خانمی که دیگر مجبور نیست لباس های گشاد بپوشد! - - - رکوردداران

خانمی که دیگر مجبور نیست لباس های گشاد بپوشد!

خانمی که دیگر مجبور نیست لباس های گشاد بپوشد! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با مریم محمودی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

خانم مریم محمودی از رکوردداران کاهش وزن رژیم دکتر کرمانی در سال 95 بودند و حتما مصاحبه ایشون را در سایت دکتر کرمانی خوندید. حالا بعد از یک سال از کاهش وزن، دوباره سراغ خانم محمودی رفتیم تا گپ و گفت کوتاهی باهاشون داشته باشیم.

اگر شما هم دوست داری به وزن دلخواهت برسی اما هنوز مردد و بی انگیزه هستی، پیشنهاد می کنم صحبت های این رکورددار موفق رژیم دکتر کرمانی رو بخونی…

زمانی که رژیم می گیری اعتماد به نفس فوق العاده بالایی پیدا می کنی، می توانی با افراد جامعه، با دوستان و اطرافیانت راحت تر ارتباط برقرار کنی. می توانی به چیزی که می خواهی برسی. در طول رژیمم، هر روز که وزن کم می کردم اعتماد به نفسم بیشتر می شد چون می توانستم به خودم اعتماد کنم که یعنی من می توانم!

وزن اولیه: 123 کیلو گرم

وزن پایانی: 61 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 62 کیلو گرم

الان اعتماد به نفس خیلی بالایی دارم چون که راحت تر می توانم در هر جمعی حضور پیدا کنم و با دوستام و همکارانم ارتباط خیلی بهتری پیدا کرده ام.

خانمی که دیگر مجبور نیست لباس های گشاد بپوشد! - 4 - - رکوردداران

با شروع رژیم، سیستم غذایی ام تنظیم شد، چون قبل از آن، هیچ برنامه درستی برای غذا خوردن نداشتم، وعده های غذایی ام خیلی نامرتب بود و به خاطر مشغله کاری، صبحانه و ناهار را حذف  می کردم. در واقع کل وعده های غذایی من یک وعده می شد و فقط شب ها غذا می خوردم!

اما زمانی که شروع به رژیم کردم، وعده های غذایی ام بیشتر شد (صبحانه، میان وعده، ناهار، عصرانه و شام) و سوخت و سازی که داشتم باعث شد به چاقی مفرط نرسم، یعنی بدنم شروع به سوخت و ساز و در نتیجه کاهش وزن کرد.

خانمی که دیگر مجبور نیست لباس های گشاد بپوشد! - 6 - - رکوردداران

بعد از کاهش وزنم، هنوز هم خیلی از دوستان و آشنایانم، مرا از صدایم می شناسند و شاید تصویرم برایشان نا آشنا باشد. یک خانم خیلی چاق، یک صورت تپل و یک اندام خیلی وحشتناک الان به خانمی تبدیل شده که دیگر مجبور نیست لباس های گشاد و لباس هایی بپوشد که دیگران حتی به او نگاه نکنند.

الان اعتماد به نفس خیلی بالایی دارم چون که راحت تر می توانم در هر جمعی حضور پیدا کنم و با دوستام و همکارانم ارتباط خیلی بهتری پیدا کرده ام.

ویدئو مصاحبه با مریم محمودی را در ادامه ببینید.

تصاویر قبل و بعد از رژیم خانم محمودی را در این لینک ببینید.


ثبت نام رژیم اینترنتی به اندام دکتر کرمانی

4.3/5 - (15 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

Negin ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

فک کنم عمل کرده البته شاید

زینب ۲۱ دی ۱۳۹۹

واقعا من افرین میگم به ایشون ولی من هنوز نمیتونم باور کنمم این که این همه لاغر شدند نمیدونم شاید چون اطرافیان من بهم انرژی منفی میدن نمیتونم باور کنم همه بهم میگن چون اسنخوان بندی درستی دارم هیچ وقت نمیتونم به وزن ایده ال یا اندام ایده الم برسم درست میگن؟

کارشناس به اندام ۲۴ دی ۱۳۹۹

زینب عزیز، ممنون از همراهیتون. زمانی که در قسمت محاسبه شاخص توده بدنی ، مشخصاتتون وارد می کنید. میزان اضافه وزن برای شما مشخص می شود. بنابراین بر اساس مقدار بدست آمده رژیم مناسب خودتون دریافت می کنید.

محبوب ۰۶ آذر ۱۳۹۸

ماشالله چه زیبا شده و البته تندرست.آفرین

رها برهانی ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

لطفاادرس دکتر کرمانی بفرستید?

کارشناس به اندام ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

سلام دکتر ویزیت حضوری ندارند میتونید رژیم انلاین بگیرید

الهام برهانی ۱۱ بهمن ۱۳۹۷

لطفاادرس دکتر کرمانی بفرستید?

کارشناس به اندام ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

سلام دکتر ویزیت حضوری ندارند میتونید رژیم انلاین بگیرید