Warning: Undefined array key "class" in /home/kermany/public_html/wp-content/plugins/kermany-shortcode/Kermany-shortcode.php on line 251
این زندگی سالم رو با هیچی تو دنیا عوض نمی کنم - - - رکوردداران

این زندگی سالم رو با هیچی تو دنیا عوض نمی کنم

این زندگی سالم رو با هیچی تو دنیا عوض نمی کنم - 2 - - رکوردداران

مصــاحبه اختصاصی

با شادی بروجنی

جدیدترین رکوردار وب سایت دکتر کرمانی

شادی بروجنی هستم 24 سالمه و در شهر بروجن، استان چهار محال و بختیاری زندگی می کنم. تا اونجا که یادمه پدر و مادر و برادر اولم همه اضافه وزن داشتن. اما برادر دومم خوش اندام بود. از 16 سالگی وزنم کم کم شروع کرد به بالا رفتن، اما هیچ اقدامی برای کم شدن وزنم نمی کردم. فقط حس بدی به خودم داشتم در همین حد.
زمانی متوجه عمق فاجعه شدم که عروسی دوستم بود و من تصمیم گرفتم همون لباسی رو بپوشم که دوماه پیش تو عروسی برادرم پوشیده بودم. اما چشمتون روز بد نبینه، اصلا از تنم پایین نمی رفت. تو دوماه انقدر چاق شده بودم که اون لباس دیگه اندازه م نبود. انگار یه چیزی تو وجودم جرقه زد، بدجوری به غرورم برخورد. گریه های همون شب باعث شد که فرداش قسم بخورم رژیمو شروع کنم. چندین سال بود که مقالات سایت دکتر کرمانی رو مطالعه می کردم و به رژیم ایشون واقف بودم. کتاب معجزه لاغری ایشون رو خونده بودم و به تجربیاتشون در زمینه ی تغذیه شک نداشتم. به همین خاطر تصمیم گرفتم رژیم ایشون رو انتخاب کنم. از 4 آذر 97 رژیم دکتر رو شروع کردم. ابتدای مسیر 87 کیلو بودم و تو مدت 11 ماه تونستم 23 کیلو کم کنم و به 64 برسم. احساس شادی وصف ناپذیری داشتم که همین انگیزه م رو برای ادامه راه بیشتر می کرد. هیچ وقت فکر نمی کردم یه رژیم بتونه انقدر راحت و لذت بخش باشه. هر غذایی دلم می خواست می خوردم و اصلا احساس نمی کردم رژیم هستم. چون شاغل بودم و بیشتر تایم روز رو تو محل کارم می گذروندم، از بین لیست های غذایی رژیم دکتر کرمانی لیست روز منو رو انتخاب کردم. به نظرم لیست روزمنو برای کارمندایی که از وعده ی بعدیشون خبر ندارن یا نمی تونن تو شرکت هر غذایی بخورن، عالیه. من برنامه ی همون روز رو بنا به نوع غذایی که تو شرکت داشتیم انتخاب می کردم و سیستم، فقط میزانش رو برام تعیین می کرد.

جای تو بیـن
رکورد‌ دارهای
مـا خالیـــه
همین الان ثبت نام کن
kermany

وزن اولیه: 87 کیلو گرم

وزن پایانی: 64 کیلو گرم

میزان کاهش وزن: 23 کیلو گرم

به نظرم لیست روزمنو برای کارمندایی که از وعده ی بعدیشون خبر ندارن یا نمی تونن تو شرکت هر غذایی بخورن، عالیه.

این زندگی سالم رو با هیچی تو دنیا عوض نمی کنم - 5 - - رکوردداران


خیلی از دوستان و اطرافیانم بهم می گفتن رژیم نگیر مریض می شی، زشت می شی، نصفه کاره رهاش می کنی، اما من به انرژی های منفیشون توجه نمی کردم. بعد از کاهش وزنم بهشون ثابت کردم که نه تنها با رژیم زشت و مریض نشدم، بلکه سالم تر و زیباتر از قبل دارم به زندگیم ادامه می دم. الان مشکل معده م برطرف شده و هرکسی منو می بینه بهم می گه چقدر خوب شدی. حاضر نیستم این زندگی سالم رو با هیچی تو دنیا عوض کنم.
تو مدت رژیم به توصیه ی دکتر کرمانی ورزش رو شروع کردم. برعکس همه، ورزش برام اصلا سخت نبود، چون مربی حرفه ای و با اخلاقی دارم که همیشه بهم انگیزه می داد و تشویقم می کرد تا یهو جا نزنم.
تو مدتی که رژیم داشتم از هیچ داروی لاغری و مکملی استفاده نکردم و نخواهم کرد. چون معتقدم این قرص ها چیزی جز ضرر نداره. در واقع ماده ای که بدون ورزش و رژیم بتونه کسی رو لاغر کنه، قطعا گزینه ی سالمی نیست. الان خیلی از زندگیم راضیم و هیچ چیزی نمی تونه منو از ادامه ی راه منصرف کنه. من این زندگی رو هزاران بار به بیماری و اضافه وزن ترجیح می دم و دلم می خواد 5 کیلوی دیگه هم کم کنم.
از وقتی وزن کم کردم اعتماد به نفسم هزار برابر شده و یاد گرفتم که رژیم ممنوعیت و محرومیت نیست، بلکه یه روش صحیح و سالم برای درست زندگی کردنه.

این زندگی سالم رو با هیچی تو دنیا عوض نمی کنم - 7 - - رکوردداران


پیشنهادم به تمام دوستانی که می خوان رژیم رو شروع کنن اینه که:
تو تصمیمی که برای کاهش وزن گرفتین مصمم باشین
نذارید انرژی منفی اطرافیان اراده تون رو برای لاغری سست کنه
به هیچ چیزی جز سلامتی و سبک صحیح زندگی فکر نکنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دیدگاه های شما

کیانا ۰۸ تیر ۱۴۰۰

باسلام و خسته نباشید 🌟 تشکر از جناب آقای دکتر کرمانی، رژیم های شما عالی هستن

محمدنور غفاری مقیم و ساکن امارات ۰۸ تیر ۱۳۹۹

باسلام دورود به شما تبریک من هم جاداره تشکر کنم از اقای دکتر برنامه رژیم غذای ایشون عالیه البته من خیلی خیلی دیر شروع کردم امید وارم که هم من وهم دیکر دوستان که برنامه دکتر دارن بوزن دلخواه خودبرسن

کارشناس به اندام ۱۴ تیر ۱۳۹۹

محمد عزیز، از اظهار لطف شما سپاسگزاریم و امیدواریم هر چه زودتر به وزن دلخواهتون برسید.