همیشه پشت دیوار ترس هدف ها منتظر ما هستند - - - رکوردداران

همیشه پشت دیوار ترس هدف ها منتظر ما هستند

همیشه پشت دیوار ترس هدف ها منتظر ما هستند - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با رضا ابراهیمیان

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


رضا ابراهیمیان هستم و با وزن 111 کیلوگرم وارد برنامه غذایی دکتر کرمانی شدم و بعد از 31 کیلو کاهش به 80 کیلو رسیدم.
پدرم لاغر و مادرم نیز اضافه وزن نداشت ولی من با آنها فرق داشتم و اضافه وزنم هیچ ارتباطی با وراثت نداشت. از زمانی اضافه وزنم شروع شد که بدون احساس گرسنگی مشغول غذا خوردن می شدم. همیشه هوس غذاخوردن داشتم.
کف پایم نیز صاف بود و با افزایش وزنم بدتر می شد. راه رفتن و دویدن برایم بسیار سخت بود. از وضعیتی که داشتم خیلی ناراحت بودم چون با مطالعه در کتاب ها به ویژه قرآن و احادیث متوجه شدم که انسان های ضعیف بر روی احساسات و هوس های خود کنترل ندارند. دقیقا چیزی که من در خود داشتم.
از زمانی که متوجه شدم ظاهر و اندام زیبا در کسب و کار بسیار تاثیر دارد خیلی بهم ریخته شده بودم و از همه بدتر هر لحظه شاهد کوتاهی عمرم بودم. سرانجام یک روز که با چهره غمگین با دوستم صحبت می کردم ایشان رژیم دکتر کرمانی را به من معرفی کرد.
در ابتدا رعایت رژیم خیلی سخت به نظر می رسید. فکر نمی کردم بتوانم حجم غذایم را کنم و یا ازخوردن غذاها دست بکشیم اما تصمیم گرفتم که متفاوت باشم. وقتی هدف نباشد مانند این است که ناخدای کشتی بدون مقصد باشیم. پسر حرف گوش کن خوبی بودم و همه چیز را طبق برنامه رژیم انجام می دادم. همین سبب شد که الان به وزن ایده آل برسم.
کوه نوردی را به برنامه کاهش وزنم اضافه کردم. حسی که بر روی قله دارم سبب افزایش انگیزه و انرژی ام می شد. در کنارش دوچرخه سواری و الپتیکال ( اسکی فضایی) انجام می دادم چون ضربان قلبم را بالا می برkد و سوخت و سازم زیاد شد. در خیابان، باشگاه، کوه، طبیعت و جنگل همه جا ورزش می کردم. دوست داشتم برای همیشه بهترین باشم و هر چه زودتر به سلامت کامل برسم.
8 ماه طول کشید. البته خیلی تنبلی می کردم و باید زودتر از اینها به وزن ایده آل می رسیدم. لیست استاندارد دکتر کرمانی خیلی خوب بود و مقدار و نوع غذاها مشخص بود ولی من از لیست دلخواه استفاده می کردم چون دوست داشتم تمام غذاهای مورد علاقه خودم را بخورم. همین لیست های متنوع سبب می شد که من سراغ غذاهای ناسالم نروم و به مسیر مدنظرم برسم. در حقیقت آشنایی با دکتر کرمانی بزرگترین نقطه عطف برای من بود.
اکثریت به دلیل کارم در خانه تنها هستم و مشکلی در غذاخوردن و سفره خانواده نداشتم. فقط گاهی اوقات بعد از استپ وزن، پشیمان می شدم و دوست داشتم رژیم را رها کنم اما کمک پشتیبان ها در این زمینه بسیار خوب و با اطلاعاتی که به من می دادند همه چیز تغییر می کرد.


وزن اولیه: 111 کیلو گرم

وزن پایانی: 80 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 31 کیلو گرم

با رژیم دکتر کرمانی یاد گرفتم غذا خوردن زمانی لذت بخش هست که گرسنه باشیم و فردی که از روی هوس غذا می خورد هیچگاه درک نمی کند لذتی که یک وعده غذای لذیذ با گرسنگی به آدم می دهد از هر چیزی بهتر است.

همیشه پشت دیوار ترس هدف ها منتظر ما هستند - 4 - - رکوردداران

بارها و بارها و … شکست خوردم ولی کاغذ رو دیوار اتاقم را که می دیدم، دوباره به خودم می آمد و می گفتم نباید رژیم را رها کنی. تو موفق خواهی شد. دکترکرمانی به من یاد دادند که هدفم را روی کاغذ بنویسم و در جایی نصب کنم که همیشه آن را ببینم.
همچنین هدف وزنی خاصی ندارم ولی همین که سبک زندگی ام تغییر کرده است بسیار خوشحالم. اکنون رژیم غذایی خاصی را رعایت نمی کنم و طبق قوانین دکتر که به من یاد دادند وزنم در حال کاهش است. کاهش وزن خیلی آسانتر از آن چیز شده است که فکر می کردم. دیگر از پر کردن شکمم با غذاخوردن لذت نمی برم بلکه به دنبال خواص و پروتئین غذاها و نه کربوهیدرات هستم.
با رژیم دکتر کرمانی یاد گرفتم غذا خوردن زمانی لذت بخش هست که گرسنه باشیم و فردی که از روی هوس غذا می خورد هیچگاه درک نمی کند لذتی که یک وعده غذای لذیذ با گرسنگی به آدم می دهد از هر چیزی بهتر است. من همیشه از روی هوس، بیش از حد غذا می خوردم و لذت زندگی را از خودم گرفته بودم اما الان برای من گرسنگی خوشمزه ترین غذاست چون احساس می کنم به خودم کنترل دارم.
در کنار رژیم از داروهای لاغری استفاده نمی کردم ولی به دستور دکتر مولتی ویتامین می خوردم که دچار کمبود ویتامین نشوم و هنگام حضور در باشگاه قرص الکارنتین مصرف می کردم که سوخت و سازم بالا برود.
از زندگی جدیدم لذت می بردم و دیگر خودم را فرد معمولی نمی دانم و هر روز سالم تر از قبل به نظر می رسم. چابک و سرحال تر شدم و از ورزش کردن لذت می بردم. باتوجه به اینکه از خیلی اطرافیانم لاغرترم ولی استقامت بالاتری دارم و آنها خیلی ضعیف تر از من هستند. حالا می توانم با افراد جدید آشنا شوم و خودم را مدام قوی تر کنم. با رژیم دکتر کرمانی از خواب غفلت بیدار شدم و لذت از زندگی را حس می کنم.
هر زمان که سوال داشتم پشتیبان های دکتر کرمانی از طریق تلگرام، واتساپ، اینستا و تماس تلفنی پاسخگو بودند. هنوز به مرحله تثبیت نرسیدم ولی سعی می کنم با رعایت آنچه در این مدت آموخته ام وزنی را که کم کرده ام ثابت نگهدارم. هیچ کس مشوقم نبود و تنها خودم خواسته بودم که شروع کنم. پشتیبان های دکتر کرمانی نیز در این مسیر همراهان خوبی بودند و به من انگیزه می دادند. تمام خوبی هایم را مدیون دکتر کرمانی و تیم خوبشان هستم.


همیشه پشت دیوار ترس هدف ها منتظر ما هستند - 6 - - رکوردداران

توصیه من به همه دوستان این است که:
• تنها هنگام گرسنگی غذا بخورید.
• همیشه با کمی گرسنگی از سر سفره غذا بلند شوید.
• غذا را به عنوان یک نیاز نگاه کنید چون ما برای خوردن به این دنیا نیامدیم.

همیشه پشت دیوار ترس، هدف ها منتظر ما هستند. همیشه از تغییرکردن می ترسیم و نمی دانیم که خوب است یا بد؟ قوی باشید و امتحانش کنید… مطمئن باشد هر زمان که عزم رفتن کنید مقصد خود را به ما نشان می دهد. پس برای کاهش وزنتان تصمیم بگیرید و از همین امروز شروع کنید تا موفق شوید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها


Notice: Undefined variable: commenter in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 95

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 95

Notice: Undefined variable: commenter in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 100

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

مونس ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام من 17 سالمه 108کیلو وزنمه و 172 قدمه و دارای BMI37 هستم و 46 کیلو اضافه وزن دارم خیییلی افسرده شدم و حتی روی درس خوندنمم تاثیر گذاشته ...آیا هزینه های دریافت این رژیم زیاده؟؟میشه به راحتی تهیه ش کرد؟؟؟

کارشناس به اندام ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام و روز بخیر به هیچ وجه دوست عزیز. هزینه ی این رژیم در برابر هزینه هایی که خدای نکرده بعدا باید برای درمان بیماری ها و عمل جراحی بدین بسیار پایینه. خوشبختانه رژیم ما آنلاین هست و نیازی به رفت و آمد حضوری هم ندارید. خیلی راحت از خونه می تونید دریافت و اجراش کنید. هر کسی برای کاهش وزن نیاز به رژیمی خاص خودش رو داره، رژیمی که بر اساس سن، وزن، قد، جنسیت، سطح فعالیت و بیماری هاش تعریف شده باشه. خوشبختانه تو رژیم دکتر کرمانی این فاکتورها رعایت شده و رژیمی مختص به شما بهتون داده می شه. به علاوه پیگیری پشتیبان ها و دادن انگیزه به شما در طول رژیم، باعث پایبندی بیشترتون به روند کاهش وزن می شه. برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید. هزینه یک دوره ی 3 ماهه ی رژیم آنلاین فقط 245.000 تومان هست که با توجه به نیازتون می تونید رژیم کاهش وزن رو به تنهایی یا همراه یکی از این پکیج ها دریافت کنید: 1- رژیم به تنهایی 245000 1- رژیم + بسته آموزشی 295000 = 50000 + 245000 2- رژیم + ورزش 345000 = 100000 + 245000 3- رژیم + ورزش + بسته آموزشی 395000 = 100000+ 50000 + 245000

سید رویا موسوی ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

لاغری

کارشناس به اندام ۲۴ بهمن ۱۳۹۸

سلام و روز بخیر. برای دریافت رژیم غذایی دکتر کرمانی می تونید به این لینک مراجعه کنید.

سید رویا موسوی ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

میخوام لاغر شوم

کارشناس به اندام ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

سلام و صد سلام. برای کاهش وزن اول از همه باید میزان اضافه وزنتون رو بدونید.یعنی باید BMI بدنتون رو محاسبه کنید برای محاسبه ی BMI به این لینک مراجعه کنید. در کنار وعده های غذایی حتما سالاد بدون سس یا کم سس استفاده کنید تا حجم معدتون رو پر کنه و باعث بشه غذای کمتری میل کنید. پروتئین ها هم گزینه ی خوبی برای کاهش وزن هستن. و اما از همه مهمتر برای کاهش وزن باید در خودتون انگیزه ایجاد کنید و اهدافی رو برای خودتون تعیین کنید. چون کاهش وزن یک مسئله ی کاملا روحی هستش، بنابراین باید از نظر ذهنی آمادگی کامل رو داشته باشید. در صورت تمایل به دریافت رژیم می تونید به این لینک مراجعه کنید.