مصــاحبه اختصاصی

با زینت فراستیان

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

زینت فراستیان هستم 46 سالمه. خانه‌دار و ساکن تهرانم و سه فرزند دارم. قدم 157 هست. وزن اولیه‌ی من وقتی رژیم رو شروع کردم 81 بود و بعد از سه دوره متناوب که از رژیم‌های سه ماهه‌ی آقای دکتر کرمانی استفاده کردم، طی حدود نه ماه به وزن فعلیم یعنی 65 رسیدم و الان هم در حال تثبیت وزن هستم. سایزم قبلا 46 بود، اما الان فکر می‌کنم سایزم 38 هست که برای خانوما یه سایز خیلی مطلوب و ایده‌آله. من خیلی سایز کم کردم و در واقع بیشتر از کاهش وزن، کاهش سایزم خیلی محسوس بود. مشکلات جسمی مثل میگرن، کمردرد شدید و کبد چرب داشتم که با کاهش وزن برطرف شد. سه سال پیش رژیم‌های دیگه‌ای رو هم امتحان کردم، ولی بی‌نتیجه بود و عوارض هم داشت برام، حتی ریزش مو گرفتم که مجبور شدم قرص بیوتین مصرف کنم. به دکترهای دیگه هم مراجعه کردم و حتی کاهش وزن هم داشتم، ولی موفق به تثبیت نمی‌شدم چون رژیم‌های سفت و سختی بود و خیلی زود به وزن سابق برمی‌گشتم.خدا رو شکر با رژیم دکتر کرمانی اصلا ریزش مو نگرفتم و خیلی خوب هم وزن کم کردم. من از طریق سایت با این رژیم آشنا شدم و ثبت نام کردم. سه دوره رژیم سه ماهه رو استفاده کردم برنامه‌ی انتخابیم روزمنو بود که خودم به دلخواه انتخابشون می‌کردم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany
برای اینکه بهتر وزن کم کنم، از برنامه‌ی ورزشی فیتامین دکتر کرمانی استفاده کردم. هفته‌ای سه یا چهار روز ورزش می‌کردم که خیلی تاثیر داشت روی رژیم و کاهش وزنم. البته ورزش رو بعد از یک دوره رژیم که چندکیلو وزنم کم شده بود شروع کردم. با اضافه وزنی که داشتم نمی‌تونستم ورزش کنم، حتی فعالیت‌های ساده هم برام سخت بود و کمر درد شدیدی می‌گرفتم. اما بعدا که ورزش رو هم شروع کردم در کنار رژیم، خیلی تاثیر مثبتی توی روحیه و کاهش وزنم داشت. خیلی‌ها بهم می‌گفتن توی سفر یا مهمونی چطوری به رژیمت می‌تونی پایبند بمونی. یکی از ترفندهای من برای اینکه توی مهمونی و سفر به رژیمم پایبند باشم که خوب البته از کارشناسان دکتر کرمانی یاد گرفته بودم این بود که قبل از وعده‌های غذایی سالاد مصرف کنم. علاوه بر اون توی مهمونی گاهی وعده‌ها رو جابجا می‌کردم تا بتونم چیزایی که دوست دارمو بخورم. بزرگترین هدفم برای کاهش وزن سلامتی بود خوب البته تناسب اندام هم برام مهم بود که خدا رو شکر با رژیم دکتر کرمانی به هردوی این هدف‌ها رسیدم.

وزن اولیه: 81 کیلوگرم

وزن پایانی: 65 کیلوگرم

میزان کاهش وزن: 16 کیلوگرم

پرخوری من بیشتر از سر عادت بود. یعنی الکی می‌رفتم سر یخچال دیگه حساب کالری‌ها از دستم می‌رفت و شروع می‌کردم به پرخوری، اما الان بعد از چند دوره رژیم، ارزش مواد غذایی رو خوب می‌شناسم.

در طول رژیم پشتیبانی خیلی کمک بهم می‌کرد و از طریق تماس تلفنی و پیامک باهاشون در ارتباط بودم. بنده خداها خیلی پیگیر، دلسوز و راهنما بودن. اگه ازم بپرسید که این رژیم برام سخت بود یا نه، باید بگم خوب به هر حال هر رژیمی اولش سخته تا بخوای عادت کنی. برای من دوره‌ی اول سخت‌تر بود ولی کم کم عادت کردم و تبدیل به روتین شد برام این سبک غذا خوردن. طوری که الان هم که توی تثبیت هستم بهش پایبندم و به اندازه می‌خورم. البته این رو هم بگم که چاقی توی خانواده‌ی ما خیلی شایع نیست و پرخوری من بیشتر از سر عادت بود. یعنی الکی می‌رفتم سر یخچال دیگه حساب کالری‌ها از دستم می‌رفت و شروع می‌کردم به پرخوری، اما الان بعد از چند دوره رژیم، ارزش مواد غذایی رو خوب می‌شناسم. الان دیگه یه جورایی این موضوع ملکه‌ی ذهنم شده و حسابشون دستمه و دیگه به سالم خوری و به اندازه خوردن عادت کردم. الان حتی تو دوره‌ی تثبیت هم حسابی رعایت می‌کنم و به بقیه هم کمک می‌کنم که چطوری و چقدر بخورن. من چندسال رژیم‌های مختلفی رو امتحان کردم و راه‌های زیادی رفتم و به تجربه می‌گم رژیم دکتر کرمانی رژیم کاملیه، چون شامل همه‌ی مواد غذایی مورد نیاز بدن هست. درسته که اولش یه کم به صبوری احتیاجه ولی بعد آدم با رژیم تطبیق پیدا می‌کنه و مقدار مواد غذایی که بدنش بهش نیاز داره رو می‌فهمه. یعنی بیشتر از اینکه یه رژیم سفت و سخت غذایی باشه، اصلاح سبک تغذیه و زندگی هست و این خیلی باارزشه. من مدام برنامه‌های آقای دکتر کرمانی رو از طریق فضای مجازی دنبال می‌کنم و صحبت‌های ایشون خیلی به من انگیزه می‌ده. رمز موفقیتم دنبال کردن برنامه‌ها و صحبت‌های ایشون از طریق تلگرام، سایت و اینستاگرامه. همینجا جا داره از خانواده و اطرافیان که خیلی حمایتم کردن، تشویقم کردن و وقتی تغییراتم رو دیدن خودشون هم مشتاق شدن این رژیم رو دنبال کنن، تشکر می‌کنم. پیشنهادم اینه که اگه تصمیم به رژیم دارید، اول برای سلامتی رژیم بگیرید. رژیم دکتر کرمانی اولویتش سلامتی و بعد کاهش وزنه. واقعا تو رژیم ایشون سلامتی حرف اول رو می‌زنه. الان خیلی خوشحالم که سلامتیم رو به دست آوردم مشکلات جسمیم مثل میگرن و کمردرد از بین رفت.

توصیه‌ی من به همه‌ی اونهایی که قصد کاهش وزن دارن اینه که: 1- هرکاری شروعش سخته، ابتدای رژیم صبور باشید، زود تبدیل به عادت میشه. 2- اول برای سلامتی رژیم بگیرید و بعد برای تناسب اندام 3- برای اینکه انرژی و انگیزه‌تون افت نکنه، پیگیر برنامه‌ها، توصیه‌های سایت و پیجشون باشین

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نظرات شما
محترم طاهری 1400/11/27
سلام خانمی هستم پنجاه ساله قدم صدوپنجاه هفت و زنم هشتاد هفته ای سه جلسه ورزش میکنم از سمنان

کارشناس به اندام 1400/11/28

سلام خانم طاهری عزیز اگر برای کاهش وزن ورزش می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما ازیه سبک تغذیه و رژیم اصولی سالم استفاده کنید مهم‌ترین عاملی که باعث کاهش وزن میشه استفاده از یه رژیم اصولیه اگر مایل به دریافت رژیم کاهش وزن دکتر کرمانی هستید به این لینک مراجعه کنید