رژیم گروهی یا لاغری گروهی دکتر کرمانی؛ این رژیم نشکستنیه!

شواهد نشان می‌دهد که برنامه‌های رژیم گروهی یا لاغری گروهی می‌توانند گزینه‌های مؤثر و قابل قبولی را برای افراد دارای اضافه وزن ارائه دهند و روز به روز در حال افزایش هستند. به‌طور متوسط، افرادی که در برنامه‌های تمرینی و توصیه‌های غذایی گروهی شرکت می‌کنند تا شش ماه، 3.5 کیلوگرم بیشتر از افراد غیرشرکت‌کننده، وزن […]

رژیم گروهی یک روش پرانرژی و انگیزه‌بخش برای ادامه مسیر کاهش وزن است.
میانگین امتیاز 4.7 از 5

زمان مطالعه 23 دقیقه

تعداد بازدید 5287

تاریخ انتشار

شواهد نشان می‌دهد که برنامه‌های رژیم گروهی یا لاغری گروهی می‌توانند گزینه‌های مؤثر و قابل قبولی را برای افراد دارای اضافه وزن ارائه دهند و روز به روز در حال افزایش هستند.

به‌طور متوسط، افرادی که در برنامه‌های تمرینی و توصیه‌های غذایی گروهی شرکت می‌کنند تا شش ماه، 3.5 کیلوگرم بیشتر از افراد غیرشرکت‌کننده، وزن کم می‌کنند که از نظر بالینی بسیار مهم است.

بر اساس آمارهای پزشکی افرادی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به دیابت نوع 2، بیماری قلبی و سکته مغزی، مشکلات مفصلی و برخی سرطان‌ها هستند و نکته مهم اینجاست که خطرات مرتبط با چاقی را می‌توان با 5 درصد کاهش وزن به میزان قابل توجهی کاهش داد.

از طرفی رویکردهای سبک زندگی گروهی برای کاهش وزن، پتانسیلی برای صرفه جویی در پول و استفاده از انرژی تیمی است.

به همین دلیل در برنامه غذایی دکتر کرمانی، یک رژیم جدید و جذاب را به شما معرفی می‌کنیم که انگیزه شما را برای کاهش وزن بالاتر برده و لذت‌بخش نیز خواهد بود: رژیم کاهش وزن گروهی!

رژیم گروهی چیست؟

رژیم لاغری گروهی به این معناست که شما یک تیم از افراد دارای اضافه وزن تشکیل می‌دهید یا عضو چنین تیمی می‌شوید و با توجه به نیاز بدن خودتان و همگام با باقی اعضا، در مدت زمان مشخص، از یک برنامه غذایی و ورزشی مشخص پیروی کرده و اضافه وزن خود را کم می‌کنید.

اگر فرصت مطالعه مقاله را ندارید، می‌توانید به فایل صوتی آن گوش دهید:

از ویژگی‌های این نوع کاهش وزن می‌توان به این مواد مهم اشاره کرد:

انتخاب گروه

کار گروهی خوب به اعضای آن بستگی دارد. در لاغری تیمی بهتر است با افرادی همراه شوید که نزدیک به شما باشند و به راحتی بتوانید با هم در ارتباط باشید و همدیگر را حمایت کنید.

اولین جایی که باید به دنبال اعضای بالقوه گروه بگردید نزدیک خانه و خانواده و اقوام خودتان است. اگر شما در حال حاضر در خانواده و اعضای فامیل خود افراد دارای اضافه وزن را سراغ دارید چرا گروه لاغری تشکیل نمی‌دهید و سبک زندگی سالم تری را در پیش نمی‌گیرید؟

همچنین می‌توانید از دوستان یا همکاران‌تان که مشکل چاقی دارند بخواهید شما را در تیم لاغری همراهی کنند.

لاغری گروهی مانع شکستن رژیم کاهش وزن می‌شود و افراد تیم یاد می‌گیرند چگونه با چالش‌ها روبه‌رو شوند.رژیم لاغری" srcset="https://kermany.com/wp-content/uploads/2021/06/group-diet-3.jpg 750w, https://kermany.com/wp-content/uploads/2021/06/group-diet-3-300x200.jpg 300w" sizes="(max-width: 750px) 100vw, 750px" />

لاغری گروهی مانع شکستن رژیم کاهش وزن می‌شود و افراد تیم یاد می‌گیرند چگونه با چالش‌ها روبه‌رو شوند.

برای سهولت در برنامه‌ریزی، گروه حمایت از کاهش وزن را کوچک نگه دارید و خیلی نگران میزان وزنی که افراد باید از دست بدهند نباشید، بلکه نگران تعهد آنها برای داشتن زندگی بهتر باشید.

هدف مشترک باید خوردن وعده‌های غذایی سالم و متعادل و میان‌وعده‌ها باشد که به نوبه خود منجر به کاهش وزن یا مدیریت وزن می‌شود. ایده اصلی این است که پیروزی‌های یکدیگر را تشویق، حمایت و جشن بگیریم؛ هر چقدر هم که کوچک باشد.

دارای برنامه و اهداف مشخص

دقیقاً مشخص کنید که گروه حمایت از کاهش وزن چه زمانی، کجا و چگونه کار خواهد کرد. در صورت امکان هر دو هفته یک‌بار همدیگر ملاقات کنید و به طور روزانه در گروهی در فضای مجازی با هم در ارتباط باشید و برنامه‌های کاشه وزن را مرور و یادآوری کنید.

این کار به هر فرد زمان کافی می‌دهد تا در بین جلسات روی اهداف خود کار کند و کشف کند که با چه موانعی روبرو می‌شود و از تجربیات هم تیمی‌هایش بهره ببرد.

اعضا به صورت فردی و به وقت خود باید هفته‌ای یک بار خود را وزن کرده و پیشرفت خود را ثبت کنند. یادتان باشد در جلسات گروهی حضوری از میان‌وعده‌های سالم از هم پذیرایی کنید.

همراهی پشتیبان تغذیه

آوردن سخنرانان مهمان برای کمک به آموزش گروه، ابزارهایی را در اختیار همه اعضای گروه پشتیبانی قرار می‌دهد که می توانند در سفر کاهش وزن خود از آنها استفاده کنند.

درک اینکه چگونه انتخاب‌های غذایی شما بر پیشرفت شما تأثیر می گذارد، ضروری است. بنابراین باید یک متخصص یا مشاور تغذیه بر گروه نظارت داشته باشد.

در کاهش وزن گروهی هرکدام از افراد تیم زیر نظر مشاور و پشتیبان تغذیه برنامه غذایی متناسب با وزن خود را دریافت می‌کنند.

در کاهش وزن گروهی هرکدام از افراد تیم زیر نظر مشاور و پشتیبان تغذیه برنامه غذایی متناسب با وزن خود را دریافت می‌کنند.

حمایت و انرژی گروهی

دلیلی وجود دارد که شما رژیم را به تنهایی انجام نمی‌دهید: نداشتن انگیزه یا تنبلی! پس به یکدیگر تکیه کنید و روزهای خوب و بد را به اشتراک بگذارید.

چالش‌های خود را مطرح کنید، زیرا احتمال زیادی وجود دارد که فرد دیگری در گروه لاغری با همین مشکل دست و پنجه نرم کند. درباره اینکه چگونه می‌توانید بر آن چالش ها غلبه کنید، فکر کنید.

اگر اعضا برای یافتن گزینه‌های غذایی سالم مشکل دارند یا برای رفتن به باشگاه الهام نمی‌گیرند، یک تبادل دستور غذای سالم ترتیب دهید یا نکات ورزشی را به اشتراک بگذارید.

لاغری گروهی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

کاهش وزن یک فرآیند سخت، چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی است. این دلیلیست که بسیاری از افراد ممکن است پس از یک یا دو تلاش تسلیم شوند. به‌علاوه، اگر در خانواده‌ای که دیگران در آن چاق نیستند وزن کم کنید، سخت است که آنها شما را درک کنند که در چه شرایطی هستید.

با گروه‌های حمایت از کاهش وزن، یک سیستم حمایتی قوی خواهید داشت که می‌توانید با آن درمورد مبارزه‌های خود با وسوسه‌ها صحبت کنید و راهنمایی‌هایی در مورد نحوه گذر از موقعیت‌های مشابه به شما ارائه دهد.

برنامه‌های کاهش وزن همچنین یک تنظیم گروهی ساختاریافته یا راهنمایی ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد با مشکلاتی که رخ می‌دهند مقابله کنید.

سفره خانواده جدید

آیا لاغری گروهی موثر است؟

عضویت در یک گروه می‌تواند مزایای عمده‌ای داشته باشد، به‌ویژه وقتی صحبت از انگیزه کاهش وزن به میان می‌آید. هنگامی که شرکت‌کنندگان بخشی از یک برنامه کاهش وزن مبتنی بر گروه هستند، اغلب وزن بیشتری نسبت به زمانی که سعی می‌کنند به تنهایی ادامه دهند، کاهش می‌دهند. در ادامه فواید رژیم لاغری گروهی را شرح می‌دهیم:

احساس مسئولیت پذیری

زمانی که قوانینی وضع می‌شوند، به احتمال زیاد از آنها پیروی می‌کنید و می‌دانید که دقیقاً از شما چه انتظاری می‌رود. همچنین برای هر هفته یا نقاط عطف دیگر اهدافی تعیین خواهید کرد.

این نه تنها اهداف دست یافتنی را برای شما فراهم می‌کند که باید روی آنها تمرکز کنید، بلکه شما را مسئول پیروی از قوانین و دستیابی به این اهداف می‌کند. شما نسبت به گروه احساس مسئولیت خواهید کرد که وظیفه خود را انجام دهید، زیرا دیگران نیز برای انجام وظیفه خود تلاش می‌کنند.

پاسخگو بودن در برابر دیگران اغلب انگیزه‌ای بسیار قوی‌تر از پاسخگویی به خود است.

قابلیت اطمینان به مربیان و راهنمایان تیم

شما از مزایای مربیان و مشاوران تغذیه برای کمک در طول سفر کاهش وزن خود لذت خواهید برد. این امر به اعضای گروه این امکان را می‌دهد که برای اطلاعات و راهنمایی‌هایی که برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود نیاز دارند به او تکیه کنید.

حتی بهتر از آن این است که اغلب این مربیان و راهنمایان، با سفر کاهش وزن خود دست و پنجه نرم کرده‌اند، بنابراین همان سؤالات و نگرانی‌هایی را داشته‌اند که شما دارید و اغلب پاسخ‌هایی برای کمک به شما برای عبور از آنها دارند. همچنین، شما فردی خواهید داشت که می‌توانید در مواقعی که به کمک بیشتر نیاز دارید، با او صحبت کنید.

رژیم گروهی مسئولیت پذیری و قدرت پاسخگویی و پایبندی افراد به رژیم را افزایش می‌دهد.

رژیم گروهی مسئولیت پذیری و قدرت پاسخگویی و پایبندی افراد به رژیم را افزایش می‌دهد.

انگیزه بیشتر

فایده دیگر لاغری گروهی افزایش انگیزه و نیرو برای ادامه مسیر کاهش وزن است. پیدا کردن انگیزه برای شروع سفر کاهش وزن و ماندن در مسیر، یکی از بزرگترین مسائلی است که منجر به شکست می‌شود.

این امر به ویژه پس از یک یا دو شکست جزئی صادق است. یک برنامه گروهی نه تنها برای پاسخگو نگه داشتن شما وجود دارد، بلکه انگیزه لازم برای شروع و ادامه مسیر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

گروه شما شامل افراد هم سن و سال شما می‌شود که عوامل محرک یکسانی دارند. همچنین، احتمالاً اعضایی در گروه خواهید داشت که در مسیر کاهش وزن خود به موفقیت دست پیدا می‌کنند و نتایج آنها می‌تواند به شما اطلاع دهد که هدف ممکن است.

رهایی از استرس

شروع یک برنامه کاهش وزن می‌تواند استرس‌زا باشد و استرس می‌تواند منجر به تولید بیش از حد کورتیزول شود که می‌تواند برنامه‌های کاهش وزن شما را خنثی کند.

بسیاری از افرادی که در گروه‌های حمایتی کاهش وزن شرکت می‌کنند، می‌گویند که سفر کاهش وزن خود را کمتر استرس‌زا می‌دانند، زیرا این گروه به آنها کمک می‌کند تا با چالش‌ها کنار بیایند و زمانی که دیگران مشکلات مشابهی را تجربه می‌کنند، کمتر احساس شکست می‌کنند.

شرکت در رژیم لاغری گروهی باعث می‌شود بدون استرس و با لذت در کنار دوستان‌تان، وزن خود را کاهش دهید.

شرکت در رژیم لاغری گروهی باعث می‌شود بدون استرس و با لذت در کنار دوستان‌تان، وزن خود را کاهش دهید.

هنگام صحبت با اعضای گروه، بسیاری از اعضا احساس راحتی می‌کنند تا حس خود را به اشتراک بگذارند که می‌تواند راهی عالی برای تخلیه استرس اضافی باشد و به دست آوردن اهداف کاهش وزن آنها آسان‌تر باشد.

موفقیت مشترک

در طول سفر کاهش وزن شما، خانواده و دوستان اغلب در مورد اینکه چقدر خوب و عالی هستید نظر می‌دهند، اما گاهی اوقات از این تعریف‌ها لذت نمی‌برید، زیرا احساس می‌کنید از شما حمایت و تعریف می‌کنند زیرا به شما اهمیت می‌دهند.

اما با داشتن یک محیط گروهی، موفقیت شما توسط دیگرانی که در تلاش هستند، جشن گرفته می‌شود، که می‌تواند پیروزی‌های شما را شیرین‌تر به نظر برساند.

شما همچنین می‌توانید داستان‌های موفقیت شخصی خود را به اشتراک بگذارید و به شما این امکان را می‌دهد تا متوجه شوید که اهداف‌تان نزدیک هستند.

یکی از دلایلی که لاغری گروهی توصیه می‌شود، تنبلی و نداشتن انگیزه کافی در برخی افراد است.

یکی از دلایلی که لاغری گروهی توصیه می‌شود، تنبلی و نداشتن انگیزه کافی در برخی افراد است.

گروه‌های پشتیبانی آنلاین

اگر برنامه‌های پرمشغله، شرکت در جلسات یا تنظیم برنامه‌ها در گروه لاغری برایتان دشوار است، می‌توانید در گروه‌های مجازی لاغری و چت آنلاین بهره ببرید.

شما همچنین می‌توانید به جای اینکه منتظر بمانید تا جلسه بعدی گروه برگزار شود، با افرادی که در گروه پشتیبانی خود هستند تماس بگیرید یا در مواقعی که بیشترین مشکل را دارید در گروه سوالات خود را بپرسید.

داستان رژیم گروهی دکتر کرمانی چیست؟

رژیم لاغری گروهی دکتر کرمانی همان رژیم 2 ماهه کاهش وزن است که طی آن تا 12 کیلوگرم را طی 60 روز کم خواهید کرد؛ با این تفاوت که به صورت تیمی برگزار می‌شود. یعنی شما زیر نظر پشتیان تغذیه، با هم و متناسب با نیازهای بدن‌تان، لاغر می‌شوید.

فایده این نوع رژیم این است چون با لذت و انگیزه همراه است بهتر نتیجه می‌دهد. به ویژه کاهش وزن که به انگیزه و صبر و زمان نیاز دارد تا به ثمر برسد.

با تیرِ رژیم گروهی دو نشان می‌زنید؛ هم لاغر می‌شوید و به تناسب اندام می‌رسید، هم با هم‌گروهی‌های خود رقابت می‌کنید و کار گروهی مسیر را هموارتر می‌کند و هم جایزه می‌گیرید! که خب شد یک تیر و سه نشان!

رژیم گروهی دکتر کرمانی برای تمام افرادی مناسب است که بارها برنامه لاغری را رها کرده‌اند.

رژیم گروهی دکتر کرمانی برای تمام افرادی مناسب است که بارها برنامه لاغری را رها کرده‌اند.

ویژگی‌های رژیم گروهی دکتر کرمانی

این رژیم مثل سایر رژیم‌های دکتر کرمانی دارای تنوع غذایی، پشتیبانی و امکان جایگزینی است اما فرق بزرگ این رژیم گروهی بودن، مدل رقابتی و جایزه داشتنش است. به علاوه در این رژیم حسابی به شما و هم‌تیمی‌هایتان خوش می‌گذرد.

ویژگی‌های رژیم گروهی دکتر کرمانی عبارتند از:

 • رژیم دو ماهه
 • پشتیبانی در تلگرام
 • ارتباط با کارشناس تغذیه
 • تا 12 کیلو کاهش وزن در دو ماه
 • افزایش اراده و انگیزه‌
 • تنوع غذایی
 • بدون ریزه‌خواری
 • پشتیبانی تلگرام و حضور افراد درگروه تلگرامی
 • پیام و توصیه روزانه در گروه تلگرام از سمت پشتیبان تغذیه
 • بدون شکست رژیم

رژیم دکتر کرمانی با بیش از 25 سال سابقه‌ی درخشان در حوزه‌ی تغذیه و لاغری، بهترین گزینه برای داشتن سبک زندگی سالم و داشتن وزن ایده‌آل است.

در رژیم گروهی دکتر کرمانی چه اتفاقی می‌افتد؟

در مدت زمان دو ماهه رژیم لاغری و در گروه تلگرامی که شما و هم‌تیمی‌هایتان عضو هستید، برنامه‌های متنوعی برای افزایش انگیزه شما عزیزان تدارک دیده‌ایم مانند:

 • تعیین یک هدف برای رژیم و بیان آن در گروه
 • گفت و گو درباره کارهای مثبتی که در رژیمتان انجام دادید
 • در میان گذاشتن تجربیات، چالش‌ها و راهکارها با هم‌تیمی‌ه
 • پرسش و پاسخ از پشتیبان
رقابت در کاهش وزن گروهی موجب افزایش انگیزه برای رسیدن به وزن متناسب می‌شود.

رقابت در کاهش وزن گروهی موجب افزایش انگیزه برای رسیدن به وزن متناسب می‌شود.

هزینه شرکت در رژیم گروهی چقدر است؟

فقط 640 هزار تومان هزینه شرکت در رژیم 2 ماهه گروهی دکتر کرمانی است که برنامه غذایی کامل و جامعی را زیر نظر پشتیبان به شما و گروه‌تان ارائه می‌دهد.

آنچه از مقاله رژیم گروهی آموختیم:

کاهش وزن کار سخت و عزم راسخ زیادی را می‌طلبد، اما رژیم گروهی مسئولیت‌پذیری، انگیزه و حمایت بیشتر و قابلیت اطمینان بیشتری را برای شما فراهم می‌کند تا تمام ابزارهای لازم برای موفقیت در اهداف را در اختیار شما قرار دهد. همچنین در لاغری گروهی شعار ما “آخر این مسیر برنده شدنه!” و قرار ما این است که همه اعضای تیم به هدف خود که همان کاهش وزن درست و متناسب است برسند. علاوه بر این در رژیم کاهش وزن گروهی دکتر کرمانی هر شخص با توجه به اضافه وزن خودش برنامه و هدف خود را مشخص کرده و در کنار هم‌گروهی‌هایش به مسابقه کاهش وزن وارد می‌شود.

رژیم گروهی یا لاغری گروهی دکتر کرمانی؛ این رژیم نشکستنیه! - 11 - رژیم گروهی - رژیم لاغری

مریم اصیلی کارشناس به اندام

بایوگرافی مریم اصیلی

میانگین امتیاز 4.7 از 5
  به اشتراک بگذارید
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
الینا 1402/02/19

سلام براریزه خواری چی خوبه بخوریم من فقط،بعدازظهر زود زود گرسنه ام میشه..دوست دارم لاغربشم وزنم خیلی زیاد..حیف که رژیم دکتر کرمانی عزیزخیلی گرونه برامن که داخل روستاهستم خرجشوندارم

کارشناس به اندام 1402/02/20

سلام عزیزم رژیم گرفتن وکاهش وزن نسبت به اضافه وزن هزینه کمتری داره سرکه سیب تخم کتان زیره اشتهارو کمترمیکنه

سمانه 1400/05/22

سلام- من چهار روز که از پک سه ماهه دکتر کرمانی استفاده کردم با توجه به اینکه مدت ثبت نام گروه به پایان رسیده میتونم وارد گروه و این چالش جمعی بشوم یا خیر؟ وزن اضافی ام هفت کیلو هست .

کارشناس به اندام 1400/06/13

سلام سمانه خانم عزیز فرصت اون لیگها برای ثبت نام جدید تموم شده برای کمپینهای جدید گوش به زنگ باشید

مرادی 1400/05/14

سلام میخاستم بگم من از آقای کرمانی بسیار ممنونم

کارشناس به اندام 1400/05/25

سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما

آتنا 1400/04/20

دوست دارم لاغر شوم

کارشناس به اندام 1400/05/02

سلام دوست عزیز باید ورزش منظم و روزانه داشته باشی و مصرف برنج و نان و شیرینیجات و ریزه خواری رو محدود کنی و از یه رژیم اصولی و مناسب استفاده کنید برای دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی به این لینک مراجعه کنید

آمنه سالاری 1400/04/18

سلام وقتتون بخیر بنده پارسال وزنم۶۵بود طی ۵ماه۵۰کیلو شدم که یک سال ثابت موند و حتی به ۴۸کیلو هم رسیدم ولی متاسفانه بعد از ماه رمضان۵۴کیلو شدمم قدم۱۶۶هستش و۱۳سالمه الان مشکل من فقط چربی های شکمه که سایزش تو این یه سال فراز و نشیب اصلا تغییری نکرده چیکار کنم شکمم تخت بشه

کارشناس به اندام 1400/04/29

سلام دوست خوبم باید پیاده روی و ورزش منظم داشته باشی و مصرف نا ن و برنج و شیرینیجات و تنقلات ناسالم رو کم کنی برای دزیافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هم به این لینک مراجعه کنید

سلیمانی 1400/04/07

ای کاش رژیم لاغری رایگان بود

کارشناس به اندام 1400/04/17

سلام دوست خوبم برای کاهش وزن ورزش روزانه و پیاده روی داشته باش مصرف نان و برنج و شیرینیجات رو کم کن

مریم 1400/04/06

من شش سال پیش قهرمان کاهش وزن دکتر کرمانی شدم ۳۶کیلو وزن کم کردم بعد پنج سال تمام اون وزن برگشت رژیم گرفتن طولانی مدت خیلی سخته

کارشناس به اندام 1400/04/16

سلام دوست خوبم خوشحالیم که از ما یاد کردید ولی خیلی حیفه که این مقدار کاهش وزن داشتید و الان ادامه نمیدید

حلاجیان 1400/04/06

گروه ها مختلط هستن یا نه خانوم ها جدا و آقایون جدا هست

کارشناس به اندام 1400/04/16

مختلط هستن دوست عزیز اما برای این گروه ها قوانین خاصی وجود داره کارشناس های دکتر کرمانی پاسخگوی سوالات شما هستن و فقط در یک بازه زمانی خاص گروه باز هست