مصــاحبه اختصاصی

با بهار ابراهیمی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

بهار ابراهیمی هستم 41 سالمه و ساکن شهر ایلامم. متاهلم، قدم 158 و وزن اولیه‌م 85 کیلو بوده. با رژیم دکتر کرمانی طی شش ماه 20 کیلو کاهش وزن داشتم و به وزن 65 کیلو رسیدم. من زمینه‌ی چاقی نداشتم یعنی توی خانواده‌مون کسی خیلی اضافه وزن نداره اما من چاق شده بودم. از وزن و هیکل خودم خسته شده بودم و دلم می‌خواست زودتر تغییر کنم. همین عجله برای رسیدن به وزن ایده‌آل باعث شد که برای لاغری چندین روش از جمله دمنوش لاغری رو استفاده کنم، که البته نتیجه‌ای هم نداشت. اولین از طریق اینستاگرام با رژیم دکتر کرمانی آشنا شدم و خیلی از رژیمشون خوشم اومد. برای همین رفتم توی سایت و ثبت نام کردم. چندین برنامه غذایی داشتن و من هم چون نمی تونم خودم رو به چندتا غذا محدود کنم، روز منو رو انتخاب کردم. رژیمم به این شکل بود که خودم غذاهام رو انتخاب می‌کردم. خوشبختانه در طول رژیم هیچ مشکلی مثل یبوست یا ریزش مو و ضعف برام پیش نیومد خدا رو شکر. من قبلا خیلی ریزه‌خواری می‌کردم. علت اصلی چاقیم هم همین عادت بد بود. برای همین وقتی رژیم رو شروع کردم اولش کمی برام سخت بود که نمی‌تونم مثل قبل هی تنقلات بخورم و برم سر یخچال! ولی خیلی زود عادت کردم به رژیم و همه چی خوب پیش رفت. در کنار رژیمم به صورت روزانه ورزش و تمرینات هوازی انجام می‌دادم که توی کاهش وزن و تناسب اندامم خیلی تاثیرگذار بود. به رژیمم خیلی پایبند بودم و هیچ چیز توش خللی ایجاد نکرد. حتی وقتی مهمونی یا مسافرت می‌رفتم برنامه‌ی توی اپلیکیشن همراهم بود و هر غذایی که داشتیم توی مهمانی یا سفر، توی برنامه جایگزین می‌کردم و بر اساس مقداری که برنامه بهم می‌داد غذا می‌خوردم. انگیزه‌ی اصلی من برای ادامه رژیم نتیجه‌ای بود که داشتم می‌گرفتم و متوجه لاغری خودم می‌شدم. وزنم که پایین میومد بزرگترین انگیزه‌ی من برای ادامه بود. وقتی می‌بینی کاری که مشغول انجام دادنشی نتیجه میده و حالتم باهاش خوبه قوت قلب می‌گیری تا راهت رو ادامه بدی و می‌فهمی مسیر درست همینه.

وزن اولیه: 85 کیلوگرم

وزن پایانی: 65 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 20 کیلوگرم

وزنم که پایین میومد بزرگترین انگیزه‌ی من برای ادامه بود. وقتی می‌بینی کاری که مشغول انجام دادنشی نتیجه میده و حالتم باهاش خوبه قوت قلب می‌گیری تا راهت رو ادامه بدی و می‌فهمی مسیر درست همینه.

پشتیبانی و خدماتشون عالی بود. من از طریق تماس مستقیم باهاشون در ارتباط بودم، هر موقع سوال و چالشی داشتم پیام می‌دادم و خودشون زنگ می‌زدن و پیگیری می‌کردن. خیلی راضی بودم از توصیه‌ها و راهنمایی‌های خوبشون. خوبی رژیم دکتر کرمانی اینه که هر چی دوست داری می‌تونی بخوری و مجبور نیستی چند تا غذای محدود داشته باشی. هیچ غذایی توی این رژیم حذف نشده و هر چی توی خونه داشته باشی، هر چی سلیقه‌ت باشه یا در توانت باشه و توی خونه داشته باشی، همون رو از منو انتخاب می‌کنی. روزمنو بودن این رژیم واقعا کار لاغری رو راحت کرده بود برای ما. همین خوبی بیش از حد این رژیم باعث شد که به رژیمم پایبند بمونم و اصلا تقلب نکردم. البته همین هم راز موفقیت من شد برای رسیدن به اندام ایده‌آلم. الان خیلی از وزن و اندامم راضی هستم. هر کی منو می‌بینه میگه چقدر تغییر کردی و لاغر شدی. واقعا حال آدم عوض میشه. رژیم گرفتن هم حال بدنت رو خوب می‌کنه هم حال خودت رو. خانواده‌م از من خیلی حمایت کردن، تشویقم می‌کردن، انگیزه می‌دادن. بعد از خانواده هم تیم پشتیبانی دکتر کرمانی خیلی تاثیر داشتن و حمایت‌گر بودن.

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- اگر ناموفق بودن توی لاغری و هی شکست خوردن، یک بار، فقط یک بار رژیم دکتر کرمانی رو امتحان کنن 2- به رژیم پای‌بند باشن و وقتی اراده کردن لاغر بشن دیگه تقلب توی کارشون نباشه 3- تمام تلاششون رو به کار ببرن و از پشتیبانی تیم دکتر کرمانی حتما کمک بگیرن

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*