اولین باری که عدد روی ترازو را دیدم باورم نمی شد که لاغر شدم

مصــاحبه اختصاصی

با گیتا محترمی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


گیتا محترمی 30 ساله از استان البرز هستم. وزن اولیه ام 105 کیلوگرم بود و الان به 75 کیلوگرم رسیدم.
رژیم دکتر کرمانی کمک کرد در طول 11 ماه 30 کیلوگرم وزنم را به راحتی کاهش دهم. اگر 5 کیلوگرم دیگر هم کم کنم به وزن مدنظرم می رسم.
تمام اعضای خانواده ام وزن نرمالی دارند و تنها من اضافه وزن داشتم. از سن 24 سالگی وزنم روز به روز بیشتر می شد تا اینکه برایم نگران کننده شد. دیگر همانند روزهای قبل از اضافه وزن نمی توانستم شاداب و سرحال راه بروم چون زانو درد داشتم و می ترسیدم کم کم به مشکلات دیگر اضافه وزن هم مبتلا شوم. باید تصمیم جدی می گرفتم و رژیم را شروع می کردم.
بنابراین رژیم دکتر کرمانی را ثبت نام کردم. هر روز که می گذشت باورم نمی شد که من توانستم رژیم را رعایت کنم. همیشه فکر می کردم سخت ترین کار دنیا رژیم گرفتن است و از آن وحشت داشتم اما واقعا خیلی راحت بود. اولین باری که عدد روی ترازو را دیدم باور نمی شد که من لاغر شدم. همین مساله سبب شد با انگیزه تر از قبل به هدفم ادامه دهم. حس خوشحالی این روز هیچ وقت فراموش نمی شود چون رویای من داشت به واقعیت تبدیل می شد.
از زمانی که وزنم را کاهش دادم زندگی رنگ و بوی تازه به خود گرفته است. اعتماد به نفسم افزایش پیدا کرده است و به راحتی در مهمانی ها، مجالس و … شرکت می کنم. تمام لباس های مورد علاقه ام را می پوشم و دیگر نیازی نیست سراغ خیاط بروم یا اینکه منتظر شوم که فروشنده بگویید که سایز شما لباس داریم یا خیر. در حقیقت روحیه ام خیلی تقویت شده بود و گویی شخص دیگری شدم.


وزن اولیه: 105 کیلو گرم

وزن پایانی: 75 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 30 کیلو گرم

به کمک دکتر کرمانی الگوی غذا خوردنم را تغییر دادم و شیوه های درست غذاخوردن را یاد گرفتم. رژیم دکتر کرمانی نه تنها رضایت از زندگی را کمتر نمی کرد بلکه روز به روز بیشتر هم می شد.


هرگز در رژیم دکتر کرمانی محدودیت غذایی نداشتم و غذایی نبود که در رژیم من نباشد. همیشه در کنار سفره خانواده بودم و نیازی نبود که برای خودم غذای جداگانه درست کردم. درست کردن غذای جداگانه واقعا رژیم را سخت می کرد. در طول رژیم از لیست دلخواه استفاده می کردم چون هر غذایی را که دوست داشتم انتخاب می کردم. همچنین به کمک دکتر کرمانی الگوی غذا خوردنم را تغییر دادم و شیوه های درست غذاخوردن را یاد گرفتم. رژیم دکتر کرمانی نه تنها رضایت از زندگی را کمتر نمی کرد بلکه روز به روز بیشتر هم می شد.
هرگز در رژیم دکتر کرمانی مجاز به استفاده از داروهای لاغری نبودم و با کنترل مقدار غذا به هدف اصلی ام نزدیک  می شدم. همانطور که همه می دانید این قرص ها عوارض زیادی دارد و ممکن بود دوباره به حالت قبل یا حتی بیشتر برگردم. در کنار رژیم دکتر کرمانی ورزش هم انجام می دادم چون متوجه شدم زودتر به نتیجه می رسم. ورزش و تغذیه مکمل همیدگرند و کمک می کند بدن فرم اصلی خود را از دست ندهد و پوست شل و آویزان نشود. علاقه زیادی به حلقه زدن و رقص داشتم. همچنین در کنار این دو پیاده روی را هم انجام می دادم.
تمام اعضای خانواده و اطرفیان به خصوص همسرم مرا در این مسیر تشویق می کردند و می گفتند تو موفق خواهی شد. به دلیل حمایت اطرافیان و همراهی پشتیبانان سایت دکتر کرمانی هرگز رژیم را نیمه رها نکردم. پشتیبانان سایت همیشه همراهم بودند و هرگاه سوالی داشتم پاسخگو بودند. کمی درباره بازگشت وزنم نگران هستم ولی امیدوارم به کمک رژیم تثبیت دکتر کرمانی در این مرحله هم موفق شوم. گاهی اوقات که از رژیم گرفتن خسته و ناامید می شدم سریع به کاهش وزنی که تا الان به دست آورده بودم فکر و با خودم صحبت می کردم که من حتما موفق می شوم.توصیه من به همه دوستان این است که:
1. آهسته غذا بخورند.
2. باتوجه به نیاز بدنشان و نه بیشتر غذا را میل کنند.
3. عادات صحیح غذاخوردن را یاد بگیرند و رعایت کنند.
همانطور که من توانستم وزنم را با اراده قوی و اعتماد به نفس کاهش دهم شما هم می توانید. خواستن توانستن است ولی فقط بدانید این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید و شروع کنید و هیچ کس نمی تواند برای شما کاری کند.

Sending
User Review
3.82 (28 votes)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

سحررحمانی راد ۰۴ آبان ۱۳۹۸

سن 22قد170وزن 105

کارشناس به اندام ۲۲ آبان ۱۳۹۸

سلام روزتون بخیر. برای مشاوره ی رایگان عدد 24 رو به شماره 30006026 پیامک کنید تا پشتیبان های ما با شما تماس بگیرن

پريسا ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

چقد خوشگل شده

رویا ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

آفرین به هممتت دوست خوبم.... امیدوار م منم بتونم رژیم بگیرم و به وزن ایده آلم برسم

مریم ۰۷ شهریور ۱۳۹۸

احسنت به شما عالی بود اراده تون. من به تازگی ثبت نام کردم.لیست استاندارد گرفتم ولی کمی سخته برام چون برای بقیه یه غذا تهیه میکنم برای خودم یکی دیگه و گاهی از روی تنبلی نون پنیر میخورم. فکر میکردم با لیست دلخواه سختتر میشه لاغر شد ولی گویا شما لیستتون دلخواه بوده

کارشناس به اندام ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام دوست عزیز. جا داره برای ورود به به اندام بهتون خوش آمد بگم و برای اینکه تصمیم گرفتین سفر سلامتی رو طی کنین، بهتون تبریک بگم. پیشنهاد می کنم پس از پایان دو هفته و اعلام وزن جدید، این بار لیست دلخواه رو انتخاب کنید تا احساس محرومیت از سفره نداشته باشین. به علاوه سعی کنید حتما طبق برنامه عمل کنید، مصرف یک غذای تکراری شما رو نسبت به رژیم دلسرد می کنه. لازم نیست چند جور غذا تهیه کنید. کافیه غذای دلخواه خودتون رو از روز منو انتخاب کنید و طبق همون میزان که براتون تعیین شده مصرف کنین. امیدوارم این بار شما رکورددار ما باشید و دیگران در سایت ما به شما تبریک و تحسین بگن. موفق باشید.