گرسنگی توی این رژیم معنایی نداره! - - - رکوردداران

گرسنگی توی این رژیم معنایی نداره!

گرسنگی توی این رژیم معنایی نداره! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با نادر هویدا

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

نادر هویدا هستم 36 سالمه و کارمندم. وزن اولیه‌م 125 کیلو بود که بعد از چهل روز به وزن 115 کیلو رسیدم؛ یعنی 10 کیلو کاهش وزن رو با رژیم کتوژنیک دکتر کرمانی تجربه کردم.
اینکه چی شد رژیم رو شروع کردم خب اولا به خاطر سلامتی بود. ربات صلیبی پام چند سال پیش پاره شد. من عمل کردم و بعدش دکتر بهم گفت باید وزنت رو بیاری پایین. پا درد توی این سال‌ها با من بود.
چند بار رژیم گرفتم اما هربار بعد از یه مدت دچار استپ وزنی می‌شدم و بی‌خیال رژیم می‌شدم و دوباره وزنم بالا می‌رفت.
غیر از پادرد که واقعا اذیتم می‌کرد، هر بار که می‌رفتم جلوی آینه و شکمم رو نگاه می‌کردم، از اینکه لباس خوب نمی‌تونستم بپوشم ناراحت بودم. هر چی می‌پوشیدم شکم و پهلوهام می‌زد بیرون و دلم می‌خواست اندامم رو بهتر کنم.
خلاصه یکی از دوستانم کتوژنیک گرفته بود و راضی بود و به من هم معرفی کرد. من خیلی از این رژیم راضی‌ام و خیلی دارم لذت می‌برم ازش. همین که وزنم میاد پایین برام خیلی لذت‌بخشه.
از وقتی کتوژنیک گرفتم خدا رو شکر هر هفته وزنم پایین اومده و تغییر کرده و استپ وزنی نداشتم.
یکی از اولین تاثیرات کتوژنیک توی خواب من بود. دیگه خر و پف نمی‌کنم و شب‌ها راحت‌تر می‌خوابم.

وزن اولیه: 125 کیلو گرم

وزن پایانی: 115 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 10 کیلو گرم

توی رژیم کتوژنیک واقعا همیشه سیری. من وقتی می‌خواستم رژیم رو شروع کنم داشتم خودم رو برای ضعف و گرسنگی و این چیزا آماده می‌کردم فکر می‌کردم این هم قراره همچین رژیمی باشه

گرسنگی توی این رژیم معنایی نداره! - 4 - - رکوردداران

با همین ده کیلو کاهش وزن پا دردی که این سال‌ها داشتم خیلی کمتر شده، فشار از روی پام برداشته شده. حتی روابط اجتماعیم توی محیط کار بهتر شده.
دیگران هم خیلی حمایتم کردن هم خانواده هم همکارانم توی شرکت هوام رو دارن. مثلا می‌خوان یه خوراکی چیزی بخورن و به هم تعارف کنن می‌ذارن برای موقعی که من نیستم.
توی رژیم کتوژنیک واقعا همیشه سیری. من وقتی می‌خواستم رژیم رو شروع کنم داشتم خودم رو برای ضعف و گرسنگی و این چیزا آماده می‌کردم فکر می‌کردم این هم قراره همچین رژیمی باشه.
من وقتی گرسنه می‌شم سردرد میشم و اصلا طاقت ندارم اما کتوژنیک که گرفتم واقعا همش احساس سیری دارم! انقدر منوی کتوژنیک خوب بود که من بعضی وقتا با پشتیبانی حرف می‌زدم که نمی‌تونم همه‌ی غذام رو بخورم می‌شه کمش کنم؟… اصلا گرسنگی توی این رژیم معنا نداره!
غذاهای خوشمزه توی منوی کتوژنیک هست. بیشتر پروتئینیه و غذاهاش همه خوشمزه و لذیذن.
من حتی توی مسافرت هم کتوژنیک رو رعایت کردم. رفته بودم شمال و وقتی رفتم رستوران، ماهی بدون برنج سفارش دادم. خیلی هم لذیذ و خوشمزه بود و هم سیر شدم هم رژیمم رو نشکستم.
مهمانی توی این مدت خیلی کم رفتم که کسی بابت رژیم من معذب نشه و به زحمت نیفته. یکی دو بار هم که پیش اومد یا غذام رو آماده کردم از قبل و با خودم بردم یا اونجا غذایی که مناسب رژیمم بود رو خوردم فقط.
توصیه‌م اینه که همین امروز شروع کنید این رژیم رو. وقتی رژیم کتوژنیک رو شروع می‌کنی و وارد این برنامه میشی تازه می‌فهمیم چقدر تغذیه‌مون اشتباه بوده چقدرخوراکی‌هایی وارد بدنمون کردیم و خوردیم که نباید اصلا ازشون استفاده می‌کردیم.
من تازگی از برنامه‌ی ورزشی فیتامین دکتر کرمانی هم دارم استفاده می‌کنم و اشتراکش رو گرفتم. خیلی راضی‌ام و طبق همون برنامه دارم باشگاه میرم و ورزش می‌کنم. خیلی برنامه‌شون خوب و حرفه‌ایه.
من خودم قبلا ورزش حرفه‌ای کار می‌کردم و تا قبل از سربازی ورزشکار بودم و بعد دیگه ول کردم. الان بعد مدت‌ها که ورزش می‌کنم می‌بینم برنامشون خیلی حرفه‌ای و دقیقه و آدم خیلی بهتر می‌تونه بره جلو.
پشتیبانی هم خیلی عالی بودن هر بار تماس گرفتیم با روی خوش باهام صحبت کردن، خوب مشاوره دادن و جوابمون رو دقیق دادن و کمک کردن.

گرسنگی توی این رژیم معنایی نداره! - 6 - - رکوردداران

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1- اگر از رژیم‌های تکراری خسته شدن یک بار کتوژنیک بگیرن.
2- ورزش رو هم توی برنامه‌شون داشته باشن.
3- برن جلوی آینه و به اندامی که دوست دارن فکر کنن.

4/5 - (1 امتیاز)