بعد از لاغر شدن همه فکر می کردن جراحی کردم - - - رکوردداران

بعد از لاغر شدن همه فکر می کردن جراحی کردم

بعد از لاغر شدن همه فکر می کردن جراحی کردم - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با فاطمه احمدی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


فاطمه احمدی 58 ساله از کرج هستم. با وزن اولیه ی 99 کیلوگرم وارد رژیم دکتر کرمانی شدم ولی الان به 77 کیلو رسیدم یعنی تونستم 22 کیلو لاغر بشم.
اکثریت خانواده ام اضافه وزن دارن. من هم از 40 سالگی دچار اضافه وزن شدم ولی به دلیل اینکه اطرافیانم اضافه وزن داشتن خیلی متوجه وزن زیادم نبودم و فکر می کردم اندام خوبی دارم اما کم کم چاقی اون روی خودش رو بهم نشان داد. بیماری هایی مثل دیسک کمر و کبد چرب سراغم اومدن و باید انواع قرص های مسکن رو می خوردم. به دلیل اضافه وزن، خیلی امکان راه رفتن و انجام دادن کارهامو نداشتم و این شرایط رو برام سخت تر کرده بود. بدتر از اون کبد چربم بود که دکتر گفت اگر رژیم نگیری اوضاع خطرناک می شه. نگران سلامتیم بودم و باید کاری انجام می دادم. خلاصه تصمیم رو گرفتم و با اصرار دکترم برای رژیم آنلاین دکتر کرمانی ثبت نام کردم. چون ایشون هم قبلا موفق به کاهش وزن شده بود.
همیشه فکر می کردم مثل رژیم های قبل با محدودیت غذایی شدیدی روبه رو می شم اما تو رژیم دکترکرمانی با خوردن غذاهای خوشمزه، روز به روز لاغرتر می شدم. اصلا باور نمی شد که بدون ورزش کردن دارم لاغر می شم.
زندگی برام لذت بخش و امیدوارکننده شده بود. همه چیز تغییر کرده بود. انجام کارها تا حدودی برام آسونتر شده بود. دیگه با بالا و پایین رفتن از پله ها تپش قلب نمی گرفتم و کبد چربم رو به بهبودی بود. بعد از کاهش وزن تونستم تمام لباس های مورد علاقه م رو بپوشم و دیگه منتظر نمی شدم تا فروشنده لباس سایز بزرگ برام بیاره.


وزن اولیه: 99 کیلو گرم

وزن پایانی: 77 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 22 کیلو گرم

از رژیم برای خودم غول ساخته بودم ولی با برنامه غذایی دکتر کرمانی امیدواریم به زندگی بالا رفت و اراده م قوی شد.

بعد از لاغر شدن همه فکر می کردن جراحی کردم - 4 - - رکوردداران

خوبی رژیم دکتر کرمانی اینه که متناسب با شرایط جسمانی و فیزیکی نوشته می شه و همه چیز قابل تغییر و انعطافه. اگه مهمونی می رفتم می تونستم از همه ی غذاها بخورم یا اگه با جمع دوستام بودم نگرانی بابت غذا نداشتم. جالب تر اینکه دوستام از برنامه غذایی من متوجه رژیمم نشدن، از اینکه لباس هام گشاد شده بود می فهمیدن.
از رژیم برای خودم غول ساخته بودم ولی با برنامه غذایی دکتر کرمانی تونستم تو 6 ماه به وزن ایده آل برسم . در طول این مدت به راحتی برنامه غذاییم تغییر کرد و حتی تمام اعضای خانواده مثل برنامه ی من غذا می خوردن، چون می گفتن برنامه ی سالمیه و محدودیتی نداره.
بعد از لاغر شدن امیدواریم به زندگی بالا رفت و اراده م قوی شد. هیچ کس با دیدن من باورش نمی شد که با رژیم لاغر شده باشم. همه فکر می کردن که جراحی کردم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

انقدر این رژیم خوب و آسونه که تا آخر عمر ادامه ش می دم و حتما رژیم تثبیت رو هم شروع می کنم. خیلی از دوستام با رژیمای مختلف لاغر شده بودن ولی بعد یه مدت وزنشون به بیشتر از قبل برگشته بود. به همین دلیل نگران من بودن و می گفتن نکنه به وزن قبل برگردی؟!! اما نمی دونستن که رژیم دکتر کرمانی بعد از لاغری هم برنامه ی تثبیت وزن داره.
در طول رژیم، هر وقت گرسنه م می شد سراغ غذاهای صفر کالری مثل هویج، گل کلم، کلم بروکلی و … که در رژیم بود می رفتم یا از ترفندهای رژیمی که پشتیبان های رژیمم بهم یاد داده بودن استفاده می کردم. مثلا وقتی گرسنه ام می شد آب می خوردم چون خیلی پیش اومده بود که گرسنگی رو با تشنگی اشتباه بگیرم. اینجور مواقع به یکی از دوستام زنگ می زدم و دیگه یادم می رفت که گرسنم بوده.
رژیم دکتر کرمانی پشتیبان های خوبی داره که مثل یه دوست همیشه همراهت هستن و با جون و دل به تمام سوالات جواب میدن. به همه ی کسایی هم که اضافه وزن دارن پیشنهاد می کنم رژیم دکتر کرمانی رو امتحان کنن حتما موفق می شوند. هیچ وقت برای شروع کردن دیر نیست از همین الان تصمیم بگیر و برای رژیم ثبت نام کن.


بعد از لاغر شدن همه فکر می کردن جراحی کردم - 7 - - رکوردداران

همچنین توصیه من به همه دوستان اینه که:
1. از غذاهای سرخ کردنی استفاده نکنید.
2. فست فود نخورید.
3. از میوه های کم کالری استفاده کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

مهری ۲۲ تیر ۱۴۰۰

سلام آفرهاتقریباچنددرصدتخفیف هستند؟

کارشناس به اندام ۰۳ مرداد ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز الان تخفیف عید تا عیدمون 50 تومن تخفیف داره

سعید ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

ایا دریافت تمام رژیمهای دکتر کرمانی هزینه دارد

کارشناس به اندام ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام دوست عزیز بله ولی میتونید در زمان آفرها اون رو باهزینه کمتری تهیه کنید

لنا ۱۴ شهریور ۱۳۹۹

سلام ببخشبد آقای دکتر این پک شما ‌که بخوایم ثبت نام کنیم رژیم یا دارو گیاهی یا دمنوشی چیزی داره

کارشناس به اندام ۱۵ شهریور ۱۳۹۹

دوست خوبم، تو رژیم دکتر کرمانی، دارو یا دمنوشی خاصی وجود نداره، البته میتونید با کمک پشتیبان این مواردو هم استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر روی صفحه ثبت نام رژیم کاهش وزن کلیک کنید.

لیلا ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

من با وزن 105 با اپلیکیشن زیره شروع به رژیم کردم سه هفته هست و خیلی راضی هستم .امیدوارم من هم یکی از رکوردداران دکتر کرمانی باشم

کارشناس به اندام ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

لیلای عزیز، براتون خیلی خوشحالیم و امیدواریم در آینده خبرهای خوبی در رابطه با موفقیت شما در کاهش وزن بشنویم.