Notice: Undefined index: class in /home/kermany/public_html/wp-content/plugins/kermany-shortcode/Kermany-shortcode.php on line 251

لاغری رو به خودم نمی‌دیدم! - - - رکوردداران

لاغری رو به خودم نمی‌دیدم

لاغری رو به خودم نمی‌دیدم! - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با نرگس علیزداه

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی


من نرگس علیزاده هستم. 41 سالمه و ساکن اردبیلم. وزن اولیه‌م 86 کیلو بود و طی 9 ماه با رژیم دکتر کرمانی تونستم 21 کیلو کاهش وزن داشته باشم و به وزن 65 کیلو برسم.
قبلا سایزم 46 بود اما الان لباس سایز 40 می‌پوشم.
داستان از این قراره که من از قدیم چاق بودم. یعنی از بچگی تپلی و اضافه وزن با من همراه بود. من تا حالا خودم رو لاغر ندیده بودم و به یاد ندارم هیچ‌وقت وزنم ایده‌آل بوده باشه یا اندامم طوری باشه که دلم می‌خواست.
بعد از ازدواج و زایمان این اضافه وزن بیشتر هم شد و روز به روز چاق‌تر شدم. دیگه کم کم داشت مشکلات مختلف برام به وجود می‌آورد. لباس‌هایی که دلم می‌خواست رو نمی‌تونستم بپوشم و کمر درد و پا درد داشتم. برای من که اهل پیاده روی و کوه‌نوردی بودم این معضلی شده بود و اضافه وزن باعث شده بود که این فعالیت‌ها رو به سختی انجام بدم.
من ده سال پیش از این هم یک بار رژیم لاغری گرفتم که خیلی سخت‌گیرانه بود و یک ماه بیشتر نتونستم ادامه‌ش بدم. اما برای لاغر شدن هیچوقت سمت دمنوش و جراحی نرفتم.
رژیم دکتر کرمانی رو یکی از آشنایان بهم معرفی کرد. خودش قبلا رژیم دکتر کرمانی رو گرفته بود و حسابی نتیجه دیده بود. منم با معرفی ایشون رفتم پیج دکتر رو پیدا کردم و رژیمشون رو گرفتم.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

برای برنامه یه لیست ثابت نداشتم و توی این مدت انواع لیست‌های رژیم دکتر رو استفاده و امتحان کردم. هر روز پیاده روی می‌کردم که تاثیر زیادی توی کاهش وزنم داشت، ولی خب کار اصلی کاهش وزن رو همین رژیم کرد. ورزش و تحرک به تنهایی نمی‌تونه تا این حد باعث کاهش وزن بشه.

توی این 9 ماهی که رژیم بودم، اتفاقا هم سفر رفتم و هم چندتا مهمونی و عروسی دعوت شدم ولی عین رژیم رو رعایت کردم و هیچ مشکلی نداشتم، یعنی هم رژیم داشتم و هم از غذای مهمونی استفاده می‌کردم. توی ایام عید هم که سفر رفتم رژیمم همراهم بود و رعایتش کردم. نه اینکه بخوام تعریف الکی بکنم ولی واقعا رژیم دکتر کرمانی طوریه که آدم می‌تونه همه جا رعایتش بکنه. مثلا عروسی می‌رفتم هر غذایی می‌خواستم توی برنامه‌م جایگزین می‌کردم و به اندازه می‌خوردم . هم مهمونی می‌رفتم هم رژیمم رو رعایت می‌کردم.

قبل از رژیم من مشکل رفلاکس معده و ناراحتی گوارشی داشتم. بعد از رژیم این مشکلم به کلی حل شد. به خاطر مشکل معده‌م هر روز قرص مصرف می‌کردم، اما الان چهار ماهه دیگه قرص نمی‌خورم و ناراحتی گوارشی و رفلاکس ندارم. فقط به خاطر این مورد گوارشی، نمی‌تونم از مولتی ویتامین استفاده کنم و همین باعث شد که ریزش مو بگیرم ولی الان با مشورت پشتیبان‌ها قراره ویتامین مینرال رو شروع کنم.


وزن اولیه: 86 کیلو گرم

وزن پایانی: 65 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 21 کیلو گرم

نه اینکه بخوام تعریف الکی بکنم ولی واقعا رژیم دکتر کرمانی طوریه که آدم می‌تونه همه جا رعایتش بکنه.

لاغری رو به خودم نمی‌دیدم! - 5 - - رکوردداران

هیچوقت وسوسه نشدم رژیمم رو بشکنم یا اونقدری سخت باشه که از شدت فشار بخوام کنارش بگذارم. هیچوقت چنین چیزی اتفاق نیفتاد. به خصوص توی هفت، هشت ماه اول خیلی سفت و سخت به رژیمم پایبند بودم و به هیچ وجه از برنامه خارج نشدم.
توی این یکی دو ماه اخیر چندباری وسوسه شدم ناخنک بزنم به غذاها ولی خیلی کم پیش اومد. بالاخره برای همه پیش میاد که گاهی هوس غذایی رو بکنن یا دلشون غذای بیشتری بخواد… این چیزا طبیعیه به شرطی که خیلی تکرار نشه و هی اتفاق نیفته و آدم کنترلش بکنه.
خواهرم و همسرم خیلی حمایتم کردن و هوامو داشتن. الان هم همسرم این رژیم رو شروع کرده و به تازگی داره با برنامه‌ی دکتر کرمانی رژیم می‌گیره و وزن کم می‌کنه.
رژیم دکتر کرمانی خیلی مناسب شرایط من بود. من گوشت دوست ندارم و زیاد نمی‌خورم. نوع رژیمی که انتخاب کردم برای من خیلی مناسب بود و مشکلی با نوع و حجم غذاها نداشتم. تنوع لیست‌ها و غذاها توی رژیم دکتر کرمانی انقدر زیاده که فکر نمی‌کنم با سلیقه یا ذائقه‌ی کسی هماهنگ نباشه. به نظرم همه جور سبکی رو پوشش می‌ده و رژیم خیلی کاملیه.
این رژیم خیلی عالی و بی‌نقصه و من هیچ انتقادی بهش ندارم و اتفاقا به خیلی‌ها معرفیش کردم. فکر کنم ده پونزده نفر از اطرافیانم به توصیه‌ی من رژیم دکتر کرمانی رو گرفتن.


لاغری رو به خودم نمی‌دیدم! - 7 - - رکوردداران

توصیه‌م به کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینه که:
1- یه تصمیم جدی بگیرن امروز و فردا نکنن.
2- وقتی رژیم گرفتن بهش پای بند باشن و حتی یه روز هم رژیمشون رو نشکنن چون همون باعث ضعیف شدن اراده میشه.
3- حتی یک روز هم یک روزه.
4- هر چه زودتر رژیم رو شروع کنن پشیمون نمیشن.

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه ها


Notice: Undefined variable: commenter in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 95

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 95

Notice: Undefined variable: commenter in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 100

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/kermany/public_html/wp-content/themes/kermany/inc/single-heroes-footer.php on line 100

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

سلیمان ۰۲ شهریور ۱۴۰۱

سلام وقتی پول دستم بیاد دوباره می دم به دکتر کرمانی تا دوباره بیام تو دوره ای کاش دکتر منو بیشتر درک می کرد خیلی سخته که وزن کم کنی ولی نتونی ادامه بدی به خاطر هزینه