مصــاحبه اختصاصی

با نادر هویدا

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

وزن اولیه: 125 کیلوگرم

وزن پایانی: 115 کیلوگرم

میزان کتوژنیک: 10 کیلوگرم

توی رژیم کتوژنیک واقعا همیشه سیری. من وقتی می‌خواستم رژیم رو شروع کنم داشتم خودم رو برای ضعف و گرسنگی و این چیزا آماده می‌کردم فکر می‌کردم این هم قراره همچین رژیمی باشه

با همین ده کیلو کاهش وزن پا دردی که این سال‌ها داشتم خیلی کمتر شده، فشار از روی پام برداشته شده. حتی روابط اجتماعیم توی محیط کار بهتر شده. دیگران هم خیلی حمایتم کردن هم خانواده هم همکارانم توی شرکت هوام رو دارن. مثلا می‌خوان یه خوراکی چیزی بخورن و به هم تعارف کنن می‌ذارن برای موقعی که من نیستم. توی رژیم کتوژنیک واقعا همیشه سیری. من وقتی می‌خواستم رژیم رو شروع کنم داشتم خودم رو برای ضعف و گرسنگی و این چیزا آماده می‌کردم فکر می‌کردم این هم قراره همچین رژیمی باشه. من وقتی گرسنه می‌شم سردرد میشم و اصلا طاقت ندارم اما کتوژنیک که گرفتم واقعا همش احساس سیری دارم! انقدر منوی کتوژنیک خوب بود که من بعضی وقتا با پشتیبانی حرف می‌زدم که نمی‌تونم همه‌ی غذام رو بخورم می‌شه کمش کنم؟... اصلا گرسنگی توی این رژیم معنا نداره! غذاهای خوشمزه توی منوی کتوژنیک هست. بیشتر پروتئینیه و غذاهاش همه خوشمزه و لذیذن. من حتی توی مسافرت هم کتوژنیک رو رعایت کردم. رفته بودم شمال و وقتی رفتم رستوران، ماهی بدون برنج سفارش دادم. خیلی هم لذیذ و خوشمزه بود و هم سیر شدم هم رژیمم رو نشکستم. مهمانی توی این مدت خیلی کم رفتم که کسی بابت رژیم من معذب نشه و به زحمت نیفته. یکی دو بار هم که پیش اومد یا غذام رو آماده کردم از قبل و با خودم بردم یا اونجا غذایی که مناسب رژیمم بود رو خوردم فقط. توصیه‌م اینه که همین امروز شروع کنید این رژیم رو. وقتی رژیم کتوژنیک رو شروع می‌کنی و وارد این برنامه میشی تازه می‌فهمیم چقدر تغذیه‌مون اشتباه بوده چقدرخوراکی‌هایی وارد بدنمون کردیم و خوردیم که نباید اصلا ازشون استفاده می‌کردیم. من تازگی از برنامه‌ی ورزشی فیتامین دکتر کرمانی هم دارم استفاده می‌کنم و اشتراکش رو گرفتم. خیلی راضی‌ام و طبق همون برنامه دارم باشگاه میرم و ورزش می‌کنم. خیلی برنامه‌شون خوب و حرفه‌ایه. من خودم قبلا ورزش حرفه‌ای کار می‌کردم و تا قبل از سربازی ورزشکار بودم و بعد دیگه ول کردم. الان بعد مدت‌ها که ورزش می‌کنم می‌بینم برنامشون خیلی حرفه‌ای و دقیقه و آدم خیلی بهتر می‌تونه بره جلو. پشتیبانی هم خیلی عالی بودن هر بار تماس گرفتیم با روی خوش باهام صحبت کردن، خوب مشاوره دادن و جوابمون رو دقیق دادن و کمک کردن.

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- اگر از رژیم‌های تکراری خسته شدن یک بار کتوژنیک بگیرن. 2- ورزش رو هم توی برنامه‌شون داشته باشن. 3- برن جلوی آینه و به اندامی که دوست دارن فکر کنن.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*