رژیم دادم اشتباها شماره کارتو وارد کردم و دیگه نمیتونم درست کنم باید چیکار کنم؟؟

  کارشناس به اندام ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. اگر در زمینه ثبت نام با مشکلی مواجه شدید، با شماره 02532143 تماس بگیرید ومشکل رو با پشتیبان ها در میون بذارید تا کمکتون کنن.

  زهرا ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام من قدم 145 و وزنم50 کیلو است میخواهم در یک ماه ده کیلو کم کنم . میشه راهنماییم کنید

  کارشناس به اندام ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقتتون بخیر. ما به هیچ وجه کاهش وزن 10 کیلویی در یک ماه رو به شما توصیه نمی کنیم. چون حتما عوارض بسیار زیادی مثل ریزش مو، سوء هاضمه و بازگشت سریع وزن پس از رژیم رو تجربه خواهید کرد. اگر می خواهید کاهش وزن آهسته، اما پیوسته ای رو تجربه کنید بهتره یک سبک زندگی سالم رو در پیش بگیرین. با این کار نه تنها وزن کم می کنید، بلکه کاهش وزنتون ثبات بیشتری داره. تقریبا همه ی افرادی که از رژیم دکتر کرمانی استفاده کردن تونستن در ماه اول کاهش 4 تا 5 کیلو رو تجربه کنند (البته در صورتی که دچار بیماری هایی که سوخت و ساز رو کاهش می ده، نبوده نباشن) . برای راهنمایی بیشتر و مشاوره در این زمینه عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  معصومه4 شهریور ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

  برنامه غذایی لاغری50 سالم 100 کیلو وزن دارم

  کارشناس به اندام ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. برای دریافت رژیم لاغری عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا جهت ثبت نام به این لینک مراجعه کنید.

  مینا ۰۴ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و خداقوت به شما من 18ساله هستم با قد175و وزن88قصد دارم 20کیلو کم کنم از راه کمتر خوردن اما خیلی گرسنه میشم و اشتهام زیاده و شکمم خیلی بزرگ شده باید چیکار کنم

  کارشناس به اندام ۰۵ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. بهتون پیشنهاد می کنم اول با مراجعه به صفحه BMI از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. بعد از اون می تونید برای کاهش وزن اقدام کنید. اگر در طول رژیم گرسنه می شین می تونین از غذاهای کالری آزاد مثل سبزیجات و میوه های کم کالری برای افزایش احساس سیری استفاده کنین. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه داشتین، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  طاها ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من 14 سالمه 180 قدمه و 90 کیلو و نمه برای 10 کیلو لاغری چیکار کنم؟

  کارشناس به اندام ۰۹ شهریور ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. از اونجا که یک تغذیه سالم و ورزش می تونه به کاهش وزن شما کمک کنه. پیشنهاد می کنم تا جایی که می تونید فست فودها رو کنار بگذارید و غذاهای سالمتری مصرف کنید. هروقت هوس پرخوری کردید، از غذاهای کالری آزاد مثل سبزیجات استفاده کنید. با قاشق کوچک غذا بخورید و همیشه در کنار غذاهاتون از سالاد یا سبزیجات استفاده کنید. میزان تحرکتون رو افزایش بدین و بیشتر فعالیت کنید. اگر باز هم در این زمینه نیاز به مشورت داشتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مریم ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دارم سوال و جواب هایی که با خواننده ها دا‌شتیو و میخونم چقد خوبه که واسه سوالاشون وقت جواب دادن گذاشتین خدا قوت

  کارشناس به اندام ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. خوشحالیم از اینکه با ماه همراه هستید و رضایت شما کاربر عزیز رو می بینیم.

  دلارام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  من سی سالمه با دوتا زایمان که دومی یکسال پیش بوده الان ۷۴ کیلو هستم به شدت افسردگی گرفتم قد هم ۱۶۸ توروخدا کمکم کنید.

  کارشناس به اندام ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. افسردگی بعد از زایمان تا حدود زیادی طبیعی هست، اما قابل درمان و کنترله. بهتون پیشنهاد می کنم حتی اگر فرصت رفتن به باشگاه رو ندارید، در زمانی که نوزادتون خواب هست ورزش کنید. ورزش باعث ترشح هورمون های شادی بخش در بدن میشه. کاهش وزن پس از شش ماهه اول شیردهی بلامانعه. شما با کاهش وزن احساس بهتری نسبت به بدن خودتون پیدا می کنید و مسلما میزان انرژی، امید و انگیزه در شما بیشتر میشه. اگر به مشاوره یا راهنمایی بیشتری نیاز دارین و یا تصمیم به کاهش وزن گرفتین عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  سارا ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۱۹ سالمه قدم ۱۷۰ وزنم ۱۰۶ کیلو هستش من بعد از زایمان اضافه وزن گرفتم الان چه جوری سریع وزنم رو پایین بیارم

  کارشناس به اندام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. ما لاغری سریع رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنیم، به خصوص اگر در دوران شیردهی هستید به هیچ وجه نباید به فکر روش های لاغری سریع باشید. چون آسیب های بسیار زیادی به بدن شما وارد می کنه، به علاوه امکان بازگشتش بسیار زیاد هست. اگه به دنبال یک رژیم لاغری صحیح و اصولی هستید می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و در این زمینه شما رو راهنمایی کنن. موفق باشید.

  سارا ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۱ و وزنم ۶۷ کیلوگرمه میخوام توی یک ماه ۱۰ کیلو وزن کم کنم میشه راهنمایی کنید؟

  کارشناس به اندام ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. بهتون پیشنهاد می کنم که اول با مراجعه به صفحه BMI از میزان اضافه وزنتون با خبر بشین. بعد از اون می تونید در صورت تمایل برای رژیم اقدام کنید. به این نکته توجه داشته باشید که کاهش وزن 10 کیلو در ماه عدد بسیار بالایی هست و عوارض زیادی مثل ریزش مو، سوء تغذیه و مشکلات گوارشی رو به همراه داره، علاوه بر اینکه احتمال بازگشت وزن در این کاهش وزن های افراطی بسیار زیاده. در صورتی که هر گونه ابهام، پرسش و یا مشاوره در این زمینه می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  سارا ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. 174قدمه. 80 کیلو وزن دارم. می خوام 15 کیلو وزن کم کنم.

  کارشناس به اندام ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. برای کاهش وزن می تونید به دو طریق اقدام کنید: عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا از طریق این لینک برای ثبت نام اقدام کنید.

  آیناز پاک مهر ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ده سالمه و 56کیلو هستم می خوام وزن کم کنم و لاغر‌م میتونم از این رژیم اسافاده کنم

  کارشناس به اندام ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اول اینکه شما باید قدتون رو هم به ما بگین تا از میزان اضافه وزنتون آگاه بشیم. موضوع دوم این هست که پیشنهاد ما به شما این هست که یک رژیم صحیح و اصولی رو پیش بگیرین. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارین می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  زهرا. ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  من ٧١ کیلو هستم و میخوام به وزن ۵٨ کیلو برسم لطفا راهنمایی کنید.

  کارشناس به اندام ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. برای رژیم لاغری کاهش وزن می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و یا با مراجعه به این لینک نسبت به گرفتن رژیم اقدام کنید.

  منا ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. من 10 کیلو اضافه وزن دارم. الان تو هفته چهارم رژیم میوه و سبزی هستم.کاهش وزنم به کندی است. به حدی که برای اطرافیان چندان محسوس نیست. تصمیم گرفتم مصرف میوه و سبزی رو هم محدود کنم. مخصوصا خرما رو. روزی 30 الی 40 دقیقه ورزش شکمی به صورت دراز کشیده انجام میدم. اگر مطلبی جهت راهنمایی ام هست ممنون میشم بفرمایید.

  کارشناس به اندام ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. پیشنهاد ما به شما این هست که یک رژیم اصولی، همراه با ورزش رو در پیش بگیرید. یک سبک زندگی صحیح که در کاهش وزن اصولی به شما کمک کنه. توصیه می کنم هیچ ماده غذایی رو از توی سفره تون حذف نکنید بدن شما به همه مواد غذایی نیاز داره. ترکیب ورزش های قدرتی و هوازی برای شما بسیار مفید هست.

  فاطمه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ١٨ساله هستم قدم ١٦٥وزنم ٨٣ چطوري در يك ماه به وزن ٦٤ برسم؟

  کارشناس به اندام ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. کاهش وزن 19 کیلویی در یک ماه مساوی هست مرگ. شاید همچین چیزی ممکن باشه اما ما به هیچ وجه اون رو به کسی توصیه نمی کنیم. یک رژیم غذایی اصولی می تونه در یک ماه چیزی حدود 4 الی 5 کیلو از وزن شما رو کم کنه و حتی ممکنه در ماه های بعد این مزان از 4، 5 کیلو هم کمتر باشه. به این موضوع هم توجه داشته باشید که هر چه سریع تر وزن کم کنید، زودتر هم دچار بازگشت وزن خواهید شد.

  محیا ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من چطوری میتونم تو یک ماه پنج کیلو لاغر بشم ؟؟

  کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام. ببینید دوست گرامی کاهش وزن به خیلی از فاکتورها بستگی داره و میزان کالری که فرد باید در روز دریافت کنه برای افراد مختلف فرق می کنه. این موضوع کاملا با سن، جنسیت، میزان تحرک، بیماری ها و مواردی از این قبیل مرتبط هست. اما میشه گفت که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که رزیم دکتر کرمانی رو گرفتن توی ماه اول تونستن چیزی حدود 4 کیلو کم و یا حتی بیشتر کم کنن، پس کاهش وزن 4، 5 کیلو در ماه اول رژیم یک موضوع غیر قابل انجام نیست. برای مشاوره ی رایگان در این زمینه عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن.

  متین ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من قدم ۱۷۵ و وزنم ۱۰۵کیلو و حدود ۳۰کیلو اضافه وزن دارم کبدم هم چربی گرید ۲داره لطفا راهنمایی کنید میتونم از این رژیم استفاده کنم یا نه ممنون

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. بله هیچ مشکلی نداره شما می تونید با خیال راحت از این رژیم استفاده کنید.

  محیا ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید من قدم ‌۱۶۱ و وزنم ۷۴ کیلو هست چطوری میتونم تو یک ماه ده کیلو کم کنم

  کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. کاهش وزن ده کیلویی در یک ماه عدد بالایی هست، شاید غیر ممکن نباشه اما مطمئنا آسیب های زیادی به بدن می زنه (مثل ریزش مو، سوء تغذیه، بیماری های گوارشی و ...) و محکوم به بازگشت وزن سریع هست. پیشنهاد می کنم اگر قصد کاهش وزن دارید یک رژیم غذایی صحیح و ورزش رو در کنار هم انجام بدید تا حداکثر میزان کاهش وزن رو تجربه کنید. اگر به راهنمایی بیشتری در این زمینه نیاز دارید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  صدیقه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  من ۴۵سالمه..۳۰کیلو اضافه وزن دارم...مشکل آرتروز هم دارم...ولی اگه تو وعده های غذاییم نان یا برنج نباشه حالت سرگیجه و تهوع پیدا میکنم...به نظرشما من چیکارکنم

  کارشناس به اندام ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. درسته که برای بهبود آرتروز باید وزنتون رو پایین بیارید و مطمئنا کاهش وزن به بهبود علائم آرتروز شما کمک خواهد کرد، اما شما نیازی نیست برای رژیم گرفتن نان یا برنجتون رو حذف کنید، فقط مقدار اون رو کنترل شده می تونید مصرف کنید. خوشبختانه یکی از ویژگی های خوب رژیم دکتر کرمانی این هست که شما رو از هیچ یک از مواد غذایی محروم نمی کنه. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  ستاره ازشیراز ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من 15کیلواضافه وزن داشتم بابرنامه دکترکرمانی کم کردم آمادوباره بارد ارشدم. ودوباره اضافه وزن دارم اما کمتر9کیلو اضافه دارم نمیدونم دوباره ازهمون برنامه شیردهی دکتر استفاده کنم یا نه؟؟ ببخشید آقای دکتر چه پیشنهادی دارید بچه 9ماهه دارم ولی از زنم راضی نیستم میشه راهنماییم کنید؟؟

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. مشکلی نداره می تونید از همون برنامه استفاده کنید.

  نغمه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من 15 کیلو اضافه وزن دارم کبدم هم چرب شده میشه یه راهکار بدید که هم لاغر شم هم کبدم خوب شه البته چند بار رژیم گرفتم ولی نتوانستم ادامه دهم

  کارشناس به اندام ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. رژیم غذایی به خودی خود و با کاهش وزن می تونه خیلی از مشکلات و بیماری ها رو حل کنه. البته که برای کبد چرب حتما باید زیر نظر پزشک باشید، اما یک تغذیه و رژیم غذایی سالم می تونه تا حدود زیادی به برطرف شدن این بیماری ها هم کمک کنه. خوشبختانه در برنامه غذایی دکتر کرمانی کبد چرب هم در نظر گرفته شده. برای راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  مقبوله ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۲۴ سالمه قدم ۱۵۴ هستش و وزنم ۵۷ میخوام ۵۰ کیلو بشم یک ساله دارم بدنسازی کار می کنم ولی وزنم ثابته ۸ ماه اول شام فقط تخم مرغ ابپز میخوردم دیگه خسته شدم غذای عادی میخورم

  کارشناس به اندام ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. نکته اول اینکه شما لازم نیست بعد از باشگاه همیشه تخم مرغ بخورید، می تونید از تمام پروتئین های زود جذب مثل سینه مرغ، عدسی و ... استفاده کنید. نکته دوم با توجه به اینکه می فرمایید یک ساله بدنسازی می کنید، ممکنه اضافه وزن شما به دلیل عضله سازی باشه و دلیلش چربی های اضافی نباشه. شما می تونید با استفاده از دستگاه بادی آنالیزور از میزان چربی، آب، عضله و موارد دیگه در بدنتون اطلاع پیدا کنید. در صورتی که پس از استفاده از دستگاه بادی آنالیزور دیدید که میزان چربی های شما زیاد هست، می تونید برای کاهش وزن اقدام کنید. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن.

  پروانه ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من خیلی اضافه وزن ندارم قدم 163 و وزنم 57 کیلو هست اما اصلا راضی نیستم مدل بدنم گلابی هست و چربی شکم و پهلو دارم و ازطرفی چون صورتم گرده وقتی وزنم یک کیلو میره بالا صورتمم پر میشه ک اصلا دوسندارم الان میخوام 4-5کیلو وزن کم کنم..چطوری باید شروع کنم؟؟ک شکم و پهلوم و صورتم آب بشه

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اصولا در هنگام کاهش وزن بیشترین مقدار چربی ها از ناحیه شکم و پهلو کم میشه. البته کاهش وزن خودش رو به خوبی تو صورت هم نشون میده. بنابراین از این بابت می تونه خیالتون راحت باشه. اما باید این نکته رو در نظر بگیرید که بهترین رژیم رو در پیش بگیرید. یعنی یک کاهش وزن اصولی و صحیح. برای مشاوره رایگان می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  صبا ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام من ۳۲ سالمه قدم ۱۶۰ و وزنم۱۶۵ هستش میخوام ۱۰ کیلو کاهش وزن داشته باشم

  کارشناس به اندام ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقتون بخیر. شما به دو صورت می تونید برای رژیم اقدام کنید: 1) با مراجعه به این لینک مستقیما برای رژیم اقدام کنید 2) عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و راهنماییتون کنن

  نازنین ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من اصلا اضافه وزن ندارم وزنم 52.5 و قدم163 ولی باسن ماهیچه ای بزرگی دارم دوستش ندارم چه کنم باسنم کوچک بشه

  کارشناس به اندام ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. پیشنهاد ما به شما این هست که اگر به مشکلات قلبی، فشار خون، کبد چرب و ... مبتلا نیستید از روش های غیر تهاجمی لاغری موضعی مثل کویتیشن استفاده کنید. می تونید با یک مربی ورزشی هم مشورت کنید و ازشون حرکات مناسب ورزشی رو بپرسید.

  یلدا ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  من ۱۶ سالمه ۷۲ وزنمه و ۱۷۲ قدمه تو ی ماه حداقل ۳ کیلو می خوام لاغر شم چه رژیمی باید بگیرم ؟

  کارشناس به اندام ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اگر بیماری خاص یا رژیم تکراری نداشته باشید، کاهش وزن سه کیلویی در ماه عدد معقولی هست. با یک رژیم اصولی می تونید به این کاهش وزن برسید. برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  كيميا ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  من زير نظر دكتر ٢٠كيلو كم كردم و هنوز بايد وزن كم كنم ٨٦كيلو بودم و به ٦٦رسيدم يه مدت خيلي طولاني استوپ وزن داشتم رژيم پروتيين گرفتم ورزش كردم اما فايده نداشت تا اينكه ارادمو كامل از دست دادم و خيلي دارم عذاب ميكشم سعي ميكنم رعايت كنم اما اعصابم خورد ميشه و پرخوري ميكنم الان شدم ٦٨كيلو و خيلي ناراحتم 😔كاش بهم كمك كنيد براي تقويت اراده

  کارشناس به اندام ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. استپ وزن یک روند کاملا طبیعی در کاهش وزن هستش و به هیچ وجه نباید باعث از دست دادن اراده تون بشه. برای تقویت اراده بهتون پیشنهاد می کنم از فایل های صوتی بخش نقشه راه سایت استفاده کنید. خوشبختانه این بخش بازخورد بسیار خوبی داشته و تونسته به تقویت اراده ی کاربرای عزیز ما تا حدود زیادی کمک کنه.

  نیما ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  من دچادر ۷کیلو اضافه وزنم ولی چطوری درمانش کنم 😔😔

  کارشناس به اندام ۰۶ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. پیشنهاد من به شما این هست که با مراجعه به https://kermany.com/bmi/ و تعیین BMI بدن از میزان اضافه وزنتون مطلع بشین. بعد در صورت تمایل می تونید از مشاوره ما استفاده کنید. برای مشاوره رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  زهرا ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

  عالی

  مرضيه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

  اين رژيم رو تا چند وقت ميشه ادامه داد

  کارشناس به اندام ۰۳ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و روز بخیر. ببینید دوست عزیز نکاتی که در این مقاله ذکر شده محدود به زمان خاصی نیست. از اونجا که بیشتر یک سبک زندگی سالم رو به شما معرفی می کنه شما می تونید اون رو به یک عادت برای خودتون تبدیل کنید و مادامی که از اون استفاده می کنید، از مزایای سلامتی و کاهش وزنش بهره مند بشید.

  دنیاجمالی ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  من دوست دارم ده کیلوکم کنم چون اضافه وزن ده کیلوهست چیکارکنم هرچی رژیم میگیرم کم نمیشم

  کارشناس به اندام ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر. دلایل زیادی باعث میشه که نتونید وزن کم کنید، مثلا عدم رعایت دقیق رژیم یا دچار شدن به استپ وزن که به دلیل تمع مایعات در بدن، مصرف نمک و استرس رخ می ده از دلایل اصلی عدم کاهش وزن در رژیم هست.

  زهرا ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  زهرا هستم ۵۶ سال دارم قدم۱۵۰ وزنم ۸۰میخواهم کاهش وزن داشته باشم سبک شوم چون زانو آرتروز و دیسک کمر دارم

  کارشناس به اندام ۳۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام خدمت شما دوست عزیزی که به فکر سلامتیتون هستین. جالبه بدونید که هر کیلو اضافه وزن چیزی حدود 4 کیلو فشار به زانوها وارد می کنه. پس کاهش هر کیلو از اضافه وزن کمک زیادی به کاهش درد و آرتروز شما می کنه. برای دریافت رژیم می تونید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن و شما رو راهنمایی کنن و یا مستقیما به این لینک مراجعه کنید و اقدام به ثبت نام کنید.

  مهسا ۲۸ تیر ۱۳۹۸

  من ۹۵کیلو ۱۷۲قدچطوری تو یک ماه ده کیلو کم کنم

  کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  دوست گرامی کاهش 10 کیلویی وزن در یک ماه چیز غیر ممکنی نیست، اما عوارض بسیار زیادی در پی داره و به هیچ وجه توصیه نمی شه. به علاوه کاهش وزن سریع، بازگشت وزن سریع رو هم به دنبال داره. هدف ما در به اندام دکتر کرمانی این هست که با ارائه ی یک سبک زندگی سالم نه تنها شما رو به هدف ایده آلتون برسونه، بلکه تثبیت وزن رویایی رو برای شما ممکن کنه. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق و پیروز باشید.

  مریم ۲۷ تیر ۱۳۹۸

  سلام من 12 سالمه آیا منم میتونم این رژیم رو بگیرم؟؟؟

  کارشناس به اندام ۲۹ تیر ۱۳۹۸

  سلام. ببینید دوست گرامی برای رژیم گرفتن ابتدا شما باید شرایط لازم رو داشته باشید. صرفا گرفتن رژیم برای همه توصیه نمی شه. اصلا باید ببینید که اضافه وزن دارید یا نه. می تونید شرایط خودتون رو با پشتیبان ها اشتراک بگذارید تا در این خصوص شما رو راهنمایی کنن. عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  فاطمه سلوکی ۲۴ تیر ۱۳۹۸

  فاطمه سلوکی قد 160 وزن 64

  کارشناس به اندام ۲۵ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. ممنون از اینکه برای ما کامنت گذاشتید. بهتره که دقیقا بفرمایید از ما چه چیزی می خواید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم. اگر قصد ثبت نام در رژیم دکتر کرمانی رو دارید به لینک ثبت نام مراجعه کنید و اگر مشاوره می خواید عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

  آیناز پاک مهر ۲۱ تیر ۱۳۹۸

  عالی من در سه ماه که این رژیم رو استفاده کردم دوازده کیلو کم کردم و به وزن ایده آل خود م رسیدم ممنون ازشما

  آیناز پاک مهر ۲۱ تیر ۱۳۹۸

  من سه ماه مرتب از این رژیم استفاده کردم و 3کیلو بیشتر کم نکردم فقط واسه اسم در کردن

  کارشناس به اندام ۲۲ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست گرامی. اصولا این رژیم برای افرادی هست که به دنبال یک کاهش وزن آهسته هستند. اساسا نکات تغذیه ای هستند که می تونن شما رو به یک سبک زندگی سالم برسونن. همین سه کیلو کاهش وزن کلی فشار رو از روی زانوها و مفاصل شما برمی داره و به سلامتیتون کمک می کنه. پس بی اهمیت بهش نگاه نکنید. موفق باشید.

  امیرحسین ۱۶ تیر ۱۳۹۸

  در حین اجرای رژیم غذایی ویتامین خاصی لازمه مصرف کنیم؟؟

  کارشناس به اندام ۱۷ تیر ۱۳۹۸

  سلام. بله حتما برای جلوگیری از ریزش مو و عوارض احتمالی باید از مولتی ویتامین مینرال استفاده کنید تا بدنتون دچار کمبود ویتامین ها و مواد معدنی نشه.

  Shirin ۱۲ تیر ۱۳۹۸

  برنامه غذای برای کاهش سریع هم ارایه میگنید ؟؟ برایدکاهش ۸ کیلو در یک و نیم ماه ممنون

  کارشناس به اندام ۱۳ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. اصولا رژیم لاغری سریع با عوارض بسیار زیادی همراه هست و به هیچ وجه توصیه نمی شه. رژیم دکتر کرمانی در یک بازه ی زمانی خاص می تونه شما رو به وزن ایده آل برسونه، اما طبق اصول تغذیه ای و با مصرف میزان کالری مورد نیاز به بدن. همین نکات تغذیه ای کوچک که به ظاهر بی اهمیت هست، دردراز مدت می تونه تغییرات زیادی ایجاد کنه. در صورتی که به راهنمایی و مشاوره ی بیشتر نیاز داشتید، عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن. موفق باشید.

  ی ۱۱ تیر ۱۳۹۸

  من ۲۰سال پیش رژیم دکتر کرمانی گرفتم وزنم اومد پایین ولی دچاره ریزش موی شدید و معده در شدید شدم که هنوز بعد ۲ سال معده در همراهم هست

  کارشناس به اندام ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر. ببینید دوست عزیز نمی تونیم بگیم که رژیم هیچ عوارضی نداره. به هر حال میزان غذایی که می خورید کم میشه، در نتیجه میزان دریافت ویتامین های شما هم کاهش پیدا می کنه. از اونجا که اتصال ساقه مو به پیازش از طریق ویتامین هاست. در نتیجه کاهش ویتامین مساوی هست با ریزش مو. اما خوشبختانه این ریزش بعد از پایان رژیم تموم میشه. در صورتی که معده درد دارید هم حتما باید با مشاوران در میون بذارید تا رژیم شما رو به گونه ای طراحی کنن که این مشکلات و عوارض رژیم به حداقل برسه. موفق باشید.

  نگین ۱۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام، من دو تا سوال دارم... یکی اینمه مصرف میوه تو این رژیم چه به چه صورت باید باشه مخصوصا اگر فرد مستعد یبوست باشه.... دوم اینکه میشه چند تا منبع پروتین ارزون قیمت که بشه هر روز استفاده کرد بگید؟

  کارشناس به اندام ۱۱ تیر ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. به طور کلی مصرف میوه ها و سبزیجات به دلیل وجود فیبر حتما در رژیم توصیه می شه. فیبر موجود در میوه ها و سبزیجات از یبوست جلوگیری می کنه و موجب می شه کمتر احساس گرسنگی بکنید. منابع پروتئین گیاهی نسبت به پروتئین حیوانی ارزون تر هستن. می تونید از سویا، قارچ، عدس و لوبیا استفاده کنید.

  ۱میر ۰۳ تیر ۱۳۹۸

  به نظر من اصلا نباید غذا خورد من خودم بیست و پنج کیلو طی ۵ ماه کم کردم شما سوسلین بابا یکی میگه سخته یکی میگه فلان باید نخوری فقط من هیچ شام و ناهار هشت قاشق یا اصلا نمیخوردم

  فروغ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

  خیلی رژیم سختهههههه

  کارشناس به اندام ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

  بله دوست عزیز شاید شروع هر کاری که انسان انجام نداده باشه در ابتدا سخت باشه، اما اگر به آیده آلهاتون فکر کنید و بخواید بهش برسید باید پشتکار و تلاش داشته باشید

  پری ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام، من با رژیم دکتر کرمانی در مدت یک ماه ۵کیلو وزن کم کردم اما چنان دچار ریزش مو شدم که بعد از گذشت چند سال ریزش موهام درست نشد، به هر متخصص تغذیه ایی هم گفتم که رژیم آقای دکتر رو گرفتم کلی دعوام کرد... به نظرم هر رژیمی اشکالات خودش رو داره، بهترین رژیم کم و درست خوردنه، شاید در مدت طولانی تری جواب بگیریم اما سلامتی مون حفظ میشه

  کارشناس به اندام ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

  سلام دوست عزیز. از اونجا که گرفتن رژیم ممکنه موجب کمبود برخی از ویتامین های دریافتی از غذا بشه بنابراین برای جبران این ویتامین ها حتما باید از مکمل استفاده بشه. دلیل ریزش موی شما هم کمبود این ویتامین ها بوده

  محمد ۰۷ فروردین ۱۳۹۸

  با عرض سلام مطالب جالب و علمی هستند و بنظر میرسه برگرفته از کتابهای آقای دکتر رابرت اتکینز متخصص و جراح قلب آمریکایی هستش که رژیم لاغریش شامل چهار فازه و از مرحله القاء شروع میشه بهرحال مطالب مفید و کاربردی هستند

  زینب ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

  سلام من با رژیم دکتر ۱۵ کیلو کم کردم و ب وزن دلخواهم رسیدم ولی متاسفانه تثبیت نگرفتم باز هم افتادم رو پر خوری الان دارم کتابهای دکتر رو مطالعه میکنم واقعا کاربردی هستن

  امیر ۱۲ اسفند ۱۳۹۷

  سلام من با رژیم دکتر ۱۵ کیلو کم کردم و ب وزن دلخواهم رسیدم ولی متاسفانه تثبیت نگرفتم باز هم افتادم رو پر خوری الان دارم کتابهای دکتر رو مطالعه میکنم واقعا کاربردی هستن

  NAFAS ۰۷ اسفند ۱۳۹۷

  سلام . من همه رژیم ها و برنامه پزشک های تهران را امتحان کردم . چون همیشه اضافه وزن داشتم . ولی در آخر متوجه شدم که همه رژیم های پزشکهای دیگر خلاصه ای از رژیم دکتر کرمانی است ولی با تغییرات کوچک و هزینه خیلی بالا . البته رژیم پزشکهای طب سنتی متفاوت .در آخر باز برگشتم سر همون رژیم دکتر کرمانی

  زهره ۰۱ بهمن ۱۳۹۷

  ممنون از مطالب خوبتون

  Susaan ۲۵ دی ۱۳۹۷

  مطلب خوبیه چطور رژیم بگیرم ۷۵ کیلو قدم ۱۶۰ میخام باردار شم

  آذر ۲۴ دی ۱۳۹۷

  خیلی خوب و کاربردی بود ممنون از دکتر و تیم خوبشون