آرزوم این بود که لاغر شم، اما نه به هر قیمتی!

مصــاحبه اختصاصی

با مریم قربانی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


مریم قربانی هستم و تو استان گیلان، شهرستان لنگرود زندگی می کنم. تو خانواده ی من همه وزن بالایی دارن و همینم باعث می شد که اضافه وزنم به چشم نیاد. تقریبا از 15 سالگی وزنم شروع کرد به بالا رفتن. تا قبل از 30 سالگی رژیم های مختلفی رو امتحان کردم به امید اینکه لاغر بشم، اما نشد که نشد. دلیل اینکه نمی تونستم تو این رژیم ها موفق بشم این بود که همشون خیلی سخت بودن و من اصلا نمی تونستم پا به پاشون پیش برم.
بعد از ازدواج و تولد دومین فرزندم دوباره تصمیم گرفتم لاغر بشم چون اضافه وزن واقعا منو خسته و بی حوصله کرده بود. 98 کیلو وزن هیچ انرژی ای برام باقی نذاشته بود و باعث شده بود که خیلی از کارهای روزمره رو به سختی انجام بدم.
اضافه وزن به قدری به جسم و روانم فشار آورده بود که تو سن 35 سالگی احساس پیری می کردم. هر لباسی می پوشیدم بهم نمی اومد و این موضوع عصبیم کرده بود.
خیلی دلم می خواست لاغر بشم، اما نه به هر قیمتی. دنبال رژیمی بودم که هم ضامن سلامتیم باشه و هم وزنمو بتونم باهاش کم کنم. تجربه رژیم های قبلی برام آزار دهنده بود و تا حدود زیادی اراده ی من رو برای رژیم سست کرده بود. بعد از شکست تو رژیم های مختلف اعتمادم رو از دست داده بودم و نمی تونستم از هر رژیمی پیروی کنم.

وزن اولیه: 98 کیلو گرم

وزن پایانی: 78 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 20 کیلو گرم

تجربه رژیم های قبلی برام آزار دهنده بود و تا حدود زیادی اراده ی من رو برای رژیم سست کرده بود. بعد از شکست تو رژیم های مختلف اعتمادم رو از دست داده بودم و نمی تونستم از هر رژیمی پیروی کنم.


توی اینترنت شروع کردم به سرچ کردن در مورد رژیم های مختلف. اکثرشون غیر اصولی بودن و آسیب زننده. از طریق سایت های مختلف و جستجو، با رژیم آنلاین دکتر کرمانی آشنا شدم واحساس کردم این همون رژیمیه که من دنبالشم. معروفیت دکتر کرمانی، موفقیت ایشون در زمینه رژیم، هماهنگی غذا با سفره خانواده، آنلاین بودن و عدم محدودیت غذایی همه و همه من رو برای گرفتن این رژیم مصمم تر کرد.
اسم دکتر رو قبلا هم شنیده بودم و با سابقه ی چندین ساله ی ایشون در زمینه تغذیه آشنا بودم. اما چیزی که نمی دونستم آنلاین بودن رژیمشون بود. مطمئنا برای من که چندصد کیلومتر تا پایتخت فاصله داشتم و امکان مراجعه حضوری برام نبود، رژیم آنلاین یه گزینه فوق العاده و ایده آل بود.
خلاصه بعد از ثبت نام، رژیم رو شروع کردم. از بین لیست های غذایی، لیست دلخواه رو انتخاب کردم تا لذت خوردن غذاهای مورد علاقه مو از دست ندم. این موضوع حس خیلی خوبی بهم می داد و اصلا فکر نمی کردم که رژیمم. تازه متوجه شدم که یه رژیم اصولی یعنی چی؟ یعنی هرچی دلت می خواد بخور اما به اندازه.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

تو دوره ای که رژیم بودم مادر و همسرم خیلی تشویقم می کردن و هر دفعه دوستام رو می دیدم انگیزه م با حرف هاشون بیشتر می شد. 5 ماه گذشت و من وقتی دیدم که لباس های مورد علاقمو دوباره می تونم بپوشم داشتم بال در می آوردم. لذت عجیبیه وزن کم کردن. این رو فقط کسایی درک می کنن که مثل من وزنشون بالاست.
تو تماس های تلفنی که پشتیبان های تیم دکتر کرمانی باهام داشتن، مدام موفقیت هام رو به یادم می آوردن و من رو امیدوارتر می کردن. همین تشویق ها و امیدها باعث شد که بعد از گذشت 9 ماه از رژیم بتونم 20 کیلو کم کنم و به وزن 78 برسم. هرچند 10 کیلوی دیگه باید وزن کم کنم، اما نگران نیستم. چون اصول درست زندگی کردن رو یاد گرفتم و می دونم که چطور باید غذا بخورم که بیشتر وزن کم کنم.
الان 6 ماهی هست که به توصیه ی کارشناس های دکتر کرمانی در کنار رژیم، ورزش پیلاتس انجام می دم. واقعا احساس سبکی و آزادی دارم و حس می کنم این موفقیت به من یاد داد که خواستن توانستنه. این تغییر بزرگ تو زندگیم باعث شده نسبت به همه چیز خوش بین و امیدوارم بشم.
واقعا از جناب آقای دکتر کرمانی و تیم خوبشون کمال تشکر رو دارم که تو این 9 ماه لطفشون رو از من دریغ نکردن.
راز موفقیت من تو این رژیم و پایبندی به اون پیروی از یک برنامه غذایی اصولی، احساس شادابی و تندرستیه.

توصیه من به همه عزیزانی که بارها و بارها در رژیم شکست خوردن اینه که:

1- از یک برنامه غذایی و رژیم اصولی پیروی کنن

2- از شکست نترسن و راهشون رو تا رسیدن به موفقیت ادامه بدن

3- توی گرفتن رژیم بیشتر به فکر سلامتی باشن تا لاغری

2.8/5 - (18 امتیاز)