مصــاحبه اختصاصی

با میلاد آقا امینی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

میلاد آقا امینی فشمی هستم. 33 سالمه و ساکن منطقه‌ی فشم استان تهرانم. متاهلم و یک فرزند هم دارم. قدم 173 هست و وزن اولیه‌م 114 کیلو بوده. با رژیم دکتر کرمانی تونستم به وزن 94.5 برسم. مشکل چاقی توی خانواده‌ی ما خیلی شایع هست و به خصوص اکثر اعضای خانواده‌ی مادریم مشکل اضافه وزن دارن. من هم متاسفانه سال‌ها درگیر اضافه‌وزن بودم. من کارمند بانکم و شرایط شغلیم یه طوریه که زیاد بالا پایین می‌رم و فعالیت دارم. به خاطر وزنم خیلی اذیت می‌شدم موقع کار و نفسم می‌گرفت. بیرون هم که می‌رفتم همینطور، یه کم که راه می‌رفتم به نفس نفس می‌افتادم. دیگه هم به خاطر سلامتی و بعدشم تناسب اندام و مریض نشدن تصمیم گرفتم رژیم بگیرم. من سال هاست با دکتر کرمانی آشنا هستم و رژیمشون رو سیزده چهارده سالی هست که می‌شناسم. چند سال پیش ایشون یه همایشی توی تهران برگزار کرده بودن که منم شرکت کردم. مادرم هم قبلا رژیم دکتر کرمانی رو گرفته بودن و جزو رکوردداران قدیمی رژیم دکتر کرمانی هستن. به خاطر همین این رژیم رو می‌شناختیم و خیالمون از اعتبارش راحت بود. منم چند ساله برنامه ی به‌اندام رو دارم و بیشتر از یک ساله که دارم باهاش رژیم می‌گیرم. اما یه مدتی مشکلات شخصی داشتم و از نظر روحی آمادگیش رو نداشتم. اینه که رژیم رو ول کردم توی یه مقطعی و بعد دوباره استارت زدم و کاهش وزن رو باز شروع کردم. حدود یازده کیلو توی چهل پنجاه روز کم کردم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
البته قبل از اینکه از دکتر کرمانی رژیم بگیرم یه مواقعی به صورت خودجوش کم‌خوری می‌کردم ولی فایده‌ای نداشت. خدا رو شکر رژیم دکتر کرمانی رو گرفتم و خیلی راضی هستم. واقعا در درجه ی اول از خدا خواستم کمکم کنه که بتونم همت کنم و این مسیر رو برم. بعد از خدا هم دیگه همه چیز بستگی به خودم و همتم داشت که خدا رو شکر تونستم و سربلند بیرون اومدم. البته وزن ایده‌آل من هشتاد کیلوئه و هنوز ادامه داره کاهش وزنم تا انشاالله به اون عدد دلخواه برسم. برنامه‌ی خوب دکتر کرمانی و تنوع غذایی که داشت، باعث شد انتخاب اصلیم برای کاهش وزن، رژیم ایشون باشه. قبل از این معده درد و زخم اثنی عشر داشتم. با رژیم دکتر کرمانی زخم اثنی عشرم هم خوب شد. رژیم دکتر کرمانی نامبر وانه. توی این رژیم راحت می‌تونستم غذاها رو جا به جا کنم و هر غذایی که داشتیم رو توی برنامه وارد می‌کردم و طبق اندازه‌هایی که باید غذا می‌خوردم. هر روز پیاده‌روی می‌کنم و به خصوص جمعه‌ها بیشتر از بقیه‌ی روزها پیاده‌روی و تحرک دارم. طبق توصیه‌ی آقای دکتر آب هم زیاد مصرف می‌کنم.

وزن اولیه: 114 کیلوگرم

وزن پایانی: 94.5 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 19.5 کیلوگرم

مادرم هم قبلا رژیم دکتر کرمانی رو گرفته بودن و جزو رکوردداران قدیمی رژیم دکتر کرمانی هستن. به خاطر همین این رژیم رو می‌شناختیم و خیالمون از اعتبارش راحت بود.

من حتی یه دونه برنج هم خارج از برنامه نمی‌خوردم و کامل به رژیمم پای‌بند بودم و دقیق رعایت می‌کردم. توی مهمونی و سفر هم رژیمم رو رعایت می‌کردم و مشکلی نداشتم. توی مهمونی‌ها به اندازه‌ای که باید غذا می‌خوردم. هر غذایی میزبان زحمت کشیده و آماده کرده بود همون رو به اندازه می‌خوردم. من نه تنها مشکلی پیدا نکردم توی طول رژیم که مشکلات قبلیم حل هم شد. مثل زخم اثنی عشر که اشاره کردم با رژیم دکتر کرمانی به کلی از بین رفت و درمان شد. از همین طریق از تیم پشتیبانی به‌اندام تشکر می‌کنم. هر موقع هر سوالی داشتم خیلی خوب راهنمایی می‌کردن و جواب می‌دادن. خیلی انرژی مثبت می‌دادن بهم. حتی همین مصاحبه‌ای هم که با شما دارم صحبت می‌کنم برای من انرژی مثبت و انگیزه‌ی زیادی به وجود میاره. من فست فود خیلی دوست دارم و یکی دو بار وسوسه شدم که رژیمم رو بشکنم اما باز جلوی خودم رو گرفتم و کم استفاده کردم که زحماتم هدر نره. تنوع غذایی این رژیم باعث می‌شه کمتر وسوسه بشی چون اکثر غذاها توش مجازه و وقتی یه چیزی هوس بکنی می‌تونی به مقدار استاندارد بخوری. اینه که شکستن رژیم خیلی معنایی نداره. شکستن رژیم برای وقتیه که شما توی برنامه‌ی غذاییت لیست ممنوعه داری و باید خیلی از غذاها رو حذف کنی و کنار بگذاری. این خیلی سخته و آدم رو بدتر حریص می‌کنه. اما رژیم دکتر کرمانی دستت رو باز می‌گذاره و اجازه می‌ده از هر غذایی به اندازه‌ای که مجازه بخوری و محرومیت نکشی. این دیگه به انتخاب ما بستگی داره وقتی می‌بینی می‌تونی یه چیز سالم‌تر یا سیرکننده‌تر بخوری کم کم خودت خود به خود انتخاب‌های سالم‌تر و بهتری می‌کنی. از همسرم خیلی ممنونم توی این مسیر خیلی حمایتم کرد. خانواده‌م هم خیلی حمایتم کردن و انگیزه دادن. همگی مشوقم بودند که ادامه بدم. حتی همکارانم توی بانک خیلی تشویقم کردند و بعد از اینکه وزن کم کردم برام هدیه خریدن. اینا خیلی توی روحیه‌م تاثیر داشت و باعث شد اراده‌م برای کاهش وزن بیشتر بشه.

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- بهترین راه لاغری همین رژیم دکتر کرمانیه. 2- دنبال جراحی و راه‌های دیگه نباشن و اصولی وزن کم کنن. 3- اجازه بدن بقیه و اطرافیان بهشون کمک کنن. حمایت و تشویق دیگران خیلی تاثیر داره توی میزان موفقیت در این راه.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*